• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Ahoj holky

Iris, s.r na ně, to tak je vždycky, že když se něco děje, tak každý stojí za svým děckem, takže je jasný, že on je podle nich svatej :angry: Kdo ví, jak jim to taky vylíčil, že jo :angry:
23. únor 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi, Denča má za víkend taky dva zuby, teda stoličky, zatím koukají jen kousky, chudák :frowning2:
23. únor 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj KRISty, novýho asi nic. Všichni mají nějaký ten nový zub, Lada bude mít asi holčičku :dizzy_face: Ségra od LenkyZ je oficiální těhule :dizzy_face: Lenciatko se vrací do ČR, Iris asi odejde od manžela :cry: :cry: :cry:
23. únor 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky nam koukaji jen ty spicky, ale asi si uzil, chude male ....

Kat: kdyz Denca je takova sikulka na nocnik, davas uz pres den jen ty plenky "kalhotky"? ty natahovacky? my ted mame prvni balik tech chlapeckovskych, tak jsem zvedava... ted kakal, tak uz mu ji muzu dat
23. únor 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, nedávám, zatím má furt normální plínky, když se jí chce čůrat tak vydá takový zvuk jako když tlačí a já ji rychle svlíknu. Jenže ten zvuk nedělá pokaždé... Nebo ho udělá a zároveň už čůrá... :confounded: Ale tak zatím to nijak nehrotím, bez plínky ji začnu nechávat, až bude teplo :slight_smile:
23. únor 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja uvidim, jsme je dostali, jsou super, ale zase je nechci zbytecne vyplacat, kdyz nam to jeste moc s nocnikem nejde...
jdeme na nakup :(((
23. únor 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi a ty svlíkací bych dala až bude větší, ony jsou docela drahý, teď je to fakt možná ještě škoda :wink:
23. únor 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, jsou drahy jak blazen, prave proto...
23. únor 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj

Iris..mazec..taky bych šla pryč od něho...://

Ladi no ja včera tu svlikaci zkousela....koupila jsem i poradnej nocnik kterej se pod ni neroluje a nebortí(jsme meli takovej s kacenou z Tesca..ted mame pevnej od Nuk..sedi na nem rada...to je vsechno co na nem dela://

Jinak jsme dneska jeli plavat...hm a samo hlava derava..plavky zustaly doma :(( tak jsem aspon vyzvedla flasku na piti kterou jsme tam minule zapomeli a plavat jdeme v patek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak je u nas silene moc snehu brrr chci jaro :(((
23. únor 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky,
jeda, to sa teda deju veci ... len docitavam, lebo pisat velmi nestiham.
ale som rada, ze si sedime v teple, fakt, to obliekanie do x - vrstiev a fusaku fakt uz nemusim, ked nam staci tricko a kratasy ... :wink:
zase je na pretrase nocnik? my teraz ziaden trening nerobime, zase sme na cestach, to by nemalo zmysel. maly je ako na baterky, len neviem, kde sa chodi dobijat, ma neskutocne vela energie. Akurat ma stve, ze nechce velmi pit vodu, lebo je strasne horuco, predvcerom bolo 40 stupnov ... plavanie miluje, ale oceanu sa trochu boji, zatial sa len hra na piesku..
tak pa a drzte sa v tom snehovom pocasi
23. únor 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Tak se po delší odmlce opět hlásím. Trošku jsme marodily,pak jsem byla u našich....zkrátka málo času :slight_smile:

Dočítat nebudu,přečetla jsem pár posledních stránek a jde mi z toho hlava kolem. Hlavně teda z Iris :fearful: To je teda síla,takovýho chlapa bych poslala do prd... s prominutím,že to tak musím říct,ale nic dobrého tě s ním asi nečeká :frowning2:

Jo tak nočník je u nás bez šance,je to pro ní prostě ztráta času, budu muset asi sehnat nějaký spešl,který by jí bavil :rolling_eyes:

A sníh už u nás skoro všechen slezl,dneska od rána poprchává,takže humus počasí :unamused:
23. únor 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byli jsme v herně a vratili se az ted, sli jsme na obed, supr, mala usnula v kocarku a spala pres 2 hodky v tom šíleným řevu v človíčkově, ted sedí a kouka na TV a je zlatá. NO nechápu, normoš mi v kočárku spí tak 2 hodky. Takže celý den velmi příjemně strávený.... až na to ,že se mi potvrdilo, že je to strašněj mamánek a ubrečánek jakmile se ztratim z dohledu, no ale tak snad to bdue lepší. Pak uz tam nebylo tolik lidí, ale dopo hrozně moc - no ona má P4 jarní prázdniny, tak snad kvuůli tomu....

Deni závist!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§§
23. únor 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris, já nevim, je to hrůza, postavili se proste za sveho syna a nechteji slyšet pravdu, tak to bohužel bývá, kašli na ně a spíš se uchyl ke svým rodičům na čas? to by nešlo?
23. únor 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, jojo, i ja mam prazdniny :slight_smile:)
23. únor 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja chci taky??!!!

jinak jsme se dohodli, jak pojedeme v červnu do tý Itošky, že pojedeme jeste tesne predtim na 2 dny do Benátek, doufam, že přežijeme vedro - a pak se az premístíme do kempu... :wink:
23. únor 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás momentálně nočník nezkouším-dokud není pokojíček a furt lítám okolo něčeho jiného tak to nechci pokoušet,sama si říct neumí a já to poznám až když čůrá :sweat_smile: ,ale ty plenko-kalhotky jsou fakt dobrý,já už mám pro malou koupený i normální :sweat_smile:
Deni.závidím,já chci už taky teplo!!!!!
Jé Xeni,to se máte na dovču do itošky,my letos možná šumava na víkend a pak chata,docela se tam těším,konečně budu moct vzít malou do aqua parku,bude jí víc zajímat zoo a les :slight_smile: ale k moři chceme jet napřes rok,než malá bude mít 3 roky.
Holky já mám výčitky svědomí,jak sem měla svátek tak sem si samo nedala bacha,chlebíčky,čokoláda a dnes mě můj táta překvapil dortem-no neodolala jsem a jsem naštvaná sama na sebe-na váhu nelezu,asi bych zešedivěla :angry: :confounded: :grinning:
23. únor 2009 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
dik za zavist :slight_smile: dam fotky, aby ste mohli zavidiet este viac :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale vy zas pojdete na dovcu v lete, nam uz asi na dalsiu dovcu na ucte vela neostane ... A ja mam rymu jak prase!!!
Leni, vobec, ale vobec nesmies byt na seba nastvana a mat vycitky svedomia pre par chlebickov a kuskov cokolady, pri chudnuti je psychika najdolezitejsia!!!!!!!!! a telo potrebuje cas od casu aj odmenu, inac zacne ukladat do zasob aj nulove kalorie z listka salatu :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: Urcite raz do tyzdna je dobre dat si nejaku lahodku, nehovorim, ze prezrat sa - ale trosku je chudnutiu prospesne.
24. únor 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni, neprovokuj :slight_smile:

ahoj Pekk! no my uz taky mame druhy nocnik, a efekt nic moc, spis ho laka rovnou zachod, tak koupime tento tyden ten nastavec (nebo po vyplate, uvidime)

dovcu uz mame rezervovanou na zari, pojedeme do tech Alp, do Rakouska, snad to zvladneme s obema mrnatama :slight_smile: more zatim nee
24. únor 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi, jak je? 21tt!!! waw! ide to strasne rychlo, nie? potom budes hlasit, ako to je s 2 mrnatami :grinning:
24. únor 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hola, fotky su pridane!
24. únor 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
deni, nadhera! ja ted pridala foto, jak jsme v nedeli staveli snehulaka :slight_smile:)
zatim to jde, dekuju za optani, sem tam me boli cele clovek, ale jinak v pohode...
24. únor 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni nádhera,Sebík úžasnej,krásně roste,doufám,že až se vrátíte dáme spicha :wink:
Jinak kdyby ta malá dietní nekázeň byla jednou,ale já totáhnu už 3 den a už je kilčo a půl nahoře,takže začínám opětr přísný režim :unamused:
Ladi,krásný,naše by taky furt jen na ty houpadla v obchodech :slight_smile:
24. únor 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...manža byl včera u tchánovců, nevím, co jim řekl, se mnou moc nekmunikuje, ale prý se mě oni zastávali :confused: Tak nevím...přes to všechno manžu miluju, připadá mi, že se zbláznil, je úplně jinej, než jakého ho znám :cry:

Hm, dovči vám závidím...my měli v plánu Třeboňsko, ale při té situaci, co je doma... :cry:
24. únor 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denis nadhersa!!!! Loni byly kamosi v Australii a meli tolik krasnejch fotek a pry se jim ani nechtelo vracet sem do hnusnyho šedákova .)))
Zavidim taky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ladi kurnik par tydnu a rodis!!!!! mazec:slight_smile:) kdy bude potvrzení holčičky?.)))
dovolena s dvema detma..ufff :grinning: :grinning: :grinning: ja bych chtela aspon jednu zazit s jednim...snad se povede :((

Iris ...no nevim...jednou nadavaji a jednou se zastavaji....pokud to neslysis primo ale jen od neho tak nevim cemu verit.... :// blboun je to:(

JInak my se dneska rano vycurali do nocniku a od te doby zase nic no...
a je nam citit stolicka doel vlevo:slight_smile:
24. únor 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už taky ne, ale nehodlám za nima jet
24. únor 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris,třeba se to ještě nják urovná :confused:
24. únor 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byla bych ráda, ale bojím se, že to manža nebude chtít :cry:
24. únor 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, ve ctvrtek, doufam :slight_smile:)
My dnes sedeli na nocniku uz 3x, preci jen zkousim ty natahovacky, je to mnohem jednodussi, tak nejsem tak lina. Ale nepredvedl tedy nic...
24. únor 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi no my sedeli tak 5 krat dopoledne...a jen jeden uspech..ale furt davat plinu je sileny:(( natahovacky jsou lepsi..a ani se ji tak blbe nerolujou na boku a nema tam otlaceny cary:/
24. únor 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, jsu fakt lepsi, skoda ze tak drahy :(
jsem koukala, ze ten balik Pampers Active Boy, co jsme dostali, je velikost 4, tak je preci jen vyplacam, nez budou uplne male... pak koupim nove
24. únor 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek