• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
A veru ma Nikka pravdu - ja by som normalne sla na pohotovost - aspon kvoli vlastnemu dobremu pocitu. tak.
10. bře 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ale, KAt, kym sa vratim z masaze, tak nech uz mas asponnejaku kontra za sebou, ok???? :grinning:
10. bře 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenci, ráda bych :grinning: Užij si masáž :wink:
10. bře 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, bude to o.k., ale pozoruj se. Mě takhle furt Domíse ke konci budili a nakonc měl 3x pupečník kolem krku a šel císařem, tak tfuj, tfuj, tfuj

A už to chápu s tím čípkem, ale mě přijde že to mám uvnitř všechno takový víc ,,nateklý,, a sevřený, že bych na něj asi fakt max dosáhla, ale do strany bych už se nedostala :sweat_smile:
10. bře 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat,pocitej si pohyby. melo by to byt mam pocit deset v jedne hodine...a kdyztak si pro klid duse zajed na pohotovost.jsi pres termin,ozvy byli nic moc,nevysetrili te.... tvse bude dobre,ale pro jistotu,ok ? pohyby pocitej urcite, dej si neco sladkeho nebo tak
10. bře 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ted jsem to cetla,mela bys napocitat deset pohybu v max dvou hodinach.pokud jich tolik nenapocitas,pockat par hodin a pak to zkusit znova. a jestli zase nebudes mit 10 behem 2 hodin,tak volat lekare...ale Kacenka jen spinkala,ze jo :slight_smile:
10. bře 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
smazala jsem si album,nelibi se me,ze se na to muze divat kazdy...mam facebook a taky si ted delame vlastni webovy stranky,tak vam pak poslu odkaz a tam muzete koukat na fotecky
10. bře 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
Kat, to je mazec :angry: Ten doktor, škoda slov!!!
10. bře 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inka ta masaz - to bola ze relaxacna. To som ani necitila, ze sa ma dotyka. chrbat ma boli rovnako. Nabuduce si dam urcite klasicku. Take to hldkanie mi moc nepomoze na moj bolavy chrbat. :sweat_smile:
10. bře 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, fuj, to jsem z toho nastvana!!!
Kdyby se Ti neco nezdalo, jed tam a basta, at Te nekdo prohledne. A Honza by taky stopro zprudil me, jako bych za to mohla... :angry:

Lenci, relaxacni je k nicemu, na to jsem si taky jednou nabehla (za 700 Kc)
10. bře 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak sice jsem neměla čas to nějak počítat, ono, když člověk něco dělá, tak si ty pohyby ani neuvědomuje, ale malá se teď hýbe dost, tak snad ok :slight_smile:

Ladi, jo jo, jak bych za to mohla já nebo co... :rolling_eyes:

Nikouši, jsi mě teda vystresla trochu a kdy a jak to poznali, že má Domísek okolo krku tu pupeční šňůru? :confused:
10. bře 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
až když se narodil :sweat_smile: ... to neříkám že bude mít malá Kat to samé, jen ať se prostě víc pozoruješ. Miminka spí takhle kde komu, že jo. :wink:
10. bře 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
verunko, ale toho císaře ti teda nedělali kvůli tomu? To asi ne, když na to přišli až po porodu :sweat_smile:
10. bře 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, malej nesestoupil, takže vlastně ano...nesestoupil, protože byl obmotanej a k tomu mu klesaly ty ozvy, protože ho to škrtilo :confounded: :confounded: :confounded:
10. bře 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak dlouho tě nechali trápit? :confounded:
10. bře 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat prosim tě, spala zrovna, me takhle monitor nataceli pred porodem po odtekle vode a xenule ani kopecek, nic, narodila se, omotana nebyla, vse OK. Nestresuj se bež už rodit, myslim na Zdenku, ez uplně zbytečně musi lezet bez sebika v nemocnici a nic s ni nedelaji, ja bych se asi sekla, at mi drzej postel, ze prijdu az rano, ja to nesnasim takovýto ráno něco s vama udelam.
10. bře 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jaj, prave som na tu Zdenku myslela..... Ktovie, co je s nou teraz v tej nemocnici....

Kat - a ty tu este strasis????Ja ze sa tu podivam a ty uz budes mat apson piatu kontra a ty nic. :grinning: Ale tak den este nekonci,ze..... :grinning:
10. bře 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj mě Lilča taky nesestupovala ..a omotanou měla hlavu a ruku.. ://
10. bře 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, ani ne tak mě jako Domíse, dorazli jsme do porodnice kolem půnoci, kolem druhé hodiny píchli vodu, začaly kontra po dvou, které ho asi sunuly dolu, jenže visel, tak to nešlo a klesaly ty ozvy a ve 3:00 ho vyndali. :wink:
10. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No asi tak jak píše bramburka, spinkají takhle děti běžně, jen jsem tu řekla náš případ, aby ses radši kontrolovala,za to nic nedáš, ale zase jsem nechtěla aby si plašila. Tak klíd...
10. bře 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no... ja jak tam lezela a oni furt, tak odpoledne s Vami neco budeme delat, pak se vymenila smena a ze rano, a dalsi den totez... mne uz z toho hrabalo, ja tam bulela, styskalo se mi po Davidkovi, slysela jsem asi 40 porodu... furt mi vyvolavali a zase zeslabovali kontrakce, do toho furt tekla ta desna plodovka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ten treti den jsem uz na ne kricela, at mi udelaji cisare, a Honza uz proste nehodlal odejit... a najednou jsem z toho behem par hodin porodila normalne :grinning:
10. bře 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malá se hýbe teď hodně, až moc, asi už chce ven :stuck_out_tongue_closed_eyes: Sem tam mi ztvrdne břicho, ale né moc často, jsem nějaká utahaná, půjdu si lehnout, tak dobrou :slight_smile:
10. bře 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou a kdyby něco, tak sem naklusej dát vědět a koukejte malou zase popohnat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Popohánět dneska nebudu, jsem fakt mrtvá, dneska nerodím :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Leda zítra, až se vyspím :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak dobrou :wink:
10. bře 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobru, Kat. :wink:
10. bře 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, presne neni nad to se poradne rozcilit, i kdyz kat uz se vcera rozcili a nic, na tebe Kat nic neplatí, nebo jo?
11. bře 2010 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

bram, na mě evidentně nefunguje nic, ani sex, ani schody, ani rozčílení, nic.
11. bře 2010 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak hned ráno mě probudila nádherná smska:Ahoj tak to máme za sebou,cela sranda trvala 45 minut,táta to k porodu nestihnul. Dominik má 3,35kg a saje jak pijavice od první minuty :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Takže obrovitánská gratulace Zdeničce k dalšímu krásnýmu princátku :dizzy_face:
11. bře 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééééé, tak to mooooc gratulujeme Zdeničce a Dominičkovi :dizzy_face: Teda super :dizzy_face: :sunglasses: A taková rychlost, paráda :dizzy_face: V něco takového ani nedoufám...
11. bře 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mám radost, že se nemusela s tím vyvoláváním nijak trápit :slight_smile:
11. bře 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek