• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
cau holky, jsme byli u zubaře, to byl jekot a to ji ani nic nedelali...ale nesnesla ani to, abych si tam sedla ja! no hruza, ale bude muset chudinka mit rovnatka!jo a zakaz dudlíku kvuli predkusu, no ona je na tom zavisla pri usinani, tak vam napisu jak to jde, zaciname v patek :slight_smile:

no jinak k moři my musime, vyjde to na 9 tisic a cesta, takže max 20 tis, no tak šetříme no.... hruza. Jirka dostal premie, tak to padne na to a ja doufam, ze kdyz mam letos 30tiny, ze na to dostanu prispevek tučný... od našich a tak. Loni se nám moře strašně osvědčilo, letos budeme moudřejší a nebudeme zapínat v autě klimatizaci, nebo jen malinko. Je to kemp, takze budeme mit klimatizovaný karavan, ale nam je to fuk, my jezdime i pod stan. No a naštěstí mame 2 chalupy, jednu v Krkonoších a druhou u Mariánek, takže tam budeme pečený vařený a uz se taky sešlo pár pozvánek od kamaradek k nim na chaloupky, takže zbytek prázdnin budeme po čechách sami bez tatky. od 8.8. budeme zase v jižních čechách, to je taky malinko polní podmínky, ale co, snad bdueme porad venku - v to doufam i v tý Itošce. V tom kempu jsou hřiště, 3 bazeny, jeden kryty, posilka, pizzérky, myslim, že to bdue super a lepší než v nějakým hotelu, hlavně je to přímo v lese - takže to bude příjemné. Ale žádnej komfort, ale jak rikam, u nas na chalupě není ani voda a jen studánka... :grinning:

Natahovaci plenky setrim na lléto....to budu učit, ted jen tak sporadicky, ona zahlásí EE, ale pak nic neudělá, natahnu plinku a ona se vykaka :astonished:
24. únor 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
my meli letet letos do USA, ale bude mimi, tak alespon hory v Rakousku :slight_smile:
a pristi rok se uvidi

rovnatka? ajaj... ja to u nas ocekavala, ale zatim nic Dr. nerikal

v utery jdu do skoly, mozna bych se stavila v tom Clovickove ...
24. únor 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
nesel by nekdo taky? co, Prazandy? dopoledne? ve 12 bych musela zmizet
24. únor 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to se davaji na prvni zuby rovnatka??? to je divny ne kdyz za 5 let vypadnou :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ja teda mela az my vypadly..na druhejch zubech...

Ladi ja chtela taky do USA :grinning: :grinning: na navstevu za Kristy :grinning: :grinning: :grinning: ale smula no...:(( taky sem chtela k moři...zatim to vypada ovšem na stan na zahradě :grinning: :grinning: :grinning: ale uvidime třeba se stane zazrak :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Bram jo me kemp taky vyhovuje..a kdyz je jeste tak super vybavenej jak vas..to musi byt paradicka..me staci ubytovani normalka zadnej luxus nepotrebuju,ale musi byt soukromíčko :grinning: :grinning: a pekna voda a plaž hlavně!!! a ne moc lidi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavne aby bylo sluničko! Mici samo az na 2. zuby no... ale uz vi, ze to roste do předkusu, po mě...

Do USA bych jela hned, mam tam kámošku na Floridě...ale asipockame, az budou 2 dítka, tak si vysetrime mesic a odjedeme!
24. únor 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Ladi nevi, pristi tyden ma prazdniny druha pulka prahy, sla bych az ten dalsi tyden, byl to fakt masakr!
24. únor 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Deni, já taky zááááávidííííím :dizzy_face: Nádherný fotky :dizzy_face:

Ladi, vy máte taký náádherýýýho sněhuláka :grinning: Jo a Davidek má ty kukadla neskutečný :dizzy_face:

Měla jsem tu kámošku ve 13tt, viděla jsem fotečku :dizzy_face:

Denča spí, doufám, že jí to chvíli vydrží, páč jak jí teď rostou stoličky, tak je furt protivná a nechce-nemůže? :confused: , spát. I v noci se budí a brečí, hlavně nad ránem, když přestane fungovat ten Nurofen :pensive:
24. únor 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rovnátka, jo? No tak to jsem v šoku, jsem taky myslela, že až na druhé zuby :confused: Chudák Xenuška :frowning2:

ad dovča... No u nás nevím, nevím... Je třeba udělat něco se zahradou a ani na to nejsou prachy :confounded: Takže asi nic :frowning2:
24. únor 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram tak to joo ja se lekla ze ji chcou dat uz ted chudince:/// no ja mam zase predni vrchni 1 stoceny k sobe trochu a predkus samo taky .....a urcite dam rovnatka pevny pac ty vyndavaci jsou uplne na dve veci:// sem to nenosila a nebo me ta umela hmota tlacila a drela a dr mi neverila://

Kat tak treba budou premie :slight_smile:) jo zahradu jsme delali letos..trochu teda ..jinak je rozdelana a taky neni za co dodelat:/
24. únor 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ty rovnátka na druhý zuby? Jsem blbec, jsem to nedočetla do konce :sweat_smile:
24. únor 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
xeni :( no, ja tam proste pujdu, protoze nevim, kam bych se s nim vrtla, cekat ve skole se mi nechce... tak kdyby nahodou, budu tam uz asi v 9 :grinning:
LeniZ? na chviku?

jinak holky, ja tu absolventskou praci nestiham... uz jen 2 mesice, napady zadne, myslenky na to vubec ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi to jste docela odvážní jet na dovolenou se dvěma prcíkama :sweat_smile: Mě stačí lítat za malou na chalupě :sweat_smile:

Denis nádherný fotky,závidím.

My se k zubaři taky chystáme....už ti vidím,ta je všechny vyřve z ordinace :grinning:
24. únor 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, neco ze soboty...
http://www.youtube.com/watch?v=doZZumFyosc&feature=channel_page
Davidek v aute a odvaznej Ondrasek na motorce :slight_smile:
24. únor 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Denis úžasné fotečky. :wink:

Ladi Davídek má vážně nádherné oči. :slight_smile:
24. únor 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi,my ještě zatím v človíčkově nebyly,tak nevím ani kde to je :sweat_smile: ale určo bych hlavně viděla podle toho jestly už malá bude či nebude mít reakci :wink:
My byly už u zubáka v roce a jdem znova v dubnu ,tentokrát i já :confounded:
24. únor 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky,jak zjistím,že malá potřebuje větší venkovní boty??
24. únor 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, taky nevim, ma se tam snad vejit prst, ale nevim :(
Clovickov je na Budejarne... Tak si dame jeste vedet.

Davidek dekuje za chvalu :slight_smile:
24. únor 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

lada,super,gratuluju k mozne holcicce :slight_smile: my se dozvime pohlavi snad pristi utery

segra od lenky, parada!!!!!

co se stalo mezi iris a manzelem?to me mrzi :frowning2:

dneska byl muj termin porodu... :pensive: :frowning2: :cry:
24. únor 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kris,nemysly na to,vždyť čekáš beztak miminko a půlku už máš za sebou :slight_smile:
24. únor 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko..
Kristy nesmutni .-) maš drobka v bříšku .-))a ten je v pořádku...a ja jsem tááák zvědavá jestli bude další holčinkaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Lilca noc nic moc prej..ja nevím :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale určo leze ta stolička :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2009 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...součsná situace ...snížila jsem se včera k dalšímu hovoru...Rozvést se nechce, aspoň to včera říkal...ale pokud s ním zůstanu, musím se vzdát myšlenky na druhé dítě, musím se smířit s tím, že on i jeho rodiče na mne házeli špínu, že mi vyčítá, že jsem se smířila tak nějak na neutrálno s otcem...prostě ne kompromisy, ale já budu muset dělat ústupky, hlídat se, abych neztloustla...
25. únor 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

vše nejlepší Lilince k svátku. :slight_smile:

Iris no já teda nevím,ale to je podle mého vydírání,vždyť ty si nic neprovedla,to ON a ještě si klade podmínky. :angry:
25. únor 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano, je to vydírání a manipulace...mám pocit, že se snaží o to, abych odešla já...on by nejradši neměl žádné závazky, nejradši by si dělal, co by chtěl...dokonce mi vyčetl, že jsem se odmítla s ním milovat ten den, kdy mi řekl, že se zamiloval do té kolegyně...má tolik volnosti celou dobu, co jsme spolu, pořád někde lítá, všichni kolem mě se diví, jak máo času věnuje rodině...no a prý to všechno dělá pro nás.Ale nevím, co vlastně.
25. únor 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iris, on není v pozici, kdy si může vyskakovat.Ty se nemusíš vzdát ničeho pokud nebudeš sama chtít.Máš právo být taky šťastná at s ním, nebo s kýmkoliv jiným.Záleží, jak se k životu postavíš a co v životě chceš.Prostě si řekni, že vy s Tomáškem budete šťastní a jinak to nebude a ono se to samo nějak vyvrbí.Bud budeš s manželem, nebo s někým jiným.To není důležité s kým, ale důležité je, abys byla.Ted tuhle vaší krizi ber pozitivně, vše zlé je pro něco dobré, vše má svůj smysl i takovéhle věci, člověk si někdy musí projít určitým dnem, aby ho to posunulo někam dopředu.Spoustu věcí si uvědomí, co dělal špatně, jak by to být nemělo atd.K tomu, aby jsi si mohla říct, že bedeš šťastná a jinak to nebude, si ale tímhle musíš projít.Nauč se i tuhle situaci brát pozitivně, je to něco, co ti ukáže směr kam máš jít, co tě posílí, naučí Tě znát životní proirity a hodnoty, co v životě chceš a co ne.Ale musíš si to řikat, že budete štastní.Musíš tomu věřit a musíš si to vnutit do podvědomí.Bude dobře, neboj, jen to chce trochu času. :wink:
25. únor 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi, já znám své priority a proto mě moc mrzí, jak se manžel chová...jak řekl jeho šéf, on je o třídu pode mnou :unamused: Nikdy jsem to neřešila, ale projevuje se to právě při řešení krize...já mám snahu to překonat, zjistit společné sny a cíle...a on to "odpískává"...chci být šťastná kvůli Tomáškovi, aby i on byl šťastný..bojím se, že když odejdu, že ho oni začnou časem štvát proti mně...a upřímně, bojím se i toho, že budu žít bez lásky...jasně, mám Tomáška, ale určitě víš, co myslím, chci být respektována a ne ponižována.Pojedu k té ségřa, uvidíme, co se bude časem dít.
25. únor 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iris, na takovéhle věci nemysli vůbec.
No vidíš, neřešila jsi to a projevuje se to při řešení krize.To jsou právě ty věci, které pak vyplouvají na povrch.Ted je to zlé, ale dobré to je v tom, že se s pak naučíš jednat v takovýhle krizích.Je to dobré pro jakýkoliv další nebo tenhle vztah.Ty musíš být hlavně šťastná kvůli sobě, pak bude šťastný i Tomášek.Ted musíš myslet sobecky.Štastná máma = šťastné dítě.

Bez lásky nebudeš žít pokud to sama nebudeš chtít.Každý je sám svého osudu strůjce a funguje to.Musíš myslet pozitivně a být pozitivně naladěná a ten druhý to z tebe vycítí a bude ho to k tobě přitahovat.

A děti nejsou hloupý, oni to vycítí jak se věci mají, oni se štvát nenechají, pokud bude z tebe cítit vaší společnou soudržnost.
25. únor 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď je těžké myslet pozitivně, ale snažím se, k té ségře se těším.
25. únor 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ted ano, ale až si to srovnáš v hlavě, tak to půjde.Ale musíš si k tomu dojít sama.Ted jsi v situaci, kdy jseš právě na tom dně a musíš si jí projít až do konce.Až se to zlomí a půjdeš ze dna nahoru, samo ti to napoví a v tu chvíli musíš začít myslet poozitivně, že vše máš ve svých rukou a věřit tomu. :wink:
25. únor 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to zabíračka, ale já se nahoru dostanu :dizzy_face:
25. únor 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To víš že jo, každý se tam dostane, když je pozotivně naladěný a věří tomu, že bude šťastný.Iris veř tomu, nebo ne, ale i takhle situace Ti dá strašně moc.Bud za to ráda.V životě ti nepomůže ten, kdo ti pomáhá, ale kdo ti ty schody namydlí :wink:
25. únor 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek