• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Kat: krásný bříško, závidim, jak je bez strií :slight_smile:
5. bře 2010 ve 12:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat já 16.7. mam narozky :grinning:

jinak cvičení s míšou - no problemo, prepalim, piste do IP adresy a rozešku to, páč my než se osobně uvisíme, se nedočkáte.

tata tady nadava, spadly mu dvere u mraznicky, sroubky si polozil na zem vedle, ja mu rikam, dej si to do mističky, koucour je rozhází, budes plakat. Co myslite? nedal a pláče, nadava, bylo to uplně jasný a mě třeští hlava.

Jinak jsem byla u prakticky, myslela jsem, ze me nekam posle na EKG a tak, s Xendou jsem byla, no a ona mi ve dverich dala razitko, ze jsem OK a bylo, tak nevim, jsem rada, ze je to bez prace, ale jsem prekvapena. Na to, ze me ani nezna, pac jsem u ni v zivote nebyla - jen jednou s močákem, tak zajímavý, no...
5. bře 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris, aby ses nedivila :grinning: Ale to bych už potáhla do 8.dubna, aby slavila se mnou :grinning:

sis, strie nejsou, ale ještě se můžou udělat, že... To břicho není krásný, je obrovský, si připadám, že tam mám minimálně dvojčata :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
smarja, Eli, ja jsem magor :slight_smile:) ja mam dnes moc prace...
autosedacku mel cervenou MC Priori , ted jsme koupili cernou MC Rodi... sedacku v obyvaku mame bezovou a pocmaranou :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co rodíte?
5. bře 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja nerodim, ale najradsej by som uz porodila ... dnes som nejaka neschopna ...
5. bře 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nerodim :confused: :grinning: :sweat_smile:
5. bře 2010 v 19:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taaaaak. Ja ze sa vecer pozriem a uvidim u Kat neaky pokrok, ale vidim, ze nic, co ma tesi, KAt drzi do tej stredy. :wink:
5. bře 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
to nevis Lenci, myslim, ze treba to slo rychle a ani sem Kat nepíše :wink: na koho z vas ma Kat telefon?
5. bře 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nestrašte, já jsem tůůůůůů :grinning:
5. bře 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
na mě jo :grinning: :grinning: :grinning: jsem jí volala, když jsem rodila :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. bře 2010 ve 20:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen pro info, zítra jdeme na oběd k našim, brácha v neděli odlétá do Británie na hasičský výcvik, tak máme takovou rozlučkovou sobotu, já jen aby jste mě náááhodou nepodezřívaly, že rodím, když tu nebudu :grinning:
5. bře 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo, sis, to je pravda :grinning:
5. bře 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dopíjím třetí Frisco a zavíraj se mi voči už :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale ještě sosám music do mobilu nějakou :grinning: a zejtra valim do kina..sama..opět :sweat_smile:
5. bře 2010 ve 20:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, tak já půjdu do kina s tebou :wink: :grinning: A oči se mi zavíraj taky a to v sobě nemám nic :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: jdu Na svatého Valentýna..se docela těšim :slight_smile: minule jsem byla na tom Vlkodlakovi...a žádnej zázrak teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2010 ve 20:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, teď nemám vůbec přehled, stal se ze mě na té mateřské kulturní barbar :grinning: Půjdu na cokoliv, hlavně ať mám chvíli klid :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: no to nevim nevim teda..s tím klidem, to ted asi moc mít nebudeš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: já jdu příští pátek nakupovat..zase :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: si to musím užít, než ze mě bude socka :sweat_smile:
5. bře 2010 ve 20:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, no právě proto bych šla na chvíli aspoň do toho kina :slight_smile: Nakupovat teď nemůžu, páč jsem jak velryba, ale aspoň jsem si koupila minulý týden sportoví Adidas kabelku, dost velkou, aby se mi tam vlezly plíny a pod... No jo, doba malinkých kabeleček je pryč, musím myslet na praktičnost.
5. bře 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: no 19kg je slušný..ale tak tobě to neuškodí :grinning:
5. bře 2010 ve 20:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, jo jo, 19kg a to jestli budu přenášet, jakože určitě budu, tak to kilo do dvacky dám :grinning: Ale furt nosím svoje předtěhu džíny a vůbec všechno, takže to asi není tak zlý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: se divim, že to zapneš..mě tlačily na pupku už v 9tt..jsem měla nafouklou i tu nadpičku :pensive: :sweat_smile: :sweat_smile: taky na ni mám strie..i na pipce :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. bře 2010 ve 20:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, mám tam gumičku, takže to taky nemám normálně zapnutý, to bych zas nedala, když dám přes to opasek nebo ten těhu pás, tak to nejde vidět, ale přes prdel a tak se do toho normálně vlezu, takže to mám asi zas všechno v břuchu a ta voda taky dělá svoje, lýtka mám opuchlé jak blázen a kotníky jsem neviděla ani nepamatuju :zipper_mouth:
5. bře 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, strie na pipce :confused: :sweat_smile:
5. bře 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: já se do džínu nevešla po porodu ani přes boky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. bře 2010 ve 20:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss, to neni vubec vtipne, ale smeju se :grinning: chudak pipka :pensive:
5. bře 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky..ale ne zespodu..chápete mě ne? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. bře 2010 ve 20:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam dnes den debil...
jdu se nalozit do vany, deti spi, a Slunce seno me fakt uz neba...
tak zatim cau a klidnou noc!!
5. bře 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss, chapu kde, ale i tak... :sunglasses:
5. bře 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, jooo, tam zepředu :wink: No kdybys měla strie zespodu, tak to bych už fakt nechápala a musela bych se jet podívat nebo co :grinning: :grinning: :grinning:

ladi, tak dobrou, asi to taky brzo zabalím :slight_smile:
5. bře 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek