• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Persil sensitive

Zdeni !!! Tyyy jo! Tak holky, vy porodite na stejne datum :grinning:
9. bře 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, lovelu nemám ráda, peru všechno v tom persilu :wink:

Ladi, super s těma daněma, nám přídjou až začátkem dubna.

deni, držím palce, ať je všechno ok a ať to máme rychle a bez komplikací za sebou :wink:
9. bře 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi, já asi néééé :grinning:
9. bře 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni držím palce at je prcek brzo venku!!!!!!
Kurnik to budeme mit dve stejne starý miminka :slight_smile:) to bude kraasnyyyyyyyyyyyy...

Ladi zááávidííím..nam až za měsíc a doufám že to bude stát také za to!!!!! ale padne to na dluhy:(
9. bře 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni no jo tobě se to blíží jak blázen :grinning: kdyby něco tak u nás hlídání pořád platí :wink:
Já dávám tip na koláč s ovocem a drobenkou fakt výbornej a taky rychlej:
1 hrnek hladký mouky
1 hrnek polohrubý
1hrnek cukru
1 hrnek mléka
1 vejce
0,5 prášku do pečiva
ovoce a drobenka nabo rozdrobený piškoty
s těma švestkama fakt mňamka,neodolala jsem a pidi kousek sem si odřízla a ochutnala :sweat_smile:
Jinak my měli Lovelu pak batole,teĎ už perem normálně v Arielu nebo Bonuxu ,malý nevaděj ani naše aviváže takže pohodička :sunglasses:
Jinak daně nám píjdou až po 15 s výplatou a rovnou půjdou celý na gauč :unamused:
9. bře 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu taky do toho persilu teda, koupim gel, je lepší, tak počkám na nákou akci. Snad něco bude, ted je vsude ariel, oni to tak střídaj. Stačí že jsem prošvihla ty huggies

ja peru v normoš persilu sensitive celkem brzy a bylo to OK.

Zdeni,. ach jo, zvyseny, ale ty udaje, cos posilala, tak mi to neprislo az tolik, ale je to pravda, vse je ready, spis ze se drž a aspon muzete naplanovat to hlídání. CO budete dělat? držím pesti, napis SMS.
9. bře 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
gauc potrebujeme taky...
Lovela je k nicemu, ja peru ve slizu vetsinou - ale ted se mi tu sesel jeste Amway a Batole, takze i v tom, avivaze uz si vychutnavam a stridam - deti snesou vse, ale zkouseli jsme ze zacatku avivaz Lovela, a je taky takova nijaka...
9. bře 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, co my potrebujeme: skrin do predsine, koupelnu, gauc, koberec, salavy panel, sedacky na kolo, postel a matrace pro nas... no mazec :slight_smile:)
ale toto bude na dovcu proste

Zdeni, moc na Tebe budu myslet!!! Snad tam nebudes pred porodem lezet 3 dny jako ja :fearful:
9. bře 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je ta tvarohová bábovka ještě jednou pro všechny
utřít 250g HERA, 250g cukru, 250g tvarohu, 3 žloutky
potom opatrně přidat 2 lžíce mléka, 250g polohrubé mouky, 1 prdopeč a nakonec sníh ze 3 bílků
dají se ještě přisypat rozinky (já brusinky) nebo na kousky čokoláda

a pak mám ještě jednu luxusní ořechovou, lepší jsem nejedla
1 hrnek hladké mouky, 1 hrnek cukru moučka, 1 hrnek mletých ořechů(oříšku, lze i mandle), 1/2 hrnku vlažného mléka, 1/2 hrnku oleje, 2 vejce, 1 prdopeč
všechno smíchat...... velká je podle velikosti hrnku, kterým "vážíš"

já peru dětem v lovele, jsem s ní celkem spokojená, n fleky mám žlučové mýdlo, nám v persilu
aviváže nepoužívám, já jsem na ně alergická, pak se škrábu, takže je ani nemáme

Bram - nikam bych nešla, v klidu bych doléčila, abyste to neměli hned zpátky
9. bře 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat - no vidis - 1 koppcek na monitore, ten zajtrajsok je isty.....

Denisia - ty brdo - to je nejaky sok na mna, to tak ryhle ides na to, tak sa dobal a bez. a urcite sa hlas, nech vieme, ci je uz drobec na svete.

Kat bude mat zase porod onlione urcite. :grinning:

My sme dnes boli v 1 skolke pozriet, co mame tu blizko. Holky, ja som sa bala, ze nebude miesto, ked ste tak plasili, ale zda sa, ze tu je miesto vsade. Toto je fajn skolka,zamerana na hudbu a anglictinu, tak som zvedava.... Zajtra tam mame ist pozriet priamo o 9 rano, ze aspon uvidim,e nejaky program. A aspon pokecam s riaditelkou - cena a tak.... Ta je, myslim, dost rozhodujuca tiez. :slight_smile:
9. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja v te Lovele prala dlouho, a dost jsem si znicila ty hadry, ze to proste nepustilo... ale je fakt, ze jsem jeste tenkrat neznala zlucaka, bez nej uz ted ani ranu :grinning: s tim slizem ho taky potrebuju
9. bře 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
skolka... :angry: :angry: :angry: :frowning2: :frowning2:
9. bře 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, to viete, ze to bol sok aj pre mna ...
hodnoty nie su brutal zvysene, ale su vyssie ako minuly tyzden, myslim, ze okolo 1.02 obidve - tak dr. usudila, ze nie je dovod cakat ... podla utz ma Dominik zhruba 3.2 kg a hemzi sa tam ako o zivot, mozno uz aj sam chce von.
Tak na nas myslite, nech to bude rychlo za nami, nechcem tam stravit cakanim vecnost ...
urcite vam dam vediet, ako to ide ...
Akurat ma stve, ze buduci utorok ma byt zapis do skolky, kde sme chceli skusit, tak to asi nestihneme :frowning2: :frowning2: :frowning2:
no, aj tak by nas nevzali.
9. bře 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni držím palečky a určitě napiš jak o s tebou vypadá.... ze školky si hlavu nedělej
My se výsledek školky dovíme za 14 dní :confounded: se klepu jak blázen aby tpo vyšlo,jinak musím zkusit jesle nabo na to budu muset tak jak bych nechtěla ... uvidíme
9. bře 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no v soukromých tu místo je taky...ale je to nehorázné, 12 tis za měsíc, primo tady vedle...hm...

holky mate pravdu, i kdyz je ma jen pro jistotu budeme doma, napsala sjem jim ale ze bychom misto toho sli v pondeli, a to myslim, ze pujde. Kdzy ne, neva, páč náhrad mam milion.

vsechny recepty mam, tvarohova mizi, ale je tam ta hera trochu citit, ja ji nemusim, ale je mokrá, to je super. Nevim, kdybych dala min hery, jetli by byla takhle mokrá. Nevim nevim. To je věda.

ja mam jeden super na jablečnej mokrej:
35 dkg polohrubka
1,5 prdopeč (ja davam 1)
30 dkg cukr
3 vejce
1/2 hrnek olej
1 hrnek mliko
2 lžíce rum
35 dkg striouhanych jablek
150-180 st, 60 minut a na to čoko plevu domácí
9. bře 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni super, budu držet palce :grinning:
9. bře 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda tady se to zvrhává v kroužek pečení :grinning:
jablečňák mám ráda jako roládu nebo šnekáč :dizzy_face: achjo mi děláte chutě a to je ještě v lednici Bebe roláda od tchýně-no ochutnala jsem ráno a fakt dobrá,ale riskovat další ochutnávku nebudu už takhle si můžu dát k véče max zeleninu :grinning:
Xeni tak u nás nepřipadá v úvahu soukromá školka vůbec :confounded:
9. bře 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni, to stihate, staci kdyz tam pujde manzel, jde se jen pro prihlasku, kterou vyplnite a potvrzeni od Dr. a zase odnesete zpatky, nemusite tak jit se Sebikem a ani ty tam nemusis.
9. bře 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni u nas taky ne, to je jasny, malokdo na to ma. Kamoska, co na to ma teda, plati za ni 12 tis mesicne a musi si deti vyzvedavat v 15h, jinak priplácejí nadstandart. Je jakoze anglická, ale ja myslim, ze normalni by jim stacila. Ale tak co, kdyz to zato chce davat. Anča sice neumí kolo kolo mlýnský, ale zase umí nejaky anglicjky rikanky, nevim, byla pak s nami dost mimo. Zlatý houfem ovečky dle mýho.
9. bře 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni tak já o njáký anglický nebo spešl školce nepřemíšlela,angličtinu teda chci ,ale myslím,že příští rok ve školce jako kroužek bude stačit,to samý bych ráda pokračovala s yamahou,malou to baví a písničky ,říkanky a tanečky si pamatuje a ty kroužky jsou některý až odpoledne.Holt se musím modlit aby nás vzali do té nově přistavěné části co se bude otvírat v říjnu-tam maj brát 40 dětí+ 20 dětí berou od září jako náhradu za prvňáčky tak snad,u zápisu bylo asi 50 lidí a to prej tam byly i děti co se narodily až v lenu nebo v únoru tak snad.....
Zejtra si sjedu pro výpis z tr,prej ho dělaj i v bílim domě tak to je kousek a nebudu muset malou tahat až na pankrác a čekat tam jak trotl
9. bře 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni snad jo, u nas berou okolo 30 dětí novych, nevim ale kolik je tu mamin, ale prý ta tentende jde dolu...
9. bře 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: tak David uz cvici s Misou, moc moc dekujeme - co jsme dluzni? mam Ti taky prepalit, co mame, a poslat?
9. bře 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je receptů... Doma všechno opíšu :slight_smile:

Máma šla s Denčou ven, tak je chvíli tichoooo :dizzy_face:
9. bře 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pozooor, tak teď mi ztvrdlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Takže s tempem jedno ztvrdnutí za tři hodiny budu rodit přinejlepším příští Vánoce :grinning:
9. bře 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat tak počkáš rovnou na mě :- :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: příští vánoce bych chtěla mít taky odrozeno :grinning: :grinning: :grinning:

holky jdu se rozločit zítra nastupuju,ale už dneska jdeme k našim at nemusím Marečka ráno tahat v té zimě z postele jsem v pohodě a Mareček říkal,že si koupíme novýho brášku at už neplaču :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je to miláček

deni tobě aby vyvolání dlouho netrvalo a Dominiček byl brzo na světě :dizzy_face: :dizzy_face:

ahooojky
9. bře 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul, tak držím palce na zítra a Mareček je zlatý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. bře 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanul, mme to je tak lito... Moc na Vas vsechny zitra budu myslet...
9. bře 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už máme dvo taky doma :dizzy_face: děkujem moc-co jsme dlužní
Hani držse,Mára je sluníčko :dizzy_face:
9. bře 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul, drž se, Mareček je zlatíčko.

Ladi, zatím ani ne, však ono se něco vyskytne co bduete mít a my ne :slight_smile:

Kat no jo, porod on line, je to tu, dneska rodíš. Ještě Zdenku předběhneš.
9. bře 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Třeba nám holky obě do večera porodí :grinning: dětičky aspoň budou mít narozky stejně :slight_smile:
9. bře 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek