• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Xeni hubeňour :grinning: a přitom má takový pěkný tvářičky :slight_smile:
Já sjedu s malou do toho tesca a uvidím no,beztak odpoledne chci zajít do billy pro ovoce.
Já jí na radu jedný maminky dala když se v půl 1 probudila vyčůrat a ona pak zůstala suchá až do rána :slight_smile: takže zkusím do konce týdne a pokud vydrží tak v pondělí zkusíme bez pleny na noc :slight_smile:
3. bře 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniz, to mi říkala máma, že jí mám v noci na čůrání vzbudit, že my jsme se vždycky v polospánku vyčůrali a spali dál, jenže u Denči to nefungovalo, páč když se vzbudila a chtěla jsem ji dát na nočník, tak chytla strašný amok a nesedla si na něj ani omylem a nebo si sedla, ale pak zas dvě hodiny nespala :rolling_eyes: Takže jsem šťastná, že těch cca 12 hodin vydrží bez čůrání...
3. bře 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,nám se ,ale budí sama na stěhování se k nám do ložnice tak toho rovnou využívám :sweat_smile: jako taky my radily nebudit a posadit na nočník když jdu spát,ale tak když se budí sama tak proč toho nevyužít že :slight_smile:
3. bře 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko holky, teda, tak to my sme tu najmensi, zato asi s najvacsim bruchom ... Mame 91 cm a 14 kg :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježííííš, po kom má to dítě takové úchylky. Zas vytahala všechno moje spodní prádlo a teď si rve tanga jedny za druhýma na tepláky. Minule jak jsem vařila, tak je nacpala na toho houpacího soba z Ikey, na parohy, na krk, na "ocas", na konce těch houpacích prken nebo jak to popsat mu nasadila moje ponožky... Ach jo...
3. bře 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz, ona se Denča taky budila i sama, ale prostě když jsem ji chtěla dát čůrat, tak se začala vztekat, brečet a tak :pensive:

Deni, nejmenší jsme bezkonkurenčně my :sweat_smile:
3. bře 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni já si říkám,že jsou s Klaudinkou stejně vysoký :slight_smile:
Kat :grinning: :grinning: :grinning: naše zas vytahuje svoje spodní prádlo a házího do tašky ,že nakupuje,nebo vytáhne Zdendovi boxerky a natáhne si je na sebe že má šatičky :grinning: :grinning:
3. bře 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz, tak kdyby vytahovala svoje, tak to ještě jde, ale si představ, že každou chvíli ty tanga nacpe někam do svých kabelek nebo někam do kuchyňky nebo je pohodí do koše s hračkama, já si toho kolikrát nevšimnu nebo je nenajdu a pak by přišla nějaká vzdálenější návštěva a našla moje krajkové tanga v troubě od kuchyňky :astonished: :grinning: Na mě pošlou sociálku :grinning:
3. bře 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. bře 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. bře 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat šmarjá, u nás je uchylka na tatovy trenky, strká si jep orad na hlavu... že prej je baba jaga
3. bře 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xini nádhera :slight_smile:
3. bře 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. bře 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mem, Siss... To je mi lito s temi chlapy...

Davidek ma miry jako Klaudinka.

Kat, v pondeli jsme byli v drogerii a Davidek si vzal detsky vozik... A hodil do nej: vlozky, tampony, muj sampon, a Gilette gel na holeni...
3. bře 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni!!! Ta kuchyn je super!!! A vanu zavidim :grinning: Krasa. Hele, ta pani B.Pirochova... Nema manzela blondaka Honzu, co bydli (bydlel) na Hajich u kina?
3. bře 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko..
tak ja se divala do nejake tabulky doktorske..a jsme teda šíleně obézní podle ní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak jsem se pobavila..mame metr a 17kg... jako s naši tělesnou konstrukci budeme holt obezní celej život :grinning: :grinning: :grinning: ale zase se nam aspon nelamou kosti :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Kat držím palce at je to brzo...jedna holčina taky čeka kdy..ma termin 9.3 ...nezavidim holky...

Bram bbyteček bude nadhernej!!!! sem se na FB divala už na koupelnu :slight_smile:
3. bře 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi :grinning: , no vidíš, už můžeš poslat davídka samotného nakoupit :grinning:

Mici, bude to brzo jsem se rozhodla, že rodím dneska :grinning:
3. bře 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, jej, to bude krasny byt!
Kat, dnes je krasny den na porod, tak do toho!
3. bře 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Vikina ma 90cm a vazi okolo 11,5kg.

Bram - kraaaasa.

Cikanie - tak Vikinu davam na nocnik tesne pred ulozenim do postele po kupani a apotom vydrzi celu noc v poho.
3. bře 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat - vydrrrrrz , este tyzden vydrz, nech je to toho 10teho. :grinning:
3. bře 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky hoky, ev skutečnosti je to děs, páč je tu milion dodělávek a na kontě presne 10 tisíc a do vyplaty daleko...

jinak Ladi, ja nevim, je to kamaradka z vejsky, ale jak se vdala a ma dite, tak jsme se nevideli, ale vim, koho bych se mohla zeptat
3. bře 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi, zeptala jsem se primo jí :slight_smile:
3. bře 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už mi přišel papír z magistrátu kvůli toho přeplatku. Jen tam nepíšou, co mám jako dělat a nikdo mi to tam nezvedá :angry: Je to Oznámení o zahájení řízení o přeplatku... Tak nevím, jestli mám počkat až mi pošlou nějakou složenku kam ty prachy poslat nebo co :rolling_eyes:
3. bře 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se dovolala :sunglasses: Příjde mi složenka, tak další věc z krku...

Akorát jsem si na začátek příštího týdne do kalendáře přicvakla papír, co třeba je všechno vyřídit po porodu, takže jestli budu v neděli otáčet stránku a budu 2v1, tak budu pěkně nas.aná :grinning:
3. bře 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, a co??
3. bře 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ja jsem tak nastvana, nebo zklamana, nebo nevim... asi se na tu knizku vyprdnu, asi proste nebude...
3. bře 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, jeste premyslim, co ten Honza tenkrat studoval, myslim, ze zrovna dejak na pedaku... dejak a spolecenky ??? asi
3. bře 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě z něj dneska šlehne.. je otravnej, protivnej, uřvanej .. na pěst :pensive: :zipper_mouth:
3. bře 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
David s Betuli ted vykramarili celou almaru, vali se to vsude ty veci... Obli, bude lip :slight_smile:
a Kat neboj, ja to taky vidim na zitra rano - dneska pojedes
3. bře 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek