• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Jinak se malá už druhou noc počůrala :confused: :confounded: Ale tak s tím se asi musí počítat, no... Ona večer většinou chodí čůrat ještě pár minut po tom, co jde spát, ale tyto dva dny nešla, vytuhla hned a to je asi ten problém, jenže když jsem ji v noci chtěla posadit na nočník, tak zas scéna, ona jak je rozespalá, tak si na něj nesedne.
11. bře 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat jj taky bych takovej porod brala :dizzy_face:
U nás včera a předevčírem taky počůraná dnes opět suchá :confused: ono je to asi o náhodě ... já ji teda dávám na nočník ještě v noci okolo 11 a pak když se sama vzbudí ,že chce k nám
11. bře 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,

Zdeni velká gratulace !!!! a taková rychlovka

kat teď ty, dneska je můj tip :grinning:

u nás noc dobrá, Š spal od 20ti až do 6ti, ani jsem ho slyšela, je to zlatouch . Ema se vzbudila ve 2 s pláčem, tak jsem jí utišila a dobrý. Až teď ráno mi došlo, že se budí na čůrání a měla jsem jí dát v polospánku. No příště to napravím. Ona už i v těch 6 vstává rychle z postýlky a mámo čůrat, takže je to asi jasný. Pleny přes den byly za týden pryč, to spaní jde pomaleji, ale jde :grinning:

ve školce jsme včera celkem uspěli, mám velkou naději, že mi jí vezmou. berou i během roku, E je prosincová, tak by šla od ledna. Školka není po rekonstrukci , ale je jediná!, kde jí vezmou a ona mezi děti fakt potřebuje. Došli jsme tam, po vyslíknutí zmizela a hrála si až do odchodu, vůbec mi nepotřebovala, jen se musí naučit dělit o hračky

Dopoledne jdeme nakoupit, uvařeno mám od včera, tak budu debordelizovat nějaké šuplíky, už to chystám na stěhování
nebo na mně leze jaro ! :grinning:
11. bře 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
LeniZ, kolem té jedenácté, dvanácté, to je ta doba, kdy se počůrá :frowning2: Jenže ona od té doby, co nespí přes den spí v noci v kuse, takže bych ji musela budit a to si na ten nočník nesedne :frowning2:

mem, já už ani žádný tip nemám :unamused: Mě už to je asi fuk, spíš se mi nechce do té porodky, normálně mám strach, jaký dement tam zas bude :confounded:

mem, super s tou školkou, to máš fuk, že není rekonstruovaná, to taky není všechno, že jo.
11. bře 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem taky zvědavá, jestli si na nočník sedne, už chodí úplně sama na záchod, tak nevim, kdyžtak jí tam odnesu

no školka není hezká, ale čistá ano, hlavněě aby tam bya spokojená, taky hodná paní učitelka

pak se uvidí

kat jak já tě chápu, přenášela jsem obě dvě.... naštěstí u Š jsem už byla domluvená s tou mudrou, nechala mně jen 4dny a odrodila mi sama
pokud bude třetí, takse s ní zase domluvím
11. bře 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
Zdence VELIKÁ GRATULACE K DOMINIČKOVI !!!! A ten porod je paráááááááááááááááááááááááda :dizzy_face:
11. bře 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
mem, Denču jsem přenášela týden, teď to zvládnu taky, fakt mi je to už tak nějak jedno, jen se mi přestává líbit ten přístup, ale zas nemůžu házet všechny do jednoho pytle. Jen doufám, že mě dneska někdo aspoň vyšetří :angry: Škoda, že tam asi nebude ta doktorka, co mě rodila minule, páč když jdu na kontrolu k ní, tak pokaždé zkusí udělat Hamiltona a vůbec je taková vstřícná :dizzy_face:
11. bře 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
přístup je na ho....., já chodím do Podolí a tam je lidí jako mraky personál nestíhá, taky síla, je běžné, že tam sedíš půl dne.... ale příště už se ozvi :slight_smile:

teď už jsem měla štěstí s tou mudrou a je to náhoda, rodila mi Emu a tak jsem ctěla zase k ní, ona si mně pamatovala a už to jelo, je to mladá holka
11. bře 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ráno juuuuuuuuuuuuuu mame mimiii..
Zdeni moc gratuluju a porod teda bomba!!!! At se Dominikovi na světě líbí a bráška o něj krásně pečuje:slight_smile:)
11. bře 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také se připojujeme ke gratulacím :slight_smile: Ať Dominiček roste do krásy :wink:
Zdeni teda to byl snový porod,taková mega rychlost :slight_smile:
11. bře 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak máme autosedačku doma .. je ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚŽSNÁ .. akorát míisto toho letního (krycího potahu), který měl být bílý, poslali světle modrý :angry: .. ale co, no .. :dizzy_face:
11. bře 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeeeeej, Zdenke gratulujeme k tak rychlemu porodu. Kat, toto aj tebe prajem. :wink:

No nic, my ideme na Zvieratkovo a snad tu bude u Kat nejaky pokrok, kym sa vratime...
11. bře 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
hurááááááááááááááááááá

Zdeni, mam strasnou radost, to je cvalda, super, hlavně ty aby ti klesly ty jaterky a tak!

Jinak my byli ve skolce, tak jsme byli na zapise 17. a bylo to tu 1. hodinu, no a zapis je i dnes a celkem dost nam naznacili ze enmame sanci, no co, tak holt proste nic, ale je mi to lito. Prihlaskuvyplnime, pry se uvolnuji mista i behem roku.
11. bře 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, paráda...velká gratulka k Domísovi a ať jste v pořádku :dizzy_face: Teda, takovej porod bych brala taky :wink:
11. bře 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nemáte některá zkušenost s tím mlíkem z automatu? Mě to docela láká samozřejmě bych ho napřed převařila,ale čerstvý mlíčko jsem měla naposled jako malá když sme pro něj chodily do JZD :grinning:
Jo holky stává se vám,že čím víc se dítěti věnujete tím víc je na vás závislý? Já poskední doou furt jen běhám okolo malý a čím víc sem s ní tím víc mě vyžaduje :unamused:
11. bře 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doprčic, mně od rána nejde internet, já byla úplně na nervy!!!
Moc gratuluji Zdeničce a malému Dominikovi, je to paráda!!!!
Jsem zvědavá na podrobnosti :slight_smile:
11. bře 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zpátky...
Monitor dneska dobrý, malá nespala, tak se jim to líbilo, kontrola taky ok, čípek se od minula zkrátil na 1cm a i se víc otevřel, tak doktorka říkala, že by se to samo rozjet i mohlo, každý den i o víku musím na ctg a když neporodím sama, tak v podnělí dopoledne nástup a začnou mi to vyvolávat, takže nejpozději ve čtvrtek, když beru tu nejhorší variantu, bude prcek venku :slight_smile: Ale pevně doufám, že to příjde samo, břicho mi tvrdne od večera furt, ale né pravidelně :unamused: Na monitoru mi taky jednou ztvrdlo a ukázalo to na 50-60, tak aspoň něco :slight_smile:
Jinak sestřička říkala, že se k tomu včerejšku nebude ani vyjadřovat, jak se ten doktor zachoval :angry: A když jsem čekala v kabince, tak si doktorka četla ty moje lejstra a taky pěkně nadávala, že jsem měla jasně napsanou kontrolu na středu a on, že se na to klidně vykašlal a přepsal ji na dnes :angry:
11. bře 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat ason že ty dokrotrky maji rozum a Kačenka je v pohodě !!!!!do víkendu je venku .-)))
11. bře 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, to bych byla ráda, do toho vyvolávání se mi moc nechce :unamused:
11. bře 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, snad Kačka půjde sama :wink:
11. bře 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamarádka v neděli upadla v porodnici i s mimčem :pensive: Mimi je úplně ok, ale kámoška krvácela, je po operaci a na kapačkách :frowning2:
11. bře 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé Gratuluju Zdeničce k miminku a přeji do života jen to nejlepší :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. bře 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris, to zni strasne, chudak kamaradka - a vubec se nedivim, ja po porodu sotva lezla a furt se mi motala hlava
11. bře 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris, no to je presne, ja kdyz jsem byla 5 hodin po porodu a odmitla jsem malou, ze to jeste nezvladam, koukali na me jak na krkavčí matku ... NC

Kat super, tak uz sup sup

My jdeme za chvilku na kontrolu s uchem, pevne doufam, ze to bude OK, páč ji zu toho nic neteče, teplota neni, naopak radi jak cerna ruka.
11. bře 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, to uz bude v pohode :slight_smile:
ja mam dnes desnej den, nic me nebavi, asi ta zima mi uz leze na mozek..., asi nepujdu ani na tancovani...
11. bře 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat - som rada, ze je tam aspon nejaky pokrok. :wink:
11. bře 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat,ja sem porad chodim,vecer,kdyz vy mate noc,kdyby jsi nahodou jela v noci,tak bych to vedela :grinning:
11. bře 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No veru, ty to mas tak naopak ako my.... Ale tak aspon budes prva. :slight_smile:))))

Ale tak ak uz aj tvrne brucho, to tak najneskor zajtra by mohla porodit,ze.....
11. bře 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, me ted David tak vytocil, ze mi praskne zaludecni vred asi, je mi uplne blbe...
to neni normalni, co dela ve 2,5 letech !!!!!
on proste jeste porad dela to, ze vytaha uplne VSECHNO ze skrine, knihovnicky atd. a roztaha to po pokoji, denne - je hloupy, nebo co? to nikdy neskonci? podarilo se mu navic shodit ze skrine cestovni Clovece nezlob se, a byla tam Betka... a ja ted nemuzu jednu tu miniaturni figurku najit, a byly 100% vsechny... ja se zblaznim
11. bře 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi - neviem, ci je to normane, ale ja mam toto snad kazdy den, ze mi odvsadial vyberie vsetko a roztaha po celom byte. A ja som uz unavena z vecneho upratovania. Fakt mame vybuch doma neustale.....

My mame uz pokazene vsetko, co sa da, znicene tiez,....

MNa zase vytaca David - tak bola som na nechtoch, tak ju strazil. "Strazil". Pridem domov, ona hoola beha po byte, on za PC hra tu svoju debilnu hru a dieta sa nudi. Tak ja ze idem sa assponvyzliect, to uz Vika zasadala z nocnika, ze kakala, takze jej trebalo zadok omyt a vyliat tie hovna,ze... On nevstal. Mu vravim - necham ti ju behat s osratou ritou, nech sa ti posadi na gauc. On nic, s nim to ani nehlo. Tak jasne, ze som zse vsetko musela ja. Aaaaaa!!!!!Holky, s takym chlapom fakt aj to jedno dieta je az-az!
11. bře 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek