• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
holky co se to s tím počasím děje? Chvilku sluníčko,chvilku sněží jak blázen,chvilku prší,chvilku fouká tak,že se v tom dá stěží chodit..... to počaasí se asi zbláznilo :unamused:
15. bře 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Z toho počasí mám už dobrý týden pěknou depku :pensive: :zipper_mouth: :pensive:
15. bře 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasne, ze rychlo na pohotovost. Ma ti kto postrazit drobca?
15. bře 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: ty jo, Zdeni, to je prusvih!!! honem na Bulovku, a koupit Enterol, Kulisek, nedavat mleko... Mozna dnes staci jen pit, zitra rohliky, banan, mrkve, jablko, piskoty, ryzi... :frowning2: :frowning2:
bude to asi ta strevni chripka, co porad lita..., my dodnes nevime, co jsme meli - jen to, ze bakterie to nebyla, ale virus - jenze jaky??? to uz se nedozvime
15. bře 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
PSALA KAT - moc nas vsechny pozdravuje, je po oxytocinovem zatezaku, ale nic se nedeje..., sem tam ji ztvrdne brisko..., prvni tabletu na otevirani dostane zitra rano, tak doufa, ze to zabere... louceni doma
s Deniskou probehlo rychle, tudiz asi celkem v klidu
15. bře 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, chuděrka, jedte na pohotovost, zrejme ale doporučí zatím dietu, jen slabý černý čaj, příp. cokoliv nesladkého k pití, kulíšek - zkus se poptat v lékárně. No to teda máš příchod domů. Snad jen něco špatnýho snědl.

za oknem póčo vypadá dobře, my radši ven nepujdem, mala že má rýmu, tak jsem jí řekla ani náhodou! tak doufám, že mě opslechne, dyk to by snad nebylo ani možné, větší izolaci nemohla mít... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. bře 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo,4 dny po porodu a malej nemocnej.taky bych zajela na pohotovost...at ho vezme chlap,ty zustan doma s miminkem.

KAT< moc na tebe myslime!!!drz se!
15. bře 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, šup na pohotovost! To je nářez, takovou chvilku po narození malého :frowning2:
15. bře 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jo, sme spat, bola som u dr, co je najblizsie a ordinuje do poobede a vzal nas .. mame davat kulisek a slaby caj . horsie je, ze Seb chodi za mnou, maminka, chcem nieco papat ..
Kat, drzim palce, na mna ten oxytocinovy zatezak tiez vobec neposobil a nakoniec aky porod ...
Inac Seb je totalne vyrizeny, len lezi, sem tam prejde z izby do izby a uz si liha na zem ...
15. bře 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni, neboj, vsak on se rychle dá do kupy, je to hnus ta streva ale zase to trva ty 2-3 dny a bude líp. Drzte se. Dej mu trosku kousek sucheho rohliku.
15. bře 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
xenuli se spustila rýma, NC!
15. bře 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat teda zatial nic.....

Zdeni - snad to rychlo prejde. :wink:
15. bře 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
takme holky napadlo, co jste mely cisare, za jak dlouho je clovek tak nejak schopnej provozu. Varit, uklizet a tak... treba nosit miminko, do 3. patra a vubec zvedat miminko?
16. bře 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zatim zadne zpravy...

Xeni, ja byla v provozu od druheho dne po porodu - ale moc prijemne to nebylo :pensive:
Vlastne stejne jako po normalnim porodu, jen to bolelo v jinych mistech...
16. bře 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasne, ja po porodu normalnim bolesti i v noci plakala, takze nemam iluze, ale tak nejak me napadlo, jak moc tezke to asi bude, kdyz tam budu muset. Necham to osudu, jestli se otoci nebo ne, uz kopal nahore ale tedmam zase opacny pocit.
16. bře 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
a po cisari jsem skoro vubec nekrvacela!!! to bylo super, narozdil od toho hnusu po druhem porodu :pensive:
oboji ma sva pozitiva i negativa, suma sumarum to vyjde na stejno...
16. bře 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste se otoci, ma cas
16. bře 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. bře 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, i já fungovala od druhého dne .. ale já jsem magor, já nechtěla, ani žádné léky na bolest ..
Akorát to bylo hodně dlouho citlivé třeba při vstávání .. minimálně měsíc po jsem to ještě cítila.. nedej bože, když jsem se nějak blbě otočila, nebo prudce pohnula. Ale nic, co by se nedalo.
Nekrvácení taky bylo fajn .. jen to tělo se vrací do normálu pomaleji, protože to nebylo přirozené.

Mimochodem, pokud bude mít Ondra odhadnutou nízkou porodní váhu a dobré ozvy, možná Tě nechají rodit KP.
16. bře 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
presne jak pise Obla... :wink:
a jeste velke pozitivum - po cisari jsem sla na velkou hned duhy den bezbolestne :grinning:
ale clovek ziskava silu trochu dele nez po normalnim - vim, ze jsem vlastne v tom brichu nemela poradne silu - tekze vstat z postele normalne dost dlouho trvalo, prvni tyden byl tezky - ale to byl i po normalnim, blba je proste ta narkoza - kdyz je celkovka - to ja tezce snasim, bolela me hlava silene, normalne i zvracim - ale dali mi neco vypit... :confounded:
16. bře 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, na zacatku kvetna jedeme na vikend do Vidne!!! ja se tesim :grinning:
16. bře 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Tak od večera nakukuju a Kat zatím nic..
Ladi jé Vídeň bych taky brala,ikdyž já mám teda radši tu vánoční :slight_smile:
Já ám právě za sebou hodinu poučení o plísních v bytě,včera jsem tátu urazila tím,že jsem řekla,že na to používám savo a že zatím zabírá-což je špatně protože savo se používat nesmí,no tak teď sem chytřejší :sweat_smile:
To je humus počasí,já snad budu muset vytáhnout golfky,protože než v tomhle dojdem do yamahy tak budem turh :frowning2:
16. bře 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co tedy na tu plisen??? my tu meli jednu malou, kdyz jsme se pristehovali, postrikali jsme to tim Savem, a od te doby - vic jak dva roky tam neni (tuk, tuk)

ja ve Vidni jeste nebyla !!! na Velikonoce jedeme na otocku do Drazdan na trhy (snad tam neco bude) a v kvetnu do te Vidne, chci hlavne do Muzea - a jedeme jenom my dva a vlakem :slight_smile: to bude dobrodruzo
16. bře 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
nakukujem a Kat zatial nic.........

NO cesara neviem posudit, ale po normalnom porode bolo bolestive hlavne to chodenie na zachod dlho. :sweat_smile:
16. bře 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak som konecne hovorila s tou riaditelkou ten sukromnej skolky. Poplatok je 100Eur + 40 eur strava mesacne. a je to s tou anglictinou a je tam najviac 15 deti v triede, ale bezne sa to "naplni" tak najviac 10 detmi ta 1 trieda. Je to pekne, nove, tak co myslite?Vcelku fajn,nie?
16. bře 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ze ju kludne mozem dat od toho septembra a mam s nou prve razy tam byt, nech si zvykne.
16. bře 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačenka je na světě:slight_smile:)))
Má 3900g a 52 cm :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Kat velké gratulace:slight_smile:))
16. bře 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to koukám zrovna včas :grinning: , Kat velká gratulace, krásné míry
16. bře 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hůrááááá,teď čtu smsku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeej, huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No dobre velke miminko. Dufam, ze Kat je ok. :wink:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek