November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole 🙂

Máme nový rok, z miminek už máme batolátka a to chce novou diskusy.Tož Vás tady všechny vítám 😉
iris
12. bře 2010
Ahojky...
teda Hanul, to je hodně smutné a holčina asi nedopadne nejlépe |-| Jseš moc hodná.
Kat, Kačence se u tebe tak moc líbí, že nikam nepospíchá, ale měla by dostat rozum, viď.
Bram, to je fajn, že už je Xenda ok.
Tomšík je taky zlobil.
lada82
12. bře 2010
kat, drzim palce...

s tim mobilem - doufam, ze se nic nestane, nahoda je blbec a sousedka je jeste ke vsemu pryc... tak asi budu nahanet nekoho pre skype, nebo nevim, kdyby se neco stalo
mem
12. bře 2010
Ladi, kdybys něco potřebovala, napiš sem, já jdu jen nakoupit a celý den jsem pak doma mám tu práci, takže můžu načuhovat 😃
lenciatko
12. bře 2010
Ladi - no presne, to pozna. Minule, ako som si zabudla u nasich mobil, tak som sa citila uplne bezradna - keby sa daco stalo, Dav bol cez noc v cesku,.. ale nastastie si ten mobil nasi vsimli, tak mi bol doruceny....
micinka22
12. bře 2010
Kat jsem zvědavá jak dopadneš dnes 😃 😃 😃 😃 😃 aby si tě tam už nenechali 😃 😃 😃
a my čekáme kluka x-) x-)
iris
12. bře 2010
Mici, taky už to chci vědět!!!
micinka22
12. bře 2010
iris tak ty už mužeš ..takovejch TT v pase .-) ja bych radsi nevedela ,kdybych nemusela toto podstoupit://
iris
12. bře 2010
musím počkat na toho 26.3. 😉 jojo, to chápu....mně nikdo z gyndy nevolal, je to už 14 dnů po odběru na tripply, tak snad je to ok
bramburka
12. bře 2010
Mici, je páreček, super, gratuluju!!!
lada82
12. bře 2010
Mici, to je senzace!!! Moc Ti to preju 🙂 jeeeeee

Mem, dekuju, zatim vse v pohode, tak uz to snad doklepeme. Venku zima jak kraaaaava.

Vcera prisel ten stroj, tak jsem ho jeste vecer zabehla 🙂 Tak se tesim, ze zacnu neco vytvaret. Ale navliknout nite je desny...
obla
12. bře 2010
Mišul, mooooooooooooooooooooooooooooooc gratuluji .. x-)

Já byla na obědě s mým nejlepším kamarádem.. taky bude tátou .. v létě x-) a prý, když to bude holčička, bude to Eliška x-) x-) x-) Tajně se modlím.. x-)
micinka22
12. bře 2010
iris tak těch už budu naštěstí ušetřená ...to mas za chvilku..ja jdu v pondeli na gyndu ://
dík holky🙂

|Ladi za chvilku to zmakneš jak profík..mě ted děda u rodiču da dohromady jeho super starej tovární stroj..potřebuju šít věci na cvičák a to by ta moje rachotinka domácí neutáhla .-)) ale taky už se musím dokopat ušít Lilce pyžama ,teplakovky a prckovi něco..
katarina82
12. bře 2010
Jen abyste věděly, že nerodím... Srdíčko ok, toť vše, v pondělí kolem desáté mám přijít na příjem
obla
12. bře 2010
Kat, nestráááááááááááááááš .. typuji to na neděli ráno .. x-)
katarina82
12. bře 2010
Mici, gratulka k Dominičkovi
lenkazdenek
12. bře 2010
Ahoj holky hlásím se od našich,byla jsem u dr pro potravinářský průkaz-dostala jsem důrazný zákaz dalšího hubnutí a tetanovku :-p tak jsem si hned sežrala půlku perníku co jsem dopoledne upekla našim a teď z toho mám výčitky jak prase :-p
Míšio gratuluju k chlapečkovy 🙂 budete mít krásnej páreček
Kat podle mě se ti to rozjede samo 😉
Holky četly jste to o té holčičce? Fakt humus,hlavně když je koplem všude samej baby box,já bych si vždycky ty děti nejradši vzala k sobě 😢 😢
Hani ,tak tomuhle se opravdu říká dobrej skutek 🙂
bramburka
12. bře 2010
ono L"eni, pises vycitky, ale az nezvladnes praci, protoze na to fyzicky nebudes dost silna a skončíš v nemocnici, tak tím nepomuzes sobe ani Klaudince, neni lepsi mit spokojenou mamu, ktera treba nebude mit idealni postavu? holka holka...
lada82
12. bře 2010
Leni, Ti to rikame furt, at uz neblbnes...

takze holky... David prave odlepil koberec v pokojicku a sroloval ho, ja tam vlitla jak tajfun, ale ujely mi nohy po podlaze, behem padu jsem se zachytila tabule, ale ta letela se mnou a odrela Davidovi ucho a tvar uplne do krve... a ja mam natazene trislo, ci co... a zitra jedeme ke tchyni, aby tam David do uterka zustal - a je sama modrina a odrenina, hmmmm... skvele
lenciatko
12. bře 2010
Leni - to je pravda s tymi "vycitkami". Co mame hovorit my, ktore zoteru za 1 vecer kludne cely plech kolacov, co napecieme? 😃 A VOBEC z toho nemam vycitky, lebo jem to, co mi chuti a v mnozstve, ake chcem. Aj ked som potom obzrata, nejak ma to netankuje, pretravi za par hodin. 😃

A o dievcatku som necitala..... =-)
lada82
12. bře 2010
ja sezrala jen tak na prochazce s hubou plnou slin asi behem minuty obe tycinky Twix, ktere jsem koupila v drogerii (!!!), protoze byly vystavene u pokladny, a ani rukavice jsem si nesundala... takze asi tak, zcela bez vycitek x-)
micinka22
12. bře 2010
hehe taky nemám žádné výčitky..ani u diety sem nemea když sem si dala každej den neco dobryho .-)) a dneska si koupim meloun heč 😃 😃 😃 😃
lenciatko
12. bře 2010
Ja zase denne zjem vzdy minimalne 1 to velke balenie Kindercokoladiek. 😃
lenciatko
12. bře 2010
Ladi - a jeeeje, chudacik Davidko.vies co, u nas su furt dake urazy, aj ked ju nspustim z oci. Proste raz mam zive dieta a beha a lieta a robi furt nebezpecne veci.... :-| od vcera ma napr odrete dlane, lebo letela ako drak vonku, na moje volanie ona nereaguje,,ze...tak sa podkla a padla a zosuchla kamienky dlanami. :-N Tak ma odrete. A ona na to - nevadi, zahoji sa a letela dalej.
lenciatko
12. bře 2010
NO a na tvari - to ma furt dake skrabance, v lete pravidelne FURT kolena doranane.... Ale ked jej poviem, nech stoji, tak ona ma vobec ani nevnima.
katarina82
12. bře 2010
Tak to já taky nemám výčitky, teď jsem sežrala na posezení celé baletí lentilek-tu velikou tubu :-N A kdybych měla dvě, tak sežeru obě 😃

Ladi, Denča dneska u švagovky spadla a má na líčku modřinu-už teď je dost vidět a to se ještě vybarví a pod nosem to vypadá, že bude taky :-|
lenciatko
12. bře 2010
Kat - nasa Vikina ma modriny pravidelne po celom tele. Vypada, ako keby sme ju mlatili doma. 😃 Ale teraz sa to o dost zlepsilo, mavala aj horsie.Ale na tvari ma modriny len obcas.
katarina82
12. bře 2010
Lenci, tak nohy má taky samou modřinu, ale na puse měla jen jednou zatím, teď podruhé.
lenkazdenek
12. bře 2010
holky ani nevíte jak vám to závidím,já ty výčitky mám-je fakt,že sem si ten oerník dala místo oběda a k večeři si dám jen hlávkový salát a matonku,ale i tak.... já vím,by mi asi neškodilo to kilčo přibrat,jenže já to prostě už nedokážu jen tak sežrat třeba blbou čokoládu nebo nedej bože čokoládovou tyčinku,chutě mám strašný,ale prostě psychyka v prd...
Jinak mě po tý tetanovce bolí ruka jak prase,stěží jsem zadělala na perníčky aby se nám do velikonoc roztležely... teď mám ještě v dp těsto na housky tak je udělám a na zbytek práce prdím,cvičit prej dnes beztak nesmím.
Jinak kdybyste dnes viděly malou a Maxíka x-) normálně se objímaly,malej chtěl furt ke Klaudince na klín x-) x-) dávaly si pusinky,holky tzrochu lituju,že nemám hned teď druhý :-N
katarina82
12. bře 2010
Leniz, fakt neblbni s tím hubnutím, to není sranda |-| Jako na večeři hlávkový salát a matonku??? Co to je? To může být tak maximálně příloha k nějakému jídlu a né večeře :-o

Chjo, se pomalu smiřuju s tím vyvoláním, kdyby to aspoň klaplo hned první den, ale co když tam budu ležet zbytečně a nakonec mě ve čtvrtek stejně fajtnou císařem? 😞 Jako ten čípek už mám fakt malinký a otevřený možná i na dva prsty, ale co z toho, když dál nic :-S
nikka.vo
12. bře 2010
Kat, prostě souložte, souložte, souložte a nebuď pesimista 😉