• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
bram, porod on line? Myslíš s tou jednou kontrakcí za tři hodiny, jo? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO ja to tvrdim, ze dop zajtra Kat porodi, ale ja vam to tu tvrdim uz tzyden!!! :grinning: :grinning:

No ta skolka, o kt som hovorila je tiez sukromna, ale teda tu su tie palky o dost nizsie. Este sme sa teda o cene nebavili, ale co ja viem, tak to vychadza tak len o nieco malinko viac ako bezna skolka, takze to by bolo fajn. Je to nova skolka, takze vsetko tam este vonia takou novotou. :slight_smile: No uvidime.... Vsak zajtra chcem este do jednej zbehnut, k stihneme a rozhodneme sa. Ta druha je ale normalna. Mne sa pacila ta anglictina tam..... Oni to maju tak, ze hovoria na nich aj slovensky, aj anglicky, ucia ich aj slovenske aj anglicke riekanky, pesnicky. Vsak uvidime..zajtra sa popytam vsetko. Dnes som sa ,bohuzial, s tou riaditelkou stretlalen vo dverach, prave odchadzala.
9. bře 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
i jedna kontrakce se počítá :grinning: ,si to tu neměla vůbec psát, budeš pod ještě větším drobnohledem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. bře 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no co, raz za 3 hodiny, ....len aby ti to neskocilo na raz za 3 minuty..... to mne sa tak stalo. :grinning: A tie 3 minuty - to mi trvalo tak 15min a potom uz asi po pol minute hned. :slight_smile:))))
9. bře 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano sem Kat nebudeš stíhat psát! hlavně holky at to nebolí! a je to rychlé! fuj, já se netěším, no to vás moc nepodporuju, těším se, protoze to chci mít za sebou!
9. bře 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak takový skok myslím nehrozí :stuck_out_tongue_closed_eyes: A stíhala jsem psít, když byly co tři minuty, stihnu i teď :sunglasses: A když né, tak tím líp, aspoň to bude fofr :slight_smile:
9. bře 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já byla (ještě než začal) u prvního porodu hrdinka, teď jsem připosraná :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. bře 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
verunko, já jsem připosraná taky :pensive: :sweat_smile: To je taky jediný důvod, proč už to chci mít za sebou, jestli mi to mimčo někdo za čtvrt roku vyndá bezbolestně, tak ho klidně ještě budu nosit :grinning:
9. bře 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat :slight_smile: Igor značka bezbolestný...

no já se těším, až budu jako vy, ale ja myslim, ze u mě to bude zase brzy, ja nevim, ted jsem vytírala a prostě nemuzu jakoby mopem zatlačit do kýble, aniz by me to bricho nebolelo.

Jinak jsem prase, snedla jsem uz tretinu ty babovky a to jsem ji dala do lednice, zavazala igelitem...asi si zase budu kupovat 1 koláček. To vyjde lip. Jsem čunča.

Jdu vyplachovat ucho, to mě taky stojí hodně síly.
9. bře 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda, to jsou zprávičky :slight_smile:
Zdeni, držím palečky a ať jste s Dominikem v pořádku :wink:
Kat, třeba to bude rychlé :grinning:
9. bře 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, me za Vas boli zaludek... , fakt, mam strach s Vami... to jsem podpora, co? asi jako Bram :pensive:
9. bře 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO tak ja som si vcera upiekla kolac, tak som ho cely zjedla, nakolko Dav neje kolace s hrozienkami. A takto to u nas dopada furt. cely plech zjem za 1 den, niekedy dojedam na druhy den. Takze o prasatach mi nieco hovorte. :slight_smile:)) a to este furtt ked idem okolo spajze, tak vezmem Vike Kindercokoladku.
9. bře 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem schopná sníst celý plech sama :sweat_smile:

Ladi, mě zatím žaludek nebolí, zatím nemám pocit, že bych měla rodit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat - to som rada, ze nie som sama s tym obzerstvom. :slight_smile:))
NO ved este si oddychni do zajtra.... Dnes sa uz priprav vsetko a zajtra to vypukne.
9. bře 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak snad som pripravena ... Seb pojde o chvilu spat (popolede odmietol, takze nespal cely den), dam trosku vinka, sexik a zajtra rano drzte palcecky ... zatial pa a budem vas informovat.
Kat, tak snad to pride i na teba :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, ty voe, drž se!!! holka!!!
Holky, no to ja sním sama, ale vy mate figuru jak modelky a já jak baba jaga.
Kat ty běž balit tašku dneska jedeš... :wink:
9. bře 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenci, já sním sama celé Carte dOre a tak, není problém :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

deni, držíme mooooc palce, hlavně ať je to rychlé a bez komplikací :wink: :dizzy_face:

bram, balit tašku můžu leda tak na nějaký noční výlet po okolí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj, zajtra okolo obeda to priode, Kat. :grinning:
9. bře 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ženy

my byli dneska ráno u mudry na kontrole 6m, má 9,39kg a 73cm :grinning: :grinning: , dostal hexu, chvíli si breknul páč byl unavenej, teď večer měl jen zvýšnou, tak dostal malinko Panadolu, aby se pěkně vyspal,
Ema byla vzorná, seděla celou dobu prohlídky v ordinaci na židli jako přibitá, popř. konverzovala se sestrou, nechápu
Jinak jsou zatím moc hodní, tak mám radost, snad to takhle půjde bez mm i dál, ano.... opavdu mám takové ideály, jsem nepoučitelná :grinning:

Dneska jsem byla nahoře na stavbě, kluci uklidili nepotřebné, strašně to tam prokouklo, je to krásný, už se moc těším. Přijel i strejda co obkládá a hodinu jsme řešili obklad v koupelně, jako jak nakombinovat šedou a bílou. Ted jsem tam byla dát ještě čisté hrnky na kafe a koláč a šmírovala jsem tam baterkou :grinning:, chci se stěhovat !!!!

Děti spí, půjdu taky, dneska Štěpík blbnul už ve 4, usnul až v 5:30 a v 6:15 vstávala Emča
zkusila jsem mu dneska vzít to krátké spaní kolem 17, jestli to pomůže.

Kat zítra ne, ve čtvrtek 11 jo ?

Dobrou kočky
9. bře 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mem - takze sutazime, ktory datum vyhra na porod Kat, ok? :grinning: :grinning: :grinning:

Holky, ja normalne niekedy zasnem, aki su chlapi nechapavi.... Tak k narodkam som si zelala od Davida jediny darcek - nech ma objedna na masaz a ze mi to zaplati,nakoko moj chrbat bolavy by si to zasluzil....
No zajtra mam tie narodky, tak sa ho pytam, kedy zajtra idem na tu masaz.
Tak podla neho som sa mala sama objednat na niekedy, zaistit si strazenie Vikiny a ON by mi dal na to peniaze. AKo holky, takto si to mozem fakt urobit kedykolvek. Mu fakt nedochadza, ze ked je nieco dar, tak to ma byt komplet?Ze mi len oznami, ze vtedy a vtedy som objednana tam a atam, tu mam peniaze a o nic sa nemam starat???? Ach jo, chlapi.....
9. bře 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

Lenci, všechno nejlepší k narozeninám :wink: :dizzy_face:

Mem, Štěpánek je kus chlapa teda :slight_smile: A pak hoď fotky jak budete mít ten vrch hotový :dizzy_face:
10. bře 2010 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
Lenci všechno nejlepší, pěkně si to užij

Kat - hodím, pořád nejsem schopná dát dohromady album na střeše :grinning: :unamused:

Dneska noc lepší, sice se probral, ale stačil dudlík, vstávali jsme všichni v 6, to je taky naprd, ale ještě se dá. Takže to druhé mini spaní ruším a uvidíme.

Ema kouká na krtka, Štěpík si hraje na zemi a povídá, já snídám. Za chvíli se jdeme s Emou podívat do jedné školky, mají den otevřených dveří a zjistit situaci. Už jsme byli v jedné, kam bych jí moc chtěla dostat, ale letos není šance :unamused:
10. bře 2010 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat co tu delas?

my si hrajeme furt s tim kotlem, nejak nemuzu sladit termostat s kotlem, tak jsme litali a Xenda do ted tam ticho, jirka ze prej spi a ja tam prijdu a ona si hraje :slight_smile:
10. bře 2010 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
My vstáváme mezi šestou a půl sedmou, docela to jde. Samozřejmě bych si ráda pospala aspoň do osmi, ale to je u nás sci-fi, takže jsem ráda za málo, páč si moc dobře vzpomínám, jak vstávala ve čtyři ráno :rolling_eyes:
10. bře 2010 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram :grinning: No jo, no... A to jsme tomu včera večer zkusili s Michalem pomoct :sweat_smile: , ale nic, ani břicho mi pak netvrdlo :rolling_eyes: Ale odešel zas kus zátky, tak aspoň něco.
10. bře 2010 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vše nej Lenciatku :slight_smile:)) No chlapi jsou jen chlapi .-)))ja si o nějakem prekvapeni taky muzu nechat jen zdat..ale zase je hodnej a moc me nesere :grinning: :grinning: :grinning: tak nemužu chtit moc ne?.-)

Kat tento týden to bude :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Na Denis myslííímmmm..uf to budu tady celej den sedet jestli už..komu da info?
10. bře 2010 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni vše nejlepšé k narozeninám,hodně štěstíčka,zdravíčka a lásky :slight_smile:
My večer opět jednu nehodu :rolling_eyes: i kila šly zas poslušně zpět nahoru :unamused:
10. bře 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
vše nej Lenci! jsem si nevšimla ani.

ja mam nejneromantičtějšího manžela ze všech, to je total prostě aromantik, ale je pravda že me sice sere, ale zase fakt hodně se nadře a pomáhá, jeste rano nez odejde, staci dat maly prasky, obliknout ji, proste vse, ja ji pak jen pustim TV :slight_smile: ale musim diktovat, sam od sebe by ho to nenapadlo.
10. bře 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si taky nják extra na chlap nemůžu stěžovat,ikdyž bych ho někdy s chutí poslala do velmi temných míst-je moc šikovnej akoát ho něktrý věci bohužel málokdy napadnou a musím si o ně říct :unamused:
10. bře 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja uz se naučila, prosím odsat nos, antibiotika, oblect...sice mluvim v rozkazech a je mi to lito, ale proste on je rad, ze na to nemusi myslet sam, uz jsme si to vyrikali, on kdyz pak nas vidi nekdo cizi, tak si mysli, ze je Jirka podpantoflák, ale to sice je :grinning: ale rikal, ze je to pro nej jednodusssi kdyz mu presne reknu, co chci, nez aby mi zkoumal v obličejí, co bych chtěla. No tak to dopada tak, že mu rikam, mam svatek, chci večeři, rezervuj tu a tu restauraci...neni to romanticky, ale kdybych na to cekala, nic bych nedostala. no. a jak rikam, strasne hezky si sami (bez rozkazu hraje s Xendou a tak...)
10. bře 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek