• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
kontrola ve ctvrtek, tak asi tanyny ne, rikala ven ne, pokud to teče, asi na to opet musime prdět, uz me to stve, ze zaplacenych 10 lekcí jsme byli 2x
8. bře 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanul, moc mě to mrzí :cry: :pensive:
8. bře 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanul, ja tomu moc nerozumim, co se stalo? no pokud jsi o pidi mimi prisla, tak me to moc mrzí, ale prislo mě, že jsi rikala, ze kontrola dopadla OK.
8. bře 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanul moc me to mrzí:((( štěstí přijde neboj!!!
8. bře 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,kdy se v cr meni cas?>
8. bře 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul,ted docitam :frowning2: moc me to mrzi,drz se! :pensive: kdyby jsi si chtela popvidat nebo neco,jsem tu...
8. bře 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristy, nějak koncem března myslím, kolem 21. tuším... Ale nejsem si jistá :sweat_smile:
8. bře 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanul, to je mi moc líto :cry: Držte se!
8. bře 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanul, drzte sa, je mi to luto, ale zas radsej teraz, ako by mimi nemalo byt uplne ok ... neboj, dockate sa stasticka opat ... Vela sil a energie
8. bře 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
no Kat tak nic jo ? další tip mám 11.3. :grinning:

ad mateřská - já jsem zatím doma víceméně ráda, strávila jsem v práci a na kafích a pařbách 14let (ano je mi 36, hrůza), takže zatím nemám krizi co se týká práce. Chybí mi volnost jít kdykoli s kýmkoli ven, chybí mi sport, na výlety jedeme s dětmi. Nicméně společnost, kde se mluví o něčem jiném než jsou děti atp, vyhledávám. Jsem velmi ráda za to, že stavíme, že máme dům a já mám víceméně na starosti jeho provoz, je to super ventil od plen :grinning:. Sice mně kolikrát s... co je s tím práce a starostí, ale nedala bych to.

Hanul, je mi to líto, držím palce ať jsi brzy fit a můžete se snažit dál
8. bře 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanul - :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Kat - takze este 2 dni, holka a bude to tu.....
8. bře 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
a proč jako nemůžete s dětma chodit ven a sportovat, to porad nevim, ale budiz. My napr. obrazime v letě beach volejball kazdej ctvrtek a travime na pifku a při hrách dost času třeba ve žlutejch lázních, jako těhotenství omezí, to ano, ale dítě? pokud teda není nemocny, tak ne, protoze my podnikáme s Xenčou všechno. Knihovnu, obídky, srazíčky, no nic. Ted budeem hezky doma a je pravda, že řeším, jak mam zitra vrátit knížky do knihovny když nesmíme ven.
8. bře 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram - protože mám děti = můj volný a svobodný čas se rapidně změnšil
sport nevím, já to prostě nedávám.... všechna cvičení, o která bych měla zájem (joga, spinning, pilates, aerobic - s dobrým cvičitelem a blízko) jsou v pro mně nevhodné hodiny, tj od 17 do 20
kolečkáče - s Emou jsem jezdila za kočárem, pohoda, loni těhu, letos nevím kam bych dala druhé dítě
kolo, lyže, túry - zatím nepřichází v úvahu
ty jo a jaký to bylo super, když jsem se v sobotu ráno sbalila a dala na kole 60 km, nikam jsem nespěchala, nic jsem nemusela :grinning: :grinning:
ano mohu se urvat na cvičení jednou týdně, kdy s tím mm počítá a dorazí domů určitě včas a to mi dalo spoustu práce, abych jedno dobré cvíčo našla
kamarádky a známé (ty bez malých dětí) chodí do práce, takže mají čas jen večer
koncerty, divadla opět večer

já jsem děti chtěla a tohle všechno akceptuju, ale přiznávám, že mi ta volnost občas chybí. Nemohu a hlavně ani nechci pořád někoho na hlídání
nicméně zase podnikáme spoustu jiných věcí s dětmi a z těch jsem nadšená a max si je užívám
prostě oboje má něco
8. bře 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani :cry: :cry: to mě moc mrzí,přeju hodně síly.
Mě třeba ani tak nevadí ten čas v domáctnosti-asi jsem cvok ,ale já fakt vařím a peču moc ráda a mám ráda když je doma pěkně uklizeno.... no prostě klasická domácí puťka no,ale to sem dřív fakt nebyla,spíš naopak doma bordel,hlavně že každý víkend akcička. Ale občas mi to kafe nebo vínko ,kulečník s kamarádama chybí,ale říkám si že ta doba už se nevrátí ,prostě už jsem jinde než oni. Nejvíc až malá odroste se asi těším na cestování,mám hrozně ráda poznávačky a to prostě s dítětem nejde až bude starší tak spíš ocení bejt u babi nebo u dědy než se tahat někde s rodičema,jinak sammozřejmě hrady,zámky se leto moc těšíme,loni jsme to s malou zvládly tak letos to bude už snad pohoda :slight_smile:
Akorát velký nákupy začínaj bejt horor,v neděli sme byly na měsíčním nákupu,malá v košíku dlouho nevydržela,takže nakonec semnou nakupovala za ruku :sweat_smile: je fakt že to trvalo dýl,ale malou to zabavilo a unavilo :sweat_smile:
8. bře 2010 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haňulí, to mě mrzí .. buď silná. Máš Marečka.. však ono si vás to štěstíčko najde .. Věřím tomu.

Ještě dodatek .. však já neříkám, že ho nikam nebereme .. jinak bych doteď asi nevytáhla boty z baráku : ))) Myslím to tak, že povyrostl a jsem šťastná .. že právě teď už je to v pohodě.. kdy je možno s ním navštěvovat více akcí, více sportu .. Zkrátka je větší a už se nemusím až tak poutat na to, že je 6 hodin, musí dostat mlíko, svačinku.. že se mu musí někdo věnovat a podobně.. Chci nastínit to, že jsem ráda, že jsme se konečně z toho tahání kočáru, plen, přebalobacích tašek.. vody v termoskách zbavili .. a užívám si to.. orávě pro to :slight_smile:

Už se těším na jaro/léto .. až budeme chodit zase na tenis a on tam už v poho, s dětma na písku .. pak s náma na limče .. To je to .. odpoutání se, od toho svazujícího stresu, kolem režimu :dizzy_face:
9. bře 2010 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my si zveme hodně kamarády domů, takže se prostě paří u nás...není to tolik ono, ale jde to, spíš takové ty dvojice a vínko, že...

Jirka nastestí jezdí domů mezi 18-19h, takže cvičení od 19h stíhám vždycky, pokud není vyjimečná situace. Myslim, že i kdyz jsem chodila skoro kazdy den, že malý to nechybělo, já pred 19h odesla a ona sla spat - s tátou.

Hlidani pres den ted taky mam diky tatovi, tak 1-2x tydne jdu cvicit pres den, ale to je na houby, to uznavam, ale tesim se, ze zacnu chodit plavat tady do Podolí.

Jinak na lyže jezdíme, ale je to o tom, že lyžuje jen jeden z nás, druhej hlídá, to je jasný. Dá se sebou vzít i babička, když je ochotna.

Kolo, to se taky dá, ale holt jen s dětma, ale já kolařka nejsem, to mě neba.

Kávičky si davam vždy ve ctvrtek po tanyny. Ono je to individualni, tanyny je od 9-10 a pka je krasnej cas na kafe do 11 a do 12 je clovek doma na obed, i kdyz my vetsinou jdeme do restaurace. Ale krom 1 maminky - me kamaradky - vsechny pospichaji domu uvarit uz v tech 10, no tak si k...a uvarim vecer predem... no nic.

Ale je fakt, ze Xenule není ten lítací typ a hezky u mě sedí u stolu a hraje si, spíš se ode mě nehne, když jsem jednou byla na kafíčku s kamaradkoua jeji dite tam litalo a kafe vsem ostatnim vylejvalo, to bych se na to taky vyprdla, takze on to musi být správný typ dítěte.

Já bych si to max. uzivala se vším, protoze Xenuška je proavdu hodna, ale zase je porad nemocna, takze kazdy tyden vsechny aktivity rušíme, ale to se neda samozrejme nic delat, ale v takových chvilich jsem zpruzená.

Takže kdo mi pls do IP posle recept na tvarohovou babovku?
9. bře 2010 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno
já myslím, že se každá snažíme podle svých možností.... udělat si i čas na sebe a to je důležité
každá jsme jiná a máme to jinak
mně je hodně blízké vše co píše Eliška, jen budu mít ty děti hned za sebou, protože mi je tolik kolik mi je a chci mít velkou rodinu a už teď se těším na to jak budou samostatné a já se odpoutám :grinning: :grinning: :grinning:

Bram já ti pošlu, mám výbornou
9. bře 2010 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak máme za sebou poprvé nehodu,teda vlastně rovnou dvě,ale podruhý se probudila,že se počůrala :unamused: no nevadí stane se no.
Dneska přijede odpoledne tchán tak upeču švestkovej koláč s drobenkou :dizzy_face:
Jinak dneska jsem si stoupla na váhu a málem mi vyskočily oči z důlků,jako vždycky když to mám tak sem tak o kilčo lehčí,ale ohle vidět Zdenda tak mě asi posadí na idly a začne do mě cpát všechno možný....48kilo :fearful: ale zejtra už se to zas snad zvedne :wink:
Zejtra jedem mrknout na gaučík tak držtw palečky aby ho měli na skladu v tom provedení co potřebujem.
Xeni na bábovku mrknu,ale nejsem si jistá jestly zrovna tvarohovou mám :confused:
9. bře 2010 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni !!! 48kg ? to si děláš prču
9. bře 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mem nee,ale já mám vždy tak o kilo a něco míň když to dostanu a jakmile si vzemu Ha tak jde váha zas do normálu,a já mám teĎ okolo těch 50 kilo
9. bře 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

LeniZ, neblbni s tou váhou :astonished: Strašně moc si zhubla, to tělo dostává zabrat :pensive: Aby to pak neodnesly klouby atd... Já to vím na sobě, jak jsem po porodu měla jen těch 42 kg :pensive:
9. bře 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky hlavně takovou tu mokrou tvarohovou, dneska budu ta puťka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Abych předešla spekulacím o porodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: , hlásím, že po deváté jedu zas na ctg, pak k našim a asi tam zůstanu do odpoledne, páč Michal musel do Olomouce a přijede až k večeru, takže co sama doma, to radši budu tam :slight_smile:

Jinak ale zase odešel kus hlenovky a taky jsem měla po půl roce lehčí průjem :confused: Ale teda nepočítám, že by to měla být nějaká předzvěst, břuch netvrdne ani nic.
9. bře 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chci taky recept na tvarohovou bábovku prosíím :dizzy_face:
9. bře 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
zajtra, Kat, uz zajtra....
9. bře 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dělám taky jednu .. je super .. můžete do ní přidat tvaroh, ovoce, nastrouhaná jablka.. co chcete.. je jednoduchá, výborná a hlavně mokrááá :slight_smile:

250 g plhr. mouky
250 g cukr moučka
1/2 hrníčku oleje
1/2 hrníčku mléka
5 vajec
1 PRDOPEČ

Žloutky s cukrem, pak mouka, pak mléko, olej, pdopeč.. nakonec vmíchat sníh z bílků.
Péct na 175, horkovzduch cca 25 minut

Výbornááááááááááááááááááá :wink:
9. bře 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Leniz, teda, ta tvoje váha :confused:
Já jsem doma ráda, ale trochu mi leze na mozek, že to mám všude daleko a když někam chci jet, projedu hafo benzínu, kámošky nemají auto, nebo spíš většina z nich neřídí (i když řidičáky mají).
Než jsem podruhé otěhotněla, chtěla jsem se vrátit k volejbalu...ale...tréninky od 18 do 20h , musela bych vyjet v půl šestý a domů bych se dostala tak kolem deváté :stuck_out_tongue_closed_eyes: Chodíme na dlouhé procházky..teda, když je schůdnej terén, to víte, lesní cesty.A jezdíme aspoň plavat.
Chudák Xenda s tím ouškem, už aby byla úplně v pohodě.
9. bře 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nez Vas doctu...
Hanul... Uplne mi to zkazilo dnesni rano. Hrozne moc me to mrzi!!! Drzte se!!! Davidek posila pusu. ach jo
9. bře 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, kdyz jsme meli jen Davidka, delalali jsme s nim uplne vsechno... Se dvemi je to o dost slozitejsi. Do toho astma - navic nemam auto a bydlim mimo Prahu... Proste to neni tak jednoduche, ale snazime se i tak toho s nimi zvladnout co nejvic. A ted uz to bude uplne o necem jinem - golfky se vejdou do busu, David uz tolik nezdrha, a bude teplo :wink: Uz to bude lepsi.
9. bře 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
A mimochodem, je neskutecne tezke najit hlidani pro 2 deti... Jedno decko, a navic takto samostatne, pohlida vicemene kazdy, ale dve a z toho jedno mimino??? Nikdo :confounded: Jedine tchyne s tchanem dohromady, a to se moc casto nepostesti, protoze jsou daleko a pracuji...
9. bře 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek