• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Ladi, psíš mi jde o to, že jí uvidím já asi, jsem sobec, ale kdyby ona to měla oplakat, tak to vydržím, ach jo, Kat uplně vím, jak ti je. Na to se netěším.
14. bře 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat, co tu este robis????
14. bře 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute holky, tak uz par minut sme doma styria!
14. bře 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, ahoj! holka!!!
14. bře 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Xeni!
Tak ich tam mate, mojich chlapov. docitavat nejdem, mozno neskor, teraz sa idem trochu zorganizovat a doplnit energiu ...
14. bře 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, nic nedocitej, nic zajimaveho, jen že Mici čeká kluka!

A pak napiš porod a tak šestinedělí ...
14. bře 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, smarja!!! Ten je tak nadhernej!!! Uzasne miminko!!
Moc gratuluji jeste jednou a vitam doma (na Konovi), ja pocitala, ze Vas dnes uz pusti domu.
Pak dej vedet podrobnosti, a hlavne, at Te nic neboli!! ahoj
14. bře 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni - jeeeeeej, to su krasne dedticky. A co Sebik, ako si zvyka?????

Kat - mozno sa stane to, co s Dencou, ze den pred nastupom do porodky sa to rozbehne same. :wink:
14. bře 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, musim se pochlubit, delala jsem čočku, koupila jsem tu předvařenou, uvařila a na červené cibuli, česneku jsem upražila a přidala hodně majoránky a nějek pepř. MNam, strasne dobrá!!!
14. bře 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, krááása :dizzy_face: Malej je fakt nádherný :dizzy_face:

Ladi, Denča taky nikdy nebyla přes noc beze mě. Těch nocí se trochu bojím, jak to zvládnou, budou muset :pensive: No a co se týče mě, uvidím, jak to budu bez ní zvládat, ale asi bych radši vydržela, aby bobek pak neplakala, uvidíme.

Zkusili jsme sex, měla jsem trochu svařáku-fuj, to nesnáším, ale tak trochu jsem se pokusila vypít, večer je v plánu ještě jeden sex, jestli neusnu :grinning: Jako odpoledne mi břicho tvrdlo, ale nic pravidelného :unamused: Ale třeba se trošku víc aspoň pootevřel ten čípek, o kousíček, kéž by, aby šlo to vyvolávání lépe...
14. bře 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, ani nevíš jak na tebe myslim a držim palce :dizzy_face:
14. bře 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verunko, děkuji. Bez toho počítače to tam bude na dvě věci bych aspoň seděla na netu a lépe by to utíkalo.
14. bře 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauky
14. bře 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat, drzim palce, ak bude vyvolavacka, aby to bolo take rychle ako moje ...
14. bře 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi idem zmenit info v profile :grinning: :grinning: :grinning:
14. bře 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
deni, jaký teda byl ten porod? Vždyť ti to měli začít vyvolávat až ten druhý den, ne? Povídej, přeháněj :wink:
14. bře 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dyk porodila v 9, ne? tak asi zacali vyvolavat v 8? :slight_smile:
me zacale natékat nohy, no...ach jo, uz zavidim Zdence.
14. bře 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
maleho sme prave dali do postielky, tak uvidime ...
Porod ...
nastupila som do porodky s tym, ze porod vyvolaju vo stvrtok rano ... vecer o osmej ma doktorka pozrela, ale vraj ziaden nalez (ziadne kontrakcie, blanka uzavreta ....), tak mi dala nejaky cipek, ci co, do pochvy s tym, ze to mozno nieco nastartuje a ze rano na to vhupneme ... o desiatej este monitor a na nom malicke kontrakcie, ale ja som nic necitila, tak vraj sa mam ist v klude vyspat ... asi 10 minut po polnoci som sla za sestrou, ze sa mi zda, ze tie kontrakcie silneju a ze su tak kazde 4 minuty ... tak mi tocila dalsi monitor ... a pocas tych 20 minut na monitore sa to fakt rozbehlo - kazda kontrakcia silnejsia a silnejsie, zrazu rupla voda, tak sme sli na prijem na porodny sal. chcela som volat M, ale vraj to ma cas, ze az ma prehliadne doktorka ... no ale ked na mna pozrela porodna asistentka, tak vraj - ideme na sal, mamicka, doktorka dobehla az na sal, ked som tlacila ... a ani nevybrala ruky z vreciek :grinning: :grinning: :grinning: Dominik vysiel o 1.10 minut .... akoze kontrakcie bolest brutal, teda asi tak ako u Sebosa, ale fakt velmi rychlo to vsetko slo ... takze M som nestihla ani zatelefonovat, ze uz rodim :unamused: :unamused: :unamused:
14. bře 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, tak to bylo super rychlé, v to ani tajně nedoufám :pensive: . To neva, že tam chlap nebyl, takový fofr bych za to klidně obětovala :dizzy_face:
14. bře 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je bezva, Zdeni! moc drzim palce, at Vam to doma ve 4 klape!

Kat, neboj, neboj... Myslime na Tebe!
14. bře 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, to je jasne, radsej bez chlapa a rychle, ako s chlapom a dlho :grinning: :grinning: :grinning: . M bol akurat trochu sklamany, ked som ho zobudila, ze ak chces viediet svojho syna, tak prid, uz je na svete .... Po porode som sa pytala vsetkych zucastnenych, ci nemaju nahodou mobil s fotakom, aby ma s malym odfotili, lebo vsetko tak krasne slo, mala som ho na brusku hned len co vyliezol von, bol uplne v poriadku (Sebika nam vtedy hned brali, lebo ku koncu sa to trosku komplikovalo a mal nizke srdcove ozvy)
Joj, dufam, ze to budes mat tiez takto v pohode. fakt takyto porod by som si o rok dala znova :grinning: :grinning: :grinning:
14. bře 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, ja mela ten samotny porod po vyvolani taky tak rychly a bezva, ale potom doma se to vse podelalo :(, takze dlouho neeeechci :grinning:
14. bře 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kojeni tedy uplne bez problemu? jste sikulky :slight_smile:
14. bře 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
deni,,malej je nadhernej :slight_smile: tak at vse pekne zvladate :slight_smile:

kat,moc na tebe myslim!!!!!
14. bře 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni nádhernej,takovej brouček malej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: zaltíčko na první pohled,to ta neše holka až vás uvidíme nebude vědět koho dřív objímat :grinning:
Kat,moc držím palečky
Jinak máme doma novej gauč a stolek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: dneska že se jen mrknem po obchodech,tak sme zajeli do Jysku tam nic,cestou jsme narazily na Jenu tak říkám ,že se tam můžem mrknout a gaučů tam nespočet i v naší cenové relaci :slight_smile: takže sme z 6 možnejch vybraly ten nejhezčí k tomu stolek a od 17 h sme likvidovaly starej nábytek a montovaly gauč-jo a už sem zjistila proč má malá tak super imunitu-po tom co jsme za komodou co byla u gauče objevily mega mega plíseň tak už jí asi nic jentak neoslabí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. bře 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dik holky, kojeni super, mlieko uz mam od vcera, musim trochu odstriekavat,lebo maly este tolko nevypije a mam hrozne tvrde prsniky ... myslim, ze Sebos bol trochu lepsi sosac, ale aj Dominik sa chyta. Len pri tom stale zaspi a musime kojit na viackrat. no , ved ma este len tri dni .... tak uvidime. Idem zalahnut, viem, ze ma caka rusna noc ... zatial je trochu naopak, takmer cely den nespi a potom v noci buntosi.
majte sa a kat, drzim palce na zajtra. Nech sa zadari co najlepsie ...
14. bře 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, díky moc. Asi se tu ráno ještě ukážu, ale kdyby jsem náhodou nestíhala, přece jenom si musím umýt hlavu, dochystat věci, odvézt malou atd, tak se mějte krásně, průběžně bych pak někomu dala vědět, jak to vypadá, jaké se mnou mají plány a tak.
14. bře 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni - jeeeeejk, tak to bol fakt super porod

Kat - aj tebe taky prajem. :wink: Ja pevne dufam, ze este v noci by sa nieco mohlo rozbehnut...
14. bře 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat tak se drž, dej vedet a at to mas hned zitra za sebou! :wink:
14. bře 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ráno sem vlastně musím, musím se kouknout na 42tt v pase :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. bře 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek