• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Dobré ráno,

Gabbi, Petino vyrostl, vypadá tak "dospěleji" :slight_smile: A už lyžujete, jo? :confused: :dizzy_face: Jo a z toho Elma by si Denča čůrla, ona ho tak žere :slight_smile:
Zumba, co to je? :sweat_smile:
2. bře 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasne lyzujete !!!
my chceme pristi zimu i s prtaty :grinning:
ale asi by ho to byvalo bavilo uz ted..., tchyne s tchanem se ted vratili z toho bytu, kam mame moznost jezdit do Rakouska, a rikali, ze je tam vylozene skolicka pro ty decka, je tam jakoby pas, kterym vyjedou na kopecek atd.
2. bře 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zumbu neznam
2. bře 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Péťa krásnej :slight_smile:
U nás asi lyyžování nepůjde,protože a jelikož Zdenda stál na lyžích naposled před 6 rokama a já nikdy a upřímě ani o to nestojím mě nják zimní sporty nikdy nebavily :sweat_smile: asi jsem divná :sweat_smile:
My se teď rozhodujem jestly pojedem do tý paříže nebo jestly radši za ty prachy nedobavíme trošku byt :confused: nebo jestly adši nepojedem na pár dní třeba na Šumavu i s malou-jenže cenově ta šumava vychází stejně jako Paříž :unamused:
2. bře 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
u nás lyže bude učit jedině tatínek, mně to nějak nikdy nechytlo, ani na hory jsme s našima nejezdili, páč si to nemohli dovolit.
My chceme vyrazit na pár dnů do jižních Čech na chalupu a kdyby se nám povedlo nějak to Slovensko ke známým, poedle toho, jak se budu cítit.
2. bře 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, sme spat z poradny, kontrola dopadla dobre, ziadna panika, doktor sa divil, co delam na rizikovke ...
Testy stale mierne zvysene, ale lepsie ako pred tyzdnom, takze vsetko ok.
Na lyze sa tesim jak hrom, buducu zimu uz uricte pojdeme a Sebik tiez, ak ho to teda bude bavit, ak bude po mne, tak urcite, ja lyzujem od 3 rokov :wink:
Leni, chodte do Pariza :wink:
Gabi, Petino je svetovy :grinning:
2. bře 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni - Pariz. :wink: SAma by som sa tam niekedy rada podivala.

Gabi - Petko nema chybu. :wink:
2. bře 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás lyže bude učit brácha. Já na lyžích nestála x let a Michal ještě déle...
2. bře 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
lyže u nás budou, jsme hodně na lyže, Jirka to umí víc. Já teda vždycky lyzovala jen na chalupe a ady u nas, takze to ani draho nevyslo, za to ted je to drsný.
Ladi, Zumba je takové cvičení, něco jakoby aerobic, ale hodně taneční, spontánní, super. Moc na to taky chci chodit.
jinak Xenda dnes bez teploty, zato se řízla o mojí žiletku, krve jak ... no a ted chodí veleváženě se zalepeným ukazováčkem, prostě porad nemam vybalíno, ale testla jsem novej sporak a troubu, super, akorat kdyz jsem pustila digestor, zhasnul mi plaminek, tak nevim
:grinning:
ale hlavne ze truhlíci nasli zbytek nasi varné desky a privezli ho v 23h, takze klobouk dolu zase ze to nezapřeli. UZ jsem z toho měla psycho.
Na gyndě snad vše celkem OK, až na to že Ondráš je koncem pánevním, ale vody je zatím dost. Do kdy se děti otáčí?
2. bře 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, já byla koncem pánevním celé mámino těhu, měla jít na císaře a já jsem se den předtím otočila hlavou dolů :sunglasses:
2. bře 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
to vis, ze se jeste otoci, neboj...
byli jsme ted na dlouhatanske prochazce, at uz to jaro zustane !!!
2. bře 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
cetla jsem si, co ta Zumba... taky by me to asi mooooc bavilo!!! ja az bude vic casu, tak chci chodit na Flamenco :slight_smile:, na brisaky uz chodim dlouho, chodila jsem driv na salsu... a jelikoz uz tehotna a poporodni asi nikdy nebudu, tak chci zacit neco delat fakt poradne bez prestavky :grinning:
2. bře 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jede testovací verze koně... http://beta.modrykonik.cz/diskuse/
2. bře 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo, bude to super, mne se to moc libi! a budeme se zamykat :slight_smile:
nevite, proc mam vedle fotky obrazek chlapa??? v tom fotoblogu... mate to tam taky? doufam, ze mi nespletli pohlavi :grinning:
2. bře 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi, já nějak nemůžu poznat, jestli to je chlap nebo ženská :grinning:
2. bře 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo, je to chlap, teď jsem koukala na to tvoje album a mám to stejný. Asi si tam máme dát fotku svého chlapa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile:)
to me taky prave napadlo - udelame tam z toho takovy ten strom rodokmenu :grinning:
2. bře 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no neviem, mna to na fotoblog nepusti, vraj som sa zahlasila v inej krajine (to asi Sk, ani o tom neviem) ...
2. bře 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz to mam ... tam mam asi doplnit fotku Sebika, nie?
2. bře 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano.

Holky ZUmba je Latinsky aerobik - takze hodne zivy - no ja se dneska asi an nenajim - boli me faaakt vsechno. Chteli jsme jit na lyze, ale dnes bych ho na 100% upustila.

Jinak k tem lyzim - my to chteli nechat na pristi rok, ale tudle jsme byli s kamaradama na veceri a u popelnice tam staly detske lyze - jsem si rikala, ze je asi nekdo zapomnel, ale kdyz jsem sli v noci v 11 tak tam zase byly - tak jsme je vzali. Boty a helmu jsem koupila v sekaci za $25 a vleky pro deti a takove ty pasy jak jsme na nch vyfoceni tady maji zadarmiko - tak jsem si rikala zkusime a jestli ho to bude bavt tak ze do toho pujdem. Navic kamoska je insturktorka na lyzovani pro ty male deti a pristi tyden mi ho cely tyden vezme za vymenu, ze ji pohlidam jejiho prcka - jinak by to stalo $800.

Ja jsem strasny setril v tomhle. Vcera to cviceni taky. Platim za vstup za me a za Petina $5 a muzu jit kolikrat za den chci. Tak jsme rano sli plavat - ja pak vecer na civco, Petu mi pohlidali za $5 na hodinu a pak jsem ho vyzvedla a sli jsme plavat. Fakt se tady cenove pro ty deti da. Cteni knizek v knihovne je kazdou stredu a je to zadarmo.
Myslim, ze v CR me z toho klepne, ale presto se tam hrozne tesim na rodinku a kamarady:slight_smile:

Musim taky prozkoumat toho noveho konika- prima, ze se tam bude dat zaknout:slight_smile:

Bram me se Peta otocil ve 33tt - presne si to pamatuju - ridila jsem na dovcu a v tom se mi bricho obratilo - natahlo a zase se tam vsoukal, ale hlavou dolu - byla to docela sranda to pozorovat - ma jeste cas.
2. bře 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabbi, ty ceny jsou tam dobrý teda :wink: :sunglasses:

Denča už spí, byla už hodně unavená a protivná, se nedivím po dvou takových procházkách a vstávala v šest ráno. I já jsem mrtvá, takže dneska faaakt rodit nemíním :grinning: Možná zítra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo asi má a když tak bude císař a nebudu muset rosit, taky dobrý :wink:
jinak mala byla tak prostivná, že jsem jí šoupla do postele, byla cely den absolutne bez teploty, ale kašle pěkně. Takovej mokrej rýmovatej kašel, ale k Dr. už nechci, zase by nas to streslo. To jsme dopadli...
2. bře 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na Zumbu mám permici od Ježíška.. jen, co se mi zhojí ruka, jdu do toho .. :dizzy_face:
Taky se moc těším .. :grinning:
2. bře 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, radsi rod, je to lepsi :slight_smile:
2. bře 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, já kvůli vlhkému kašli a takovým těm nachlazením vůbec k doktorce nechodím :pensive:

Denča asi prochladla, páč se mi za hodinu čtyřikrát počůrala :astonished: :astonished: :astonished: Jakože né celou dávku, ale že to prostě nestihla, to se jí vůbec nestává :confused: A vůbec chodí často čůrat :confounded: To je z toho jejího svlíkání furt :angry: Celé dny chce chodit nahatá, furt jí naháním a oblíkám, papuče si taky furt zouvá, ony jsou ty plovoučky od toho sklepa přece jen studený :unamused: Uvidíme, co bude v noci, jestli budu převlíkat postele nebo co.
2. bře 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, snad se přetočí, asi je fakt lepší rodit normálně, páč to říkaj skoro všichni, obzvlášť, když už se doma pak musíš starat i o staršího.
2. bře 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus pipky...novej koník good že? :grinning:
2. bře 2010 v 19:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, čáu, to je dost, že se tady taky ukážeš :wink: :dizzy_face: Jak se máš? Mladá, krásná, nezadaná... :grinning: :wink:
2. bře 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: čau zlato, číhám na tvůj porod :wink: máme se tak normoš, ted mě čeká mrtě zařizování..to fakt miluju :rolling_eyes:
2. bře 2010 v 19:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek