• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
bram, to je jak u nás, sem tam ho sice napadne něco samotného, ale často taky říkám, co má udělat :sweat_smile: On nemá problém s tím, aby mi s čímkoli pomohl, jen je třeba trochu nakopnout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni já se dověděla,že vlstn nemám žádný záliby tak je pro mě strašně těžký sehnat njáký dárek... :sweat_smile: jako už netuším jakou bych měla mít zálibu,když aerobik nestačí,kosmetika nestačí,takový ty věci okolo kuchyně(miluju takový ty starý kamaninový formy) fakt nevím asi budu muset začít dělat modelařinu nebo fakt netuším :grinning:
10. bře 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Možná ten včerejší sex nebyl úplně k ničemu, provedla jsem samovyšetření :grinning: a řekla bych že se čípek zkrátil :dizzy_face: Ještě se kouknu později, páč někdy se mi taky zdá, že je menší, ale je to jen blbou pozicí dřepu :sweat_smile: Ale myslím, že o něco menší je :slight_smile:
10. bře 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, moc na Tebe myslím .. :dizzy_face:

Haňul, na Tebe taky :pensive:

Lenči, Tobě VŠECHNO NEJLEPŠÍ .. :slight_smile:
10. bře 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat jsi dobrá :slight_smile:

Leni, no jo, dokud něco vyloženě nesbíráš, tak je to problém, budeš muset začít sbírat slony, tak ti kazdej rok 1 koupí, kvuli tomu zacala tchyně sbirat zvonečky, aby ji asi kluci meli co davat, me by slehlo, ja jsem taky spis praktik, takze si preju treba svetlo do kuchyně!

COz mi pripomina, stale enmuzeme najet pekne svetlo do kuchyně...nemate tip?
10. bře 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat - no ved dnes na obed sa to zacne, ako som ti slubila. :slight_smile:)))

holky, letim ja, na 9 mame byt v tej skolke, potom vas poinformujem. :wink:
10. bře 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni jj já sem taky spíš na praktický věci,takže jsem dostala krásnou knvici ,zapékací mísy a meďáček co jsem měla už dlouho vyhlídnutej a takvou tu otočnou sadu kořenek+ mě Zdenda vezme do obchodu s hadříkama ať si něco vyberu-prej nemá odhad na velikosti
10. bře 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
vse nejlepsi Lenciatku!!!
a Zdenicku a Kat moc myslim!!!

ja si na manzela muzu stezovat, ze je cholerik jak prase, ale jinak je skvelej, pomuze, nadre se doma jak blazen, je sikovnej, za normalnich okolnosti hodnej, darecky kupuje krasne a romantik je, ale kdyz ho to chytne... tak zalejzam pod stul a deti se mnou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenci, vše nej k narozeninám!!!! :dizzy_face:
10. bře 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jViktorka ma dnes dle český ho kalendare svatek, tak nevim jak na Slovensku....
10. bře 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak Zdendička je v porodnici,ale vyvolávat budou až zítra ráno,tak snad to bude mít rychlí :slight_smile:
10. bře 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, to mi pak musíš vysvětlit, jak poznáš zkrácenej čípek -pochopim poznat že je otevřenej a zhruba odhadnout na kolik prstů,ale to že je zkrácenej? Není nějaká stránka, kde by to bylo zobrazený? Já bych na konci taky ráda provedla samovyšetření, abych odhadla odjezd do porodky. A děláš to teda v dřepu, jo? Ne třeba v pololeže, nebo sedě :confused: :sweat_smile:
10. bře 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram - Ano, v ceskom ma dnes Viki menny, v slovenskom 10.5. :slight_smile: Tak som za to, nech jej ceska strana blahozela terza a slovenska zase v maji. A bude. :wink:
10. bře 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm... Chudak Zdenka, to je pekne hnusne tam lezet, slyset vsechny porody kolem, a nevedet co se mnou bude... Mne do toho tekla plodovka a stejne si me nikdo poradne nevsimal :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ach jo.
10. bře 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a ta Kat este nerodi?Ja som jej slubvala, ze niekedy okolo obeda sa to uz pomaly moze zacat... tak snad ju nesklamem. :grinning:
10. bře 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak Betky hovinko bez nalezu, zadna bakterie... diky bohu... ale virus tedy nejaky hnusny to byt musel :pensive:
10. bře 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem dneska brutálně nasraná z kontroly a ještě jsem se kvůli toho pohádala s Michalem :confounded: On už by tam totiž nejradši jel dělat pořádky :pensive: -tak jak psala Laduška, taky je cholerik :sweat_smile:
Nejen, že jsem tam zas byla tři hodiny, ale ještě mě doktor ani nevyšetřil a to jsem měla na dnešek v těch jejich lejstrech jasně napsaný, že dneska i vyšetření :angry: Nejdřív jsem lěžela třičtvrtě hodiny na monitoru, páč mimčo spalo a sestřičce se ten záznam nelíbil-ta frekvence byla dost nízko a když už se mimčo pohlo, tak místo aby to vyletělo nahoru, tak to klesalo :confounded: , budili jsme jak se dalo, šťouchala mi do břicha a tak, ale prcek se fakt nehýbal, pár minut ke konci se to trochu zlepšilo a prostě nic moc. Jenže doktor na to koukl jen z rychlíku, páč ho odvolali na sál a prý že je ten monitor ok... Měla jsem jít ještě na vyšetření, tak jsem musela další třičtvrtě hodinu čekat, ještě jsem se ptala, co kdybychom to teda nechali na zítra to vyšetření, sestra že né, že je to tam napsaný na dnes, tak dnes... Mezitím jsem si šla sednout do auta a volala tomu Michalovi, ten začal ječet, co to tam mají za bordel, ať se na ně vykašlu a jedu domů, no nakonec jsem se rozbrečela-hormony debilní :pensive: No nic, tak jsem se do té čekárny po určené době vrátila, samo tam doktor ještě nebyl, tak jsem čelkala dál. Pak přišel doktor, sestra mě jako první šoupla do jedné kabinky a nějakou paní do druhé, že půjde po mě, jenže doktor si zavolal nejdřív tu druhou babu :angry: a co víc, když přišla řada na mě, tak volal na sestřičku, že mě dneska vyšetřovat nebude, že mě někdo vyšetřoval v pondělí a že to stačí :astonished: :astonished: :astonished: Kuwa já už samo svlečená.... Tak jsem se zas oblíkla a šla domů :angry: A to jsem se ho chtěla zeptat, jestli mi neudělají průtoky, když se mimčo tak málo hýbe... Jenže on mezitím odfrčel na oběd :angry: :angry: :angry: Jsem z toho hotová, fakt :frowning2: Páprda nějakej starej :angry:
Chjo, a to mě asi cestou domů změřili policajti, jsem jela v sedmdesátce osmdesát :sweat_smile: To je zas den :cry:
10. bře 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verunko, tak stejně jak poznáš konzistenci a otevření čípku, poznáš i jestli se zkrátil, normálně, nevím jak to vysvětlit :sweat_smile: Prostě to cítíš, že byl dlouhý cca na tři cm a pak je kratší :wink: A těsně před porodem není žádnej, úplně se roztáhne nebo vstřebá nebo jak se to říká.
10. bře 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat to je pech to je děsny:// bych tam teda vletela asi že me teda vysetri když tam na to 3 hodiny čekám a mimčo nema dobre ozvy..kreten jeden:/// no a rozeřvala bych se taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak snad poldove nemerily :pensive:
10. bře 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, ony se ty ozvy na konci prýýý zlepšili, ale to jsme se sestřičkou v jednom kuse šťouchali do břicha :angry: On řekl sestře, že je zbytečný mě vyšetřovat, když mě doktorka vyšetřila v pondělí :angry: jsem to slyšela přes ty dveře kabinky, sestra mu ještě říkala, že mám v těch papírech to vyšetření napsaný, ale on že je to fakt zbytečné a že jde :angry:
10. bře 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuj, ty ozvy se zlepšily :sweat_smile:
10. bře 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doufám, že tam debil zítra nebude, neměl by, ale je napsanej jako zástup :rolling_eyes:
10. bře 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat njn přes termin to maj hlidat a ne to flakat:///
10. bře 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, já vím, i ten Michal byl nasranej právem, ale tím, že ty argumenty začal v tom telefonu ječet po mě, mi fakt nepřidalo :angry:
10. bře 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, ty bláho, to je jako problém aby tě vyšetřil??? Kor když už jseš svlečená??? Kokot :angry: :angry: :angry: Hlavně teda já jsem chodila na prohlídky pokaždé když jsem v porodnici byla. :unamused:

Kat, to se ale dá poznat teda jen tak, když už jseš otevřená, že jo? Do té ďury strčíš ten prst a cítíš že je kratší :confused: To máš sakra dlouhý prsty nebo krátkou pipku :grinning:
10. bře 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, tak si zajeď na pohotovost k večeru, že si necítila delší dobu pohyby, že by si chtěla monitor, ať můžeš být klidná. Nebo nějak to okecat...
10. bře 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
všude Kat,Kat, Kat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. bře 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru, mi ani nemluv, bych skočila na kozu, strčil by prst a za minutu mohl jít :angry:
10. bře 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat - no podla mna on povdal tu blbost kvoli tomu, ze "uz nemal cas, lebo musel ist na obed". Kreten jeden. No by som sa asi fakt nastvala a nieco im tam od pluc povedala. Neboj, dnes mas MOJ termin, ono to pojde samo,nepotrebujes ziadne vysetrenia. Tak. A vecer letis do porodnice. To je moj odhad.

Holky, tak ja dnes idem na tu moju narodeninovu masaz. O 3 tam mam byt. No a zujimave je, ze Dav este furt nni doma, tak snad to stihnem. Ja sa lucim, idem sa obliekat. Pa.
10. bře 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
verunko, né, to je to samé, jako když se podle čípku určuje ovulace, na něj sáhneš z boku a cítíš jak je dlouhej, samo, že to nezměříš přesně, jen odhadem, tak to měří i doktoři, no a otevření poznáš když do té ďourky strčíš prst a řekneš si, že dva by se tam asi vešly :sweat_smile: Třeba... A nemám dlouhý prsty, teď v těhu se to hledá hůř, musíš najít spravnou pozici. Kolikrát taky skoro nedosáhnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Pohyby budu zkoumat, teď se docela hýbala, tak asi ok, na pohotovost nejedu, stejně zítra ráno tam jdu zas. Jen kdyby ty pohyby vůbe nebyly, ale to snad ne, zatím se teď hýbe docela dost, asi předtím fakt spala, no...
10. bře 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek