• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
ahoj holky
Leniz všechno nej k narozkám :grinning: ..... ta fotka je roztomilá
Kat - tak co dnes ? - je to taky můj tip :grinning: :grinning:

Bram - to je mi líto malé, mně nato mudra upozorňovala, ať zakrývám uši, že se jim tam ty hleny rýdy přesouvají :stuck_out_tongue_closed_eyes: , no hlavně že máte po akci a už bude určitě jen lépe. Atb jsou nepříjemný, ale zase to zaléčíte, mezitím sleze ten bílej humus, bude jaro a lepší počasí a tak
já už se na to jaro táák těším
7. bře 2010 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mem, taky všechno nejlepší k narozeninám :wink:

Dneska máme termín, takže tak za týden možná porodím :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. bře 2010 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem koukala, ze jsou to ATB Ospen, jsou uplne jineho druhu, nez co jsme meli tamty vselijaky, jsou i na streptokoky, coz kamaradka rikala, ze jeji malej byl nejakej nemocnej porad a pak zjistili zlatyho streptokoka, tak si rikam, kdyby to bylo ono, tak se to tim taky preleci a teba budeme mit pokoj?

Kat, normos vstavava v pul 7, dnes holt o hodku driv, ale fakt sla brzy, byla vcera htova, tak snad si na to nezvykne, i kdyz uz jsem uklidila kuchyn, myska myje, pracka pere, ustlano, kuře se peče a obyvak uklizeny krom vyluxovani...

Babi chce nejakou fotku mamy, nevim proc po mě, tak se ted jdu prehrabovat fotkama. Kdyz zila, tak si ani na ni nevzpomela, ze by ji mela zavolat, a kdyz spolu mluvily tak jen o strejdovi, kterýho babička protěžuje aje to strasnej chudak, ze jo. Mama si stezovala, ze se ani enpta jak ji je, ale najednoui potrebuje fotku, ach jo, tak jdu na to, at to mam za sebou, snad nebudu mit depku.
7. bře 2010 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat díky, no nikdy nevíš, třeba za hchvilku vyrazíš, rupne voda a je to :grinning:

Bram určitě ty atb už pomůžou

Ema dneska vstala už 6:15 na čůrání, no ale na Štěpána nemá, ten už mně třetí noc prudí od 3 ráno, nevím co se děje, ale jídlo dostane vždy nejdříve v 6. Nehodlám přidávat noční kojení, když doteď spal bez :wink: , uvidíme
7. bře 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a Bram s babičkou je mi to líto, pokřivené vztahy v rodině nejsou nic moc, člověk se někdy nestačí divit, znám to až moc dobře na vlastní kůži :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. bře 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mem taky vše nej k narozeninám :grinning:
Leni díky,dorty-no jako od cukráře zdaleka nejsou,ale chutnaly výborně :grinning: dokonce jsem i porušila svoje přikázání,včera jsem si dala na sváču a dneska ráno k snídani :slight_smile:
Xeni tak snad už to bude ok
7. bře 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano!
Oslavenkynim a Tomaskovi vse nejlepsi!!!
Bram, ach jo... Ja teprve ted koupila ramecek na fotku a dam si tatu do kuchyne, zatim jsem nemela silu.
Kat, prdne voda a jedes... Dnes, nejpozdeji na MDŽ :grinning:

A LeniZ, s mimcem dobry :wink:
7. bře 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
mem a Leni, vše nej k narozeninám :wink: Leni , s mimčem ti to sekne.
Tomášek děkuje za přání :slight_smile:
Tomík teď chrupá místo sladkostí cornflakes, i když..včera dostal lízátko.
7. bře 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky,zrovna včera se zas Zdenda nad malým rozplýval a nják tam proíraly jak jsem hubená tak prej má Zdenda na mě použít jedinou páku která by na mě fungovala -druhý mimčo :grinning: no to si ještě počkaj :grinning:
Jinak malá se včera probudila po té oslavě až v půl 9 a byla s náma vzhůru do půlnoci :rolling_eyes: vstávala teda normálně před 7 ... tak snad dneska odpoledne nevytuhne a půjde pak spát zas normálně po 8....
7. bře 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
oslavenkyniam vsetko najlepsie!!!
Leni, tie dortiky su fakt nadherne, no ale ak by si si z vlastneho dortu nedala kvoli nejakej blbej diete, tak to by som uz vazne zacala pochybovat o tvojom zdravom rozume :grinning: :grinning: :grinning: . Hlavne preto, ze dietu vobec nepotrebujes!!! A Maxik je zlaty, fakt, uz je z neho velky chlap ...
Kat, zeby dnes?
Seb sa celu noc budil, ze maminka maminka, musela som si k nemu vzdy na chvilu lahnut a objimal ma ... a chcel hladkat chrbatik ... neviem, ci z neho nevychovavam nejakeho zavislaka na hladkani - kazde rano, ked sa zobudi, tak mami, hladkaj chrbatik ...
7. bře 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vse nej oslavencům:slight_smile:
Leniz dortiky krasne...taky me cekají asi dva koncem Brezna:/
7. bře 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme byli venku, teď by byly krásné Vánoce, máme tu docela dost sněhu :dizzy_face: :rolling_eyes: :angry:

Tomíkovi taky všechno nejlepší :slight_smile:
7. bře 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomíkovi vše nej k svátku, no jo, musím napsat Tomášům
7. bře 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oslavenci a oslavenkyním VŠE NEJ NEJ NEJ :slight_smile:

I nás sněhu tři p..ele, ale naštěstí krásně, azuro, slunečno .. tak peru a věším ven :dizzy_face:
Už potřebuju teplo .. z té zimy mi hrabe. Akorát jsem zjistila, že musím Ondisovi nakoupit úplně všechno na jaro/léto .. takže se prohnu. No jo, holt mu je všechno malé .. takže koupíme 104ku.
A boty 27ky :zipper_mouth:
7. bře 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obluš taky budu kupovat 104 jen kalhoty 98..a boty teda 26 :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky přeji všechno nejlepší :slight_smile:

Vy máte obříky teda :wink: Já ted kupovala botky na jaro 25 a má tam dost místa. A oblečení beru 98, jen pár trik 104 :sunglasses:
7. bře 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky,teda vy máte fakt obry,nám je akorát 92 ,počítám,že do léta vydrží takže nakupuju 98 a boty budem mít max 24-25 :sunglasses: :grinning:
7. bře 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vidim, ze Kat zase nic, takze vidim, ze ma nesklamala a caka do tej stredy. Aj ked aj na MDZ by to bolo stylove porodit. :grinning: Takze Kat, aj vtedy mozes, nenahnevam sa. :grinning: :grinning: :grinning:

Bram - to su take smztne veci toto... snad to zvladnes bez vacsich emocii. No ja by som preplakala celu dobu, poznam sa. :unamused:

Vika nosi 98 - ma to trosku vacsie a topanky 24 zaciname....
7. bře 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak zrovna kalhoty by mladej snesl i větší .. jenže to by mu bylo mega v pase .. :confounded: Takže tu 104ku má tak asi do léta .. pak holt větší a jen ty s regulačním pasem .. :grinning: 25 nám byla malá už někdy na podzim.. Teď má 26ku a fakt tip ťop. :confounded:
On má fakt celkem dlouhý nohy .. ale zase není macatej .. takže na délku jjsou mu větší velikosti akorát .. nebo dobře .. ale plandá mu to v pase .. :grinning:
Dnes jsem mu v Tescu (poprvý) koupila úúúžasný kalhoty, jakože na jaro.. naštěstí měly regulační pas.. což je bezva .. protože jsem mu vzala velikost 4-5 let a je mu naprosto normálně, bez ohrnutí .. :grinning: :grinning: ale v pase to má ku délce tedy fakt srandovně stažený :grinning:
7. bře 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obluč jako z teska máme taky kalhoty 4-5 let...a jsou ji na délu akorát..akorát ten pas je brutál..ale ma to gumku takže pohoda..bude je mít do puberty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
som totalne vystavena! boli sme v zoo, sli sme pesky, takze 5 hodinovy vylet (aj s obedom). Seb sa este cestou tam zaspinil ako prasa, ale inac bolo fajn, najviac ho zaujalo terarium a tucnaci....
Inac my sme asi trpaslici, oblecenie teda mame od 92 do 104 taky mix, ale boty 23 (to este doma nosi sandalky 22), uvidime, ci neskor na jar kupime vacsie ...
7. bře 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mišul, já to nechápu .. na délku akorát a v pase tak po dvě děti :grinning: Ale jsou krásný .. mám z nich radost .. a hlavně asi za 240 kč .. což je zadarmo. Fakt parádní. Ho v tom vyfotím.. Holt musíme do toho Tesca kouknout častěji .. ale z vršků krom teda jako nic .. :confounded:
7. bře 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja je koupila asi za 100 ve vyprodeji..a navic byly jako roll upky..
a ja musim vše kupovat větší páč se mi to smrskne v sušičce a je to akorát:slight_smile:))
7. bře 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja přebrala všechny věci, už mi z toho hrabalo. Xenule musí uvolnit ještě jeden foch pro Ondráše ve skříni. Děs. Ale je to hotovo, nabizim na donošení nějaký věci, co sie mi tolik nehodí a enlíbí, páč toho mam tunu.
7. bře 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mame za sebou prvni karneval :slight_smile:
parada, moc me to bavilo - i kdyz decka k neudrzeni, to je jasne... blazinec...
David tancil, tleskal jak o zivot, prolejzal tunely atd., byla jsem az prekvapena, kolik uz toho vlastne umi :pensive:
pozdeji pridam fotecku, jak byl za snehulacka
7. bře 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi, tak je to ta Bára, psala mi zpravu ze jsem to já, rodiče má na hájích...:slight_smile:
7. bře 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomášek děkuje za všechna přáníčka :dizzy_face:
Hm, botky budeme mít na jaře asi 26, jak to tak vypadá, oblečení většinou 98, ale miči i trika beru už i 104, podle délky...ale bundu má 92 a ta mu bude ještě v pohodě, páč byla delší :wink:
7. bře 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jestli půjde dobře, tak na své vlastní přání dneska rodit nebudu :grinning: Ale odpoledne to bylo v ohrožení, páč mi dost pravidelně tvrdlo břicho. Pak to ustalo a už nic.

Oblečení máme 86 a 92 ve všem ostatním by se mi utopila :sweat_smile: Boty má 22-23, teď budeme pomalu pokukovat po teniskách, tak uvidíme jakou velikost koupím, ale počítám, že max.24.
7. bře 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, to je sranda :slight_smile: Ja uz si pak byla jista, ze to musi byt on! Pozdravuj (ikdyz asi me moc nemusel tenkrat, mam pocit). A co se jim narodilo? - Holka? Anicka? Jen tipuju :grinning:

My nosime 98 a boty 25, ale uz jen tak tak. Betka nosi 80 a boty 19.
7. bře 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honza je na hokeji... A obe deti uz spi!!!! snad alespon par hodin... Posledni noci jsou zase desne :pensive:
7. bře 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek