• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Eli, ty boty :slight_smile:) Jsou srandovni.
8. bře 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ja tedy osobne mam oblazky radsi, nebo spis je mi to jedno :grinning: jsem zvykla z Chorvatska, a je to krasa! Kazdopadne boty do vody deckam vezmu
8. bře 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, dovča...my pojedeme do porodnice :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris, to je jeste krasnejsi :slight_smile:, ale ja uz mam vybrano, a ted po nekolika letech móře
8. bře 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co je na nich jako srandovního ..? Mně se líbily už loni .. když jsem je objevila v Praze .. Sketchers.. no, ale měla jsem obavu, že budu jak ufo .. pak jsem byla celé léto naštvaná, že jsem si je nekoupila .. no a teď je prostě musím mít .. :dizzy_face:
8. bře 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. bře 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
obli, kup si to, co ti udělá radost :wink:
krásné to bude, jinak asi pojedeme na pár dnů na chalupu dojižních Čech a chtěli jsme zajet ke známým na Slovensko (před porodem), pokud to zmákneme
8. bře 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
BRam - pockaj, idem najst ten nas hotel, ci je niekde na nete. Volal sa Santo Mira Mare - ak som si to dobre zapamatala. :wink:
8. bře 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. bře 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ááááách holky .. já Vám najednu stranu to "double mateřství závidím" .. na druhou jsem šťastná .. že už je samostatá jednotka, sám se obslouží .. není závislák .. vyhraje si sám .. zkrátka fakt už parťák .. Také už se těším do práce, mezi lidi, řešit nové věci, připadat si taky užitečná .. změna režimu .. už nemusím řešit plíny, dětskou kosmetiku, mlíka, všelijaký tyhle volovinky.. mám času více na sebe .. chuť zase nějak vypadat .. navštěvovat častěji společnost.. a také už snad dokážu lépe filtrovat rozhovory.. tzn. konečně už nemluvím jen o tom, jakou máme velikost plen, co pije za mléko, kolik slov umí ..

Rozumíte mi, nebo jsem divná ..? :grinning:
8. bře 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris, na Slovačpřed porodem .. i Ty jedna odvážná školačko. To já před porodem už raději nevylezla paty, jelikož znám mé štěstí ... Tenkrát jsme byli asi dva týdny před na jedné společenské akci, v horách, kde se i přespávalo atd .. no a asi ve dvě ráno poslíky jako blázen ... že jsem myslela, že snad pojedeme.. a nakonec nic .. :grinning:
8. bře 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli, ja ta chapem, teda to, ako je to teraz v pohode ... to si my stale hovorime, ze konecne mozeme niekdam ist a o par tyzdnov sme zase na zaciatku... no ale ved o dalsie dva roky snad :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
obla - vravis mi z duse. :grinning:
8. bře 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli, ja te chapu uplne moc! akorat to chci mit prave za sebou a s detma jezdit k mori a na lyže, kdyz by bylo Xendě třeba 5 a my poridili mimčo, zase bysme se do těch Alp nedostali, vracíš se prostě s tím miminem zpatky. Takže jsou pro a proti, já to zvažovala, ale celkem mam sanci na slibnou karieru, kterou zahajim ve 33 letech a uz neprerusim, no...treba kvuli otěhotnění jsem se nestala vedoucí našeho oddělení, ted bych mela trochu jinou pozici se vrátit, no ale nevadí, doufam, že se mi podaří pak budovat, ve 40 budu ta vedoucí, třeba i dřív. No ambice. Prostě at uz je Ondrášovi rok, to vim, že to zacalo bejt vsechno v pohodě.

Mamka takhle zahajiovala karieru v 27 letech, to se neco da, ale vis co, me je prostě 30, já to 2. mit musim ted, pak uz je tam hodně rizik, takze to taky hrálo prim.
8. bře 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
presne..., jsem stastna, ze je to uz za mnou a muzu zase zacit normalne existovat :grinning: ted uz budou jen a jen samostatnejsi...
eli, jsou srandovni :slight_smile:) kup si je :wink:
8. bře 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
obli, já myslela jet tam někdy v květnu..ne až těsně před porodem, to bych neriskla, vzhledem k tomu, že Tom je dle velkého utz narozený o 4 týdny dřív :grinning: s prací i rozhovory tě naprosto chápu :wink:
8. bře 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli já naprosto chápu,mám v podstatě to samý :grinning: teď si říkám už jen 5 měsíců a jdu do práce :grinning: tak si teDˇs maliu každý den užívám :wink:
Já se naopak těším že malý pak bude 5,6 let a bude samostantná a mě se bude po miminku stýskat tak si pak možná ještě jedno pořídíme,ikdyž kdo ví,třba zůstanem jen u naší princezny....
Dovolený závidím,my pojedem max. na chalupu aby měl Zdenda dovolenou na zvykačku do školky :unamused: no co příští rok ude dovča taky a bude na ní i víc finančních prostředků :sunglasses:
8. bře 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
David se tem botam fakt desne reze :grinning: Eli, jakou barvu? Mne by se hodily bile, ale Honza by me zabil, jsou skoro drazsi nez ten sici stroj...
Ja uz se taky tesim, az bude vic financnich prostredku, my i proto mame deti za sebou... Ted je to fakt na dve veci...
8. bře 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji holky moje .. občas si připadám totiž trochu jako krkavčí matka.. i když fakt jako nejsem.. jen už se prostě pomalu dostávám z toho radování se, z každého prdu a nového slova .. : )) a odpoutávám se.. a panika ze školky a našeho "odloučení" :grinning: mě pomalu opouští .. Prostě už uznávám, že je na čase se sebou něco dělat .. vytahaný tepláky vyměnit alespoň za nějaké pěkné .. opět začít chodit na nehty, občas na kometiku .. žehlit si vlasy.. líčit se.. chodit na kávičky, dvojky lamrusca.. vybírat z katalogu dovolených .. místo čtení časopisů pro maminky.. Zkrátka už to potřebuju jako SŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮL ..

ÁÁÁÁÁchjooooo... :slight_smile: Jsem ráda, že mi rozumíte.

Mimochodem boty musím okouknout v reálu .. a vyzkoušet .. teď se v tom počasí zase bojím, takže pojedu až příští měsíc do Phy .. kdo má náladu se srazit ..?
8. bře 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli, ja zacinam presne s tim samym... a to je Betce malo... ale uz me to proste nebavi (zni to desne, ale proste NEBAVI) - asi to nekdo z vas nepochopi, ale taky uz koukam po tom, co kde je za koncert, obhlizim pekne hadry a hazim site na praci a stare kontakty, kdo by sel nekam na kafe... jojo...

se srazem dej vedet
8. bře 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi ..tssssss .. tááákovýýýý krááááásný křusky :slight_smile: Botky zvažuji bílé, nebo ty hnědé .. a je to tak 50% na 50% ..
Ještě nevím.. bílé se mi líbí moc .. jsou i praktičtější, co se barvy týče.. jenže nevím, jak s údržbou .. budou jako prase.. a to jako nechci .. :confounded: A prát se to kvůli kůži nedá :confounded:

Však já si vždycky koupím něco dražšího ..ale taky jednou za půl roku a mám to pak ještě na dalších 10 let :grinning:
8. bře 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
hnede jsou taky dobre, ale bile by se vic hodily, cerne se mi moc nelibi
8. bře 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi ... vítej do klubu Krkavců .. :dizzy_face: Jupí, nejsem sama .. Prostě potřebuju a chci změnu .. a ne každý den JEN o plotně, mikrovlnce, pračce, žehličce, vysavači, mopu .. a opičkování kolem Ondráška.
Miluju ho .. ale už se tším na jaro, až budeme obrážet zahradní restaurace.. on na písku a já s kamarádkou na dvojce.. a budeme probírat hadry, kosmeiku, parfémy, kulturní akce .. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. bře 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky solárko, sauna .. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jéééžiš holky, já se tak těšííím ... zase se začnu resocializovat .. :grinning:
Akorát jsem na sebe zvědavá od toho září .. :grinning: To tady budu asi držkovat na to, jak mám práci, školu, domácnost, Ondráška a drahého chotě (občasný sex) zvládat najednou :grinning: :grinning: :grinning: Snad se taky pak zbavím té pneumatiky kolem pasu a sádelnatých sloupů místo nohou :dizzy_face:
8. bře 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je jasny, ja je taky moc miluju, ale muj zivot proste neskoncil tim, ze je mam, i kdyz me do toho vetsina lidi kolem tlaci, nebo mi to proste vnucuji (protoze ony samy to tak mely)... nikdy nebudu svoje deti zanedbavat, jsem rada s nimi, ale jsem rada i obcas sama, a uplne nejradsi jsem, kdyz muzu delat ledasco sveho i s nimi a vsichni jsou spokojeni - asi tak :wink:
8. bře 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, kupovali jste nekdo detskou sedacku na sve kolo??? predni nebo zadni?
(pozor, Eli, treti sedacka.... mimochodem, Rodi je uz v aute, a je to pohoda, jak uz tam oba sedi a vidim na ne na oba)
8. bře 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, a volala mi sestra od Dr., ze maji hovinko stale v ordinaci :angry: takze vysledek az asi ve stredu
8. bře 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laduš, krásně vyjádřeno .. přesně tak, to myslím .. jsem sice máma, co bezmezně miluje a manželka, co je stále zamilovaná .. ale taky pořád jen jedna Eliška, co by ráda občas "svůj čas" a opětse vrátila do normálu a z domácí velryby v teplákách .. opět normální mladá ženská .. na kterou se mužští rádi podívají .. a ne jen soucitně pustí s dítětem přes přechod :grinning:
8. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli já chápu,jsem na sebe taky od září zvědavá,ráno vstávat v půl 5 šup do práce,z práce vyzvednout dítě ze školky,doma poklidit,připravit(v mém případě ohřát :grinning: páč jídlo budu brát v práci) večeři,pak poklidit..... no budeto asi pár dní mazec než si člověk zvykne.....ikdyž třeba ty kafíčka,jako šla bych někam ráda jenže nemám prostě s kým :frowning2: kamarádky povětšinou čekaj druhý takže to jsou debaty zas zpět v čase-plenky,kojení.... další kamarádky nemaj čas jelikož tráví většinu času v práci ,a poslední tip kamarádek zůstal někde daleko za mnou a řešej jen chlap a to jaká byla minule akce a jak se na ní zlily :frowning2: takže asi tak no :unamused:
8. bře 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
BRAM, co posilas za dvd?

ladi,to hovinko,to uz bude "zkazeny" ne? :grinning:
8. bře 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek