• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
jsi dobra, ty jo... za 2 roky uz to neni tak desne, ale proste vse nanovo... a vem si treba jen to cestovani, 3 autosedacky, 2 utikajici deti - treti v kocarku... ty jo... ja deti miluju, ale vim, ze bych to proste nezvladla !!!
3. bře 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
vis jak se rika,clovek mini,Pan Buh meni,takze uvidime jak vse bude :wink:
3. bře 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je jasne, jak rikam - nikdy nevis :slight_smile:
3. bře 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kika - moj obdiv. :grinning:
3. bře 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak hlásím, že dneska definitivně už neporodím a jdu spát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako naše má taky košilku,ale když někam teď v zimě jdem tak dávám prostě radši bodíčko :slight_smile: doma má trička-taky si chodí na nočník sama :slight_smile:
3. bře 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

to Denčino vstávání mě zabije :zipper_mouth: A to mám už celkově noci na nic, páč chodím furt čůrat :rolling_eyes:
4. bře 2010 v 06:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, klidek, do dubna este daleko :grinning: :grinning: :grinning:
Ja som tiez nespala, jednak chodim kontrolovat Sebika, pretoze sa stale odkopava, tak ho zakryvam, jednak chodim na zachod, no a dnes sa mi vratilo to boleni v krku a ryma :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: sa picnem ... chora som nebola ani nepamatam, a teraz toto ...
4. bře 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pridala som fotku dnesneho brucha :wink:
4. bře 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni, to si děláš srandu? Takové pidi bříško :astonished:
4. bře 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni :slight_smile: už se to blíží :slight_smile: ,snad budete brzo fit
Já hlásím další suchou noc :slight_smile:
4. bře 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, ze pidi ... asi je to brucho fotogenicke a vypada male ... Ale objektivne musim priznat, ze sa mi zda, ze za posledny mesiac velmi nenarastlo, rastie mi zadok a stehna :grinning: :grinning: :grinning:
Leni, Klaudinka je fakt hviezda
4. bře 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni,spíš je to tím,že jsem jí večer když se probudila dala na nočník,ale jsem ráda,dnes to zkusíme zas,třeba se konečně zbavíme plen úplně i na cesty :slight_smile:
4. bře 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, super, u nás to taky zatím funguje, až mě překvapila s tím, že vydrží :dizzy_face:

deni, já mám mega, ale fakt mega břuch, musím vyfotit...
4. bře 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, ale si 3 tyzdne predo mnou .... to som zvedava, ako narastie mne ....
4. bře 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat tak taky už máš na mega břich nárok,navíc třeba už ho mít večer nebudeš :grinning:
4. bře 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
deni, no to sice jsem popředu, ale já oproti tobě vypadám, jako bych tam měla dvojčata :sweat_smile:

Leniz, tak o tom pochybuju, že bych ho večer neměla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale už mi teď potřetí od rána ztvrdlo břicho :sunglasses: Aspoň něco, včera celý den nic a až večer dvakrát :angry: To je příprava porodních cest jak víno, fakt :angry:
4. bře 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO, tak ja ze skontroluje ci mi Kat este drzi, ale drzi, ok. Este 6 dni do mojich narodiek, tak drz sa, drz!
4. bře 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Kat - neděle to jistí, neboj :grinning:

tady jsou fotky z hor a novější, nemám čas je hodit sem, kdo chcete, koukněte k nám
http://www.mikolasek.eu/kasperky.2010.02/index.php

hezký den, zase mrknu
4. bře 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
mem, mrknu, ted nestiham - omlouvam se, koukala jsem, ze je jich hodne, tak pozdeji :slight_smile:

Kat, neboj, ven musi ...

holky, kdyz byly holcicky jeste male jako Betka, davaly jste gumicky a ty normos kovove sponky??? Betce uz to leze do oci, ale bojim se, ze si sponkami akorat ublizi, a strihat ji to nechci... jak jste to resily???
4. bře 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, dneska jsme vyfásli doporučení na oční, no jo, ale je to mazec, v Rakovníku jsou jen dvě ordinace, jedna objednává až na červen, druhá má teď dovču, tak musím zkusit zavolat na dětskou oční ambulanci na Kladno.

Kristy, to mě nenapadlo, Tomík mi přijde v pohodě...no, ale uvidíme, necháme to zkontrolovat na očním, kdyby náhodou a pak bychom to řešili případně jinak.
4. bře 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi v poho :grinning:
já dávala takové malé skřipečky, Ema byla velký vlasatec, ale hlídala jsem aby si je nesundala
ona si rychle zvykla, měla je asi od 4m, takže je to naprosto v poho
4. bře 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
mem, krásné fotky a ta příroda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Emička je fakt velká holka, i vypadá tak rozumě :wink: , Denča by vedle ní vypadala jak trpaslík :sweat_smile:
4. bře 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, my taky dávali normální kovové sponky, nejdřív to bylo v poho, pak si jeden čas furt cpala do pusy, tak jsem jí je vzala, ale na gumičku to ještě nebylo, tak jsem jí ty přední vlásky vždycky malinko přetáhla gelem a dala na bok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
hurá, Tom je objednanej na oční na 24.3. mezi 8-9.h na to Kladno
4. bře 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak super, Iris...
Betka zitra jede na vyter z prdelky, pro jistotu
4. bře 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
mem, fotky krasne! sice mam uz zimy dost, ale hned bych jela :slight_smile:

rano jsem presadila hyacint, a on ted nadherne ruzove rozkvetl!!! ale nadherne!!!
4. bře 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, snad bude Betka v pohodě
jsem ráda, že ho objednali takhle poměrně brzy
dopekla jsem lívance a odpočívám, Tomášek usnul, dopoledne jsme tu měli na hlídačku Vendu a zas Toma 3 x kousnul
4. bře 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi ,my sponky ani gumičky-doteď je dávat nemusím :unamused: nják nám ty vlasy moc nerostou akorát ty šísky jí vdycky nechám ostříhat a toť vše
4. bře 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nas sme zacali davat gumicky a sponka az terza asi pred mesiacom. Nechcela a nezniesla fakt nic. Teraz uz si sama pyta, ze chce. ale je pravda, ze na tych 5 vlasov, co tam mala na hlave, to fakt nebolo treba. :grinning: No teraz uz ma trosku dlhsie vlasky, ze uz aj do 2 gumiciek jej to vlezie. Ked dam 1, tak to este vlasy vypadavju odtial.....
4. bře 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek