November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole 🙂

Máme nový rok, z miminek už máme batolátka a to chce novou diskusy.Tož Vás tady všechny vítám 😉
lenkazdenek
15. bře 2010
holky co se to s tím počasím děje? Chvilku sluníčko,chvilku sněží jak blázen,chvilku prší,chvilku fouká tak,že se v tom dá stěží chodit..... to počaasí se asi zbláznilo :-|
obla
15. bře 2010
Z toho počasí mám už dobrý týden pěknou depku |-| :-x |-|
lenciatko
15. bře 2010
Jasne, ze rychlo na pohotovost. Ma ti kto postrazit drobca?
lada82
15. bře 2010
😞 ty jo, Zdeni, to je prusvih!!! honem na Bulovku, a koupit Enterol, Kulisek, nedavat mleko... Mozna dnes staci jen pit, zitra rohliky, banan, mrkve, jablko, piskoty, ryzi... 😞 😞
bude to asi ta strevni chripka, co porad lita..., my dodnes nevime, co jsme meli - jen to, ze bakterie to nebyla, ale virus - jenze jaky??? to uz se nedozvime
lada82
15. bře 2010
PSALA KAT - moc nas vsechny pozdravuje, je po oxytocinovem zatezaku, ale nic se nedeje..., sem tam ji ztvrdne brisko..., prvni tabletu na otevirani dostane zitra rano, tak doufa, ze to zabere... louceni doma
s Deniskou probehlo rychle, tudiz asi celkem v klidu
bramburka
15. bře 2010
Zdeni, chuděrka, jedte na pohotovost, zrejme ale doporučí zatím dietu, jen slabý černý čaj, příp. cokoliv nesladkého k pití, kulíšek - zkus se poptat v lékárně. No to teda máš příchod domů. Snad jen něco špatnýho snědl.

za oknem póčo vypadá dobře, my radši ven nepujdem, mala že má rýmu, tak jsem jí řekla ani náhodou! tak doufám, že mě opslechne, dyk to by snad nebylo ani možné, větší izolaci nemohla mít... :-p
kristynaw
15. bře 2010
ach jo,4 dny po porodu a malej nemocnej.taky bych zajela na pohotovost...at ho vezme chlap,ty zustan doma s miminkem.

KAT< moc na tebe myslime!!!drz se!
iris
15. bře 2010
Zdeni, šup na pohotovost! To je nářez, takovou chvilku po narození malého 😞
denisia
15. bře 2010
tak jo, sme spat, bola som u dr, co je najblizsie a ordinuje do poobede a vzal nas .. mame davat kulisek a slaby caj . horsie je, ze Seb chodi za mnou, maminka, chcem nieco papat ..
Kat, drzim palce, na mna ten oxytocinovy zatezak tiez vobec neposobil a nakoniec aky porod ...
Inac Seb je totalne vyrizeny, len lezi, sem tam prejde z izby do izby a uz si liha na zem ...
bramburka
15. bře 2010
zdeni, neboj, vsak on se rychle dá do kupy, je to hnus ta streva ale zase to trva ty 2-3 dny a bude líp. Drzte se. Dej mu trosku kousek sucheho rohliku.
bramburka
15. bře 2010
xenuli se spustila rýma, NC!
lenciatko
15. bře 2010
Kat teda zatial nic.....

Zdeni - snad to rychlo prejde. 😉
bramburka
16. bře 2010
takme holky napadlo, co jste mely cisare, za jak dlouho je clovek tak nejak schopnej provozu. Varit, uklizet a tak... treba nosit miminko, do 3. patra a vubec zvedat miminko?
lada82
16. bře 2010
tak zatim zadne zpravy...

Xeni, ja byla v provozu od druheho dne po porodu - ale moc prijemne to nebylo |-|
Vlastne stejne jako po normalnim porodu, jen to bolelo v jinych mistech...
bramburka
16. bře 2010
no jasne, ja po porodu normalnim bolesti i v noci plakala, takze nemam iluze, ale tak nejak me napadlo, jak moc tezke to asi bude, kdyz tam budu muset. Necham to osudu, jestli se otoci nebo ne, uz kopal nahore ale tedmam zase opacny pocit.
lada82
16. bře 2010
a po cisari jsem skoro vubec nekrvacela!!! to bylo super, narozdil od toho hnusu po druhem porodu |-|
oboji ma sva pozitiva i negativa, suma sumarum to vyjde na stejno...
lada82
16. bře 2010
jeste se otoci, ma cas
bramburka
16. bře 2010
ansla jsem fakt moc dobre stranky http://www.medias.cz/kozeluhova/index.php?menu=...
obla
16. bře 2010
Xeni, i já fungovala od druhého dne .. ale já jsem magor, já nechtěla, ani žádné léky na bolest ..
Akorát to bylo hodně dlouho citlivé třeba při vstávání .. minimálně měsíc po jsem to ještě cítila.. nedej bože, když jsem se nějak blbě otočila, nebo prudce pohnula. Ale nic, co by se nedalo.
Nekrvácení taky bylo fajn .. jen to tělo se vrací do normálu pomaleji, protože to nebylo přirozené.

Mimochodem, pokud bude mít Ondra odhadnutou nízkou porodní váhu a dobré ozvy, možná Tě nechají rodit KP.
lada82
16. bře 2010
presne jak pise Obla... 😉
a jeste velke pozitivum - po cisari jsem sla na velkou hned duhy den bezbolestne 😃
ale clovek ziskava silu trochu dele nez po normalnim - vim, ze jsem vlastne v tom brichu nemela poradne silu - tekze vstat z postele normalne dost dlouho trvalo, prvni tyden byl tezky - ale to byl i po normalnim, blba je proste ta narkoza - kdyz je celkovka - to ja tezce snasim, bolela me hlava silene, normalne i zvracim - ale dali mi neco vypit... :-S
lada82
16. bře 2010
holky, na zacatku kvetna jedeme na vikend do Vidne!!! ja se tesim 😃
lenkazdenek
16. bře 2010
Ahoj holky
Tak od večera nakukuju a Kat zatím nic..
Ladi jé Vídeň bych taky brala,ikdyž já mám teda radši tu vánoční 🙂
Já ám právě za sebou hodinu poučení o plísních v bytě,včera jsem tátu urazila tím,že jsem řekla,že na to používám savo a že zatím zabírá-což je špatně protože savo se používat nesmí,no tak teď sem chytřejší :-N
To je humus počasí,já snad budu muset vytáhnout golfky,protože než v tomhle dojdem do yamahy tak budem turh 😞
lada82
16. bře 2010
a co tedy na tu plisen??? my tu meli jednu malou, kdyz jsme se pristehovali, postrikali jsme to tim Savem, a od te doby - vic jak dva roky tam neni (tuk, tuk)

ja ve Vidni jeste nebyla !!! na Velikonoce jedeme na otocku do Drazdan na trhy (snad tam neco bude) a v kvetnu do te Vidne, chci hlavne do Muzea - a jedeme jenom my dva a vlakem 🙂 to bude dobrodruzo
lenciatko
16. bře 2010
nakukujem a Kat zatial nic.........

NO cesara neviem posudit, ale po normalnom porode bolo bolestive hlavne to chodenie na zachod dlho. :-N
lenciatko
16. bře 2010
tak som konecne hovorila s tou riaditelkou ten sukromnej skolky. Poplatok je 100Eur + 40 eur strava mesacne. a je to s tou anglictinou a je tam najviac 15 deti v triede, ale bezne sa to "naplni" tak najviac 10 detmi ta 1 trieda. Je to pekne, nove, tak co myslite?Vcelku fajn,nie?
lenciatko
16. bře 2010
A ze ju kludne mozem dat od toho septembra a mam s nou prve razy tam byt, nech si zvykne.
luciana21
16. bře 2010
Kačenka je na světě🙂)))
Má 3900g a 52 cm x-) x-) x-) x-)
Kat velké gratulace🙂))
mem
16. bře 2010
no to koukám zrovna včas 😃 , Kat velká gratulace, krásné míry
nikka.vo
16. bře 2010
Hůrááááá,teď čtu smsku x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
lenciatko
16. bře 2010
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeej, huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No dobre velke miminko. Dufam, ze Kat je ok. 😉