• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
:wink: Nějak bude.
25. únor 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,my teď přijely z mc akoukám venku jaro :dizzy_face: :dizzy_face:
JInak vše nej a nej Lili k svátku,tentokrát už druhému že :wink:
Iris,nezlob se,ale raději chování tvého manžela nebudu komentovat,protože bych asi byla sprostá,moc ti držím palečky a neboj sama rozhodně dlouho nebudeš .
25. únor 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkujeme za přání :slight_smile:) večer budu dělat dortík po dlouhé době :slight_smile:

Domi pěkne jsi to napsala .-) mužu jen potvrdit...na všem špatnem je kus dobreho..a pro tebe bude to dobro byt chvilku sama ..srovnat se ...zacit byt stastna..a najit nekoho kdo za Vas da zivot .-)
ten chlap za to nestoji..a povyšuje se protoze vi že ho mas porad rada... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Leniz jaRO JO??? KDEEEEEEEEEE :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale u nas to byva zpožděny vždycky o dva dny co řeknete vy v Praze :grinning: :grinning: :grinning: ja už chci Duben aspon :((
25. únor 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris, to je příšerné...tak on ti klade podmínky? :confused: :angry: :angry: druhé dítě ne, hlídej se ať neztloustneš...no to je neuvěřitelné :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: a co ta jeho "kolegyně"? to se s ní pořád schází nebo co? :angry: ach jo...taky si myslím, že to vypadá, že chce, ať to rozhodneš ty, nemá odvahu na rozvod a nechá to na tobě :zipper_mouth:
držím palce :wink:
25. únor 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, venku je krásně, vyrazíme s Tomem na procházku.
Jinak zatím neumím myslet tak, že nezůstanu dlouho sama.
25. únor 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici,tady svítí sluníčko a,zpívaj ptáčci a je asi 5 stupňů :wink:
Já teď vydrhla koupelnu a čekám až se malá vzbudí,že jí nakrmim a pak možná půjdem pro nové botky,nják my příjde,že jsou jí ty zimní už malý,ale nevím jistě,ono špičku nenamáčknu když jsou nahoře tvrdý :sweat_smile:
25. únor 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, já zapomněla - vše nej princezně Lili :dizzy_face: :dizzy_face:
25. únor 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iris, Mici má pravdu.že se na tebe ted povyšuje a tak tě dostává do úzkých.on té situace ted zneužívá.až si to ty srovnáš v hlavě, tak to bude zas naopak.né, že ty bys ho zneužívala ale budeš nad věcí a to ho odrovná.akorát, že tě pak navíc asi začne psychicky vydírat navíc k tomu.
25. únor 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
vse nej Liliance!
my ted byli asi 3 hodiny venku, je prenadherne, jsem unesena :slight_smile:) David by mel spat, ale zvani v postylce o 106

Iris: nejak uz nevim co rict... zkus se ted opravdu soustredit jen na sebe a Tomika, pokus se nesmutnit, a snad CAS pomuze... drzim palecky
25. únor 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Iris drž se, taky nevěřím, ež bys měla zůstat celý život bez lásky, protože láska, ta kvete v každém věku, až dojdeš k smíření se s tou situací, uvidíš to líp, zatím chápu, že máš depku, když se vše najednou sesype, když před chvilkou jste byli spolu a najednou ne. Ale bojím se, že kdybys zůstala, tak se to nezlepší a druhým dítětem určitě nevyřeší. Ale zase, uvidíme, co bude až budeš u ségry, jestli zjistí, že je mu bez vás líp a svobodnej, muze si delat co chce, nebo jeslti mu budete chybět. Nedá se nic dělat, musíš počkat. Držím pěsti....

Ladi a kterej že den bys tedy šla?

U nás dokonce 8 stupnu, slunce, venku jsme byli jen chcili, páč spí a já nevím proč?
25. únor 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu jí vzbudit, škoda dne, my jdemem do centra, tak si to snad užijeme, asi zkusím dát podzimní botičky?
25. únor 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram: v utery 3.3., budu tam od 9H minimalne do 11H, mozna i dyl - pokud se tam z nej nezblaznim
Jinak Eliska tipovala: Ladě chlapečka, Kristy holčičku :slight_smile:)
25. únor 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lili,přeji vše nej k svátku
25. únor 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, momentálně mi děsně chybí někdo, kdo by mě objal... :cry: Mám Tomáška...miluju ho...jen ten pocit, že o mě manža nestojí je hroznej :unamused:
26. únor 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný den tak jsem doma od tchyně a pěkne nachlazení :unamused: :unamused: :unamused:
mareček kašle co vám zabírá na kašel???

já už chci taky jarooooooooooo :angry: :angry: už mě to nebaví ta zima tak snad se brzo dočkáme

skoukla jsem batolátka a nádhera :dizzy_face: :dizzy_face:

iris držím všechno co mám minulý rok u nás taky byla velká krize,ale bylo to bez žensky a bez vydírání a i tak mě to šíleně ubíjelo když se ženská snaží adt a MM nic nakonec se to vyřešilo a zatím tuk tuk tuk to jde proč je to tak nespravedlivé,že ten kdo miluje víc tak trpí :frowning2: :frowning2: :frowning2:
ted je pro mě nej nej nej Mareček a šíleně ho miluju je u mě uplně nejvýš a kdybyb MM chtěl odejít,myslím si že by mě to ani netrápilo :unamused: :unamused: :unamused:

holky jak děti okřikujete nebo jako vychováváte??? :sweat_smile: dáváte přes ruku nebo na prdelke nebo jak???nebo vysvětlujete???
26. únor 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko...
Iris :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Hanul od kazdyho trochu....vysvětlení..napomenutí...placnutí ... :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink:
26. únor 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanel, taky od všeho trochu...jen mám pocit, že si z toho Tomík nic nedělá :grinning:
Je to ubíjející...
Dneska vyrazím do knihovny, aspoň budeme mezi lidma, i když ne tak, jak bych chtěla.
26. únor 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Hanul na kašel dávám Mucosolvan junior nebo taky jitrocelový sirup,měly jsme i ACC sirup a ten byl úplně nanic.
A s tím vychováváním to mám jak kdy,někdy vysvětluju,někdy jí okřiknu a občas jí i plesknu přes ručičku,to záleží na situaci. Na zadek už taky dostala,to když měla děsnej hysterák,tak jsem jí jednu třepla přes plínku.
26. únor 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
na kašel máme taky Mucosolvan junior
Holky kašle od neděle nemá teploty v noci je to hruza přes den dobrý myslíte ,že mám jít k dr:??

no já právě tady četla uvědomělé maminyk co vysvětluji a neplácnou u nás je to taky tak 3.krát ne pak dostane přes ruku a je pravda že to na něho zabírá už na to nemákne,ale nekdy když vypěním je to mazec :grinning:
Naše malá si našla novou věc,když jí pleskneme,tak nám to vrátí,nevím,jak jí vysvětlit,že to prostě nesmí. :unamused:
26. únor 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanul to máš dobré,naše když dostane přes ručičku,tak to dělá tuplem,takže jí nakonec musíme něčím zabavit,aby dala pokoj,protože jinak bysme jí asi pleskali pořád.
26. únor 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanul s tím kašlem to záleží na tom,jakej ho má,aby to třeba neměl na průduškách.
26. únor 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomášek mě zase začal kousat...taky nevím, jak ho to odnaučit, děsně se tomu směje, když kousne :unamused:
26. únor 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
svom mareček taky kolikrát dělá mě malá malá krásně a pak mě pleská tak já dělám jemu to samé a on za chvilku dobrý

jéé mucosolvan ná nezybírá vubec :pensive: měla jsem robitusin junior vždycky zabral a po 2.dnech bylopo kašlu,ale ted nic i cibulu už jsemnaložila do cukru
26. únor 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris ta naše zase štípe nebo škrábe,chudák malej má několik krvavých šrámů od ní na obličeji.Ona ho chytla a než si uvědomil,co na něj chystá,tak už byl zeškrábanej.

A včera mě malá dostala,zase dopo zlobila,tak jí povídám,to už zase zlobíš a ona mi s vážnou tváří povídá "a jéje",jsem myslela,že mě odvezou.Jsem se jí teda zeptala,co s tím uděláme a ona zase "a jéje". :grinning:
26. únor 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanul jestli nic nezabírá,tak jdi radši k dr.
26. únor 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nevím opřes den dobrý,ale dneska v noci dusivej kašel a 2 hodiny chudák usínal jak ho to vždycky probralo dneska už teda líp odkašlává a nechrčí to jako v něm no uvidím,ale teda musela jsem fakt vysadit mléčný vyrobky po nich to bylo katastrofa tak asi uvidim ještě dneska jak to bude

svom přes tu ruku dám zabere to,ale třeba další den tam je zase,ale snažím se 3 ne pak utočím :sweat_smile: :sweat_smile:
je pravda on ví co nemá dělat a když jde lumpačit a kolem mě třeba tak to poznám dívá se na mě pořád a pak to jde udělat :grinning: chudák se vždycky prozradí :grinning:
26. únor 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoma :grinning: Dneska zas vyházel psovi granule, byly všude...
A co hedelix?
26. únor 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris segry malá kouše a to jí budou 2 roky a vubec neví jak ji toho zbavit :confounded:

hedelix nemám má helixír v lekarně mě ho doporučili,ale nevím jak často to mužu všechno střídat a za jak dlouho bych to měla poznat jestli to učinkuje :sweat_smile: :sweat_smile:

co dneska vařite???

holky a ještě dívají se vám děcka na pohádky???nebo jako na televizu nebo si celý den hrají????
26. únor 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek