• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
veru, jsme na to hupli pořádně v neděli, břuch mě bolel jak svině a h.vno z toho :angry: Včera a předevčírem byl nemocnej, furt kýchá a tak, takže nic a dneska jsem ho skoro neviděla, ráno odjel a ještě není doma, takže tak. Ale mě ten sex nepomohl ani u Denči...
4. bře 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikka - no, ja som zase bola prave v porodnici, ked Kat mala ten svoj porod on line. :unamused: Takze som si ho neuzila......

Kat - hmm....asi "zarucene" recepty nefunguju,no. :sweat_smile:
4. bře 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, já bych byla nejradši, aby to byl takový fofr, že bych sem ani nestihla psát, že mě něco bolí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale to asi neklapne, no :unamused:

lenci, nefungují, to víš, že ne. Ani ty vyvolávací nápoje asi nefungujou, páč je zkoušela kočka, co už je delší dobu docela dost otevřená a nic z toho, zkoušela ho dvakrát a akorát se z toho pos.ala :sweat_smile:
4. bře 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Zus zrovna dnes jsme s Mp přemýšleli,co malé koupit na jaro,já bych asi radši tříkolku,ale malá je veliká,se bojím,že jí bude tříkolka malá a Mp jí chce koupit tu čtyřkolku na baterky,tak teď teda nevím.Já mám ještě tříkolku po mě,ale ta je jí zase moc veliká,ta je na větší děti. :unamused:
4. bře 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, tak něco to s tebou udělalo, když ti tvrdlo břicho, ale malá nebyla holt připravená a to samé věřim u těch nápojů, já do něj pak asi půjdu. Prostě když je čas, tak porodíš a když ještě není ten pravej, tak se můžeš stavět na hlavu, no :sweat_smile:
4. bře 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru, ta holka ho zkoušela a fakt už je dost otevřená, břuch jí tvrdne permanentně, už je po termínu a nic.
Bych se na celý nápoj mohla z vysoka víš co, už tak mi není moc extra dobře a ještě abych jako ona poprvé seděla na záchode s kýblem před ksichtem a lezlo to horem spodem, né, díky. Zas tak moc na ten porod nespěchám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mimo to, že dneska teda už nerodím ani blbým omylem, páč jsem strašně unavená, nevím až tak z čeho, ale fakt nevím, jestli to nezabalím dřív než Michal stihne přijet.
4. bře 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, už víte co to bude, jo??? :dizzy_face:
4. bře 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké jméno, taky jsem ho měla vybraný, ale pak se tu v okolí narodily tři Sofinky :zipper_mouth: Tak jsem se na to vyprdla, on z toho Michal ani nebyl moc nadšený. No a já zas nejsem nadšená z Kačenky, ale Denča jí tak už normálně říká, tak si budu muset holt zvyknout :sweat_smile:
4. bře 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele, proč se mnou nikde nikdo nemluví. Já jsem dneska hormonálně labilní, přecitlivělá, ubrečená a teď si tu ještě musím povídat sama se sebou... To bych se taky mohla jít někam na půdu oběsit :grinning:
4. bře 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještěže ten Michal už je za chvíli doma. Doufám, že bude mít normální náladu a ničím mě nevytočí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jenže mě dneska točí úúúplně všechno, takže mě asi vytočí i on :grinning: Chjo, to jsou stavy...
4. bře 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katoušku, už jsem tuuuuu, jsem koupala zvíře :sweat_smile: Neplakej, nebu´d přecitlivělá, ty naše labilko, nic se neděje. jen s tebou nechce nikdo mluvit, no :grinning:

No břicho třeba tvrdnout může, ale prostě asi není čas, nebo jsou ženský, kterým prostě porodit jen tak nejde a pomůže až chemie. Kdo ví kolik toho do sebe nalila, protože co čtu diskuzi, tak snad nikomu blbě nebylo a jestli se pokadim, tak to mi nevadí :sweat_smile: Se alespoň pročistim :grinning:

No a víme co čekáme od včera, no :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Robert to holt umí :grinning: Sofií je v ČR furt ještě málo, kolem 1000 a v okolí žádnou nemám, tak to neřešim. Chtěla jsem Natálii, ale těch začíná být poslední dobou nějak hodně :sweat_smile: a Sofinka se mi začala líbit víc :slight_smile: Naše malá Žofka :grinning:
4. bře 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem tu :slight_smile:
4. bře 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru, ty umíš podržet :grinning: :grinning: :grinning:

Jo je jich celkově málo, ale teď se hodně dávaj, i sestřička mi to říkala, ale je to krásné jméno :wink: :dizzy_face:
4. bře 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.toysrus.com/product/index.jsp?productId=3436921

trikolku mame tuhle..da se vse oddleta,to drzadlo i ta boudicka..ale mala to jeste neumi na tom slapat.j a slysela,ze ty tirkolky co maji slapatka vepredu misto uprostred jsou tezsi na slapani...
4. bře 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale dneska jsem fakt na zhroucení, ani nevím proč, všechno mi vadí, všichni mě točí, rozhodí mě maličkosti, strašné, fakt jsem to dneska už obrečela, nevím, co to má jako znamenat :angry: Ale po té procházce mě to trošičku přešlo, už nebrečím, jen po všech řvu :grinning:
4. bře 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
S tymi menami je to sranda, ja som napriklad nepoznala ziadneho Sebastiana a zrazu ich je kopec, vsade ... Teraz mame Dominika, no a mamka mi vravela, ze v nasom meste to za posledny rok bolo 3. najpopularnejsie meno ...
A inac je mi strasne blbe od zaludka, vobec neviem z coho ... co si na to mozem dat???
4. bře 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristy, jj, prý jsou ty trojkolky na prd, jsou lepší ty klasické, co byly za nás. Ale myslím, že Denča by na tom neuměla tak či tak, páč teprve nedávno pořádně pochopila, že odrážedlo řídí ona :sweat_smile:
4. bře 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat,budes rodit :wink:
4. bře 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
deni ,dej si rennie to mi zabiralo
4. bře 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rennie som si dala, tak cakam, ci zaberie ... ale citim sa skor na zachodovu misu :confounded: :confounded: :confounded:
Kat, ja mysim, ze cez vikend to pride ...
4. bře 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, fenky jsou před porodem taky nervózní :grinning: :grinning: :grinning: , třeba se to fakt blíží a tělo to dává najevo takhle a nebo seš jen nervní, že to ještě není. Takový stavy jsem měla na začátku a občas to mám ještě teď, že má třeba Dominik den, kdy mu furt něco padá z rukou, nevnímá mě, nechápe co po něm chci a to pak vylítnu jak čertík z krabičky. :sweat_smile:
4. bře 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni, tak se té míse nebraň, se ti uleví :wink:
4. bře 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele, minule jsem porodila i bez těhle debilních stavů :angry: Chjo, si připadám jak psychopat, fakt :grinning:

Veru, nervní z toho, že to ještě není asi nejsem, jako z jedné strany už to chci mít za sebou, ale z druhé se toho trochu bojím, jak porodu, tak toho pak doma :pensive:
4. bře 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat neboj!!!!ono jde nejvic o to,jak to snese Deniska... to ma hodne velkej vliv na vse ostatni...ale to bude dobry!a zase budes mit maly nunanecko :slight_smile:
4. bře 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristy, snad jo, snad to nebude katastrofa :pensive: Na začátek tu bude máma, i Michal bude mít dovču, nějak se tu prostřídají.
4. bře 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, te´d trochu chytrých keců, jo? Je blbý že se tak bojíš a nervíš předem, ničemu to nepomůže, spíš uškodí. Pokus se problém řešit až to nastane. Třeba budeš mít rychlej porod, třeba bude Denísek uplně v pohodě. Nemysli na to, třeba ti tím i oddaluješ, zlato. Prostě ses šprajcla a tělo taky. Pro tebe bude podle mě lepší, když to budeš mít zasebou co nejdřív a nebudeš se stresovat co bude, už v tom prostě budeš a nějak se to zvládne. ti to fakt moc přeju. To víš, že mám taky občas paniku co bude, já se spíš děsim toho si zase zvyknout na nový režim zase vstávat v noci a řešit prekérky, člověk si už odvyknul, noci máme klidný. Modlim se, aby byla malá taky tak spavá jako Domís. kdyžtak koupim dlouhý lano a hodíme si ho přes trámek spolu, jo? :sweat_smile: :grinning:
4. bře 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru, ale já to neřeším skoro vůbec, nebo spíš vůbec :wink: , si nějak myslím, že to nebude tak hrozný :sweat_smile: , jen dneska jak mám tu deprééézi, tak to na mě všechno nějak dolehlo :wink: Nebo spíš už od včera mám ten humus stav, ale dneska to bylo podstatně horší :angry:
4. bře 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to pak jo, mě přišlo že jseš ke konci těhotenství taková celkově přešlá, já vždycky dvakrát denně nakouknu, jestli už :sweat_smile: , nečtu každý příspěvek, ale přišlo mi to tak. :wink:
4. bře 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, já jsem tentokrát ten poslední měsíc těhu strašně dobitá, jakože fyzicky. Minule to byl nejlepší měsíc z celého těhotenství a teď je to masakr. Nemůžu spát, hýbat se, jsem jak velryba, všechno mě bolí, jsem unavená a tak, víš, ale psychicky to zlý nebylo. Do včera :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
4. bře 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek