• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
No mne ostalo vela strii na prsiach. dodnes ma svrbia..... Lebo mne kedze sa to mlieko tvori v prvom prsniku (v lavom fakt minimalne), tak to s furt zvacsuje a atak.A potom ako sa mi napne koza, tak tie strie citim fakt hnusne. Fuj!
Ale na bruchu mi teda neostalo nic.

A do predtehu rifli a gati ako takych som sa zapla tak ja neviem....za par mesiacov po porode az.
5. bře 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak holky staci vam to? v 8 sla Xenda normalne spat a ted jsme se vratili s pichlim uchem, zanet stredniho ucha, v 9 strasnej rev, ucho, nemocnice, uz spi, rychlovka
5. bře 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jdu spat, xendu jsem si vzala do loznice, dam zitra zpravu, jsem grogy
5. bře 2010 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram,ja jsem tu moc nebyla nejakou dobu,delali male nejaky imunologicky vysetreni? tak at se brzy uzdravi,Izabell ma ted taky hroecku... :frowning2:
6. bře 2010 ve 03:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

Bram, ach jo, to je furt něco. Jak jste na to přišli, že to je až tak vážné, že jste jeli ještě v noci do nemocnice? A to přišlo z ničeho nic? :frowning2:

kristy, snad to brzy přejde, ach jo holky, ať už máte ty děti zdravé...

U nás nic nového, nerodím :grinning: , večer jsme chtěli zkusit sexík na vyhánění prcka, ale byla jsem tak utahaná, že jsem šla radši spát :zipper_mouth: :sweat_smile: Možná dneska, uvidíme. Docela jsem, narozdíl od včera, v noci spala, tak bych nemusela být tak vyřízená :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Denča mě s tím jídlem fakt točí a baví zároveň, stavili jsme se k večeru k našim, dostala tam chleba se šunkou, normálně ho celý snědla... Doma dvakrát kousne nebo sní jen tu šunku :angry: Ale teď ráno snědla jeden tousťák-má ho poslední dobou docela ráda samotný, s pomazánkovým máslem, sama si ho kousala-někdy abych trochu snědla jí to musím nakrájet a ona si to napichuje vidličkou :rolling_eyes: , ani nebyla moc špinavá :slight_smile: Ona jinak to namazané pečivo fakt nechce, tak mám radost :slight_smile:
6. bře 2010 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat no prostě strašněj řev v těch 9 večer, už hodku spala, ale strašnej, tak jsem si rikala, to je dovny, porad ze ji boli ucho, tak jsme jeli a fakt ucho, pak klid. Asi tak od pulnoci strasnej rev kazdou hodinu, nacpala jsem ji 2x nurofen, 1x paralen a stejne rev a stezuje si na to 2. ucho. Ted najednou mi rika, ze prestalo bolet ??? a je ticho. Tak vam holky nevim. POckame.

Samozrejme mezitim na autě 3 cm sněhu, jako JARO, pls!

Kristy, snad nic vazneho,. Xenule ale ma ted i v noci 36,4...???
6. bře 2010 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo holky... Bram, to me mrzi, ze nemate chvilku pokoj...
my snad dobre, akorat Betka ma uplne rozhozena ta strivka... tak uvidime, co v pondeli vysledek - ale doktor rikal, ze nevypada, ze ji neco je, ze to bude od zubu asi

ted sedi oba dva v kuchyni a kolem nich hrnce, misy, formy na dorty... rehtaji se tam jak blazni a rabujou

zitra mozna pujdeme na maskarni, tak snad tam nic nechytneme, pokud pujdeme
6. bře 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, mozno zmena pocasia pomoze :slight_smile:
Xeni, jezis, tak snad to bude dobre. chuda mala!
Ja neverim, ze tak snezi!!!!!!!!!!
6. bře 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi zavidim, mala bez nalady, jak place porad tak je zahleněná a ted vyzvracela všechno co vypila, uz nechce nic jinyho, jen tupe sedí a kouka na TV, doufam, ze u ni usne a odpocine si, noc por ni byla desiva. :pensive:
6. bře 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak dortíky se mi docela povedly :slight_smile: odpoledne nafotím,akorát jak se mu toho požírala to hroznové víno tak sem tak plná že je mi blbě ještě teĎ :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak u nás další noc bez plenky :dizzy_face:
Xeni,chudák maličká,ta si těch nemocí fakt užije :frowning2:
6. bře 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mame pichli to 2....
6. bře 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
snědla celý dětský menu od mekáče, zdá se být líp. já spala dopo 3 hodiny, tak taky lip, bricho neboli, jdu neco delat, páč je to tu jak po boji
6. bře 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
xeni, to druhe ucho? alebo co?
Seb zaspal, v troube je lasagna a trochu klud. Maju prist kamosi, chcelo by to trochu uklidit, ale nejako nemam energiu ...
6. bře 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano zdeni, to druhé ucho taky, ale zda se, ze to byl kamen urazu proc porad tak zbytek noci plakala, protoze od te doby nezaplakala a zacala si i hrat. Jen vyfasla dalsi antibiotika, takze nase imunita :zipper_mouth:
6. bře 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni - co to tu citam???chuda male!!!!! NEch uz je to vsetklo za vami...
Vika dnes zase menej kasle a sopli uz len minimalne.

Kat - neblbnite s vyhananim, este mas 4 dni do stredy! :grinning:
6. bře 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inak u nas slniecko svieti od rana..... Nuz, zacinam si mysliet, ze som proti vam z Ceska daka juzanka. :grinning: :grinning: :grinning: Ale tak ak chcete, poslem vam trosku slniecka mailom. :wink:
Ale na druhej strane, je chladno. Sneh sice nemame, ani vietor hnusny silny chladny, ale citit , ze este neni jar.
6. bře 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, bože, kdy vy se z toho všeho dostanete... Strašně moc držím palce, aby tohle byly na hodně dlouhou dobu poslední antibiotika a poslední nemoc :pensive:

Jinak jen tak nakukuju, abyste věděli, že vůůůbec nic se neděje a nerodím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. bře 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni aj i to druhý ouško :frowning2: no snad už bude v pohodě
6. bře 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je desne :(
tak David pujde zitra na maskarni za snehulaka... a Betka samozrejme za princeznu :grinning:
6. bře 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky, narocne, nakonec jsem ji ted dala spat, ale porad ji z toho teče, tak knučí, že to teče, ale jinak se zda, ze ji touz asi moc neboli, no snad uz bude na chvilku klid. Takze 10 dní zase tady s vami ...nikam, nikam, ach jo.

Jinak vam vsem to poslu v pondeli ted jsem nejak vyflusla. ale casu bude dost.
6. bře 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni achjo :frowning2: prosímtě ty dvča počkaj hlavně si odpočiň! aspoň teda v mezích normy co dovolí malá. snad si tím vybuduje aspoň odolnost a ve školce j pak nic nepřekvapí.....
Jinak my byly na oslavě,dorty se líbily,prej jak od cukrářky :grinning: a dobrý byly taky,malá tam lezla (pod dozorem,přidržovaná) po štaflích a měla z toho strašnou bžundu,jenže v autě cestou domu usnula v 6 se probudila,přestěhovala se s řevem na gauč a usula znova a spí furt :confused: asi je z toho utahaná.
Jinak sem dneska musela kapku sepsnout mojí babičku,jako je mi to líto,ale bohužel jsem jinak neola,chápejte,malá furt že má už hlad-byly sme tam na obědě-srnčí se svíčkovou tak sem jí říkala aby počkala než se to ohřeje a babika vytáhne perník a začne jí ho strkat,já ho malý sebrala takže samozřejmě řev,babička proč jí ho nemůže dát,tak říkám že jen ohřeju knedlíky a do 2 minut je oběd,tak jí ho dávala po obědě + ještě čokoládu,díky bohu malá byla najedená,tak že na váču jenže to si snáma dala ovocnej dort,tak prej po tom dortu...no já byla mrtvá fakt,neříkám,že preník nebo čokoládu,sušenku nebo gumyméďu nedostane,ale ne x věcí najednou že.
6. bře 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni - no to Vikina vzdy, ked je na navsteve u starych rodicov, tak jej davaju milion sldkosti vsetko naraz. no co uz. Najhorsie je, ze doma tiez furt daco sladke je...hlůavne vzdy za vyikanie dostava kocku kindercokolady, teda uz si zvysila davku na 2kocky za cikanie. :grinning: Ale tak uz to nejak neriesim. :wink:

Takze dnes Kat nerodila,vidim....
6. bře 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz, já sladkosti taky neřeším, páč pak je jí to vzácný a tím víc to chce, teda aspoň u nás to tak je. Teď má přitom v misce už tři dny nasypané lentilky, má je volně přístupné a už je ani nechce, vezme si sem tam jednu a tím to hasne. Když je měla "na příděl", tak snědla klíďo i celou krabičku najednou, když jí to babička přinesla. A celkově si teď zvykla na různé oříšky a chce je už radši než čokoládu, aspoň většinou. U našich vždycky spucuje misku naloupaných arašídů-nebo si je chce loupat sama, lískáčů nebo slunečnicových semínek a tak.
6. bře 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat tak u nás toho nják extra není,poslední dobou si výjmečně dává mojí hořkou víceprocentní čokoládu než njáký kinder nebo milky,občas dostane gumovýho medvídka ,ale hodně jí jedou takový ty bebe dobré ráno nebo melasky ,mysly tyčinky ,raciolky nebo když doma něco upeču jinak si taky moc nedává,ale mě se jedná spíš o to,že prostě řeknu že teď ne-kor před obědem a jako bych nic neřekla :rolling_eyes: oříšky sme teda an nezkoušely-ani se u nás moc nevyskytujou ,teda krom vlašáků ...... ze slanýho jí jedou nejvíc tyčinky ,kukuřičný křupky a kukuřičný chlebíčky :slight_smile:
6. bře 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co myslíte holky sluší mi to ještě s mimčem-http://photos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs483.snc3/26446_1220900093086_1546450916_30529102_724932_n.jpg
6. bře 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni - no, ste zlati spolu. :grinning: Kraaaaaasne tie torty. TY brdo, no fakt si umelec, co k tomu dodat. :slight_smile:
6. bře 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsme vstavaly v pul 6 :zipper_mouth: ale spala uplne celou noc, az na 1 vzbuzení v 10 večer, spala už od 6 večer a teplotu uz nemame. Jen z toho 2. ucha ji porad teče humus. Ale to je asi dobře, ale ona jak je hysterka, tak porad kvuli tomu kňučí. No skoda tech antibiotik, bylo by de facto po všem. Nakonec jsem vcera vyrazila na odreagovanou ke kamaradum, meli kolaudaci noveho bytečku a holky taky rikali, jak litaj s ušima, ze je to vazne za 2 dny pryč, antibiotika pro jistotu už mě deptaj, ale jak rekla kamaradka, až jí bude 20, tak ti stejně uteče z domova, má pravdu, však ona nebude porad nemocna. Docela jsem z toho už na prášky. No ale pak to přenesu na ni a ona je uzkostna hrozně. POrad drzi vztyceny prst, kam se pidi rizla v utery, uz tam ma jen takovou malinkou tečku, ale celou ruku prostě prý NEMUZE pouzivat a je z toho uplně hotova, no je toto normální?
7. bře 2010 v 06:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni a všechno nejlepší k narozeninám. Doufám, že si apson sníš k narozkám celej ten dort!!!
7. bře 2010 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

bram, takle vstáváme často :rolling_eyes: Dneska jsem ji uchlácholila do půl sodmé aspoň, ale jinak...

LeniZ, všechno nejlepší k narozeninám :dizzy_face: A s mimčem ti to sluší :wink:
7. bře 2010 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek