• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Jsem doma, živá, zdravá, celá :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
13. bře 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat - nuz, ale tak v noci by sa to mohlo rozbehnut.... :wink:
13. bře 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat tak snad se to rozeběhne
Xeni hoď mi to teda prosím do IP ....
Já teda myslím,že až půjdu do práce že se to upraví samo,jelikož jednak nebudu mít tolik času na blbnutí s cvičením a jednak budu celje den u jídla.
13. bře 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni hodim ty kontakty, ta kamaradka se jeste neozvala, ale hodinm hned jak budu moc
13. bře 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.

Kat smiruju, smiruju, ale lituju Te, ze musis prochazet tim: tak co uz? Jeste jsi cela? Rodis? Ja jsem za tohle mela sto chuti zabijet. Tak drzim palce at jak to prijde at je to co nejrychlejsi a nejpohodovejsi.

Leniz ja Te docela chapu, ale jak pises - az nebudes mit tolik casu tak proste budes jist "jenom" mensi porce a parkrat cvicit. Fakt si davej bacha, aby to nebylo "to" hlavni v Tvem zivote, ale zas na druhou stranu chapu, ze nechces jojo efekt. Vem si od holek nejaky ten kontakt a nejdi tam s tim, ze jsi anorektik, ale ze se chces ujistit jestli to delas spravne.
A davej bacha, protoze nevis o co si se zaludkem koledujes. Ja ted prochazim necim silenym a opravdu vsechno "musim" promyslet jestli muzu nebo ne, ne z duvodu hubnuti, ale z duvodu, abych neskoncila ve spitale.

Jinak Hanuli jestli v lete prijedu do CR a budes v Karvine tak se musime srazit:slight_smile: a to ostatni s jinyma holkama z Moravy:slight_smile:

JA jsem toho tolik chtela napsat a ted mam v hlave vymeteno :angry: ...
13. bře 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukam a nic nevidim, tak zatim pa...

musim uz se zase kouknout kam jsem napsala ten seznam do lékárny, jsem ho napsala sem, ale nevim kdy a na jakou stranku. trdlo. taky uz nevim, ale kdy se pripravuje taska do porodnice? asi to vidim, ze do konce brezna to nebudu resit...
14. bře 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

gabbi, jo jo, ty otázky furt :rolling_eyes: Jinak díky, snad to bude rychlý, otázka je, kdy to bude :rolling_eyes:
14. bře 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak už mě ale chytá depka, že neuvidím malou a tak, takže to vidím, že ten nástup do porodky pěkně obrečím :cry:
14. bře 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat já se toho taky nejvíc bojím, dneska s emi zdálo, jak za mnou přišla na návštěvu a plakala, jak to řešíte, pujde za tebou na návštěvu? aby to pro ně nebylo jeste těžší než tam nejít vůbec, já ted nevím.
14. bře 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, já nejdřív myslela, že za mnou bude chodit, ale máma s Michalem si oba ťukali na čelo, jestli jsem normální, že pak bude ještě dvě hodiny brečet, že chce za mnou a to je asi pravda :pensive: Takže nejspíš nepůjde :frowning2: Ale nikdy jsem bez ní takhle nebyla, navíc ona je poslední čtyři dny taková, že se furt ke mě tulí, dneska zase kňourala i v noci, strašně mě objímá a tak, to mě úplně ničí, když vím, že jdu pryč :pensive:
14. bře 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ona to určitě cítí, tak se tak tulí a je smutná... No ořvu to 100% :cry:
14. bře 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat no přesně, oni to cítí a ví, protože o tom mluvíte. jsou chytré...ja nevim, my to asi 1x zkusíme a uvidíme, spíš asi sobecky kvuli mě, ale kdyz to pak bude spatny, tak uz pak ne, no...
14. bře 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, no my uvidíme, možná ji tam taky jednou vezmou, pořešíme operativně dle nálad a tak.

Tašku do porodky mám asi od 34tt, radši dřív, než pak zmatkovat. A nedělala jsem to podle žádného seznamu myslím. Koupila jsem vložky do porodky a ty kalhotky, vložky do podprdy, pak tam mám kojo podprdu, župan, noční košile tam dávají erární, ručníky, plínky pro prcka, vlh.ubrousky, toaleťák, kartáček na zuby a sprcháč, nabíječku, foťák, pití, nutridrink, přezuvky, já ani nevím, co tam vlastně mám, budu muset kouknout.
14. bře 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat no jo, to asi stačí
jo vezmi si sebou krém na tělo, jak se človek furt sprchuje, tak se vysušuje
14. bře 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jelení luj
14. bře 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, jelení lůj mám taky, krém ne, vezmu, otázka, jestli se budu mazat :sweat_smile:
14. bře 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja vim, ze jsem ho loni zapomela a ze jsem pak strasne trpela ekzémem, tak proto. Zase vim, ze toaletak jsem nepotrebovala :slight_smile: mobil a nabijecku taky nezapomen :wink:
14. bře 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
potrebuju sebou nejaky special papíry? snad jen obcankua katru pojistovny, ne? nechtěji neco jako oddací list nebo tak...uz si to vubec nepamatuju, kazdopadne, to by se dalo dodat asi. jo chteji asi prukazku a vysledky, to asi jo. :slight_smile:
14. bře 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, oddací list v porodnici chtějí
14. bře 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo no jo oddací list, já vědela že neco chtějí! díky
14. bře 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, tak jsem byla v porodce, monitor docela dobrý, kontra jen jedna malá a od té doby nic :rolling_eyes: :frowning2:
14. bře 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat se z tebe picneme, ty a jedna moje kamaradka, která má taky termín minulý týden už...
14. bře 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, já už toho mám taky plnou p.del ti povím, mám depku z toho, jak budu večer kontrolovat tašku, jak budeme odvážet malou k mámě, jak mě Michal poveze na ten příjem... Bych tam radši snad šla sama, tajně, abych se nemusela loučit :pensive:
14. bře 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat tak prostě řekni že jdeš k paní doktorce a brzy se vrátíš, jako vždycky. Bude mít klidnou noc. No a ráno až se budou ptát, tak oni jí řeknou, že rodíš sestřičku, že bude brzy miminko a tak.
14. bře 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, si myslím, že malá bude v poho, ona je zvyklá, že každý den jedu do porodky, ale já v klidu nebudu, budu řvát jak želva :pensive: Se mi chce brečet už teď :sweat_smile:
14. bře 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemysli na to, zvládneš to, ty i malá, už to budete mít za sebou, pak budete jenom spolu, zkus si odpočinout. Ona to z tebe cítí, proto se tak tulí
14. bře 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, vím, že to ze mě cítí, jenže jsem z toho fakt nějaká špatná, obrečela bych to snad i kdybychom malou ještě neměli, takže to nějak neumím úplně zamaskovat :pensive: Ani vlastně pořádně nevím, jestli mám strach nebo co to je, jo jo, ty hormony :angry: :angry: :angry:
14. bře 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz to prostě budes mit za tejden za sebou, tak mysli na to, at uz to je za tebou, na nic jineho,
14. bře 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, jo, snažím se, hodinu je to super, těším se na prcka, chci už být v porodce, pak zas hodinu "truchlím" :grinning: No hrozná jsem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. bře 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
holky, ta odluka v porodce je tezka, ja to tam desne obrecela... Byl tenkrat prvne beze me. Ted uz je to potreti , co je od nas, ale uz je mi taky smutno. Ale klidek je, to jako jo... :slight_smile:

Davidek na navsteve v porodnici byl dvakrat, ale nestalo to za to - jako pro me fajn, ze jsem ho videla, ale lital po cele porodnici, manzel za nim - no znate to, mimco si manzel poradne neuzil, byl cely zpoceny, jak tam Davida honil atd. Jedine pozitivum toho bylo, ze jsem ho videla ja a ze mame spolecne rodinne fotky uz z porodnice. Jinak to bylo zbytecne...
14. bře 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek