• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Tak já mám recept snad na všechno od rakviček,přes kremrole,kynutý těsta a rcepty pro dp ,ale tvarohovou bábovku fakt nemám.. to bude tím,že se u nás bábovky nedělaj Zdenda je nerad :unamused:
9. bře 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy bude róóóódit, Katy bude róóóódit. Dávám ti čas do čtvrtka/pátka, ta zátka podle mě bude předzvěst, ten průjem též :zipper_mouth:
9. bře 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja tipuju uz zitra :slight_smile:
9. bře 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru, zátka mi začala odcházet už minulou neděli, takže prd a né předzvěst :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, a je to treba leckdy i tak, ze s nimi ani Honza nechce byt doma sam, nekdy s nimi i ja nechci byt doma sama... Je (resp. bylo) to nekdy fakt silene. Takze jako proste... smula s nejakym cvicenickem, plavanickem a kaficickem... :angry:

LeniZ, prosim Te, budes z toho hubnuti nemocna, NEBLBNI.
9. bře 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katoušku, ale pokračuje to, třeba to byl poslední kousek a budeš se ještě divit, už jseš zase nevěřící Tomáš :sweat_smile: Dovnitř to smělo, ven to musí :grinning:
9. bře 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru, myslím, že té zátky je tam ještě dost, oproti minulému porodu toho zas tolik neodešlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No nic, tak jdu malou nacpat do bundy a jedeme, tak se tu mějte :slight_smile:
9. bře 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasne holky, pokud neni podpora, jde to těžko, to je jasný a na 2 deti jsem taky zvedava...ledaze by tu Xendu vzali do skolky. Zitra je zápis... Ladi, oni kdyby ti vzali Davidka do skolky, taky by to bylo jiny, no jo, ale prezijeme, a presne, v lete je lip.

tvarohova babovka od mem je v troubě, ale celá Hera, doufam, ze v ni nebude moc citit, protoze me trosku smrdí, ale kdyztak priste pouziju obyc maslo. Uvidime az se to upeče, zahlásím.

Kat, uz bez rodit sim tě.
9. bře 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky xenušce smrdí moč strašně, myslíte že to může být po těch antibiotikách?
9. bře 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
máme Ospen
9. bře 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už mám převlečenou postel od nehody,uvařeno,upečeno,tak jdu vyluxovat a razíme na poštu.

Kat já tipuju že do víkendu je malá venku :slight_smile:
Xeni já bych řekla,že to klidně může bejt po atb
9. bře 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
moje moc taky smrdi, kdyz mam antibiotika :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, je to po ATB .. hlavně hodně čistěte i zuby .. ničí sklovinu jako blázen .. myslím, že na to možná po ATB dojedete .. :( :wink:
9. bře 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,tipuju pátek :wink:
My teď přišli z venku, vyluxovala jsem pokojík, Tomík s Vendou včera vytrhli ze zdi dřevěnej metr...těsně před tím, než jsme odjížděli na nákup :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Vařit budu čočku s párkem a vajíčko..no a musím vyžehlit :unamused:
9. bře 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme vepřové na hradišťance s rýží a švestkovj koláč s drobenkou :wink: zítra bude masíčko s dušenou mrkv a bramborová kaše...
Jinak s tou sklovinou je to pravda,Zdenda měl jako malej kvůli těm ledvinám po operacích atb furt a zuby na to buhužel dojely nejvíc :frowning2:
9. bře 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
se zubama to vím, zatím čistíme jako blázen a aztím držej, snad už jsou to probuch poslední antibiotika, davam i poctivě 2 laktobacily, takže i prujem se drzí zpatky, na kterej trpí malá. No ve čtvrtek jdeme na kontrolu, v patek by mela jit na to sono ledvin, meli jsme dodat 2x moč bez antibiotikové clony, coz se nepoevdlo, mozna ze to bude dobrej duvod to odlozit, ted je mi ji lito trapit podle me bezduvodnym vysetrenim, ze...

jo hlasim teda ta tvarohova babovka - je to ona!!! co jsem ted nekde ochutnavala a je super, akorat jsem drnda a vyklopila jsem ji moc rychle a nedočkavě a mrcha se roztrhala, ale na chut to nema vliv.

My mame od vcera jatra - omacku a nebo pečené kure z vikendu, tak nevim, do ceho se mui bude chtit jit. Asi to kure? nebo jatra? nevim.
9. bře 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja mam taky super babovku ..klasickou :slight_smile:) ale jinou nepečem..
3 vejce,1 pradopeč,hrnek cukru,hrnek pol.mouky,hrnek hladké mouky, hrnek mleka,pul.hr. oleje,van.cukr..hrozinky.čoko,suseny ovoce dle chuti:slight_smile:
9. bře 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat já tipuju čtvrtek!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. bře 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici taky zajimavy, pisu si, musim ted trochu pect, je to hned a kdyz mam kuchyn...totiz porad kupujunejaky kolacky, je to drahy...

A ja Kat tipiju, ze dneska v noci
9. bře 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram no my jak nemam prachy tak ted babovka je furt..už mi leze krkem.-)) dokonce M. si ji upekl sam ..sem mu diktovala:slight_smile:) pac nic doma sladkyho nebylo...://
9. bře 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se hlásím, že jsem v kuse :grinning:

V porodce jsem zas byla dvě hodiny, to je na mašli fakt a to jsem nebyla na vyšetření jen na monitoru :angry: Srdíčko ok, 2x mi tam ztvrdlo břicho a dökonce se tam ukázal malý kopeček, ale toť vše, od té doby nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky anketa:
Dr. rikala, ze pokud z ucha teče, ven chodit nemame. Z ucha cely den uz neteče. Bereme samo ty antibiotika pro jistotu. A ted: ve ctvrtek mame ten nas krouzek tanyny kterej ona zbožňuje...Jít nebo nejít a kašlat na to, bejt radsi doma. jela bych autem az tam a i zpatky. Jirka rika, at jdeme, ja jsem fifty fifty. Co byste delaly?
9. bře 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bábovky si opíšu doma, teď jsem u těch našich.
9. bře 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, bych viděla co zítra a kdyby neteklo, tak bych možná šla :slight_smile:
9. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat šmarjá, vy jste teda. Tak víš co, MHD, autobus, hezky po díratý silnice, jako jsem to měla já.

A kde mame Zdenku?
9. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, ďuravé cesty jsou u nás až až, podvozek mám na autě tuhý a ještě staré tlumiče, kdyby tohle mělo pomoct, tak už jsem porodila :grinning: Včera jsem i skákala ze schodů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, dneska dorazilo to dvd, mooooooc děkujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. bře 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych nesla

holky, potkali jsme ted dva kominicky, a je ze super, ze bude hodne stesti- a hned volal Honza, ze prisly dane, a prislo HOOOOO....DNE :grinning: :grinning: :grinning: dovca zaplacena :grinning:
9. bře 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo anketa jeste v čem mam vyprat pro mimíse? mela jsem lovelu a uvazuju o persil sensitive, mam ho rada...

Ladi asi jo, dam nahradu na pondeli... v pondeli bude OK holka.
9. bře 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, som tu ...
Xeni, dvd dorazilo, tesime sa ...
Inac som bola v porodke na kontrolu, jaterky opet zvysene - takze na odporucanie pani doktorky sa zajtra rano hlasim v porodnici k vyvolani porodu :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
bol to sok, najprv, som si planovala este nejake 2 tyzdne, no ale vraj naco riskovat, ked mimi i ja sme pripraveni ...
takze sa ideme chystat
Kat, nakoniec ta fakt predbehnem :wink:
9. bře 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek