• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Tak plínu na noc asi jen tak neodbouráme..večer ji nechce je boj..ale jak v noci pije tak proste rano div neproteče...a to ma už pití dost omezeny..pri usinani vubec nepije..
na ven taky už nemá..ale poslední dobou nestíhá a cvrkne si....no taky budu ráda až bude teplo...
než jedeme někam autem tak ji reknu at se jde vycurat a pak už nepije tak ani necura..když v obchode vysomruje pitíčko tak to vydrží už domů...ale pred cestou ji pit nikdy nedavam protoze to by bylo furt na zachod nekam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo ja zapomela zavolat? :fearful: holky zitra tam volam, no ...

jinak kakame normálně, hnědě, pravidelně...

Ladi, kloasku papame a rikame jí šnek... páč kakáme bobky.. jestě že dneska jedla ty připečená vrabce, ty vypadaly jako naše bobky :grinning:
3. bře 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte. ja len kontrolujem, ci Kat nahodou nerodi, ale nerodi, tak zase mozem ist po svojich... :grinning:
3. bře 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, neboj, nerodím, nechávám si to na svoje dubnové narozky :grinning:
3. bře 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
PRO IRIS: iris,premyslela jsi,ze by to mrkani mohlo byt neurologickeho puvodu?stres?atd? je to mozne...

kat,7.3. ma narozky segry syn :slight_smile: budou mu 2 roky :slight_smile:
3. bře 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristy, sedmého mám ofiko termín, no uvidíme. Už zas začínám mít pocit, že neporodím nikdy :pensive:
3. bře 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denča už spí :sunglasses: :dizzy_face: Dneska ani nekňourala, že chce mě :sunglasses:
3. bře 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale neboj,porodis,a pak se nezastavis :grinning: zavidim,Izinka uz je tak velika...ty budes mit zase to malinke miminecko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale nemenila bych,ja ty moje holcicky tak miluju:slight_smile:
3. bře 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristy a je někdy v plánu třetí? :wink:
Já vím, že se pak nezastavím, ale ještě se u mě střídají dny, kdy se na porod těším, pak se zas bojím a tak. Dneska jsem měla náladu rodit, teď na večer se zas začínám bát :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. bře 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAt, to je dobre, ze este nerodis a nechavas si to na MOJE narodky. :slight_smile:)))

Kika - kedy planujete dalsie? :grinning:
3. bře 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Greg by hctel uz brzy, ale ja nevim...ani nevim,jestli bych jeste mela mit dalsi (vlastni)....kvulii tem ruznym problemum ...
3. bře 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristy, už brzy? To by byl záhul teda :pensive: A kdybyste adoptovali, tak malinké nebo už větší?
3. bře 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no brzy..on ted pojede v tom zari pryc na rok...nekdy v polovine mozna prijede na dva tydny...a byl by rad,kdybych v te dobe otehotnela... ale nevime ani ,jestli by to vyslo :grinning:
adoptovat bych chtela malinke,ale to je tezsi ze....
3. bře 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda kristy,vy ste fakt frajeri ... my sme sa teda zhodli na dvoch, hlavne teda kvoli tomu cestovaniu medzi kontinentami, predsa len je jednoduchsie prisposobit skoly 2 detom ako 3 ... a hlavne ja uz som v rizikovom veku :grinning:
3. bře 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristy, tak to by byla velká haluz, kdyby to během těch dvou týdnů vyšlo :grinning: Ale kdo ví... :dizzy_face:
Jak to pak bude vlastně, bude v německu, pak tady a pak se vracíte do států?
3. bře 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem teda třetí ještě nezavrhla, ale asi spíš až později a taky podle peněz :pensive:
3. bře 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kika - takze podla vzoru tvojich rodicov. :grinning: Holky, oni su uplne super rodina. :wink: Fakt, aj vlastne, aj adoptovane... Ale priala by som ti aj vlastne, ak sa na to citis a tuzis po tom. :wink:
3. bře 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Greg je z kolkych deti, ak sa mozem spytat, ze je tiez tak rodinne zalozeny? :slight_smile:
3. bře 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Greg má jen ségru, ne? :confused:
3. bře 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já body dávám kvůli omu aby jí neáhlo na záda,fur si kasá mikiny a trička a jelikož jáí jsem náchylná na ledviny a Zdenda s nima měl problémy od maklička(byl i na více operacích)tak preventivně chráním :wink:
Kris klobouk dolů,já si neumíím představit dvě natož tři :grinning: ikdyž ty dvě pomalu trénuju na Maxovi :slight_smile: třetí bych asi nedala-protože na to nemáme dostatečný prostor jinak proč ne že :slight_smile:
3. bře 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Greg ma 2 segry a 2 brachy :grinning:

budeme tri roky v nemecku.ten rpvni rok z toho ale ja budu v CR a Greg v Afghanu , pak zase zpet do statu,ale je mozny,ze pokud dostane scholarship an specialni skolu,tak by jsme zustali v Evrope i po tech trech letech v nemecku...
3. bře 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Michal byl na operaci ledvin už jako miminko :pensive: Denča nosí košilky a dobrý, stejně ty bodyčka nebude nosit do smrti, že jo... Navíc, ona chodí čůrat sama a nevím, jak by si rozepínala a zapínala bodyčko :confused:
3. bře 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristy, fakt??? O nějaké ségře jsi mluvila, ale o bráchovi, natož o dvou jsem neslyšela ani ň :slight_smile:
Jinak to je teda ještě dost otevřený, kde budete ve finále žít. Aspoň to budete mít takové různorodé.
3. bře 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAkze Greag je z 5 deti?Fiiiha, tak to sa nedivim, ze ste sa obaja zhodli v tuzbe mat velku rodinu. :wink: Len aby si to zvladala, kedze nebude moct byt stale pri tebe a pomahat..... To fakt drzim place. :wink:

No my sme bodicka vyradili asi pred pol rokom, odvtedy nosi tielka. Tiez jej dost vadilo, ked sla na nocnik a nevedela si rozopnut to bodickjo, takze teraz to ma bez problemov. A ked sme von, tak vzdy ma tielko a vlastne vzdy sa pyta a vydrzi aj nejaku dobu, ked vie, ze tam neni zachod alebo ze musi pocakat - co jej ine zostava,ze. :slight_smile:))
A v noci sa mi teda stalo vlastne len raz, ze sa pocikala - pred par mesiacmi, inak vzdy pekne vydrzala, pripadne sa zobudila stym, ze chce ist na nocnik. Ale to fakt len vynimocne, bezne sa teda v noci nepyta, asi jej neni treba, ked sa vycika pekne pred spanim.
3. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kika - a myslis si, ze Greg by teoreticky dokazal zit natrvalo v Europe?Alebo dokonca v Cesku, keby uz na vec prislo????
3. bře 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nevim...musel by si najit dobrou praci..ono je to vsechno jeste takove otevrene...
3. bře 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy teda jsi odvazna skolacka, ja uz ted opravdu končím, ty 2 mi budou stačit, hlavně se těším do práce, ale tady je to jiné kor v Praze asi trosku. Ted kdybych nemela Xendu tak bych se mohla vratit na misto, po cem jsem touzila, a to vedoucí badatelny, jelikoz ta holka je ve 4. mesici. No za ty 3 roky se ale uvidi, ona se vracet nechce- a ja si ot o místo asi požádám, ale kdo ví, zda ustav mezitím nezruší...

Davame taky dlouhý tílka, docela to funguje.

Adoptovat bych asi nechtela, ale tady je to jiný, známí mají adoptované dítě, je tmavé (ne Rom, ale spíš arabský původ), chlapeček je uplně super, ale bohužel maminka i v těhotentsví fetovala, bylo to strašný, měl abstáček, pak ve 2 letech rakovinu, naštestí - tuk tuk tuk - je snad vse OK a on ted nastoupil do skolky (je mu 5 let), ale velmi spatně mluví a budou tam asi i intelektové následky, ale je opravdu krásnej. Takový obr velký hnědý kukadla jste neviděli a je štastnej, oba ho strasně milujou, spi s nimi v posteli a je to uplně jiný prostě.
3. bře 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty vogo, ja ziram... KRISTY !!! Ja tedy v nejblizsi dobe treti ani nahodou!!! Ani nesmim, ani nechci. 5 let urcite nic, mozna vic, a pak se bude resit, zda bychom si chteli zazadat o adopci, pestounstvi atp., protoze je to nas sen. Ale vlastni dite uz asi mit nebudeme (ale nemuzu to rict stopro, to je jasne, nikdy clovek nevi, co hezkeho nebo tragickeho zivot prinese, a jak by se clovek zachoval). Ale v nejblizsi dobe??? To Te tedy obdivuju, ja bych (pominu-li zdravotni rizika) skoncila v blazinci. Uz nechci. Den ode dne je vse lepsi, a znovu ten kolotoc vazne nechci. Ja sama jsem ze 4 deti... V necem to bylo super, v necem hrozne... Ale mamka proste "svuj zivot" nemela zadnej...
3. bře 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
My bodycka nenosime tak rok... Ani nevim, ze se takhle velika delaji :grinning:
3. bře 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja taky nechci nejak brzy.kdyz si to tak vezmes,tak i kdyby to vyslo v tech dvou tydnech ,tak by se mimi narodilo nekdy v lednu 2012 ...takze za dva roky...no uvidime...
3. bře 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek