• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Ahojky...
teda Hanul, to je hodně smutné a holčina asi nedopadne nejlépe :pensive: Jseš moc hodná.
Kat, Kačence se u tebe tak moc líbí, že nikam nepospíchá, ale měla by dostat rozum, viď.
Bram, to je fajn, že už je Xenda ok.
Tomšík je taky zlobil.
12. bře 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat, drzim palce...

s tim mobilem - doufam, ze se nic nestane, nahoda je blbec a sousedka je jeste ke vsemu pryc... tak asi budu nahanet nekoho pre skype, nebo nevim, kdyby se neco stalo
12. bře 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, kdybys něco potřebovala, napiš sem, já jdu jen nakoupit a celý den jsem pak doma mám tu práci, takže můžu načuhovat :grinning:
12. bře 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi - no presne, to pozna. Minule, ako som si zabudla u nasich mobil, tak som sa citila uplne bezradna - keby sa daco stalo, Dav bol cez noc v cesku,.. ale nastastie si ten mobil nasi vsimli, tak mi bol doruceny....
12. bře 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat jsem zvědavá jak dopadneš dnes :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aby si tě tam už nenechali :grinning: :grinning: :grinning:
a my čekáme kluka :dizzy_face: :dizzy_face:
12. bře 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, taky už to chci vědět!!!
12. bře 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris tak ty už mužeš ..takovejch TT v pase .-) ja bych radsi nevedela ,kdybych nemusela toto podstoupit://
12. bře 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
musím počkat na toho 26.3. :wink: jojo, to chápu....mně nikdo z gyndy nevolal, je to už 14 dnů po odběru na tripply, tak snad je to ok
12. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, je páreček, super, gratuluju!!!
12. bře 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, to je senzace!!! Moc Ti to preju :slight_smile: jeeeeee

Mem, dekuju, zatim vse v pohode, tak uz to snad doklepeme. Venku zima jak kraaaaava.

Vcera prisel ten stroj, tak jsem ho jeste vecer zabehla :slight_smile: Tak se tesim, ze zacnu neco vytvaret. Ale navliknout nite je desny...
12. bře 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mišul, mooooooooooooooooooooooooooooooc gratuluji .. :dizzy_face:

Já byla na obědě s mým nejlepším kamarádem.. taky bude tátou .. v létě :dizzy_face: a prý, když to bude holčička, bude to Eliška :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tajně se modlím.. :dizzy_face:
12. bře 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris tak těch už budu naštěstí ušetřená ...to mas za chvilku..ja jdu v pondeli na gyndu ://
dík holky:slight_smile:

|Ladi za chvilku to zmakneš jak profík..mě ted děda u rodiču da dohromady jeho super starej tovární stroj..potřebuju šít věci na cvičák a to by ta moje rachotinka domácí neutáhla .-)) ale taky už se musím dokopat ušít Lilce pyžama ,teplakovky a prckovi něco..
12. bře 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen abyste věděly, že nerodím... Srdíčko ok, toť vše, v pondělí kolem desáté mám přijít na příjem
12. bře 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, nestráááááááááááááááš .. typuji to na neděli ráno .. :dizzy_face:
12. bře 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, gratulka k Dominičkovi
12. bře 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky hlásím se od našich,byla jsem u dr pro potravinářský průkaz-dostala jsem důrazný zákaz dalšího hubnutí a tetanovku :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsem si hned sežrala půlku perníku co jsem dopoledne upekla našim a teď z toho mám výčitky jak prase :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Míšio gratuluju k chlapečkovy :slight_smile: budete mít krásnej páreček
Kat podle mě se ti to rozjede samo :wink:
Holky četly jste to o té holčičce? Fakt humus,hlavně když je koplem všude samej baby box,já bych si vždycky ty děti nejradši vzala k sobě :cry: :cry:
Hani ,tak tomuhle se opravdu říká dobrej skutek :slight_smile:
12. bře 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono L"eni, pises vycitky, ale az nezvladnes praci, protoze na to fyzicky nebudes dost silna a skončíš v nemocnici, tak tím nepomuzes sobe ani Klaudince, neni lepsi mit spokojenou mamu, ktera treba nebude mit idealni postavu? holka holka...
12. bře 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, Ti to rikame furt, at uz neblbnes...

takze holky... David prave odlepil koberec v pokojicku a sroloval ho, ja tam vlitla jak tajfun, ale ujely mi nohy po podlaze, behem padu jsem se zachytila tabule, ale ta letela se mnou a odrela Davidovi ucho a tvar uplne do krve... a ja mam natazene trislo, ci co... a zitra jedeme ke tchyni, aby tam David do uterka zustal - a je sama modrina a odrenina, hmmmm... skvele
12. bře 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni - to je pravda s tymi "vycitkami". Co mame hovorit my, ktore zoteru za 1 vecer kludne cely plech kolacov, co napecieme? :grinning: A VOBEC z toho nemam vycitky, lebo jem to, co mi chuti a v mnozstve, ake chcem. Aj ked som potom obzrata, nejak ma to netankuje, pretravi za par hodin. :grinning:

A o dievcatku som necitala..... :confused:
12. bře 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja sezrala jen tak na prochazce s hubou plnou slin asi behem minuty obe tycinky Twix, ktere jsem koupila v drogerii (!!!), protoze byly vystavene u pokladny, a ani rukavice jsem si nesundala... takze asi tak, zcela bez vycitek :dizzy_face:
12. bře 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe taky nemám žádné výčitky..ani u diety sem nemea když sem si dala každej den neco dobryho .-)) a dneska si koupim meloun heč :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja zase denne zjem vzdy minimalne 1 to velke balenie Kindercokoladiek. :grinning:
12. bře 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi - a jeeeje, chudacik Davidko.vies co, u nas su furt dake urazy, aj ked ju nspustim z oci. Proste raz mam zive dieta a beha a lieta a robi furt nebezpecne veci.... :unamused: od vcera ma napr odrete dlane, lebo letela ako drak vonku, na moje volanie ona nereaguje,,ze...tak sa podkla a padla a zosuchla kamienky dlanami. :sweat_smile: Tak ma odrete. A ona na to - nevadi, zahoji sa a letela dalej.
12. bře 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO a na tvari - to ma furt dake skrabance, v lete pravidelne FURT kolena doranane.... Ale ked jej poviem, nech stoji, tak ona ma vobec ani nevnima.
12. bře 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já taky nemám výčitky, teď jsem sežrala na posezení celé baletí lentilek-tu velikou tubu :sweat_smile: A kdybych měla dvě, tak sežeru obě :grinning:

Ladi, Denča dneska u švagovky spadla a má na líčku modřinu-už teď je dost vidět a to se ještě vybarví a pod nosem to vypadá, že bude taky :unamused:
12. bře 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat - nasa Vikina ma modriny pravidelne po celom tele. Vypada, ako keby sme ju mlatili doma. :grinning: Ale teraz sa to o dost zlepsilo, mavala aj horsie.Ale na tvari ma modriny len obcas.
12. bře 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenci, tak nohy má taky samou modřinu, ale na puse měla jen jednou zatím, teď podruhé.
12. bře 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ani nevíte jak vám to závidím,já ty výčitky mám-je fakt,že sem si ten oerník dala místo oběda a k večeři si dám jen hlávkový salát a matonku,ale i tak.... já vím,by mi asi neškodilo to kilčo přibrat,jenže já to prostě už nedokážu jen tak sežrat třeba blbou čokoládu nebo nedej bože čokoládovou tyčinku,chutě mám strašný,ale prostě psychyka v prd...
Jinak mě po tý tetanovce bolí ruka jak prase,stěží jsem zadělala na perníčky aby se nám do velikonoc roztležely... teď mám ještě v dp těsto na housky tak je udělám a na zbytek práce prdím,cvičit prej dnes beztak nesmím.
Jinak kdybyste dnes viděly malou a Maxíka :dizzy_face: normálně se objímaly,malej chtěl furt ke Klaudince na klín :dizzy_face: :dizzy_face: dávaly si pusinky,holky tzrochu lituju,že nemám hned teď druhý :sweat_smile:
12. bře 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz, fakt neblbni s tím hubnutím, to není sranda :pensive: Jako na večeři hlávkový salát a matonku??? Co to je? To může být tak maximálně příloha k nějakému jídlu a né večeře :astonished:

Chjo, se pomalu smiřuju s tím vyvoláním, kdyby to aspoň klaplo hned první den, ale co když tam budu ležet zbytečně a nakonec mě ve čtvrtek stejně fajtnou císařem? :frowning2: Jako ten čípek už mám fakt malinký a otevřený možná i na dva prsty, ale co z toho, když dál nic :confounded:
12. bře 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, prostě souložte, souložte, souložte a nebuď pesimista :wink:
12. bře 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek