• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
jo??kolik za to chces?/chtela bych bilou :slight_smile:
28. únor 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co za ovečky..? Ty nejsou na prodej .. Nešiju nic na kšeft .. já šít ani pořádně neumím .. jedině jako dárek .. :slight_smile:
28. únor 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vyrabis i ty bean bag kresilka???
28. únor 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy, to určitě nééééééééé .. jen tyhle drobnosti .. :slight_smile: Koukni teď sem do alba .. hodila jsem tu bílou .. včera jsem ji ušila poprvé .. :slight_smile:
28. únor 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, mne sa paci ta patrova Kubik, je v akcii ... a David spi hore?
eli, ovecka je uplne uzasna!!!!
28. únor 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni, děkuji :dizzy_face:
28. únor 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli, fakt perfektni !!!! skoda, ze my tyhle veci mit nemuzeme... furt vsechno mrazime, pereme, vysavame... asi 50 plysaku uz je v kojenaku na Kladne...

David spi dole, nahoru porad leze - to je jasnacka, dolu pak neumi.... ale tak za rok a pul, 2 roky mozna, proste pujde nahoru i na noc, a Betka dolu
28. únor 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Izinka mela dnes poprve masicko a chutnalo. a uz zacina lezt,jak housenka :slight_smile: zadek nahoru, brisko dole a jakoby odskakuje :slight_smile:
28. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, taková škoda to zase není .. on to není ani žádnej zázrak .. :slight_smile:
28. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli me se to moc libi,udelas mi tim velkou radost a mela by sis neco nauctovat aspon za matros
28. únor 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky, se tu hlasim, jsme se prestehovali, kuchyn je krasna, ale spoustu reklamací, tak se modlím, at to dobre dopadne...
28. únor 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Matrošem je ručník : ))) :grinning: Takže v klidu .. a nech toho .. :slight_smile: Takže takovou bílou jako mám v albu..? A větší, nebo menší .. ? Ta větší má cca 30 cm, ta menší cca 20. Na krk mašličku? Rolničku ? našít na bříško srdíčko..? Řekni si :slight_smile:
28. únor 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt je krasnoucka, ta ovecka...
ja si budu kupovat sici stroj, konecne, se tesim !!! :grinning:

kristy, tak to bude parada, ze poleze :slight_smile: je to narocne, ale Abinka bude nadsena, ze uz ji mala dohoni a budou si hrat

Betule je komicka, konecne si par dni poradne seda a sedi, predtim byla jeste takova vratka, tak uz muzeme zacit davat sportak do sedu, super, snad uz zacne teplo :wink:
28. únor 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, hlavně už pomaloučku, polehoučku, v klídku :dizzy_face:
28. únor 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obli, Honza byl vcera na hokeji, a rikal, ze vzdy kdyz zrychlil, hned myslel, ze se po... No, prohrali 4:2 :pensive:
Betka dnes opet docela kadila, ale spis od zubu. Jinak jsme snad z toHO VENku :grinning: Jsem rada, ze Ty tez!
28. únor 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
na krk bych dala maslicku,at se Izinka nezadusi rolnickou. a velikost tu vetsi prosim :slight_smile: a srdicko,covece nevim nevim :grinning:
28. únor 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laduš .. :D Jo, tak to znám .. asi jako když jsem s malým dělala dřepy .. :grinning: :grinning: :grinning: Velmi fajné .. :slight_smile:
Hlavně, že jste zdraví.. my taky. Mlaďas už nekadil, jí normálně, na nic si nestěžuje, tak je snad v pohodě..
Já jdu vyndat bábovku k snídani z trouby .. a pak asi nachvilku k bedně a spát .. jsem nějak groggy :confounded:
28. únor 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
srdicko bych nedelala,staci maslicka :slight_smile: jeste jednou dekujuuuu :slight_smile:
28. únor 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, to je pro Izinku ..? Joooo .. tak jen doufám, že si jí užije .. a ovečka přežije :slight_smile: Ale na cucání a žužlání to asi nebude.. :confounded: Jako všechno je vyprané, vyžehlené .. ale přeci jen, není to určeno jako hračka :confused:
Tak já se na ní během týdne vrhnu .. a nejspíš, až mi sundají sádru .. už mám z tý sádry odřeniny :D
28. únor 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mizim, jdu neco naspat... koukame samozrejme na hokej, jak jinak... dobrou nooooc
28. únor 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne,to je pro Abinku hlavne,ale kdyby se tomu Izinka nahodou dostala :slight_smile:

a nespecha to ,do usa to posilat nebudeme,takze v klidecku :slight_smile: ty mas sadru?
28. únor 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj ja pozeram na hokej a pritom hladam nabytok do detskej ... Go Canada!!!
Tak pa
28. únor 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pro Abinku už je to v pohodě, to jo :slight_smile:
Jo, mám .. na levé ruce .. už to bude měsíc .. :confounded: Ani se neptej .. nemlela jsem si kokos doma na plovoučce .. můžou za to mokré ponožky a má sloní váha :pensive: : )))
28. únor 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale prosim te:frowning2: sloni vaha co to kecas,tak at se brzy zahoji a s oveckou pockej,az bude ruka zdrava!
28. únor 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste, holky, Eli a Mici hlavne, co mate za stroje: repsektive nejake doporuceni, co je dobre na nem mit, pro "svadlenu nesiku amaterku" ??? :grinning: dobrou - a jsem rada, ze jsem tu potkala Kristy pod dlouhe dobe!!!
28. únor 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kris, já to šiju i s tou sádrou .. takže v klidu .. funguju úplně normálně .. :wink:
Běhěm týdne se do ní pustím :slight_smile: :slight_smile:
28. únor 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, já mám lepší kufříkový SINGER .. novej.. od října.. a jsem s ním spokojená .. maximálně.. jenže mě se neptej.. já taky žádná švadlena nejsem .. :grinning: Míša bude vědět :wink:
28. únor 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. únor 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

Eli, ovečky jsou fakt krásné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Včera jsem šla spát v devět a stejně to byla noc na prd, vůbec jsem nespala, furt jsem se budila, jsem zničená :confounded: Na deset jdu do porodky na kontrolu, tak se "těším", jak tam ztvrdnu, když neobjednávají :rolling_eyes:
1. bře 2010 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vidíte ten můj profil??? 40tt :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Ale začala mi po mikrokousíčkách odcházet hlenovka, tak aspoň něco, i když ono to vůbec nic neznamená, že... :unamused:
1. bře 2010 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek