• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
ladi,divala jsi se uplne vsude? do jeho kapes atd?
11. bře 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Abigail taky roztahovala dost hracek, tak se ji snazime naucit,ze kdyz chce neco jineho,tak musi to ostatni uklidit..a uz je o dost lepsi... ale vzdy ,kdyz prijdou jeji kamosi,tak to je pak jak po vybuchu.. anebo kdyz ji nechame hrat samotnou v pokoji s hrackama,tak to je roztahane iplne vsechno..to je vyhoda toho pokoje,ze se zavrou dvere a je uklizeno :slight_smile: ale za chvili prijedou hosti,tak to zase budem muset dat pryc a vratit tam postel...
11. bře 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooojte jsem doma

bylo to smutný podrobnosti raději popisovat nebudu doufám,že začne jlepší etapa mého života :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

deni gratuluji k Dominičkovi super porod a krásny míry at vám dělá jen radost...

kat,ale ty mě vuubec nepřekvapuješ,že jsi tady čekáš na mě vid :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

všechny moc zdravím

ladi a u nás to je normální mareček vytáhne všechno,ale opravdu všechno v kopojíčku neni ani jedno volný místečko kam stoupnoput někdy vyfotím a když už nemá co kramařit tak vytahuje z linky hrce a pokličky a taky je nocí do toho bordleu v pokojíčku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Hanul, dobře, že už je to za tebou :wink:
A já tu samo čekám na ty příští vánoce a na tebe :grinning:

Ladi, u nás je to s tím roztahováním věcí taky tak :unamused: Někdy je to lepší, někdy horší, ale pokud nemám vytahané všechno spodní prádlo a ponožky, tak roztahá šuplíky s papírama od hypo a tak, nevím, kam to uložit, všude dosáhne :confounded:
11. bře 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, jak jsi psala, že tě dneska nic nebaví atd, tak to je asi ve vzduchu, my jsme takoví s Michalem dneska oba, takoví mouchy sežerte mě a ještě jsme protivní :sweat_smile:
11. bře 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz jsme doma, vse Ok, antibiotika jen do soboty a uz nemusime kapat nic do ucha
11. bře 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, super :slight_smile:
11. bře 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja vas asi nas... ale me nic nevytahuje, ale ona je jiná... nekdy si az rikam, ze by mela vic zlobit, zlobivé dítě - zdravé dítě, ona spis sedí, maluje si, je taková introvertní, rada si stavi lego, kdyz o neco jde, i po sobe uklidi. Je dost uzkostna, takze staci malinko zvysit hlas a ona se lekne a pláče. Bít nepřichází v uvahu, jednou jí vlepila babička na zadek a ona z toho byla uplne v soku, proste ji to stačí. Zase je ale dost hysterická, dítě prijde, vezme ji hracku a ona udedavě řve treba pulhodinu - volá tím mámo pojd to vyresit, taky jsem z toho unavena, kolektiv zvlada jen malo, ale ma oblibene nektere deti, takze vcera kdyz tu byla Nelinka, tak tady běhaly a blbly, dnes to same se Zuzankou.
11. bře 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jěště teda holky jestli máte chut na jeden takovej zvláštní přiběch s kým jsem byla na pokoji..................

pokud ne nečtěte :grinning:

už dole na ambulancui přišla holka pozdravila hlubokým hlasem dobrý denbylo ji kolem 20 bych tipla byla to taková ta pipka s jednodušším vzhledem ted to nemyslím špatně a vzhledem takové ty šmudly a žmoulala v ruce těhu prukajdu dovedla ju taková ta přirodní žena s batužkem,ale donrý až jsme byla ubytovaná rozzazí se dveře a přijde ona říká mě ahooj lehla si a říká mě umřelo děcko s čím jsi tady ty ajá ji říkám mě taky byla rázná sprostý dslova atd,ale bylůa prostě jiná představte si bydlela v azylovém domě u chebu a to že otěhotněla ju poslali do azyláku pro matky s dětmi do příložan asi 10km od třebíče
pořád chtěla pujčovat telefon to že mě provolala asi 200 neřeším volala přiteli ten ji nevěřil že je v nemocnici musela jsme mu to vysvětlit já nadával ji do kurev no hrozný holky ona se na mě upnula když jsem šla na záchod,do sprchy kamkoliv ona se mnou no jenže problém byl v tom,že ona vubec nevěděla v jakém městě je atd
rodiče jí prý umřeli při autonehodě když ji byli 4 roky pak si chtěla zavolat nějaký tetě do děcáku tak ji volala ta byla uplně v běsu kde se to nachází a jak se dostane z třebíče do těch příložan nakonec mě ju dala k telefonu tak ta tety z děcáku velice přijemná mě osvětlila,že je ta klárka trochu mentálně postižená že vubec neví proč ju poslali tam atd atd jestli bych ji nemohla pořádně vysvětlit kam má jet atd nakonec jsme řekla,že jsem tam autem a ,že ju tam raději do těch příložan dovezu chudám měla ta holka 20 korun u sebe ona mě moc děkovala atd takže nás propustili ona neměla ani na zaplacení té nemocnice tak jsme to zaplatila a jeli jsme dovezlo jsem ju na místo určení a co dál sní bude ví pán buh
pak z domu jsme volala tý tetě do toho děcáku,že klára je v pořádku v tom azyláku,ale že teda nevím když je to pro matku v dítětem jestli ju tam nechají ona mě moc děkovala,že opravdu vubec nemá pojem o čase a vubec takhle a že je naštvaná že z děcáku odešla někam do domu dobré vule a že se o nu nepostarali jako třeba antikoncepci atd,že prostě ona nemuže vychovávat dítě tak jsme si povídali ona že si uloží moje číslo a dá mě vedět jestli něco zjisti ta holka nemá vubec nikoho a je to fakt strašný přečetla jsme si i její zprávu tak byla taky kolem 8tt ta paní se mě ptala co jí teda bylo tak jsem ji to řekla ona říkala,že by ji to nebyla schopná Klára vysvětlit
chjoo tak na nu myslím jak takové stvoření vubec dopadne v životě,ale asi moc dobře ne chjooo takže jse měla i zpestření na pokoji

aha jěště si teda myslím,že kdyby se ji někdo věnoval,že by to měla lepší viděla jsme na ni třeba začala mluvit sprostě a já říkám nemluv tak jseš holka tak se trochu chovej a ona jo jo
nebo nadávala na sestřičku neprávem tak jsme ji řekla aha ona ti chce pomoc a je tady od toho měla by ses chovat mile kní a pak se chovala líp myslím,že by to chtělo sní prostě pracovat aby se líp zapojila do života,ale bohužel na to nejsou lidi ani nikdo takoví lidi asi nikoho nezajímají a je to škoda

nebo třeba měla blbý kecy na jídlo a já ji říká co čunuješ jseš v teple máš jídlo tak hezky poděkuj a sněz co ti dají nebudeš si vymýšlet
a trošku se zkrotila takže si myslím,že by se dalo,ale ..............ta paní z děcáku mě říkala,že ona je plná lásky,ale neví jak ju má dát jako třeba ,že miluje děti až tak,že by jim ublížila ted nemyslím jako fyzicky,ale že v děcáku je pořád tahala,mačkala děcka řvali nelíbilo se jim to a ona pořád prostě nezná nějaký meze něčeho lásky nebo tak

ondřej prý je nějaký ředitel ty dobrý vule,ale ta teta říkala že pochybuje že by nasedl a utrail 3000 za benzím aby pro ni přijel a jestli ju z tama vykopnout tak teda nevím co bue dělat

tam u chebu má toho přitele a ona mě říkala aha on se na mě těší,že na mě skočí a udělá mě to jako pes
a já ji říkám opovaž se řekli že 3 tydny bez sexu a říkám ji kláro to není žádna sranda dodrž to a at si to raději udělá sám a říkám jí chceš znovu do nemocnice a ona nechci tak se podle toho chovej
aha myslím si že ani si nezapamatovala moje jméno

takže jsem snad udělala dobrý skutek a pán buh mě to oplatí na dětech :dizzy_face:
11. bře 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to to trochu přeházený,ale kopčila jse to z jiné diskuze pořád na nu myslím co sní bude chudák chjoo
11. bře 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj hanu,vitej zpatky :pensive:

na pokoji jsi teda mela zpestreni,chudak holka..snad se o ni nekdo postara...
11. bře 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul, ani nevím, co na to říct :pensive:
11. bře 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanul... Jsi moc hodna... Chudak devce, nema to snadne... :(

Bram - super!!! A hodnou Xendu zavidim.

Tak jsem uklidila vsechen ten curbes a figurku nasel Davidek - byla v te tabuli na malovani - zaletela tam, jak se to rozprsklo. Fuuuj, to jsem si oddychla. Na tanec nejdu, objednali jsme si pizzu a uz se tesim.
Jsem rada, ze nejsme jedini, kdo jeste takhle kramari - a ja uz to mam double - Kristy, uz Vam to taky zacina, vid?

Tak se pro dnesek loucim, jdu se najist a spat, protoze Betka ve 2 v noci vstane a je treba do 4 vzhuru, a pak vstavaji v 6 oba... Nevim, co se deje, asi jak je driv svetlo...

Kat--- myslim na Tebe a doufam, ze tu rano najdu bezva zpravu :slight_smile:
11. bře 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem i hledala nějaký stránky tady o tom azyláku kam jsem ju vezla bojím se,že ju vykopnout a ona nebude mít kam jít asi bych ji i zaplatila tu cestu do toho chebu :pensive: chjoo jsem asi naivní a blbá,ale prostě jsem si uvědomila mít rodinu nejen děti,ale rodiče prarodiče tety strejdy je strašně moc a do toho ty moje hormony...........no škoda slov

ona byla prostě jinde já ji říkám a v kolikátám jsi byla a ona no už jsem měla pomale rodit :pensive: a byla v 8tt :pensive: tak si dokážete představit to myšlení :pensive:
11. bře 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanuli určitě se ti to vrátí..to byl moc dobrej skutek:(( chudina no :pensive:
11. bře 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanul to je strasny, strasny, uplne brečím, jak ta holka skončí? V Chebu myslim, že jí přítel zneužije a bude jí prodávat, to ti rikam. Buhvi jak je to uz ted. Kor kdyz pises, ze rikala, ze ji rika, ja na tebe skočím a udelam ti to jako pes, prostě to tak vidím a je to strasny. Kdbyy mela rodice a lasku, tak je mi jasny, ze skončí solidně a uplně jinak, my mame takovýho strejdu, babi nad nim drzi ochranou ruku od mala, on se vyucil malirem a ani to moc nezvladal, nakonec doplnuje zbozi v Tescu, ale strasne tim zije, ze ho chválí a je spokojenej a stastnej, ale tyhle deti bez zázemí, ty jsou bohužel v čudu. Mozna ne jako děti, ale v 18 je vykopnou z děcáku a běz do života, kterej neznaj, ach jo ach jo.
11. bře 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanul - ach jo, tak k tej dievcine - fakt nevim, co na to povedat.- Chuda holka. :frowning2:

Tak my sme sa konecne dopracovali k tomu, ze sa Vikina kupe, tak za chvilu pojde spat a konecne sa nalozim do vane ja. Som dnes daka unavena uz.....

No ja tiez dufam, ze ked rano zapnem kona, tak tam bude nejaka sprava od Kat. :wink:
11. bře 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, zpráva tu asi bude, ale určitě né o tom, že rodím :grinning: Udělala jsem si nové nehty, takže mám zas na měsíc klid a můžu rodit :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jdu spát, dobrou :wink: Břicho mi vůůůbec netvrdne, takže fakt v klidu :sweat_smile:
11. bře 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat - aby ses třeba za chvilku nedivila :grinning:
Hanul - četla jsem :frowning2:
dobrou, jsem dead a zítra je pátek a mm zpět !
11. bře 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

mem, tak jsem tu, celá, osmý div světa se nekonal :grinning:
12. bře 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno
Kat a já hned u kávy zapínám pc a číhám :grinning:
12. bře 2010 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
šmarjá já už si zapínám pc s tim, že zjistim míry a váhy...
12. bře 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jó holky, to si asi ještě počkáte. Já taky zapínám hned comp, aby jsem vás nenapínala :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale dobrá zpráva je, že nejpozději ve čtvrtek asi tak večer, by mimčo mělo být nejpozději venku. Takže ještě týden...
12. bře 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mně to svádí k dalšímu tipu 15.3, pondělí
12. bře 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja uz netipuju, at nestresuju

manzel odjel do prace s mym mobilem, to je tedy senzace

a Davidek jede v sobotu na 4 dny k babibce..., snad si trochu odpocineme
12. bře 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
Kat, už tady nestraš .. a jdi !!!! : )))) :dizzy_face:
12. bře 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byla bych ráda, kdyby se to rozjelo samo, ale už začínám pochybovat... Minule jsem začala rodit večer před nástupem do porodky, tak teď by to taky tak mohlo být.
12. bře 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli, což o to, do porodky jedu za chvíli, ale problém je v tom, že se zas vrátím :grinning:

Ladi, určo si odpočinete :wink: S tím mobilem to je blbý :unamused:
12. bře 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat - ja hned zapinam pc tiez, ze tu najdem spravu....
Tak ked minule den p=red nastupom do porodnice sa narodila Denca, tak aj teraz by si sa mohla trochu postresovat. :slight_smile:)))

ESte 13.3. je pekny datum, to by si mohla teoreticky porodit. :wink:
12. bře 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek