• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Hanelko, jojojo jarní teploty, uz ničemu nevěřím.

Domi, vim jak to mysliš, ale Iris ma pravo ho i sbalit a dat kufry za dvere, ale samo jen pokud domluva nebude mozna, snad ale bude.
21. únor 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,vše nej Leničkám.

My dnes taky měli "zajímavou noc." Malá usnula ve čtvrt na sedm,ovšem v sedm už byla vzhůru a řádila až do půl dvanácté,pak usnula,spala do pěti,pak byla chvilku vzhůru a usnula do čtvrt na sedm,to už měla vyspáno. :frowning2:
21. únor 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenickam vse nejlepší:slight_smile:))
21. únor 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také přeji Leničkám vše nej k svátku :slight_smile:
21. únor 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja také :wink:
21. únor 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý ráno :rolling_eyes:

My měli bezva noc, teda spíš od desáté do jedné :rolling_eyes: Denča se vzbudila, chytla záchvat řevu :confused: , ale ona byla fakt mimo, byly to zuby :confounded: a to měla v sobě Panadol, asi je na ho.no, dala jsem ho poprvé, páč Nurofen došel a asi to nepomohlo, až jsem několikrát namazala Mundisalem, tak začala být víc v poho, jenže to trvalo hodinu a mezitím se probudila, tak pak zas nemohla usnout a chtěla si hrát. To už tu dlouho nebylo...
Takže jsem jak praštěná pytlem :confounded: Naštěstí mě nějak asi v duchu vyslyšeli naši :slight_smile: Jsem si říkala, že by si dneska někdo mohl vzít na chvilku na hlídání Denču, že bychom si zdřímli :sweat_smile: , no a po deseti minutách volal táta, že jestli nemáme nic v plánu, že by si dneska půjčili Denisku :sunglasses:
22. únor 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je my byli u nasich, nasi hlidali a my si spinkali a nejak bych ji dala jeste dneska nekam :slight_smile: no ale jdu dnes poprvé do práce... :unamused:
22. únor 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,dík za přání,i já se připojuji,vše nej Lenciatku :wink:
Kat,my to měly z pátka na sobotu,včera usnula v 21 celkem v poho,navíc je to moje vina,od rána nespala do 4 odpoledne!
Holky co pomáhá na těhu nevolnosti,já je moc neměla a ségra zvrací celou noc :unamused: vím,že někdo doporučuje zázvor,nebo lízátka proti nevolnostem,ale vlastní zkušenost nemám
22. únor 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniz nebo ledovou colu....trosku..
22. únor 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dodatecne vse nej Lenkam!

LeniZ: ja nevim, mela jsem i lizatka, i zazvorovy caj... , nezdalo se mi, ze by to pomahalo... mne trochu pomahalo jedine porad neco maleho zobat a upijet vodu... ale taky nijak extra :( proste jsem musela vydrzet

Tak jsme videli Eli a oba Ondry- jsou bezva :slight_smile:) Malej je uzasnej a neskutecne sikovnej! Bylo to moc fajn :slight_smile:
22. únor 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
zázvor asi ano! Nevim, taky jsem je nemela.

Ladi, jo? to je super. Jezis, zapomela jsem hodit jeji tip do tabulky.
22. únor 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram: no jo, tak ho jeste dohod :slight_smile:
22. únor 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co prace? dobry?
22. únor 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatim jo, jen mi to predavali. jo dohodim, ale jsem vystavena, dam si vanu a pak juknu, co Eli tipovala.
22. únor 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj...manža řekl tchánovcům, že to u nás neklape...a dle nich jsem bordelářka, co neuklízí, nestará se o malého a psa, nemám mít dle nich žádné koníčky, ani bych si přes den nesměla číst - beru si knížku k jídlu, nebo když si chi vypít čaj a kafe, příp. když malej chvilku usne...manža mě nemiluje tak, jak by si představoval...prostě samé pozitivní zprávy :unamused:
22. únor 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dík za tipy,nejblbější je,že v noci zvarací a ráno musí v 5 do práce nevyspalá :unamused:
Iris,to je mi moc líto :frowning2: prosímtě na ztchánovce se vykašly
22. únor 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,mame tu tchanovce,nezvladam docitat pres 10 stranek nebo co... neco novyho?
23. únor 2009 ve 02:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
oni si myslí, že za rozvrat manželství můžu já...včera ve mne zabili vše, v co jsem věřila, jsem na zhroucení a prostě už nemůžu
23. únor 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Leniz já měla strašné nevolnosti v těhu,dostala jsem nějakou injekci,po lžičkách jsem měla colu a ještě nějaké prášky,ale nevím,jak se jmenovaly. Bylo to po nich trošku lepší,jenže já měla nevolnosti až do konce sedmého měsíce. :frowning2:
23. únor 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris to je mi líto.Kašli na ně,je jasné,že jsou na straně svého "úžasného" synáčka.
23. únor 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Luci ,teda to jí snad ani říkat nebudu,že to může být až do 7 měsíce :sweat_smile: dnse si vzala dovču jelikož opět celou noc byla na záchodě a zvracela :confounded:
Iris a oni vědí o tom,že ten jejich úžasnej synáček chce odejít kvůli jiné a ne kvůli tomu,že jsi podle nich bordelářka adt?
23. únor 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz neříkej radši,byl to děs. Ale třeba to u ní skončí kolem toho dvanáctého týdne.
23. únor 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,snad ano,tilok té dovolené zas nemá :grinning: :grinning: ,teď vždycky když malá něco provede tak prej,ježiš,tak tohle mě taky čeká? :grinning:
23. únor 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz :grinning: . Hele,tak ať jí dr. napíše neschopenku,takhle to dlouho nevydrží.
23. únor 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oni tvrdí, že to není pravda...
23. únor 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,no nevím jestly jí to napíše protože je v kanclu,ale daleko dojíždí :unamused: no snad když už bude fakt hodně zle tak jí to napíše :confused:
Iris,promiň,ale už nemám slov :angry: :angry: kašly na ně :angry:
23. únor 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
v poho
23. únor 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris, chudaku... Ja to vidim tak, ze fakt pryc od nej a od nich :(( Je to strasne smutne, ale takhle to nema cenu ...
LeniZ: urcite ji neschopenku da
23. únor 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz za zeptání nic nedá.A jestli je ten dr. aspoň trošku normální,tak jí dá neschopenku aspoň do té doby,než jí skončí nevolnosti.

Iris já si myslím,že i kdyby věřili,že má jinou,tak budou na jeho straně,je to jejich syn.
23. únor 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
malej pres vikend u Honzy rodicu nechtel vubec jist a spat... vcera jsme mu objevili asi 3-4 nove zuby - musim to prozkoumat poradne :confounded: chudacek, a ja ho tak nutila jist a nedala mu ani Nurofen
23. únor 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek