• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
My měli už různé matrace, i kvalitní pružinové a tak, ale i ty, podle výrobců "nejtvrdší" pro nás je to furt měkké a bolely mě z toho záda, takže nakonec jsme sehnali mega tvrdou latexovou z Ikey :dizzy_face: Sice se na ní nedají skákat šipky, páč je fakt tvrdá :grinning: , ale od té doby, co ji máme, konečně nevstávám z postele jak žebračka po porodu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. únor 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano..konečně nás vítá sluníčko co?.-))
Kat tu ještě straší tak asi nic :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Bram z toho obchodu mame taky matrace a postel .-))ted ma Lilca novou a je z jedne strany fest tvrda a z druhe kapku měkčí...ale na te tvrde mě teda všechno bolelo..rameno-kyčle jak spim na boku://
28. únor 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
Tak nás teda sluníčko nevítá,tady je od rána hnusně zataženo a prší :angry: Jsem v tom letěla s malou pěšky do krámu,fakt žůžo :rolling_eyes:
Já bych taky potřebovala novou matraci,nějakou hodně tvrdou. Každý ráno jsem jak zbitej pes :pensive:
28. únor 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno...
u nás je taky hnusně, jsem připravila oběd, uklidila a odpočívám, každou noc mě úděsně bolí záda v kříži, jsem nějaká zablokovaná, ale přes den vše ok.
Bram, vydrž! Ondra má spoustu času :wink:
Holky a dětičky, ať jste všichni zdraví a v pohodě, já musím zaklepat, ale my se zatím držíme.I Tom..až na to očičko, sice už tak nemrká, jen přemýšlím, jestli pro jistotu na to oční nezajít, aby mu to zkontrolovali...zas ho ale nechci trápit.
Kat, stále 2 v 1?
Jojo, věk...mě čeká v dubnu 30 :grinning: A prsa bych teda rozhodně brala menší!!!!
28. únor 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahaa tak to mám čekat u nas zitra hnus co?:/(( no u nas je obloha bez mráčku a 10st. ve stínu :dizzy_face:
28. únor 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jim koupili take latexove, Šárka se jmenuje...
neni uplne tvrda, ale je tvrdsi a je super, uplne jim ji zavidim :grinning: na jejich par kilecek je to parada
28. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je cerno a prsi
28. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,u nás venku zataženo to samý doma,nejprv ráno pokuta za parkování,pak Zdenda schodil můj kartáček do záchodu,pak sem se patlala domácíma knedlema,že je zdenda ohlídá na vaření-hm samozžejmě rozvařený putoval do záchodu,takže super,pak sem se pekla předevčírem s houstikčma-doma je nikdo nejed tak ztvrdlý běželi do koše.... no na prd :frowning2:
jinak přeju dětičkám uzdravení u nás tˇuk ťuk nemoci žádný,dokonce madam začla i norálně jíst takže supr,akorát se nják vytáhla,už má 91 cm,tak budu muset začít nakupovat větší velikost :sweat_smile:
Jo holky jak jsou na tom prcci se samostatným oblíkáním? U nás si oblíknečepici, kalhotky,tepláky,s pomocí košilku a třičko a ponožky, slíkne se sama celá :sweat_smile: ... snad se do září stihnem doučit zbytek :sweat_smile:
28. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, krom puncochacu se oblikne, ale vzteka se, ze by ho clovek pretrhnul, u toho... Nekdy se netrefi treba u slipu do spravnych der a jeci tady jak blazen, nebo mu nejde ponozka treba a tak... hruza
28. únor 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady je krááásně, vyjímečně... No tak můj plán rodit nějak nevychází :confounded: Ale byla jsem s Bakou na dlouhou procházku kolem řeky, jen samy dvě, to byla paráda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Pak jsem vysála, vytřela, ráda bych si něco přečetla, ale nic tu nemám :unamused: Možná pak zajdeme ještě na jednu procházku s Michalem, když teda zítra bude pršet, podle toho, co říkáte :frowning2:

LeniZ, Denča si umí oblíct tepláky, ponožky, čepici, štramplíky, bundu, někdy tričko, svlíknout tričko si myslím neumí, blbý je, že ona se svlíká a oblíká jen když ona sama chce, což je během dne, kdy to vůbec není třeba, ale když máme někam jít, tak ji musím oblíkat normálně skoro násilím, se nechce nechat oblíct ani za zlatý prase :angry:
28. únor 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tááák .. holky já už jsem ze sr*cího kolotoče snad venku.
Ale dnes měl dvakrát průjem Ondrášek .. jenže už od pátku měl trošinku zvýš. teplotu a je nevrlej, navíc furt něco žužlá .. takže buď to samé, co jsem měla já .. a nebo zuby. Modlím se za zuby. :pensive:
Jinak je ale v pohodě.. tak snad to ustojíme. Teď jsem mu před spaním dala Hylak .. chudinka se celej oklepal .. se slovy "Mami, to je hnus.." a uvidíme... Holt budeme na čaji a rohlíkách zachvilku všichni : ))) No co, alespoň ušětříme :grinning:
28. únor 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat u nás už se kaboní:/(( za chvilku to tam máte :((( a šíleně fučí..ale to mi neva aspon se vyfouká mokro a psi nebudou jak hovada:slight_smile:)

Lilca si oblece kalhotky,ponožky ,teplaky,čepici, rukavice,..svlikne si všechno a velmi ráda..pak chodí a říká jak je nahatá :grinning: :grinning:

Obluš tak to je paráda a držím palce at to mladoch nemá a jsou to ty zuby!!!!
28. únor 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, u nás se teď začalo taky kabonit :frowning2:
28. únor 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obluš,to je bezva,že je to už líp,snad se to malýmu nerozjede.
Mici s tím slíkáním to samý u nás,malá tady pak lítá a řehtá se,že je hambatá :grinning: :grinning:
teď zpucovala 2 a půl kremrolky + hrušku,předtím měla k obědu 2 kuřecí stehna s červeným zelím a kouskem knedlíku- nechápu kam to dává-ikdyž teda pupík má dneska pěknej :grinning:
u nás Hylak nevadil a třeba kapky na kašel naprosto zbožňuje,to pak chodí,dělá,že kašle a že potřebuje kapičky :grinning: :grinning:
28. únor 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Vikina furt rovnako - teploty tak do 37,5 maximalne, ale kasel a sople su furt. Ako dlho trva take nachladnutie????? Dnes som uz nemala to srdce ju drzat doma, tak som sla s nou aspon na 15 min von, pretoze vonku je cely den krasne a svieti slnko.
28. únor 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

týý jo tak to teda koukám Mareček si neobleče nic a svlíká jen punčošky a to jen do kolem víc ne,ale je pravda, že ho k tomu nevedu když někam jdeme rychle obleču a přijdeme rychle svlíkám já

holky co je dobrý na kašel mareček kašle ,ale jen v noci takovej ten suchej dávivej ,dráždivej....

leni nesnědla 2 celé velké kuřecí stehna,že ne????taky jsme dneska měli stehna a mareček snědl mooc a to snědl asi tak pulku stehna a br.kaši ale taky talíř polívky

ale u nás jedou mléšný výrobky vypije 3/4litru UM a jěště je schopnej snít 3 tvaroháčky,muller mix nebo cokoliv musím ho krotit taky mě nepřijde,že tolik mléčných věci je dobrý

u nás bylo zakaboněno celý den a pršelo zítra nám přijede MM tak se i těším že si trochu spočnu i když mareček je hodnej,ale znáte to...
tak jdu poklidit umýt se a fandit bauerovi na 50km...
28. únor 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, tak Tomík si oblíkne i svlíkne čepici, ponožky, mikču si umí jen sundat a tepláky taky, obléknout teda ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. únor 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani,nene takový ty menší kuřecí stehínka,v neelým kiolovým balení je jich 5 nebo 6 .
Mléčný výrobky u nás jedou taky,nejvíc bílí jogurtíky,případně tvaroh mixlej s pudingem,tvaroháčky a lipánky teda kpoupím občas taky,teď sem chtěla zkusit řecký s medem a na ten prdí,za to,ale zachutnal Zdendovi,takže si nakonec udělal z velký bílí Holandie domácí :grinning: ,sunar u nás už nejede vůbec,sice mám ještě celý balení jahodovýho,ale asi ani nespotřebuju a nový kupovt už nebudu,beztak pije buď acidofilní,jogurtový nebo zakysaný mlíko ,pak jí ty jogurty a občas si dá plnotučný obyč nebo trošku sojovýho...
Na kašel dáváme pokaždý Ditustat-snad je to ono a fakt nám dost pomáhá :slight_smile:
Leni to je u každýho jiný,většinou to nejhorší odezní během 3 dnů :slight_smile:
28. únor 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
a joo ty myslíš teda jako špalíčky :slight_smile: no já už se lekla že by snědla 2 to ani Marek nesní :grinning: :grinning:
28. únor 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se taky lekla, co je to za Otesanka :grinning:

my UM setrasli asi pred 2 tydny... pije jahodovy Frapko a Granko
28. únor 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja davam na kasel len ten Hedelix. Inak nic ine nedostava, tak ja neviem, ci nemam urobit pre ne aj nieco viac.....

Inak holky, mam na vas prosbu - co si pamatam, tak ste tu objednavali z anglicka Next,ze.... Moja mamina ma prave maniu, ze chcela objednat Vikine nejake oblecenie z netu (naucila sa pracovat s netom), no a cosi naklikala na nejakej anglickej stranke a stazovala sa, ze to neposielaju na Slovensko. Tak sa chcem spytat, odkial ste objednavali vy? Lebo potom sa uchylila k takej veci, ze si vyzistila, ze nikde v Bratislave maju obchod, kde aj posielaju tovar, ale tam si prihadzuje pani 80%, co je teda trapne. Tak som jej povedala, nech nic neobjednava este, ze sa spytam dievcat na konovi. :grinning:
28. únor 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni já moc Next nekupuju tak netuším... jen něco-třeba oblečení s Pepinou jinak máme mix značek :grinning:
28. únor 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenciatko na mimibazaru.sk zadej " objednávky NEXT" a vyjedou ti holky co vozí next....pak si mamka napíše seznam podle stránek na Nextu...a velikosti co chce a holky jí to pak pošlou .-))
28. únor 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ok, Mici, to by bolo super. Mamina uz ma zoznam napisany a dokonca vraj aj vytlaceny. :slight_smile:)))
28. únor 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky, tak sa pridavame k nemocnym, Sebovi sa vcera rozjela ryma, chudat, no co uz, akurat ma mrzi, ze v utorok nebude moct ist do skolky a ja musim do porodky na tie opravne testy .... Zajtra mame kontrolu na ocnom, tak neviem, ci ho tam mam tahat, alebo len zavolat, uvidim, ako na tom bude rano ...
Ladi, ktoru palandu ste kupili?
28. únor 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, palanda Klara ELKO - respektive je to patrova postel Klara a dolu postel Ladka, ci jak se jmenovaly. Je obycejna, ale hezoucka.
28. únor 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak měl z ovečky radoooost :dizzy_face:
28. únor 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee eli,my chceme oveeckuuuu :slight_smile:
28. únor 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy .. ráda Vám je ušiji :slight_smile:
28. únor 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek