• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
a kde je KAT,ze by fakt rodila???? :grinning:
8. bře 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute holky,
teda, myslim na Kat, ktovie ktovie, mozno fakt navsteva u dr. zabrala ...
Eli, Ladi a spol, pre ktorych mamickovanie na 150% nie je presne to prave orechove ... myslim, ze sme na tom vsetky rovnako ... teda akoze ja osobne som nikdy nebola zo skupiny sminky, pekne hadry, chlapi, skor zabehat, zahrat tenis, basket s partiou atd ... teraz som v inom prostredi, takmer nikoho tu nepoznam, ale uz sa to zlepsuje, takze do tych dalsich 2 rokov to snad bude ok, akurat uz budem na niektore sporty stara paka :unamused: :unamused: :unamused:
svojim slobodnym kamoskam zavidim akurat tu volnost v cestovani, akoze ideme kam chceme, niekde sa uz len vyspime ... to padlo, i ked cestujeme statocne i s malym a neplanujeme prestat ani s dvoma ... len ten sposob "ideme naslepo" sa asi trosicku zmenil ... a tiez uz asi uprednostnim dobru postel a teplu vodu :grinning: - ale to ide s vekom, nie?
8. bře 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy, poslala jsem DVD Cvičení s Mísou, je to poslany holky, ale musela jsem cekat strasnou frontu!!! ale co bych pro vas neudelala

Kat asi rodí...

Eli, chapu, kdyby ale Xenda nebyla tolik nemocna, tak jsem furt v luftě ve městě, takže si takový ty nehty vlasy, botičky bych si uživala mnohem vic nez v praci, to jsem to nestíhala

A ja moc nejsem ten tip domácí, takže varim 1x za 3 dny, uklizim sporadicky, zakopávám hovínka pod gauč, jsem spíš na to vzít si paní na uklid a sama delat z domova a asi to tak dopadne s tím, ze kdyz vyjde stehovani v archivu, bude tata 2x tydne chodit hlidat.
8. bře 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
mate nekdo na KAT cislo?
8. bře 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já kdyžtak číslo mám, ale třeba jen nestíhá, když byla u doktora, než se doplazily domu, pak vařila, nebo šla třeba šopingovat. Ale jsem nervozní též :grinning:
8. bře 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikka tak ji dame cas do vecere a pak volej :grinning: nebo smskuj please :slight_smile:
8. bře 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééé, nes.rte mě :angry: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takový poprask a to jsem ještě nedočítala... Byla jsem na kontrole, zase jsem tam vykysla do půl jedné, pak k našim pro malou, pak nakupovat, teď jsme dojely domů...
8. bře 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat,co tu jeste delas :grinning:
8. bře 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No dle doktorky to moc připravený není, čípek se sice o půl cenťáku zkrátil, ale pořád mu ještě 1,5cm zbývá, otevřená na prst, no comment. Takže zítra zas na ctg a ve středu i na vyšetření...
8. bře 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, tak to já dělám z domova taky .. takže vopruz jako stehno .. protožr vařím dá se říct denně a uklízím taky denně :grinning:
8. bře 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jen tak v rychlosti jsem vás přelíta a chtěla jsem jen reagovat na matky v domácnosti

já si to teda užívám maximálně,ale je to i tím,že o Marečka jsme se snažili 5 let a než jsem šla na mateřskou chodila jsme do práce 13 dlouhých let :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže já jsem překafíčkováná,převíněná a těch sedánku mám až až :grinning: :grinning:

a určo vás chápu jak to myslíte,ale jste mladonké tak na to máte právo já od 20 do 30 let nedělala nic jiného než byla našminkovaná chodila po baršech s holkama plkala po kafíčkách na zahrádce ale bylo to hlavně kvuli tomu,že jsem neměla doma nikoho kdo na mě čeká nebo kdo mě potřeboval ted mluvím o dítěti ne o MM :dizzy_face: tak to je taky pohled starší ženy

a mám jěště jendu věc ve čt.jsem byla na utz miminko odpovídá 8+4 ve čtvrtek jsem byla 8+3,ale dr neviděl srdíčko říkal,¨že to nemusí nic znamenat,ale........blbě je mě pořád tak uvidíme dneska večer jdu na další utz tak na nás myslete
mějte se kráásně :dizzy_face: :dizzy_face:
8. bře 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katoušku, ale já to přesně říkala, že to tak určitě je :grinning: že jen nestíháš :slight_smile: Škoda, nooooo :sweat_smile:
8. bře 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanuli, presne, ja navic jeste studovala 6 let, takze jsem taky rada za zmenu, nejak by to asi bylo ted pro me rychlý se vrátit. Uplně, jinak samo bez společnosti umírám, strasne se tesim na mimi protoze jsem byla zvykla obden vyrazit - cviceni nebo s holkama.
8. bře 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanul, to bude dobre, myslime na teba a drzime palecky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
8. bře 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já byla v klidu, páč mi od Kat nepřišla žádná sms :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tak mně by to doma i bavilo- na nehty, vlasy, do kina i na mejdánky chodím i tak :slight_smile: spíš mi vadí, že s Tygrem se nedá nikam jít..max. před barák, nebo v kočáře do města..a to teda takovej odvaz už není :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2010 v 16:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO hovorite mi fakt z duse. Ale napr uz i len na take blbecvicenie raz do tyzdna ked idem - proste SAMA, takl sa chvilu citim ako zenska, nie ako matka. Alebo na nechty ked zajdem. To iste. Alebo ked som chvilu v meste (na hodinku), DAv je doma s malou, tak proste prebehnut po obchodoch, bleskovo nakupit (bleskovo, lebo doma caka dieta), ale aj tak ten pocit stoji zato!
8. bře 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mna uz z toho dietata asi drbne - zase sa cela vyzliekla ani za ten cely svet sa nechce obliect. ani gatky, ani tricko, ani ponozky, o teplakoch, ci papuciach ani nevravim. To co ju tak bavi?To jej fakt neni zima? :angry:
8. bře 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat - ja sa o teba nebojim, nakooko viem, ze mas este 2 dni k dobru do mojich narodiek, takze snad mi "predcasne neporodis". :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my chodime celkom dost, hlavne teda na obedy a kavicku, ja osobne aj 4-5x do tyzdna, niekedy s M, niekedy s kamoskou a niekedy aj sama so Sebosom. Ale napr. v kine sme boli pred dvoma tyzdnami na Avatar po x mesiacoch, vdaka tomu, ze tu bol brasko s priatelkou a hrali sa na babysitterov ... inac tym, ze tu nikoho nemame, pani na hlidani sa mi nechce hladat a vyber filmov je pre nas obmedzeny (hlavne tym, ze filmy, co nas zaujimaju, su cudzojazycne s ceskymi titulkami a M si este na cestinu tak netrufa), tak pozerame hlavne doma stiahnute z netu :wink:
8. bře 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som zabudla, ze dnes je MDZ - tak zeny, vsetko najlepsie!
8. bře 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak M konecne zobral maleho vonku, ze sa vyvetraju, a zrovna zacalo snezit!!! ma trafi ... uz vidim, ako su do 10 minut doma a ja mam po oddychu ...
8. bře 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honza mi privezl tulipany k MDZ :slight_smile:)
Take vse nej i Vam - to je prca...
Kat... Aaaach jo. Ta voda prdne, musi :pensive:
8. bře 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsme premyslela, a ono je to vse asi i dost o penezich... kdyby je clovek mel, mohl by si sehnat nekoho na obcasne hlidani atd. atd. - tim, ze je treba moc hlidacich moznosti nemam, je to tuplem na hlavu, a ze ma clovek starost, co jim muze a nemuze koupit atd.... ale az pak bud od tmy do tmy sedet nekde v kanclu, tak budu asi nadavat jeste vic, ze deti vubec nevidim... vse ma pro a proti... ale samozrejme jsem stastna, ze je mam, jak jsme psaly s Eliskou :wink:
8. bře 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak k MDZ - ked som sa ho opytala, ake kvety mi kupil David k MDZ, podivalsa na mna s vyrazom prekvapenym, ze:Ake MDZ?Dnes je nejake MDZ???? TZAkze tolko k romantike u nas..... :grinning:
8. bře 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, tak s ruplou vodou nepočítám už vůbec, vlastně se připravuju spíš na to, že v pondělí-déle mě snad přenášet nenechají :confused: , nastoupím do porodky na vyvolání :rolling_eyes:
8. bře 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denča už spí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Konečně klid, dneska byla strašně protivná :rolling_eyes: A navíc je asi od pátku taková ukňouraná :confused:
8. bře 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, to je milé s těmi tulipány :dizzy_face: To u nás nehrozí :grinning: Jen jsme si dělali srandu jak přišel domů, kde má pro mě červený karafiát :grinning:
8. bře 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani u nas MDZ nehrozi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
Kat, mozno uz citi, ze sa nieco stane ....
8. bře 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky zázrak se nekoná :cry:

byla jsem u mamky a poplakali jsme si,ale život jde dál stát se mě to u prvního asi se složím ted ne mám Marečka a pro toho musím být štatsná usměvavá maminka přišla jsme domu a obejmul mě je to muj miláček :dizzy_face: :dizzy_face:

mějte se kráásně na chvilku se odmlčím :pensive:
8. bře 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme zpet z kontroly, lidi hruza, Xenule v plné síle kopala a hysterčila kdyz ji vyplachovali to ucho, no je to hnisave, ale jen to leve, prave se uplne zacelilo, takze antibiotické kapky a nevim proc, ale dostali jsme neco protialergeního a tzo jako nevim k čemu, je to jen 2,5 ml na noc, tak asi nejaka prevence??? nevim.
8. bře 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek