• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
haha tak u nas sponky ehm ehm...no nosili bychom, ale...

holky, vcera do 1 rano jsem delala to video a ve finale do neslo exportovat, cely den mala si hrala sama a ja az ted dodelala, to co melo byt vcera v noci, jsem grogy
4. bře 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím Vás po delším čase, jestli si mě ještě pamatujete :slight_smile: My se máme jakžtakž dobře, zařizujeme školku a tak, snad to dopadne. Nicol nemocná není skoro vůbec narozdíl do loňské zimy. Dávám ji celou zimu sirup na posílení imunity a myslím,že to fakt zabírá, měla max. rýmu a to jen pár dnů.

Chci se zeptat, jestli máte pro prcky nějaká kolači tříkolky? Hodně si chválí First Bike,ale obávám se,že malá by z toho spadla a nejezdila by na tom. Tak bych radši na jaro tříkolku,máte nějakou zkušenost? mně se líbila na obrázku třeba tato od 2,5let:
http://www.olymptoy.cz/exec/ShowImage.asp?IMG=http://www.olymptoy.cz/fotocache/bigorig/091607.jpg&title=%C5%A0lapac%C3%AD%20t%C5%99%C3%ADkolka%20Carabella%20r%C5%AF%C5%BEov%C3%A1
4. bře 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj Zus :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Včera večer jsem na tebe myslela, že ti napíšu :slight_smile:
Takovou podobnou tříkolku máme doma, ale ještě na tom neumí, teda na podzim neuměla. Dneska to zrovna chtěla tahat z garáže, ale zatrhla jsem to, páč je to zaprášené a nechce se mi to teď drhnout :sweat_smile:
Už tak jsme byly po hodinové procházce, takže už jsem mrtvá.
4. bře 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kat, klidně napiš :wink: možná sem začnu víc chodit když se to bude dát zamknout. :wink: A přeji co nej porod :dizzy_face:
4. bře 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zus, na to zamykanie diskusii sa tesi vela dievcat. :wink:
Ja som tiez prekonala samu seba a po fakt dlhom case som to nevydrzala a znova sa zapojila do diskusie. Ale davam si pozor, co pisem, aby zase tchyna nepoznala moj zivot moc dokonale. :grinning:
4. bře 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zus,taky uvažujem na jaro o tříkolce :slight_smile: ale vybranou nemáme...
4. bře 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenci, ti to čekuje tchýně, jo? to je síla. vim, že sem jednou vlezla moje mama a to jen z duvodu, ze jsem to u ni nechlaa otevrene a ona sem to i napsala, ze je moje mama. :slight_smile:
4. bře 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si s tchyni rikam vsechno, takze mne je to jedno, protoze je skvela :slight_smile:)

caspois Betynka pry shani Betynky... sice o tom nic moc neviim, ale kamoska nas do toho uvrtala, tak jsem zvedava, jestli treba budeme nekde soutezit, ci co ... nemate nekdo ten breznovy casak? ja to pujdu koupit asi
4. bře 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, Betynku nemám, ale jestli budete soutěžit, tak vás samo podpořím :wink:

Ad tchýně, s tou si neříkám nic :zipper_mouth: :sweat_smile:
4. bře 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: se tě nebudu ptát, jestli už...oblíbená věta :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. bře 2010 v 17:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, :grinning: Tak ty to vidíš, že nic, ale horší, když někomu musím zavolat, to je vopruz. Jako musím říct, že až na pár vijímek mi nikdo tentokrát moc nevolá a nepíše, ale fakt jak třeba potřebuju něco po mámě nebo po někom-bude hlídat malou, takže jsme domluvení, že jak něco, tak jí budu volat, takže pokaždé co jí volám, je vidět to napjetí v hlase, jestli volám jen tak nebo už něco... Snaží se vždycky dělat jakože nic, ale já to poznám, no :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat:co máš nakoupenýho na AP? :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: určitě to ted bude lepší, než byly ty začátky s Denčou :slight_smile: si myslim..člověk už nebude všechno tak řešit :grinning:

Tygr byl dneska venku poprvý na odrážedle...nejdřív dobrý, jak nikdo moc nebyl venku...ale pak začli chodit lidi z práce, a to už teda moc nedával...nejdřív se jenom zastavoval a čekal, až ty lidi projdou...pak už na tom odrážedle seděl a měl zavřený oči( nevidí lidi, tak pro něj neexistujou :sweat_smile: :sweat_smile: ) a pak už chtěl chovat...což měl teda smůlu, páč jsem nechala kočár doma...takže šel s mega řevem :sweat_smile: ..ale holt jinak by asi venku chodit nezačal..jak má možnost bejt v kočáře, tak v něj bude sedět :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2010 v 17:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neděje se lautr nic, ráno mi asi hodinu tvrdlo břicho přesně po deseti minutách, ale pak jsem šla mýt koupelnu a přešlo to :angry: Od té doby nic :angry:
4. bře 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, přikoupila jsem šátek, kdybych ho měla u malé, tak by bylo plno věcí jinak, tím jsem si jistá. Otázka je, jak se to bude líbit druhému prckovi... Možná vůbec :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

A Denča se taky dřív tak bála lidí, i teď se někdy bojí, jak je větší chaos.
4. bře 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: a máš hacku? Ta se mi fakt líbí :dizzy_face: šátek teda nic pro mě, ale ty Becco máš ne? :confused: Jinak když už teda chodí Tygr bez kočáru( haha)...tak jsem si objednala svou první Guess crossbody...když budu mít ty narozky :grinning: :grinning:
4. bře 2010 v 17:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, o hacce jsem dlooouho uvažovala, ale zatím jsem ji nekoupila. Tu to není kam vrtnout, páč tu jsou blbý zdi i stropy, takže bych musela koupit i to, na čem to visí a to už by bylo asi za 4 litry nebo tak nějak, takže uvidím časem. Beco mi nějak není sympatické, mám ergo, ale to se mi pro novoška nezdá, takže jsem na doma pořídila šátek, beztak nikam nechodím, takže na doma a na procházky tady po "vesnici" to je ok a do obchodu jezdím většinou autem, takže to normálně v autosedačce na podvozek kočáru...
4. bře 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tu tašku sis vybrala jakou? Je jich hodně druhů, ne?
4. bře 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: tuhle: http://aukro.cz/item941182522_top_model_damska_party_kabelka_3_zn_guess.html#gallery

Heřmánek to má nejlevnější, ač má poštu vysokou jak prase..posílají to rovnou z USA...jinak na MMB atd, jsem ji viděla za 1700 :stuck_out_tongue_closed_eyes: což by se mi už teda hodně cukala ruka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2010 v 17:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta je hezká, ale popravdě si tě v tom neumím představit :sweat_smile:
4. bře 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: no do města bych si to asi nevzala :grinning: ale takhle někam ven na procházky je to fajn, je to malý - tak na klíče a mobil...máš to "crossbody"..takže můžu lítat za Tygrem :grinning: jinak když jdu někam sama, tak jsem teda na elegantnější modely :grinning:
4. bře 2010 v 17:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě si říkám, že je to na tebe moc sportovní :grinning: Chodíš furt cvičit?
4. bře 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: nechodim :frowning2: jsem líná, já to mám hrozně daleko od domova..a jako víc jak hodinu mi zabralo cestování, a to mě sralo..navíc je to večer, a jak ted Tygr chodí spát už v osm..tak smůla :unamused: jako váhu si držim, ale jsem mírně rosol :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2010 v 17:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, no mě by se taky nechtělo, jen že jsi předtím z toho byla nadšená a chodila jsi myslím, pravidelně, tak se ptám :wink: Denča teď chodí spát i o půl sedmé :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Už se to stalo asi čtyřikrát za poslední týden :sweat_smile:
4. bře 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeej, cau Siss. Cvic si doma obcas, ak sa ti chce. :wink:

Hura, uz je Dav doma.
4. bře 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: mně by se jako i chtělo, ale nebaví mě to cestování a taky to dost žere prachy...ale tak třeba se zas někdy dokopu :stuck_out_tongue_closed_eyes: mně přijde, že po tom Geratamu Tygr mín spí :unamused: už nespí přes den vůbec, jde spát v osm..a v poslední době vstává i o půl sedmý...což ještě do tý doby, než to začal brát..tak spal třeba do osmi nebo do půl devátý :stuck_out_tongue_closed_eyes:

len: no doma mě to nebaví už vůbec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2010 v 17:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, Denča taky nespí přes den vůbec, vstává v šest ráno a chodí spát kolem půl osmé, osmé, ale teď je unavená nějak víc, asi těma procházkama, páč capká fakt sama.
4. bře 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už se koupe, a to jsem to protahovala od pěti :sweat_smile: Dostala kupu pěny, tak je spokojená a vydrží tam dlouho :dizzy_face:
Jo a dneska normálně měla na oběd trochu polívky a pak knedlík s rajskou, nestačím zírat.
4. bře 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, kdo sem má furt načumovat, jestli už rodíš, nebo ne, koukejte na to s Michalem hupsnout a pomož Kačence trochu, foe :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Nashledanou...
4. bře 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikka - Kat caka do 10.3. na moje narodky. :slight_smile:))
4. bře 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, takže dřív nemá smysl nakukovat, jo? O.k., ale jestli to prošvihnu, tak si mě nepřej. První porod byl on-line a ten druhej si jako fakt nechci nechat ujít, se totiž strašně těšim, jestli zase do poslední chvíle bude tvrdit, že to není porod :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. bře 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek