• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
KAt - alč tak aspon vidis, ze sa nieco malo uz zacina diat - to tvrdnutie. :wink: JA to vidim mozno na zajtra.

Do kelu, zabudla som si mobil u nasich a navyse Dav dnes v noci neni doma a ani nemama dat ako vediet nasim, aby mi ho doniesli. No na nervy toto.

Nieze by som bola zavislak, ale je dobre mat telefon po ruke, keby sa daco stalo, ze...obzvlast, ked som v noci s Vikinou sama, zajtra ideme na anglinu, tak keby nebola, tak nam to davaju vediet smskou,.... No nervy mama z toho. A nasi si to isto nevsimnu. :sweat_smile:
7. bře 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenci, ale už nic netvrdne. Já doufám, že zítra v porodce bude někdo normální a aspoň mi ten čípek prošťourá :sweat_smile:
7. bře 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
vubec Ti nezavidim, Kat...

snehulak je v albu... :grinning:
7. bře 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi http://www.facebook.com/?ref=home#!/album.php?aid=7731&id=100000366507355 jmenuje se Markéta

Leni, my mame jeste pevnou. To jejedina moje zachrana, jsem taky zapometliva.

Kat snad uz si tě tam nechaj ne?

jak dlouho se muze prenaset?
7. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, drobci boli rozkosni... Davidkovi len tak svietia oci :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Idem to zaplatit prevodom a budem si drzat palce ...
7. bře 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
uf, tak ocino si vsimol, uz mam mobil doma. :slight_smile:

Kat - tak mohli by ti nieco urobit zajtra,ze..... toho Hamiltona, ci ako sa to vola...
7. bře 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, děti jsou roztomilé :dizzy_face:

Bram, vzhledem k tomu, že mám TP teprve dneska, tak pokud nenastane nějaký problém, týden mě nechají 100% přenášet. I Denču jsem týden přenášela. V některých porodkách se nechává klidně i 14 dnů... U nás myslím tak dlouho ne, i u Denči mi to chtěli zkusit vyvolat už pátý den po TP.

Lenci, jj, Hamiltona. Uvidíme.
7. bře 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

dneska je můj velký den, dneska rodím :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2010 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera čekáš miminko, no jsem zvedava Kat, držím pěsti

Všem DVD dneska přepálím, zítra pošlu, já jsem spala 9 hodin v kuse, Xenuša byla uplnej andel, jsem z toho vydřená, od porodu se nestalo. Tak mam energie na rozdávání!
8. bře 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, jj, včera čekáme miminko :grinning: :angry: To je hláška :angry:
8. bře 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat no jo, ale uaspon bude dopečená, a bude to teda Kačenka, super. :slight_smile:
8. bře 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, jo Kačenka, ještě jsem si na to furt nějak nezvykla, ale Denča jí tak říká normálně, no...
8. bře 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
my už operujeme jen s Ondrášem :slight_smile:
8. bře 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak včera oslava celkem super,jen tchýně neustále opakovala jak má malá hrozný vlásky :angry: jako jasně má je jak vrabčák,protože se jí prostě vlněj a má je krátký a jemný takže učešu a zachvliku zas hrůza,ale s tím nic nenadělám,tak prej jí mám dávat sponečky ,že si zvykne-nezvykne ona si je z těch vlásků po chvilce vytrhává :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak Paříž nebude-dohodly jsme se,že si radši koupíme novej gauč-pořádnej rohovej,ten straej už se jaksi rozpadá a párá takže do Paříže asi až budem chtít utvořit našeho Štěpánka nebo Kristýnku :slight_smile: ani mi to neva,já tam byla už 2x a Zdenda by tam sice chtěl,ale na druhou stranu pro něj je guč taky přednější a než na něj pak někde schánět složitě penízky to ho radši vezmem takhle.
8. bře 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, poraďte mi nějakou fajn destinaci v Řecku .. nebo Turecku .. hlavně hezké pláže, teplé - čisté moře..
A ideální měsíc "pobytu" .. Xeni, Laduš..?
8. bře 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, ja nejsem na facebooku :(

Kat... Drz se!!!
Leniz... Skoda s tou Parizi.

Obli, my letime v zari na Lefkadu :slight_smile:) Se tesim uplne silene!!!
Jinak urcite doporucuji jak Korfu, tak Zakynthos. Ale Zakynthos asi vic... My byli v Argassi, ale volila bych tam jine letovisko, na druhe strane ostrova - ikdyz je to prtave a auta pujcuji vsude, takze pohoda. Ale myslim, ze s zadnym ostrovem nic nezkazis. Kamosi milujou i Kretu, Rhodos, Samos... Svagr byl treba i na Santorini :dizzy_face:
Doporucuji mimo sezonu - cerven, zari.
8. bře 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
my byli ten Zakynthos, středisko Argassi, je hodne živé, same obchody, to se mi libilo a hotel jsme meli primo u plaze Irina Beach si vygoogluj, bylo to podle mě dokonalé! a laciné. Pláž uzka, ale vetsina lidí leezla na zahradě u hotelu, na pklazi byli jen deti, super misto, jela bych tam znova, ale jsme takoví, že radi výlety, takže musíme zase jinam. I když vzhledem k mimču pojedeme do Otálie autem, pokud bude penízek.

jinak jsme byli Kos, ale tam se mi nelibila pláž a bylo to mimo centrum, takže když jsi mela hlad, musela sis uvarit a to není nic pro mě.

pak jsme byli Rhodos, ale to bylo daleko od plaze.

Ostrovy jsou určo hezké všechny, jen priorita - max. 100m od pláže - spíš volit 50m, není nad to vysprchovat se pak poradně na pokoji a vylezt jen v plavkach, pak jsem volila bazen a detske hriste - to je teda vetsinou houpacka klouzacka, ale stačí, pak jsem volila min. polopenzi. Ta Irina nas jako last minut vysla na 12 dní 10 tisic, za xendu se nplatilo a snedla toho tam vic nez duchodci :slight_smile:
8. bře 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
moře bylo nadherné, da se popojet jeste kousek na ty želví pláže, tam je dokonce národní mořský park, ale nektere recenze pisi spinavé pláže - tu naši personal hotelu uklizel, treba vedle uz byl trochu bordel, to zalezi na hotelierích, to vis, more ti toho vyplaví. Taky tam byl písek, tak to působí špinavě, ale není.
8. bře 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo taky bych volila určo červen, my jeli 4.6. tuším a bylo 27 stupnu, do 3 dnu to vylezlo pres 30
ja bych volila cokoliv hlavne bliozko more, Ladi a napis jmeno hotelu kam jedete, pokocham se jeste jednou :slight_smile:
8. bře 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obli, jako taky bych Ti to doporucila, ale my byli furt v trapu autem po celem ostrove, protoze jsme jeste nemeli deti. Takze nevim, jake to je vyt v Argassi vetsinu casu. Z toho Argassi je blizko na prenadhernou (!!!) plaz Geracas - zelvi plaz, a na Banana Beach - neni moc velka, ale byla fajn, mimo sezonu jsme tam treba byli i sami!!!
Az pojedeme znovu, chteli bychom zkusit druhou stranu ostrova, Alykes treba... Ale ono je to fuk, je to tam nadherne vsude. A je fakt, ze to Argassi je levnejsi, je hned u hlavniho mesta, kde je vse vcetne nemocnice, jezdi odsud taxiky a busy kamkoli... Proste Zakynthos kamkoli :grinning:

A v zari dam vedet, co a jak na Lefkade :grinning:
8. bře 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky DVD je pálí, mam nadepsané obalky, prijede tata, hodim to teda i na poštu dneska počítám :slight_smile: takže poslední šance, kdo to chce taky, 2x tam nejdu :slight_smile: mam 5 obalek :slight_smile:
8. bře 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, mame jet sem... (snad prijdou ty dane, ale zaloha je zaplacena...)
http://www.eximtours.cz/info.jsp?hotel=664
a tedy sem, to je hned u toho
http://www.reckovdetailech.cz/cs/fotogalerie/fotogalerie/album?albumId=391534
a doufam, ze koupat se budeme i tady... to je muj sen se tam dostat
http://en.wikipedia.org/wiki/Egremni
8. bře 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xenusky, moc dekujeme!!
8. bře 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
a doufam, ze to do te doby neznici nejake zemetreseni... uz mne ta zemetreseni docela desi, je to furt neco nekde...
8. bře 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji moc, holky.. vše mám poznamenané a začnu to sjíždět :slight_smile:
Také bychom chtěli v červnu .. jelikož pak je léto tady.. srpen už začnu asi občas docházet do práce..
A od září už napevno.. takže tohle je poslední možnost ... :grinning:

Jsem si teď vyhlídla vyhlídla úúžasný boty.. košili.. sluneční brýle.. no a ještě potřebuju korále a kabelku .. takže možná na dovolenou nebude :grinning:
Ba ne .. těším se jako blázen ..
8. bře 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my sme boli na Santirini a to vazne doporucujem. Krasny ostrov. Aspon raz v zivote zazit....my sme boli na svadobnej ceste tam. PLaz hned pri hoteli, teplucke 2 bazeny pri hoteli, cite more, okolie,....
8. bře 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi vypada to dobre, ale ja mela podminku pisecna plaz, xenulak nechtela chodit bosa ani v trave na zahradě a ja jsem na ty kaminky taky haklivá, me to vadí, radsi mam vstup do more pisecnej, ale jinak hezky

Lenci, hod odkaz
8. bře 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, tam jsou skoro vsechny pisecne. Oblazky jsou jen na te primo ve vesnici. To mam prozkoumany :sweat_smile:
se tesim!!!
Santorini me take moc laka ... smarja, jste me navnadili :grinning:
8. bře 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek