• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
holky, neblbnete, zadnej tramek!!! i ja prezila a to jsme s manzelem labilove oba... a vite, ze jsme to meli fakt pekne naprd vsechno... Davidek malou moc neprijal, byla nedonosena, v jednom kuse rvala, problemy s kojenim, ja musela na tu operaci, nedodelala jsem tu skolu - az kdyz ji byly 3 mesice, zemrel tatka - pohreb atd., mama nestastna, Davidovi propuklo astma a byl v nemocnici, atakdal atakdal!! horsi to urcite mit nebudete :grinning:
4. bře 2010 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
kat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
buď v klidu !!! já to taky přežila a ten poslední měsíc jsem byla hodně nervní
vydrž prťka vydrž

Lado takto sepsané dohromady.........je to síla, jsi silná jako silnice
4. bře 2010 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
jak silnice po zime - sama duzna, prasklina a bordel :grinning:
4. bře 2010 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky máte můj obdiv,já už jsem si celkem zvykla,že malá je na něco celkem samostatná,že si dovede chvilku hrát sama,noc prospí dobře-poslední dobou i dobře usíná,takže pohoda-mám strach že si tak zvyknu,že se mi fakt za těch 5 let do druhýho chtít nebude :pensive:
4. bře 2010 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
hele já se sice tvářim, jak jako hladce všechno, pohoda, ale někdy e to taky na ho....., nicméně velký karamboly to nejsou... pár už jsem si jich vyžrala

Leni - to je ono, pořád jedu v zajetých kolejích, větší pleny za menší atd., tak mně tlačí věk, ale i jinak mi vyhovuje mít děti po sobě..... každý to má jinak

jdu do pelechu, ještě si budu číst, dobrou
4. bře 2010 ve 22:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat tak koukam, kolik jset toho nakeali, se těším, že porod on-line a prd. My byli v hornbachu a v Ikee, koupili jsem v 50% sleve matraci pro Xenču, že byl špinavý potah, super kauf, Jirka nasr...páč má kocovinu, ja za to nemohu, jindy hlidani nemam.

Rano jsem taky mela depku, ze se mi nedari, tak jsem to i obrečela, do toho Xenuš začala telefonovat babičce, obcas to dela, protoze posledni dobou si soplu spis telefonovali, děs dneska, asi erupce na slunci, ale ty nakupy me nakopli, a pujcime si zitra od taty 50 tisic a dovybavime byt. musim jest eprikoupit odsavacku na mliko a jinak snad mam vsechno.
4. bře 2010 ve 22:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Mem no tak já si říkám,že druhý dítě určitě do těch 30 tak na to mám těch 5 let :sweat_smile:
Já měla dnes dopo super náladu,ale večer na mě vlezla njáká depka či co a to ke mě vždycky malá příjde,obejme mě,začne se ke mě tisknout a maminko nebuď smutná já ti pomůžu a začne mi dávat pusinky :dizzy_face: :dizzy_face: no ikdyž je občas na zabití tak je to můj pokládek. Dneska sem měla kapku hoňku,oběd na dnešek,na zítřek (bdem mít premiéru s šiškama s mákem,tak jsem zvědavá jak to malý pojede) uklidila jsem,vyluxla,umyla koupelnu,utřela prach,vytřela všechny ty plovoučky ,upekla korpusy na dort,bramborový bulky na snídani a řeknu vám měla jsem toho nják plný brejle,do toho si malá chtěla hrát na tancování,jenže ne že by tancovala ona,ale já ji mám na ruce a tancuju s ní po pokoji,takže sem vzdala i půlku aerobiku a totálně jsem odpadla :unamused:
a zítra mě čeká nco podobnýho.
4. bře 2010 ve 22:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno, od tří nespím, od čtvrt na šest nespí dítko, tak už tu normálně fungujeme jak by bylo devět :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak doufám, že dneska rodit nebudu, protože jsem spala jen ty tři hodiny a ještě blbě.

Ladi, ee, jsi fakt silná, i s tím Honzou, nebylo to jednoduché, ale zvládla jsi to :wink:

mem, jooo, já to přežiju, přežila jsem první půlrok s Deniskou-to bylo taky blbý období, navíc táta po těch operacích, nevědělo se co bude, přežiju všechno, jen teď pochybuju o svém psychickém zdraví :grinning:

bram, na porod on-line musíš tak týden počkat ještě :grinning: Ale jak říkám, radši bych, aby to byl takový fofr, že sem nestihnu ani napsat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

bram, to s tím telefonováním by mě taky dostalo :cry:

A jak tak koukám, tak ty depky byly nebo jsou nějak ve vzduchu, páč co jsem mluvila s pár lidma, tak všichni jsou teď nějací vystreslí, smutní :confused:
5. bře 2010 v 06:16  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
myjedeme dnes k dědovi. odtud se ozvu, tam jen uvařim.
Leni jsi šílenec, přepálím ti tancování s Míšou, tu uchylarnu, xenule to mulije, uz umi vsechny ty ntaneck a hlavně!!! tancuje u toho sama podle míši a dětí :slight_smile: to je takovýto jak na to běží reklama, mamí mamí pust mě do ZOO
5. bře 2010 v 07:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé Xeni tobys byla hodná,já myslím ,že naš by to bavilo,páč furt jedem na Dádu :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak hlásím první noc bez plenky a naprosto v pohodě,šla čůrar než šla spát,pak sem jí dala když jsem šla spát já,okolo 4 se sama vzbudila na nočník a teď ráno ani nechctěla :slight_smile: :dizzy_face:
Achjo zas sněží :rolling_eyes: já chci jaro!
Kat ani bych se nedivila kdybys rodila dneska -zákon schválnosti když seš najevíc unavená :unamused:
5. bře 2010 v 07:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Leniz, no to bych se nedivila taky. Minule to bylo to samé, celou noc jsem nespala, celý den něco vyřizovala a večer mě to chytlo. No ale, provedla jsem teď ve sprše samovyšetření :grinning: a čípek dlouhej jak týden před výplatou, takže nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2010 v 08:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky...
Kat, klídek, ono to přijde :wink:
Lenkaz: ty jsi mladinká :slight_smile: Já to mám akorát...druhé dítě porodím ve 30 :grinning:
Venku zase sněhu, hrůza, odpoledne vyrazíme plavat, už se těším. Tomík má v neděli svátek, tak mu aspoň upeču malej dortík, od našich dostal krásný pyžamko a punčošky s autíčkama :slight_smile: Od nás dostane lampičku do pokojíku...a bude usínat ve velké posteli, tak mám pocit, že z ní bude pořád vylejzat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2010 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Cauky holky
kat, ak ta to potesi, tak nasa noc bola obdobna, ja som skoro vobec nespala ... vcera ten blby zaludok nakoniec vyriesila zachova misa, potom sa mi trochu ulavilo,ale v noci som mala do zaludku krce, som si normalne myslela, ze kontrakcie, do toho ucpany nos a boleni v krku, proste super, chodila som po byte ako matoha ... maly v bruchu sa vobec nehybal, tak som sa zas bala,ci je ok, rano som do neho stuchala, az kym sa nepohol ... Som mrtva ...

to snezenie rano ma vystrasilo, nastastie uz skoncilo ...
5. bře 2010 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre rano!!
ja budu ve 30 zpatky v praci :grinning:
Xeni, prepalis mi to taky, prosim?? tu reklamu miluje - je mi jasne, ze je to uchylarna, ale jemu by se to libilo...

Betka byla na vyteru, vysledek bude v pondeli, to je expres tedy!!!
Vcera je uspaval Honza se sousedem... Ja byla na tancich - rano Davidek totalne prochcany, Betka ve spinavych hadrech, co mela cely den, vypitej rum a kousek whisky :grinning: :grinning:

Jo, a prehodili jsme ty autosedacky. Bye bye vajicko... :cry:

V pondeli by mela prijit vyplata uz s danemi, tak drzte palce... Budu referovat.
5. bře 2010 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
a to ze jsou za sebou zacina nest sve ovoce... nakonec to bude opravdu fajn
5. bře 2010 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni, ty jo... To bricho mas dost velky !!!! A "mamkin brat" vypada dobre :grinning: :grinning:
5. bře 2010 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Hodila jsem taky břuch do alba, jsem se překonala :sweat_smile:
5. bře 2010 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat !!!! brutal :grinning: ale je krasne
5. bře 2010 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ladi, strašné, fakt mega břuch :confused: :zipper_mouth: :grinning:
5. bře 2010 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno,
kdo má zájem.. též hodím svůj břuch .. Jen v něm není baby, ale sádlo .. :grinning: :sweat_smile: :grinning:

Ladi, story jsem se zasmála .. hlavně tedy dodatku o rumu a whiskey : )))
Já zrovna dnes sedačku objednávám..
Tak my daně prý až v dubnu :confused:
5. bře 2010 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Tééééda, to jsou bříška :grinning: To mě čekají věcí :wink:
My taky daně až v dubnu...ale potřebovali bychom je už teď :grinning:
5. bře 2010 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
jojo, Eli, varili si grog, kdyz prisel ten mraz :wink:
5. bře 2010 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Vařit si grog z Rumu je jasný, ale z Whiskey..? Že to nebylo jen o grogu :grinning: :grinning: :grinning: Ale chápu, chápu .. dala bych s nimi .. přesně moje "gusto" : )))

Ladi, jakou barvu sedačky máte ..? :confused:

Tak já na daně nijak nepospíchám .. ale bude to milenééé :slight_smile: :dizzy_face:
5. bře 2010 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
uuuuž ji vidím v albu .. :dizzy_face: Já jsem magor .. beru světlou a přes to tedy i potah .. ale taky světlý .. jelikož to vyperu ... a je klid... ale měli jsme tmavou teď .. i potah .. a sluníčko to vyšisovalo :angry:
5. bře 2010 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
aaaha, no, my mame tu bezovou, ale David ji celou pocmaral propiskama a nejde to dolu, takze chceme koupit tmavou, ale jestli to zase sisuje ... tak ti nevim
5. bře 2010 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat - tyyyyy brdo, tak to je fakt ze brucho. :slight_smile:))) No len mi este tych 5 dni vydrz pokope.....

Uspavanie s Whisky je fakt dobra story. :slight_smile:))))

Dnes u nas, nastastie, nesnezi, ale svieti slniecko, tak som zvedava, dokedy.

Jo a dnes s tym spankom - aj u nas to bolo take dake nijake....Vika furt hore na kojenie, takze rano som bola mrtva a nakoniec sa rano zobudila o 6, co teda ona spava dlhsie, niekedy aj do 8. TAk dnes budem asi fungovat len na kavach. :grinning:

Holky, je normalne, ze uz je to skoro 2 tyzdne a Vika este furt obcas sopli a hlavne furt kasle????, Ved kedy jje to uz prejde. Ja jej davam len ten blby Hedelix, lebo uz ju nechcem davkovat liekmi.
5. bře 2010 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi, no my máme teď MC Priori SPS .. a na tom ten origo froté potah Navy (tmavě modrá) .. a jedna strana je vyšisovaná až do oranžova !!!!!!!!!!!! A to ho tam máme cca rok .. :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Takže tmavou neberu ani za nic .. Beru tu MC Rodi XR Colored Snow, a přes to ten světlý potah .. tuším, že je snad i bílý ..? Fleky vyperu, hodím na 60, vezmu žlučákem.. ale s vyšisivaným nic neudělám .. :pensive:
Jo a taky beru ten držák na pití :slight_smile: Tak se těším, v PO, ÚT už bychom ji mohli mít doma :slight_smile: :dizzy_face:
5. bře 2010 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Zkopíruju to sem z jiné diskuze...
Tak jsem zpátky :angry: Ta doktorka, co mě rodila a brala mě v pondělí musela dneska k nějaké komplikované operaci, takže mě narychlo prohlídla nějaká jiná doktorka, která k té operaci spěchala taky. Takže do mě strčila na jednu jedinou sekundu prst, že jsem to ani necítila, řekla, že je to stejné ják minule a že mám přijít v pondělí zas na kontrolu :angry: Ta minule se mi snažila udělat Hamiltona už v to pondělí, tak jsem doufala, že dneska zas a ho.no :angry:

Lenci, takže věřím, že ty tvoje narozky určitě stihnu, né-li prošvihnu... Kdo má narozky dál? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. bře 2010 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat, já až 3. dubna, to už určitě 2v1 nebudeš :grinning:
5. bře 2010 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat - no humus, chudera ta dievcina.....
5. bře 2010 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek