• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
verunko, víš jak, radši počítat s tím horším :confounded: Ale samo doufám, že to příjde samo. Dneska ale ne, už jsem unavená a půjdu spát :grinning:
12. bře 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat já byla otevřená na 3 když mě příjímaly klid,do konce víkendu máš malou u sebe :wink:
12. bře 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a paní doktorka mě pobavila, páč mi říká, příjďte na ten příjem až tak kolem desáté, ještě se vyspěte... S dítětem, co vstává v šest asi těžko a to nemluvím o těch nervech, které budu už v neděli mít, kdo ví, jestli vůbec usnu :rolling_eyes:
12. bře 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz, no doufám, že i kdyby to vyvolávali, tak že to nebude nějak moc dlouho trvat, že zabere třeba hned ta úterní ranní tabletka, páč přece jenom už trochu otevřená jsem a čípek už je krátký, tak snad...
12. bře 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pročítám diskuzi o vyvolávaném porodu a procentuelně to není tak zlý, jak jsem myslela. Hodně holek to mělo fakt dost rychlé. Ale mám kámošku, co se trápila čtyři dny :rolling_eyes: Jenže je fakt, že to bylo 14 dní nebo i víc před TP.
12. bře 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kráásný večer jen nakukuju kvuli kat :pensive:

kat ty poslední dny jsou nejhorší,ale minule jsi to taky tak měla další den jsi měla nastoupit ne do porodky

já teda taky měla vyvolávaný,ale jak píšeš byla jsem otevřená na špičku prstu a čípek tuhej jako kráva :frowning2: v uterý tabelta nic ve středu mě nechali odpočívat a ve čtvrtek v osm tableta a v poledne mareček už na mě koukal takže si myslím,že když už jsi otevřená s malým čípkem za 3 hodiny to máš za sebou :dizzy_face: držím všechno co mám
12. bře 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
leničko prosímtě fakt neblbni si mladá a už takhle zablokovaná není to sranda,ale tady ti to všichni mužeme psát a stejně ty už to máš v hlavně prostě tak urovnaný a to je dost špatný

ale myslím si,že i ty cítíš,že něco není v pořádku a nechci malovat čerta na zed,ale aby nebylo huř myslím si že by jsi měla někoho vyhledat a alespon se poradit jak to zvládnout atd...a stím co píšeš opravdu večer by se měla bílkovina třeba kuřeci maso na minimum tuku s hodně zeleniny troachu jsem se zabývala zdravým a správným stravováním,ale co píše ty vubec není dobře........

přeju moc a moc štěstí,aby jsi vše zvládla a byla sama se sebou spokojená :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ta zima už je fakt trapná a u nás zase sněží :pensive:
12. bře 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul, díky, minule to taky tak bylo, akorát jsem měla zavřený a dlouhý čípek, teď je to lepší, tak snad i kdyby k tomu vyvolání došlo, by to šlo rychle :pensive:
12. bře 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, mne tedy tableta zabrala hned, a kdyz se to trosku rozjelo, zas mi to zastavili, aby mi pripravili ty cesty, kdyz jsem byla teprve v 35.tt... a takhle 3 dny, asi 6 tablet, nez to nechali uplne, a to byla pak rychlovka jak prase... takze na me ty tablety pusobily fakt hned
12. bře 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat už se mi klíží oči, ale...
já měla vyvolávané oba dva porody, vše připravené, pouze chyběly kontra, tablety mi zabraly hned, Ema se narodila večer ve 20 - tableta v 9h ráno, Štěpík odpoledne v 16, tableta v 10
neboj to bude good
12. bře 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak, ja nakukujem takto v noci, ale vidim, ze Kat nic....

Idem spat, pozistujem stav zase rano.... :wink:
13. bře 2010 v 01:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. bře 2010 ve 02:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak taky kukám, páč jsme včera byli v hospodě, kamaradka mela 30 a davali jsme ji to moje video, tak to melo uspech, no bodejt za ty nervy...

jinak Kat neboj, koukni na zdenku, něco jineho je asi vyvolavani pred terminem a po terminu...

LeniZ: jak řikam, poradna, ja ti napisu od kamaradky do IP nejake kontakty, sama uz si dyl uvedomujes, ze to neni normalni a hlavkovy salat a matonka neni evcere, to si muzes nedat nic a je jedno zes mela pernik, mas jist kazde 3 hodiny neco co ma vyzivovou hodnotu, delas to spatně a nekdo by ti tedy mel sestavit jídelníček. Vis co nejde uz jen o tebe, ale i o Klaudinku, nechces snad skoncit v nemocnici, kdo ti ji bude 3 mesice uspavat a tohle je opravdu hraničn, že te zavrou na 3 mesice do blazince, takze prestan blbnout a zacni s tim neco delat, dokud je cas.
13. bře 2010 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

nic se neděje :slight_smile: :angry: Snad na mě budou ty tablety taky fungovat, jen je blbý, že v pondělí mi ji určo nedají, až v úterý :unamused:

Jinak tu dneska asi moc nebudu, máme zas rodinný oběd u našich a ještě si musím naplánovat cestu do porodky natočit monitor :rolling_eyes: Už mě to nebaví, furt tam jezdit, ale je to třeba.

LeniZ, bram má pravdu, mysli i na Kladudinku :pensive:
13. bře 2010 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky za rady,ale já jinak jím 6x denně,ráno si dávám buď celozrnej chleba nebo housku s krůtí šunkou nebo lučinou,ke sváče mám ovoce,pak oběd-menší porci,pak na sváču nízkotučný nebo bílí jogurt,nebo třeba musly tyčinku,no k večeři normálně mívám třeba salát a k tomu třeba kousek pečiva s ramou nebo tak,jako já vím,že to není ideální,ale já se třeba nemůžu vzdát úplně sladkostí a dávat si k večeři furt kuřecí maso nebo tak něco tak to bych asi nesnesla no :unamused: to jen,že včera jsem měla ten peník tak jsem to musela trošku zkrouhnout no :wink: já prostě sestavenej jídelníček dodržovat nják tak nemůžu protože jím ráda na co mám chuť :astonished:
13. bře 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, tak zase dalsi den...

LeniZ, faktneblbni - muzes si zadelat na velky problemy... Moje kolegyne z prace, jak jsem o ni jednou uz psala, je kvuli tomu stale bezdetna, neb prestala menstruovat uplne a podobne veci, takze fakt klidek, toto NENI ZDRAVE. A nepisu Ti to proto, ze bych Ti zavidela zhubnuti atp., coz treba ona nam porad predhazovala, i kdyz jsme to s ni mysleli dobre... To fakt ne. Proste neni normalni takhle rychle - a nespravne - zhubnout desitky kil!!!!!
13. bře 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ale já nezhubla rychle,vždyť to je víc jak 2 roky :wink: já fakt nják extra nehubnu,to jen když to dostanu tak zhubnu víc no,ale vždy se to po práškách rychle vrátí
13. bře 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
LeniZ, chyba je v tom, žes napsala, dala jsem si perník, tak jsem to musela zkrouhnout! nemusela! v tom je tvuj problém! sakra. I při normální dietě je možné sladké do 30g. To je normální a tělo to samo spálí, aniž bys musela omezovat další jídlo. Takže to jsou taková pravdidla, která by tě v tý poradně naučili, myslim. No až se ozve ta kamaradka moje, co se léčila, tak ti pošlu ty kontakty a ty si tam dojdeš. Sami uznají, jak to s tebou je. POkud ale máš pocit a oprvadu vidíš v zrcadle, že jsi tlustá - přitom my víme, že nejsi, naopak - pak je to mentální anorexie, nemuzes za to, proste se tak sama vidis, i kdyz ten obrazek je zkreslenej.
13. bře 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechci tě strašit, ale toto je výsledek, ty se vidis v zrcedle jinak, nez vidime my tebe a vzajemne si pak nerozumíme http://www.idealni.cz/pic/anorexie0-fotoinfo.jpg

Jak vůbec anorexii poznáme?
•Hlavním příznakem bývá úbytek hmotnosti pod 15% normální tělesné hmotnosti nebo BMI 17,5 (kg/m2) a nižší.
•Změna v chování ve vztahu k jídlu (dívka odmítá společná jídla, vymlouvá se na učení, nevolnost nebo že už jedla), vyhýbá se jídlům, “po kterých se tloustne”.
•Projevuje nadměrný strach z tloušťky, má zkreslenou představu o svém těle; připadá si silná, i když objektivně je normální nebo dokonce hubená.
•Užívání projímadel, diuretik (léky na odvodnění), anorektik (léky snižující chuť k jídlu), nadměrné cvičení
•Zastavuje se růst, pubertální projevy bývají opožděny nebo se vůbec nevyvíjí (prsa), ztráta menstruace nebo poruchy menstruačního cyklu (dnes však díky hormonální antikoncepci i značně podvyživené dívky menstruují)
•Psychické změny – deprese, dívka bývá plačtivá, podrážděná, nesoustředěná, uzavírá se do sebe, ztrácí zájem o společenské dění, její pozornost je soustředěna výhradně na jídlo.

toto je sice výsledek, ale bohužel si myslím, že některé znaky už máš :frowning2:

záměrně jsem to neposlala do IP, abysme se tu neopakovaly, ale mam kamaradku, co se lecila, je to strasne tezké to priznat a zacinalo to podobne jako u tebe. Davej na sebe pozor, mas Klaudinku. Vetsina holek to nezvladne, ale ty jo, protoze máš jí. Tak na to mysli a nemysli na jídlo, zkus se třeba týden nevážit a jíst normálně a piš si deník, kolikrát jsi myslela na to, žes jedna špatně a měla si výčitky. Např.:
7:00 babovka - výčitky
10:00 - mrkev
12:00 - perník - výčitky
....

ten deník, se vším co a jak a kdy jíš pak můžeš vzít do té poradny.

Ideální by bylo na jíslo nemyslet vubec, ale to uz se u tebe nepodaří. :frowning2:
13. bře 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jste moc hodný,já ví,že to myslíte dobře,ale opravdu nemyslím,že ybch měla anorexii,jako extra tlustá si nepříjdu,ale spíš mám strach z toho,že když se vrátím k ,,normálnímu ,,jídlu že zase začnu přibírat -jojo efekt a toho se bojím nejvíc,já už v podstatě ani víc hubnout nechci,jen si chci udržet váhu a to je díky tomu že jsem si zničila metabolysmus celkem problém-mě totiž fakt stačí malinko abych hned přibrala :unamused:
13. bře 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak deník s jídlem si píšu a už sem i zvládala se týden nevážit,jenže pak přišlo ztloustnutí a zas sem do toho kolotoče vážení spadla :frowning2: teď jsem Zdendu poprosila aby mi sebral baterky takže se vážit nemůžu...
13. bře 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
Kat...takže zas čekačka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Leniz - neblázni, holky mají pravdu, chce to pozměnit jídelníček a hlavně už nehubnout!A výčitky? To už je ten psychickej problém, mysli na všechny okolo sebe, na Klaudinku a zkus najít jinou cestu :wink:
13. bře 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat - ok, takze sa oplati pozriet na kona az vecer, ked budes doma. :grinning:

Leni - pripajam sa k holkam. Radsej si udrz vahu okolo 55kg a hlavne jedz normalne a UZIVAJ SI ZIVOTA: Zivot neni o tom, aby sme sa furt kontrolovali ked si dam pol plechu pernika, ze musim hned vsetko vycvicit. Naco?Zijeme len raz, tak sa nekontrujme az tak. Ja uz mama pocit, ze ty sa len podivas na kolac a uz si psychicky vsugerujes, ze priberies a tvoje telo reaguje na tento signal skutocne priberanim. A Klaudinka urcite chce mat radsej pohodovu mamcu. :wink: Tu vahu ti moc nezavidim. :unamused: Ja sama viem, ze ked sommala stres alebo co a ked som nedobrovolne schudla par kil, tak som sa citila furt taka slaba, unavena,...ale oto viac som sa snazila jest, aby som pribrala a bola taka nejaka silnejsia. :slight_smile:
13. bře 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, mě nepřijde že bys nechtěla hubnout, když se tu raduješ že kila jdou dolu? a taky si myslim, že je normální mít váhu +- 3 kg, v závosilosti na cyklu. Ale to uz jsem ti jednou psala. Jak jsi zjistila ze tloustnes, kdyz jsi se nevazila? nevim nevim...
13. bře 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takl v porodce super, vůbec žádné čekání, na monitoru dvě krásné kontrakce na 80 :confused: -mě to skoro ani nebolelo :confused: Asi to mají nějak blbě nastavený :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Srdíčko ok, zítra zas. Kdybych stihla porodit do sedmi večer, tak rodím s tou samou doktrokou a asistentkou co minule :dizzy_face: Jenže to teda nestíhám, páč bez kontrakcí asi těžko porodím :sweat_smile: Zítra tam bude přímo primář, tak to by bylo taky fajn, ale myslím, že to bude přinejlepším v úterý :unamused: V pondělí totiž se mnou nic dělat prý nebudou, maximálně oxitocinový zátěžák :confounded: , takže tam budu jeden den zbytečně :angry:
13. bře 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeeeej, Kat - 2 kopceky....no vidis....aspon nejaky pokrok...!!!!!
13. bře 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni no raduju,protože jsem vždycky byla tlustá a teď konečně nejsem-nebo takhle najednu stranu když hledám oblečení tak si říkám že tlustá určiě nejsem,ale pak se něčeho najím co bych neměla-třeba ten perník nebo kus koláče a příjdu si mega tlustá.Holt fakt pschyka-zakořeněný z dětství :pensive: no tak sem zvědavá,teď nemám váhu a sem rozhodnutá se zvážit nejdřív za 14 dní :wink: .. jinak je i celkem zajímavý že ač nják extra nehubnu tak v pase a přes boky jsou cm docela znát :confused:
Kat aspoň něco..... moc držím palečky aby se malá umoudřila a šla ven sama
13. bře 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taaak...
A my vezli Davidka ke tchyni, a uz jsme zase doma.
Ja se tam zvazila a mam o nekolik kilo min, a to, jak jsem psala, zeru jak prase :slight_smile:) Takze... Clovek ma proste plus minus par kilo porad, takze je to, Leni, pekna blbost, ze jsi pribrala po jednom snezeni neceho sladkeho...
U me zalezi na cyklu, na rocni dobe - pres leto vazim min, jim asi vic zdrave, vic sportuju, telo se nepotrebuje zateplit tukem :grinning: atakdal...
A jak dlouho se chces mucit??? Do konce zivot veceret salat s Matonkou, abys nahodou nepribrala?? To je preci pekna ptakovina...
Vyuzij kontaktu od Xendy, a neblbni. Vic do Tebe uz nebudu dloubat, ale proste mam strach, do ceho muzes spadnout, protoze jsem to uz parkrat v zivote videla... :angry:
13. bře 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Kat, to pujde v noci :slight_smile:) Citim to v kostech :slight_smile:
13. bře 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak se hlásím po krátké odmlce.
Xeni tak DVD už mám taky doma,děkuju moc,malá je nadšená :slight_smile:

Jinak Leni ty byses fakt měla poradit s nějakým odborníkem, připadá mi,že v tvém případě to pomalu,ale jistě přerůstá ve velký problém :confounded: Jestli to takhle půjde dál,tak skončíš v nemocnici s podvýživou. Nikdo tady to s tebou nemyslí špatně..... :wink:
13. bře 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek