• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Lenci jo to není moc..no na našich 250kč to je moc... vcera sem zrovna byla pro sousedku ve skolce ..my to tu máme spíš takové rodinné asi...navíc děcka se znají tak je to dobrý

po císaři druhej sem mela malou hned druhy den od rána..bych jim ju nenechala :grinning: a pocit na vypadnutí obsahu bricha asi 3 dny a pak už dobry..hodne rychle se to zlepsovalo..nejhorsí bylo vstavani z postele :// krvacení skoro žádné..za týden to bylo ok
16. bře 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky akorát čtu SMS :slight_smile: Tak snad to bylo hodně rychlý a obě holky jsou v pořádku :slight_smile:
16. bře 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé...gratulka Kat! Hurá, Kačenka je na světě a je to teda pořádnej kus ženský :dizzy_face:
16. bře 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi přišla sms, gratuluji!!
16. bře 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratulaceeeeeeeeeeeeeee já věděla že to do oběda bude:slight_smile:))) Holky naše ,pěkně si užívejte prvních společných chvilek :slight_smile:)))
16. bře 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, Kata mi psala, ze od vetsich bolesti ji to trvalo necele dve hodky:sweat_smile: A ze toho macka macatyho porodila bez nastrihu:sweat_smile: Je to borka a ona uz porodit klidne slona:grinning:
16. bře 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo tak to měla parádní :slight_smile:) super že to nakonec vyšlo v pohodě a malá je fakt velká:slight_smile:)
16. bře 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, bez nástřihu, tak to jsou holky teda fakt dobrý :wink:
16. bře 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali, jsem to sem teď chtěla jít napsat, že není skorem poraněná, že oproti porodu s Denčou to bylo nic :dizzy_face: A porod teda rychlovka, to asi bude tím, že byla připravená ještě před porodem, jen holt kontrakce nikde. :dizzy_face:
16. bře 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
OOOOOOOOOOOhromná gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Kačence do startu vše nej nej nej .. :dizzy_face:
Macatice jedna :slight_smile:
Kat, smekáááááám.. takový kalibr bych asi chtěla raději zvracet, než rodit .. a Ty ještě bez nástřihu ... :astonished: :astonished: :astonished:
HOOOOOLKYYYYYY ŠIKOVNÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. bře 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak slavime!!!! parada :slight_smile:) ja si zrovna delala obed, a ctu tu sms az ted :angry:
16. bře 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
má prý pár oděrek a pár malých, vnitřních stehů, ale pohoda :slight_smile:
16. bře 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, tak to je pohoda, ze bez nastrihu :sunglasses:
16. bře 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
takovy velky mimino by me roztrhlo na kusy :grinning:
16. bře 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
bez nastrihu???moj obdiv!!!!!!!! :slight_smile:

Takze holky, myslite, ze tych 100Eur neni moc na to, ze je to sukromna skolka?A hlavne je tam malo tych deti. ako fakt realne tam amju po 10-12 deti v triede.
16. bře 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
orpoti soukromym skolkam tady v Praze je to superlevne! nicmene, mne za chvili klesne rodicak na 3800, takze by mel Davidek i tak smulu
16. bře 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak ja uz pojdem do prace, ze...Ale aj tak je to dost, tak furt premyslam, ze co....LEbo ak by som toto nebrala, tak zase by som sa musela do konca mesiaca uz nahlasit niekde do normos skolky. tak fakt som a pochybach.... :unamused:
16. bře 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
už mě to fakt nebavi..pišu sem jak píp a nezobrazuje se to:////
16. bře 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAT super,gratulujeme!!!! Kacence do zivota to nejlepsi a tesime se na fotecky :dizzy_face:
16. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
hurá!!! kat gratulujeme!!! to bdue za 3 dny doma a bude fit, ted uz jsem na rade já :frowning2:

jinak mala ma rymu a stezuje si na leve ucho, ale chvilkama mi vnucuje ze ji to neboli, ja si myslim, ze jen pri doteku, tak strasne se boji jit k Dr. ze radsi rika, ze to neboli, co mam delat? :pensive:
16. bře 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hurá ,obrovská gratulace k velké slečně,ta musela dát zabrat :slight_smile: :dizzy_face:
ladi na plísně prej je njáká speciální houba kteerá je požírá a na to pak vymalovat speciální malbou :stuck_out_tongue_closed_eyes: což by ovšem třeba u nás znamenmalo vymalovat celej byt :rolling_eyes: jinak o tom bude Loskuták,ale nevím kdy,dneska to natáčej
16. bře 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
xeni,no já nevím,možná bych pak radši zašla aby z toho zas neblyl zánět :confused:
16. bře 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dyk dobrala antibiotika v sobotu, to preci není možný!!!!!!!!!!!
16. bře 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenci za 100 éček bych do toho hned šla, ale je otázka, když ti ji vezmou i do obyč školky, jestli to má cenu, v tu chvili bych asi šetřila, ale zase jestli je výrazně hezčí...
16. bře 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni já nevím nechci tě nják strašit,jen mě to tak napadlo když si stěžuje na to ouško no :unamused:
Jinak 100e je super cena,lepší než tady okolo 12 táců :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak jestly vyjde ta naše tak tam se platí měsíčne normálne 800 + sravný 35kč denně
16. bře 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas v normoš taky tak nějak, na jiznaku se platilo myslim 1250 + stravné
16. bře 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já budu platit 300 kč + 27 stravné :wink:
16. bře 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
27,- kč na den
16. bře 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
zajimavy dotace vsude stejne, najmy vsude stejne, platy tabulkové a presto se platí jine penize
16. bře 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hovnous 497,- + 29 stravné
16. bře 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek