November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole 🙂

Máme nový rok, z miminek už máme batolátka a to chce novou diskusy.Tož Vás tady všechny vítám 😉
kristynaw
28. únor 2010
jo??kolik za to chces?/chtela bych bilou 🙂
obla
28. únor 2010
Co za ovečky..? Ty nejsou na prodej .. Nešiju nic na kšeft .. já šít ani pořádně neumím .. jedině jako dárek .. 🙂
kristynaw
28. únor 2010
ty vyrabis i ty bean bag kresilka???
obla
28. únor 2010
Kristy, to určitě nééééééééé .. jen tyhle drobnosti .. 🙂 Koukni teď sem do alba .. hodila jsem tu bílou .. včera jsem ji ušila poprvé .. 🙂
denisia
28. únor 2010
Ladi, mne sa paci ta patrova Kubik, je v akcii ... a David spi hore?
eli, ovecka je uplne uzasna!!!!
obla
28. únor 2010
Deni, děkuji x-)
lada82
28. únor 2010
eli, fakt perfektni !!!! skoda, ze my tyhle veci mit nemuzeme... furt vsechno mrazime, pereme, vysavame... asi 50 plysaku uz je v kojenaku na Kladne...

David spi dole, nahoru porad leze - to je jasnacka, dolu pak neumi.... ale tak za rok a pul, 2 roky mozna, proste pujde nahoru i na noc, a Betka dolu
kristynaw
28. únor 2010
tak Izinka mela dnes poprve masicko a chutnalo. a uz zacina lezt,jak housenka 🙂 zadek nahoru, brisko dole a jakoby odskakuje 🙂
obla
28. únor 2010
Ladi, taková škoda to zase není .. on to není ani žádnej zázrak .. 🙂
kristynaw
28. únor 2010
eli me se to moc libi,udelas mi tim velkou radost a mela by sis neco nauctovat aspon za matros
bramburka
28. únor 2010
cau holky, se tu hlasim, jsme se prestehovali, kuchyn je krasna, ale spoustu reklamací, tak se modlím, at to dobre dopadne...
obla
28. únor 2010
Matrošem je ručník : ))) 😃 Takže v klidu .. a nech toho .. 🙂 Takže takovou bílou jako mám v albu..? A větší, nebo menší .. ? Ta větší má cca 30 cm, ta menší cca 20. Na krk mašličku? Rolničku ? našít na bříško srdíčko..? Řekni si 🙂
lada82
28. únor 2010
fakt je krasnoucka, ta ovecka...
ja si budu kupovat sici stroj, konecne, se tesim !!! 😃

kristy, tak to bude parada, ze poleze 🙂 je to narocne, ale Abinka bude nadsena, ze uz ji mala dohoni a budou si hrat

Betule je komicka, konecne si par dni poradne seda a sedi, predtim byla jeste takova vratka, tak uz muzeme zacit davat sportak do sedu, super, snad uz zacne teplo 😉
obla
28. únor 2010
Xeni, hlavně už pomaloučku, polehoučku, v klídku x-)
lada82
28. únor 2010
Obli, Honza byl vcera na hokeji, a rikal, ze vzdy kdyz zrychlil, hned myslel, ze se po... No, prohrali 4:2 |-|
Betka dnes opet docela kadila, ale spis od zubu. Jinak jsme snad z toHO VENku 😃 Jsem rada, ze Ty tez!
kristynaw
28. únor 2010
na krk bych dala maslicku,at se Izinka nezadusi rolnickou. a velikost tu vetsi prosim 🙂 a srdicko,covece nevim nevim 😃
obla
28. únor 2010
Laduš .. 😃 Jo, tak to znám .. asi jako když jsem s malým dělala dřepy .. 😃 😃 😃 Velmi fajné .. 🙂
Hlavně, že jste zdraví.. my taky. Mlaďas už nekadil, jí normálně, na nic si nestěžuje, tak je snad v pohodě..
Já jdu vyndat bábovku k snídani z trouby .. a pak asi nachvilku k bedně a spát .. jsem nějak groggy :-S
kristynaw
28. únor 2010
srdicko bych nedelala,staci maslicka 🙂 jeste jednou dekujuuuu 🙂
obla
28. únor 2010
Jo, to je pro Izinku ..? Joooo .. tak jen doufám, že si jí užije .. a ovečka přežije 🙂 Ale na cucání a žužlání to asi nebude.. :-S Jako všechno je vyprané, vyžehlené .. ale přeci jen, není to určeno jako hračka =-)
Tak já se na ní během týdne vrhnu .. a nejspíš, až mi sundají sádru .. už mám z tý sádry odřeniny 😃
lada82
28. únor 2010
taky mizim, jdu neco naspat... koukame samozrejme na hokej, jak jinak... dobrou nooooc
kristynaw
28. únor 2010
ne,to je pro Abinku hlavne,ale kdyby se tomu Izinka nahodou dostala 🙂

a nespecha to ,do usa to posilat nebudeme,takze v klidecku 🙂 ty mas sadru?
denisia
28. únor 2010
Aj ja pozeram na hokej a pritom hladam nabytok do detskej ... Go Canada!!!
Tak pa
obla
28. únor 2010
Tak pro Abinku už je to v pohodě, to jo 🙂
Jo, mám .. na levé ruce .. už to bude měsíc .. :-S Ani se neptej .. nemlela jsem si kokos doma na plovoučce .. můžou za to mokré ponožky a má sloní váha |-| : )))
kristynaw
28. únor 2010
ale prosim te😞 sloni vaha co to kecas,tak at se brzy zahoji a s oveckou pockej,az bude ruka zdrava!
lada82
28. únor 2010
jeste, holky, Eli a Mici hlavne, co mate za stroje: repsektive nejake doporuceni, co je dobre na nem mit, pro "svadlenu nesiku amaterku" ??? 😃 dobrou - a jsem rada, ze jsem tu potkala Kristy pod dlouhe dobe!!!
obla
28. únor 2010
Kris, já to šiju i s tou sádrou .. takže v klidu .. funguju úplně normálně .. 😉
Běhěm týdne se do ní pustím 🙂 🙂
obla
28. únor 2010
Ladi, já mám lepší kufříkový SINGER .. novej.. od října.. a jsem s ním spokojená .. maximálně.. jenže mě se neptej.. já taky žádná švadlena nejsem .. 😃 Míša bude vědět 😉
obla
28. únor 2010
katarina82
1. bře 2010
Dobré ráno,

Eli, ovečky jsou fakt krásné x-) x-) x-)

Včera jsem šla spát v devět a stejně to byla noc na prd, vůbec jsem nespala, furt jsem se budila, jsem zničená :-S Na deset jdu do porodky na kontrolu, tak se "těším", jak tam ztvrdnu, když neobjednávají 8-(
katarina82
1. bře 2010
Vidíte ten můj profil??? 40tt 8-( 8-( 8-( Ale začala mi po mikrokousíčkách odcházet hlenovka, tak aspoň něco, i když ono to vůbec nic neznamená, že... :-|