• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Ladi, proooč?

Eli, asi je dneska něco ve vzduchu, u nás je to podobné :rolling_eyes: Teď jdeme ven, tak doufám, že to přežijeme ve zdraví :rolling_eyes:
3. bře 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni hrůza :angry: naprosto nechápu,reportáž jsem díky bohu neviděla,ale děs fakt
Xeni o dodělávkách mi povídej ,děláme postupně a díky bohu Zdenda je dost zručnej co se týká děláme nýbytku,takže krom nového gauče nebudem muset dokupovat nic.
Ladi jak to?
Holky to je šílený,já snad tloustnu jen z myšlenek na jídlo nebo fakt už netuším jím sice pravidelně ,ale málo kaloricky a váha se jakžtakž drží,ale že by šla dolů to ne,spíš nahoru :angry: :angry: říkám si jestly tohle hlídání má vůbec cenu :pensive:
3. bře 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli neboj ono je to občas všude :unamused:
Jo dneska jsem zkoušela ten smažený sýr bez smažení,mě to chutilo,malý teda ani omylem,snědla kousek a dojedla se paprikou :sweat_smile: Zdendovi jsem připravila normální aby zas neremcal,ale kousek na ocutnání jsem mu nechala
3. bře 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, vaha se pohybuje uz jsme ti to tu jednou rikali dle tveho cyklu. Spis je lepsi se merit na cm.

Ladi, nevim, napsala jsem ji na FB. Ale jestli studoval děják tak je to pravděpodobný, já jí znám z pedáku, chodila právě dlouhá léta s Lůďou, co studoval dejak a obcanku s nama, ona myslim anglictinu a cestinu, ale ejszdila s nami na vsechny dejepisny exkurze a akce, pak se rozesli (on byl teda hrozny prase, zkousel to nakazdou, kdyz i na mě, to je co říct :slight_smile: noa pak jsem se uz nevídali tolik.
3. bře 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaale..., domluvili jsme se na urcitem vzhledu te knihy... a ted nic nejde, format musel byt zmenen, obalku zmenili, ted mi psali, ze tam asi ani fotky nebudou... takze proste jsem troku zklamana, a jestli nebudou fotky, nebude kniha (respektive bude, ale na me vlsatni naklady)... basnicky stoji za prd, ale kdyz uz to ma nekde vyjit, tak at to alespon hezky vypada :cry:
3. bře 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
to bude, Xeni, stopro on :slight_smile:) motal se kolem nej jeste nejakej Hruska... a muj bejvalej - byli asi nejlepsi kamaradi (ja s nim chodila 2000-2004)
3. bře 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Libor Hruška? toho znám :slight_smile: chodil s mojí kamarádkou a jak se jmenoval tvůj bejvalej?
3. bře 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, kniha je ale v jednani, alebo proste musis posluchat, ak chces, aby ti to vyslo??? Drzim palecky ...
Leni, ty prestan s tou vahou, neprehanaj. A to ti ju Zdenda uz vratil? Na jeho mieste by som ju rovno vyhodila von oknom ....
Kat, mne dnes v obchode vraveli, aby som si dala bacha, ze zmena tlaku, aby som neporodila :wink: :wink: :wink:
3. bře 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni :slight_smile:) Honza Vnoucek... Hrali fotbal, divadlo, delali v baru... Vsechno jedna parta kluku.
Kniha se pripravuje, ale smlouvu jsem nepodepsala - podepisu ji az nakonec. Ted mi volali, tak uvidime :sweat_smile:
3. bře 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, mozna od vidění, no sranda. Svět je malej.

Kniha vyjde Ladi a ty nás pozveš na křest a my se opijeme :slight_smile:
3. bře 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, jsme mozna zamlada spolu nekde parily a ani to nevime :grinning: :grinning:
3. bře 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ vrátil od té doby co si hlídám kolik čeho sním to šlo,ale teď to jde zas nahoru :rolling_eyes: a to jím snad míň než na začátku,asi už mám v háji metabolysmus,jenže nevím jak ho zas dát dokupy :frowning2:
Ladi taky chci být u křestu :grinning:
3. bře 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz tvoje tělo hladoví nic jinýho..spočítej si kolik kalorii denne spotrebujes a tolik taky jez ..navic cim casteji jist tim rychleji spalujes že...
3. bře 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky...
tak jsem si chvíli sedla, než mi vykyne těsto na housky.
Dopoledne tu byla sousedka s dětma, copak mimís, ten byl ok, ale Venda kousnul Toma do ruky...no a tom ho pak přetáhl rumbakoulí po hlavě Navíc si tomík přibouchl prsty mezi futra...a zase začal mrkat, takže zítra naběhneme pro doporučení na oční
Tom má 90 cm a cca 13kg...a to jsem si říkala, že je hubeňour :grinning:
Sis - ať je dobře tobě i Peťulovi a snad se to vyvrbí nějak s rodičákem, nebo rozumným hlídáním :wink:
A plínky...včera jsem Toma nechala ve slipech, i na nočník jsem ho dala..no a on se pak během hodiny 3 x počůral, takže 3 x jsem mu dávala čistý slipy a punčocháče :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, nam se ted v noci zacal budit, a desnej rev a jde na nocnik, takze uz ho to i budi a asi zkusime casem noc bez pleny, ale nevim, nechci mit procuranou novou matraci...
3. bře 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
malá spí a já dodělala video, uz mam zadek vejpůlllll, dělám video pro kámošku k 30 .... ufff
3. bře 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici ,no já jím dost často,asi je u mě problém v tom,že občas dojím něco pomalé nebo si dopřeju něco sladkýho,ne moc a ne moc často třeba jednou za 2 dny jednu lázeňskou oplatku,ale je to znát :unamused: prostě si musím určt co sním a nesmím furt tu a tam uzobávat s tím,že je to jen kousek :sweat_smile:
Já teď dožehlila,malá si tady staví věže s polštářů :grinning: jinak už plenku nechce vůbec,ani do tesca jí nechtěla ani když sme šly ven po obědě ... nevím jestly jí vůbec bude chtít večer...kdyžtak zkusím rovnou dneska nedat plenku když nebude chtít nebudu jí nutit
3. bře 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
LeniZ a proč jí dáváš do obchodu plínku? Jsi říkala, že to vydrží, ne? Já sebou kdysi nosila náhradní oblečení, radši, ale plínku "pro jistotu" neměla tak od léta určitě.
3. bře 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat protože jsme jeli autobusem tak to nechci riskovat,navíc sem táhla v baťohu těžkej nákup a náhradní věci by se mi tam nevešly,když jdem tady po proseku tak jí pelnu většinou nedávám a buď vydrží nebo si řekne v obchodě-busem mám furt strach ,že se jí začne chtít na cestě :sweat_smile:
3. bře 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
my nosili ted pinku pro jistotu do oteplovaček, ty mela jen jedny :slight_smile: ale uz ji nenosime. Večer ale jo, ráno je načůraná fakt hodně, myslim, že to je i duvod, proc tak ve 3 rano zacne neprijemne vrnět, uz zase dneska 2x spadla z postele...to uz ji to pred vanocema šlo, ale ted zase spala v cestovní postýlce, tak si odvykla.
3. bře 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám prostě hrůzu z toho,že stojíme v obchodě frontu a ona začne že se jí chce čůrat no :sweat_smile: jako tady v okolí to neřeším,ale když jedem někam dál tak radši ještě dávám,ikdyž fakt vydrží :pensive: v zimě sem jí radši taky dávala,protože přestava,že jí někde dávám čůrat venku ,stahuju oteplený kalhoty,punčocháče,bodíčko..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniZ, hmm, ten bus je blbej, to je fakt :unamused:

Jinak Denča si v obchodě normálně řekne, tak položím košík, zajdeme čůrat a vrátíme se. A to svlíkání oteplovaček a tak dále, to provozujeme denně, už jsem si zvykla, jen to chtělo cvik, aby si nepočůrala nějakou vrstvu oblečení, když třeba ještě měla pod oteplovačkama tepláky a tak, nebo ty kšandy z oteplovaček :grinning: Ale už to máme vychytaný :sunglasses: Dneska taky čůrala za procházku dvakrát :slight_smile:
3. bře 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akorát teď to bylo horší, páč jsem měla v ruce ještě na vodítku psa :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat mě se právě už stalo,že si připočůrla bodíčko-pak sem ho musela holt měnit-už aby bylo léto a míň oblékání
3. bře 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
LeniZ, tak už bodyčka nedávejte, ne? My bodyčka nenosíme už od toho léta, prostě nemá plínky, nemá bodyčko. Měla je jen na spaní.
3. bře 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak body uz nedavame taky strasne davno. Jinak taky curame na prochajde i v obchode, ale je lepsi chodit do obchodu, co je hned u výlezu člověk venku, páč jinak je to naprd.
3. bře 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak v Tescu a tak chodíme na záchody.
3. bře 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už jsem z nich tady všech dneska zničená :confounded: Ale počítám, že Denča půjde kolem té půl sedmé spát, když vstávala v šest :pensive: Pes taky zlobí, chjo, kocour taky. A to Michal není doma, jinak bych byla už v Bohnicích :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, co hovinko??

Ja dnes udelala k obedu vinne klobasy, a Davidek ze to jist nebude, ze je to hovinko... :astonished:
3. bře 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, co hovínko? :confused:
3. bře 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek