• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Než navázání nových kontaktů v MC .. uvážu si smyčku a hodím si to na první hrušce :slight_smile:))
Né, my si fakt vystačíme .. mám ségru .. a doufám, že na jaře už to bude taky príma a z asociálního Ády se stane Ondráškovo bezva parťák.. už trochu povyrostl .. a Ondis mu ukáže, zač je toho loket : )))) :grinning:

Rozšiřovat si obzory o kolekcích Prady, náboženství, Novákovic rodině a dopadu krize na ekonomiku v Ázerbajdžánu nějak nemám zájem :grinning:
1. bře 2010 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, to jsem se zasmála :grinning: do MC chodím zásadně jen s kámoškama, jinak nenavazuju vztahy...
1. bře 2010 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Iris, Slunce v duši :dizzy_face:
1. bře 2010 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: jak se projevuje to jeho asocialni chovaní??? at vim jak na tom jsme :grinning: :grinning: :grinning: nee Lilca decka moc ráda..ale s hrackama ma taky nekdy problem pucit teda..ale když ji řeknu tak v pohode..ale musm rict pujcit..jak reknu dej je konec :sweat_smile:
1. bře 2010 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Mišul, no je prostě separovanej .. vadí mu všechno a všichni .. podle mě by se nejraději zvrtal zpět, odkud vyšel a už nevylezl : ) Nemá rád děti, lidi, zvířata, hluk, ticho, tmu, světlo, sluníčko, déšť .. :confounded:
1. bře 2010 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
aha cíťa jeden...asi je dost závislák na mamince??....tak to jsem v klidu..jsem " normalni"...ale nekdy je taky na pest://
1. bře 2010 v 15:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Šílenej závislák .. já jsem tohle ještě nikdy neviděla.. mít takové dítě .. asi skočím z Nuseláku .. :zipper_mouth:
Je chudák.. na jednu stranu se jí nedivím.. na druhou stranu čeho je moc, toho je příliš a separuje sebe i jeho vlastně dobrovolně. :unamused:
1. bře 2010 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky
Ladi, ja bych rekla, ez ta paní ani v žádný školce nedělá :wink: určo jsi neudelala chybu
jinak xenule rano 37,9 a tak dostala paralen, ma strasnou rymu a kasel uz doznívá, ale straaaasně nateklou dásen. Leze dalsi, uz 3. petka. hruza, ano vas nedocitam kolik mam prace, musim si jeste podat danove priznani.
1. bře 2010 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
tak my taky nikam moc nechodíme..ltřeba nemá ráda hodně dospělejch..no je řev..ale za 10 minut je v pohodě..jen si musí zvyknout a pak nema s nikým problem....a aky nesnaší když ji nekdo koho nezna "vyzpovídá" ...://
1. bře 2010 v 15:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo, tak ono je každé dítě jiné .. náš Ondis by s Tebou i odešel :D Ale čeho je moc, toho je příliš.. a tohle už je fakt drsný. Nevěřila bych, kdybych neviděla na vlastní oči ..
1. bře 2010 v 15:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo tak to |Lilča taky...ona jde s každym..snad ji to nevydrží do puberty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2010 v 15:49  • Odpověz  • To se mi líbí
No co by jsi se divila .. : ))) Dle Tvé pokuty a jestli bude po mamince .. :grinning: :grinning: :grinning:
Vtiiiip :grinning: Hezky se nám to dnes povedlo, opravdu ..

(Pro ty, co to nechápou, máme plodnou debatu na FB :grinning: )
1. bře 2010 v 15:51  • Odpověz  • To se mi líbí
no za to aby nebyla se modli i náš táta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a pšššššštttt nemusi to všichni vědět ne??? :grinning: :grinning:
1. bře 2010 v 15:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Mišul .. já jsem ale uDAVAČKA :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2010 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
tak se neudav jo?.-)
1. bře 2010 v 15:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Já chodím hlavně kvůli malý aby se zvykala na kolektiv trošku se před školkou otrkala,jinak teda že bych se tam s někým skamarádila to ne,ale většinou se s těma žensekejma dá mluvit...dneska jsem se dověděla,že mám fajn chlapa,protože si nemusím doma dělat takový ty chlapský práce sama :grinning:
Xeni takže zas njáká viroza :unamused: ?
1. bře 2010 v 15:59  • Odpověz  • To se mi líbí
cau holky :slight_smile: tak ty maminy to je super,taky jsem se nasmala :slight_smile:

a mici,ty se mas teda na co tesit,jestli mala bude po tobe :slight_smile:
1. bře 2010 v 16:00  • Odpověz  • To se mi líbí
kristy však já jsem hodná !!!!!!
Leniz tak naštěstí ty práce si taky většinou nedělám sama...jen pokud mě nakrkne rychlost mého milého... :sweat_smile:
1. bře 2010 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
tady je to ruzne. jedna matka viz co jsem tu popisovala,ze ji vubec nezalezi na deckach,ale na ni jako prvni a decka se musi podridit...proste chcou nekam jit,decko nejde kvuli tomu spat az po pulnoci a tak... pak jsou tu taky ty latkovky, bezplenkovky, organic (bio).ja nemam nic proti latkovkam,kdyz chou usetrit,nebo si mysli,ze je to lepsi pro enviroment a tak,ale kdyz jsou to ty bio latkovo psychopatky..ale takovou zadnou neznam. pak jsou tu matky co chodi do prace a deti maji v day care,matky co jsou doma na materske..je to ruzne...asi jako v cr...ja jsem asi nenormalni ...na detech mi zalezi,snazim se aby meli denni schedule (spat o pul osme, vstavat az chcou, odpoledni spanek po obede...) kdyz se chce mala divat na Elma tak ji ho pustim... kdyz ji to bude bavit,tak ji zapisu do nejakyho baletu nebo gymnastiky nebo tak (hrozne rada skace,trampolina,a tak) kdyz se ji to nebude libit tak to zrusime... proste pohoda ...snazim se Abinku ucit cesky,ale vzhledem k tomu,ze vse ostatni je v AJ i manzel,takze i ja na ni mluvim hodne anglicky aby on rozumel,tak se bude muset naucit asi az tam budem bydlet :sweat_smile: knizky-encyklopedie si bere sama ,bavi ji,ale jinak ma tuny knizek detskych :slight_smile:
1. bře 2010 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
tak trampolina..tu asi taky pořídíme nejakou mensí..sousedovic maji tu velkou s bocni ochranou a decka se tam pekne vyrádily..už se těším na teplo:slight_smile:
1. bře 2010 v 16:08  • Odpověz  • To se mi líbí
A LADI ty neplac! ta zenska urcite vlastni deti nema,jinak by vedela,ze se to nekdy proste neda vse zvladat.... a nebo ma deti v bubline.... to je to,ceho se bojim,navrat na rok do Cech... jak si zase zvyknu na ty lidi,co jsou hnusni na vsechny ostatni,v obchodech, v MHD atd... nikdo ti nepomuze,kazdej se stara sam o sebe a to vsechno ...tady jsou ty vztahy fakt jiny... tady by nevyhodili Romku z restaurace jen kvuli barve pleti ....a tak..je to propste jiny...
1. bře 2010 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
trampolina-tady maji jednu za 100$ momentalne ve sleve za 80... ma tu sit vsude okolo a je mala pro decka presne...snazim se premluvit manzlea (neter ji ma) ale on ji nechce,protoze nevi,co budeme mit za bydleni ...ze kdyztak koupime neco az tam az budem vedet kolik mame mista...ale v cr nebo v nemecku je to urcite drazsi :frowning2:
1. bře 2010 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
kristy ja myslim že u nas by ji taky nevyhodily..pokud by se chovala slušně..stejně tak i jiny lidi...myslim že se to už celkem změnilo..i když lid si tady holt sveho hledi vic no:/(
1. bře 2010 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
no prave ze se to stalo,proto jsem ten priklad dala
1. bře 2010 v 16:13  • Odpověz  • To se mi líbí
mici, jak kde... cim mensi mesto, tim hloupejsi lidi, mam pocit... my sli jen kousek za Prahu a je to desne znat... ale tam jsou zase lidi vic lhostejni...
Kristy, my zase ze vsech techto duvodu porad zvazujeme, ze bychom odsud zmizeli... :pensive:
1. bře 2010 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
ladi,ja nechci znit jako nevlastenec,ale tady je lip...kdybych tu teda mela rodinu a cesky jidlo :grinning: nasi by tu taky chteli zit,vzdy kdyz preileti,tak nechcou zpatky..do reality...
1. bře 2010 v 16:18  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: On se nikdo nemůže zalíbit všem, já nikoho neodsuzuji.. jen mi připadá, že někdy ten životní nadhled, sebeironii, optimismus a nesobectví u okolí postrádám .. ale ani já asi nejsem žádná výhra .. takže jsme si "kvit" :grinning:
1. bře 2010 v 16:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Cau holky, no docitavam a usmievam sa ... Eli, take maminky teda nepoznam, teda nie take uplne extremne ...
v nasom MC su maminky celkom v pohode, pokecame si, ale stretavame sa tam len na nejake 2 hodky raz do tyzdna, mimo toho nie ...
Ladi, tak to sa nedivim, ze ta to nas.r.a.lo, pretoze to by asi nastvalo kazdu normalnu matku, ktora neviem, kam skor skocit ... U nas je jeden sekac pre deti, ale uz som tam prestala chodit, lebo zakazdym, ked som tam vosla so Sebikom, tak to bolo v kuse - nechytaj, to je na predaj, nie na hranie (predavaju tam aj hracky), nevytahuj tie boty z krabice, atd ... proste akoby to bol obchod s tovarom za par tisic a nie za par korun second hand ...
1. bře 2010 v 16:22  • Odpověz  • To se mi líbí
ono i tady se daji najit chyby,kazda mince ma dve strany to zase jo..jen proste ty vztahy to je to co se mi tu libi nejvic,jak je to jine...mam odtaz,manzel ted rozbil a rozlil mliko v obchode...v cr-museli by jste to zaplatit? tady jen zavolali uklid...
1. bře 2010 v 16:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ono záleží na tom, jaká lhostejnost ..
Ku příkladu .. o to, jakým autem Novákovi přijeli, kde ho koupili, za co ho koupili a že má Nováková i novou kabelku.. o to zájem je.. lousedky neúnavně diskutují a spekulují na balkonech.. To všechny zajímá.

Ale o to, že u sousedů děti neustále brečí .. i v 11 večer je tam hluk jako blázen, slyšíte padat předměty, rány .. děti chodí venku velmi skromně oděné i v mrazech .. tam už ten zájem není .. z toho se nic nevytříská .. a na co se starat o cizí, že..?

Za to je mi stydno .. stejně tak za sobeckost a pokrytectví stylem "Když já nemám, Ty mít taky nebudeš" .. prostě závostivost a lennost, vychcanost a parazitizmus na těch, kteří se snaží a dělají něco pro to, aby byli úspěšnější a měli se lépe ..
1. bře 2010 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek