• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
ahoj holky,tak mam za sebou operaci zlucniku,vytahli to jedinou dirou-pupkem,ale bolava jsem dost ...ale kazdy den je lepsi..

holky,cisar kdyz mate doma dite,je docela sila, pokud muzete,zukste rodit normalne....
27. únor 2010 ve 02:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak asi od zubu to nebylo, spustila se ryma a kasel, ale zda se ze po ranu tpelotku nema, tak snad jen nejake slabe nachlazeni...se z nas picnu. prosim o jedinej mesic bez nemoci!!!
27. únor 2010 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kristy, to je dobře, že už to máš za sebou, hlavně ať se to brzy zahojí a nebolí :wink:
Jak se máte? Co holčičky? Rostou jak z vody, co? Už se pomalu začínáte balit?

bram :pensive: :frowning2:
27. únor 2010 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat ja bych se taky nedivila...ale vcera bricho nebolelo, asi zabrali ty mega davky magnezka, tak snad jeste 2v1
27. únor 2010 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, snaž se hodně odpočívat a nelítej furt někde. Mě bývalo taky vždycky hůř, když jsme měli nějaké vyřizování nebo nákupy nebo výlet... Ještě je brzo, radši víc seďte doma, ať se prcek dopeče.
27. únor 2010 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat sedime sedime ale zitra se stehujeme do zrekontruovaneho bytu, tak si dovedes predstavit co je tam prace!!! a vsude prachu
27. únor 2010 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, no jo, to chápu, jenže víš, jak náhodou něco a pak už to nevrátíš :pensive:
27. únor 2010 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat dyk ja se setrim, opravdu, vcera mi pomohla svagrova, vydrhlal a vylestila koupelnu, obyvak mam, loznici jen prevleknu postele a jirka vytře a pokojiček holt pomalinku polehounku odprašním
27. únor 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele davate detem obyc pytlikovej caj - ovocnej - jako pro dospely, nebo kupujete nejakej detskej?
27. únor 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, my dáváme už strašně dlouho normální čaj, ten co pijeme my, dětský jsme kupovali jen když byla malá a stejně to nechtěla pít...
27. únor 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak jsem si myslela, ona mi to ted zacala pit, v noci ji davam neslazeny, pac jinak toho vyzunkla 3 flasky, takhle da jen 1 pres den se toho netkne...

Vim, ze to zni divne, ale jsem se presne vcera rozbrecela, ze kdyby tu byla mama, tak by mi pomohla uklizet, ted proste nikoho nemam. Ale je pravda, ze prisla na 1 dopoledne svagrova a umyla mi koupelnu, tak ta uz je. Ale je mi z toho dneska smutno. Tata je hodnej, Jirka taky, ale proste mama je mama, ach jo, spín....no nic. Vsak ono se to nejak podělá udělá, tchyne nabidla pomoc na patek, tak ji rikam, pomoci se meze nekladou a uz se neozvala. Prece ji nebudu volat, ze...
27. únor 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsme meli jit dnes na navstevu oslavit tatovi narozky, ale budou tam i bratranci, asi nepujdeme, co? jako teplota asi 37,3, z ty rymy, no asi nejdeme, ja nevim
27. únor 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak ja som nevyspala, vcera dorazil brasko, prisli az vecer po 11, vstavali sme na hokej ... a do toho v noci Seb zacal kaslat a tak divne chraptet ... rano mal uplne chraptivy hlas mierne zvysenu teplotku, nechapem, do postele siel uplne v poriadku ...
27. únor 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, asi v takych chvilach su tie myslienky najtazsie, clovek spomina a rozmysla, ako by to bolo, keby .... drz sa, myslim na teba ...
27. únor 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, no jo obzvlazt kdyz nemam program tak to na mě padá...no
Seb nekde neco chytil, nekde se nastydnul, to je inkubacni doba, my taky vcera nikde nebyli a dnes se spustila ryma, ale teplota stale jen 37,2 myslim, ze je to jen z te rymy, zuby tak nejak neco a nic
27. únor 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Seb je na prechadzke s tetou a strykom, M siel do mesta, ja som prave dovarila obed a sedim s nohami vylozenymi hore. Take ticho!!!!!!!!! Boze, to je pohoda .... este ...
27. únor 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, mala usnula ve 12! ja uz prosmejdila aukro, MMB...tak asi koupim odsavacku jeste a pro Xendu vetsi motorku...
27. únor 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som objednala jednu zavinovacku, uz je na ceste - ked o nich Kat tak basnila a s tymi rychlozavinovackami to nebolo bohvieco .. inac nekupujem nic, budem az za pochodu ... teda este ten matrac do postielky ...
27. únor 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
enduro objednano a jdu si dat čokošku
27. únor 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!

Kristy, tak to mas za sebou... Drzim palce, at to moc neboli! Ja nemam zlucnik od 18 let - bomba, co? Uplne zbytecne...
Po cisari se dvema detma to musi byt peklo, protoze i po tom normalnim des bes. Ale po tom cisari by se mi zase nestalo to s tim myomem, ze? Takze normalni bezproblemove sestinedeli snad nebude takova hruza !!!

Preji vsem brzke uzdraveni! Listopadci snad nikdy nebudou vsichni najednou zdravi!!!

Dnes jsem si koupila hyacinty, at zije jaro !!!

Bram, prestan blbnout! Mam Ti sjet s necim pomoct? Uz nekadime :grinning:
27. únor 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi dyk vis, ze kvuli tomu to sem nepisu, ja to zvladnu, mam spoustu kamaradek, kdybych jen piskla, uz by mi pomohly, ale spis jde o tu automatiku, jestli chapete, proste noo...uz je lip, xenule ma bez paralenu a bez prasku 37,4, to je v poho, zitra vylezeme na chvilku ven.
27. únor 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak _Vika bez teploty a kasle furt.

Kika - drz sa a setri sa.

Bram - ty to tiez nejak moc neprehanaj...
27. únor 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dotaz, je blbý koupit malý botky o 1,5 cm větší? Normálně se kupují o cenťák větší botky než je nožička,že jo....,ale ty co bych chtěla v té velikosti nejsou no :frowning2: Co myslíte?
27. únor 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kup, doroste, my takhle koupili omylem velky backurky...
27. únor 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pek, ja myslim, ze normalne ... my sme tiez takto kupovali a v pohode ...
27. únor 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme byli dopo nakupovat, chtěli jsme jen žrádlo pro kocoura a nechali jsme tam trojku :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Byla akce na granule 1+1, tak jsme přikoupili i psovi...

Odpoledne jsme byli na procházce, jak cíl jsme si dali tchýni :sweat_smile: , tam si dal Michal kafe a šli jsme domů. Jsem teda mrtvá, Denča už spí, už cestou zpátky zlobila-kaluže a tak, za ruku ani omylem :angry: , ale capkala sama a to je to docela daleko a přitom jsme měli kočár sebou, tak jsem ráda, že si zvyká a nechce se nechat nosit jako dřív.

Bram, musí to být těžké bez té maminky :frowning2: Ach jo...

deni, já o těch zavinkách nebásnila, někdo je spokojený i s rychlozavinkama někdo to zavinování ani neuznává, ale nám se to fakt osvědčilo, zavázat i s ručičkama a spala pak lépe, takže do toho chci jít zas :slight_smile:
27. únor 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jestemusim koupit matraci do postele Xendě, má normální, 2m dlouhou postel, nemáte nějakej tip? za málo peněz hodně muziky? chuděrka spí na mojí staré molitanové matraci...tak zatim je lehká, tak si asi zada neničí, ale musime to řešit.
27. únor 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, prozkoumej tady v tom obchudku ty matrace, mivaji dost akce cenove... My od nich mame tu palandu a matracky...
http://www.dk-obchod.cz/zbozi/Matrace-ELA-MAXI-AKCE-90x200/p-20320/
28. únor 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, bram naskočilo 30tt :slight_smile:

Kdybyste mě dneska hledali, tak rodím, jo? :grinning: :grinning: :grinning: Malá bude dovečera u našich, takže máme super příležitost k rodění bez zařizování hlídání a tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Takže mi do dvou hodin rupne voda, hned začnou kontrakce po 3minutách a po obědě je malá venku :grinning: :grinning: :grinning:
No tak nic, no... Aspoň zajdu na prochajdu se psem, bude šťastný jak blecha :slight_smile:
28. únor 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, OK :slight_smile:
28. únor 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek