• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
bram,radsi si prej at se pretoci.cisar neni jen tak a jeste,kdyz mas doma malou....

gabbi,ty mas vubec stesti na ty ceny,slevy atd :slight_smile: a lyzovani super:slight_smile:
2. bře 2010 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
sis, jestli čekáš na můj porod, tak to jsi tu brzo, já podle všeho budu rodit tak v dubnu přinejlepším :grinning: A co vyřizuješ? Chystáš se do té práce nebo kvůli malému ne?
2. bře 2010 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
kat: žádost o prodložení rodičáku- to je milion papírů, a pak žádost o svěření dítěte do výhradní péče :wink:
2. bře 2010 v 19:19  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
siss,vy jste se s mladym rozesli?to jsem asi nejak prehlidla....
2. bře 2010 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
sis a bude se bývalý jezdit na malého sem tam kouknout nebo jak jste to vyřešili?
2. bře 2010 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
kat: no to nevim, jezdit asi moc nebude :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ne, že by mi to vadilo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. bře 2010 v 19:27  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
sis, jak jste se vůbec rozešli? V dobrým? Normálně jste se domluvili na prachách a tak?
2. bře 2010 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí
kat: jj, přesně tak :wink: celkem hodně v klidu a v pohodě...takže jsem ráda... :wink: naši to taky vzali dobře..v podstatě pro mě se nezměnilo vůbec nic :wink:
2. bře 2010 v 19:31  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
sis, to je vlastně pravda, i tak jste se vídali jen sem tam o víkendu, malý na něj nebyl nijak zvyklý, takže asi pohoda. Takže vyhlížíš nové chlapy, co? :wink:
2. bře 2010 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, dyk já malýmu domlouvám at se točí

Sis, čau, sakryš a někdo novej na obzoru?
2. bře 2010 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
kat: ty vole, nemám na žádný chlapy ani myšlenku :stuck_out_tongue_closed_eyes: chodim sama do kina a je mi fajn :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. bře 2010 v 19:35  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
sis, tak si najdi babu :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2010 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
kat: díky nechci :sweat_smile: mně je takhle dobře, nikdo mě nebuzeruje, že si kupuju kabelky, šminky a boty...a mám svatej klid... :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2010 v 19:42  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
sis, to je taky fakt :sunglasses: A ten rodičák ti prodloužej? Ty ho máš na 4 roky, ne?
2. bře 2010 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
kat: právě, že na 3...a spíš neprodloužej, nemám zatím dostatečně závažnou diagnozu..ted má lehkou psychomotorickou retardaci se závažnější retardací v oblasti expresi řeči :wink: a jelikož to jde všechno dopředu, a je "jen" opožděnej..a ex byl do tří let taky...tak zatím asi smůla..ale do školky jít nemůže :confounded:
2. bře 2010 v 19:45  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Sis, jj, já to někde četla, asi jak jsi to psala na říjnovky, to je dobře, že to ale není vážný :sunglasses: Jenže co dělat, když do školky nemůže? :unamused:
2. bře 2010 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
kat: já si myslím, že to ta dysfázie bude...na rediagnostiku jdeme v červnu, a to už je jaksi pozdě..páč to vyřizování trvá i 3/4roku...to nikoho nezajímá, co budu dělat :unamused: on by mohl do logo s asistentem, jenže ten je drahej jak prase...na toho si na půl úvazku ani nevydělám..takže to rovnou můžu bejt doma zadáčo :rolling_eyes:
2. bře 2010 v 19:51  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
no nic, musím...jdeme spát..Tygr mě drží za ruku a běda, jak se hnu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak zas někdy třeba, pá..a budu sledovat Kat :grinning:
2. bře 2010 v 19:54  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Sis, to je debilní, leda kdyby někdo hlídal abys mohla aspon an kus uvazku, a myslis, ze by to tam nezvladl ve školce?

Jinak Kat, ja prave s malou nechodim taky, ale uz se to táhne zejtra tejden, se mi zda dost, ale davam ji 10 dní
2. bře 2010 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
sis, pa, já ti napíšu, kdybych nááááhodou někdy porodila :grinning:
2. bře 2010 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Sis, ty brdo, tak drzim palce, aby to nejako vyslo ...
Kat, sa vobec nechystas na porod? tak jo ... tak uvidime, ci potiahnes dlhsie ako ja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2010 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
holk, rosíme rodíme, vy snad zase čekáte až vás předběhnu :wink:
dnes jsem byla sprdnuta, ze nemam zubare a EKG nebo co, tak zubare jsem objednala, ale nechce se mi :frowning2:
2. bře 2010 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky
dočetla jsem jen letmo
Kat stále nic, čekáš na ty moje narozky :grinning:, mám je stejně s LEniz
Lada - paní v lékárně je pipina, já tyhlety přípomínky a nevyžádané názory od cizích lidí ignoruju, nic jim do mně není
Mat centra - nevyhledávám je, teď jsme do jednoho začali chodit kvůli tomu, aby si tam Ema pohrála s dětmi a lehce přivykla kolektivu, jinak jsem ráda samostatná jako Obla. Nicméně tyto sociální vztahy chci budovat, aby děti poznaly jiné děti a hledaly si kamarády
U nás na pískovišti potkáváme dvě maminky, v Replay džínách, sandálkách s kelímkem kávy Starbucks a vedou příšerné řeči, pak tam naháněj ty svoje vystylované děti - tak se nad nimi jen pousmějeme :grinning:
Ema si sundá všechno kromě trička a mikiny přes hlavu (to jsem jí ještě ani neučila), oblíkne si ponožky tepláky, rukavice, čepici, kalhotky, boty na sucháč
Zumba je výborná, byla jsem na ní minulou středu poprvé, zítra jdu zase.... ale pak mám asi utrum :frowning2:
konečně jsem si našla cvičení blízko domu, od 20h, což mi nenabourá kojení a režim, no a mm mmá změnu v práci
od příštího týdne mi mm bude vždycky v pondělí večer odlítat do Němec a vrátí se až v pátek ráno, kdy pojede rovnou do kanclu, domů až večer po práci, no na ho....
ono už se to řešlo dříve, byli jsme v pohodě, ale teď, když je to jisté, jsem to obrečela. Taková nabídka se neodmítá, pracovně je to výborné, přeju mu to moc, jsem pyšná, že si ho vybrali, ale jinak je mi smutno, protože tu budu hodně sama
2. bře 2010 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky
Sis držím palce aby se to nják vyvrbilo :wink:
Mem jé to je super,že máme narozky spolu :slight_smile:
Xeni,teda že se nestydíš nemít za sebou zubáka :grinning: já se chystám,že tam sebe a malou obědnám už od ledna a furt to nják odkládám :sweat_smile:
To cvičení zní zajímavě,já už se k tomu asi nedostanu,zatím stačí ten aerobik a bodystailing,ale počítám,že od srpna až nastoupím do práce budu ráda když zvládnu cvičení 2x týdně :sweat_smile:
Achjo ,tak jsem myslela,že ten dort na oslavu narozek uděláme se Zdendou spolu(původně ho chě dělat celý sám) ale nakonec jde s kámošem do hospody :unamused: takže v pátek musím naložit srnčí na svíčkovou,udělat haldu knedlíků,ozdobit dorty,upést tyčinky a ještě jsem slíbila babičce umejt okna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2010 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a deska ráno jsem si malou měřila a vážila tak má 91 cm a 12,5 kg a já se divím jak se mi občas pronese :grinning:
od příštího týdne jí chci zkusit nechat odvykat na noc od plenky,mám pocit,že se občas počůrává jen proto že ví,že má tu plenku :confused: venku třeba když někam jedem delší dou a tu plenu má tak to radši drží než aby se vyčůrala do plenky :confused:
2. bře 2010 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, jj stejně a dort musím péct sama

Ema má 16kg a 92cm :grinning:

s plenkama jsme na tom dobře, má je jen na spaní, odpo je už většinou suchá, přes noc ne, ale podle mně se i to lepší. Nechávám odvykání ale až k létu.... za 1 budu moct sušit prádlo rychleji a venku, a za 2 se během května stěhujeme na půdu, takže zásah do běžného života, změna, tak počkám, at to má v klidu
2. bře 2010 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Mem já ho nakonec budu taky péct sama + dort pro tátu k svátku,no aspoň se u toho vyřádím s malou :grinning:
Ty jo 16 kilčo si neumím představit,já jí totiž občas musím venku nosit na koni a tohle by mě asi už zlomilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My plenku přes den nemáme vůbec teda pokud někam nejdeu busem to jí radši dám ...
Holky nevíte kde by se dalo sehnat taková ta malá bohemka? nebo malý víno? Sem si vymyslela pro tátu dort ve kterým bude zapíchlá flaštička jako dárek(ikdyž bych mu občas radši zapekla do dortu granát :grinning: ) myslíte že by mohly mít v kauflandu nebo v tescu?
2. bře 2010 ve 22:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno,

tak nakonec jsem to riskla a i když odpoledne tak učůrávala, tak jsem plínku na noc nedala a dobrý, sucho, tak snad to bude ok :slight_smile:

mem, to je blbý s tím manžou :frowning2:

Holky já mám doma teda fakt trpaslíka :sweat_smile: Denča má 86cm :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. bře 2010 v 06:44  • Odpověz  • To se mi líbí
nas ted merili a vazili a mame 96 cm a 14,5 kg. žížala.
3. bře 2010 v 06:57  • Odpověz  • To se mi líbí
LeniZ, mohli by mit, mozna ale spis to mivaji v takovejch těch lepších trafikách nebo tak?
3. bře 2010 v 07:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek