• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Konecne som si nasla minutku kludu a vidim, ze Kacenka je uz na svete. Je to teda riadny kus zenskej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Gratulujeme Kat a tesime sa, ze to slo tak v pohode. Sikovne holky ...
16. bře 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
nam by to byvalo vychazelo 800 + myslim 27 za jidlo... ach jo... skoda, ze ho nevezmou
16. bře 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
deni, co Sebik, jak mu je???
16. bře 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nastastie u nas neni krizovy stav, tu si fakt skolku vyberat mozeme aku chceme. asi ich je tu viac ako treba. :slight_smile: Tak ja asi tu skolku vezmem. No je to tam vyrazne lepsie. Fakt krasne nove, vonavucke je to tam, nadherne male zachodiky, umyvadielka, vsetko tam vonia takou cistotou. Jedalnicka so stolmi z Ikei, proste take mile to tam je,no. David tiez suhlasi, ze to bude platit, tak skusime a uvidime. KEby sa nam to nepozdavalo, vzdy Vika moze ist inde,ze.... :wink:
16. bře 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenciatko, a Ty tedy pujdes zase ucit, nebo jak jsi to vymyslela nakonec?
16. bře 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vogo, Betka me ted kousla do paty, chapete to?? :grinning:
16. bře 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
seb trochu zlepsenie, dnes nezvracal, iba prujem ... u i jedol - 5 piskotov a pomackany banan. spi cele poobedoe, dokonca siel sam od seba do postele, asi mu bolo blbo ... v noci to inac bol des bes -M spal s nim, teda viac nespal, lebo mu furt daval kuliska... pred polnocou nastupila horucka, o 4 rano 39 - tak sme davali zabaly a sprchovali ...
16. bře 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi panebože sem mrkla že už je kočeně 9 měsíců..to bude za chvilku narozky ..chození..mě klepne jak to utíká!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Deni a jeje snad to do 3 dnu zmizí :((
16. bře 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
to me tak mrzi, Zdeni!!! uplne stejne to mel David... jeste zitra a bude dobre... akorat asi zitra zacne prujmovat i M ... u nas to tak bylo
16. bře 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, hruza, vid? jak rika jedna kamaradka, leti to jak jelen do pr... strelen :grinning:
uz si stoupa a kramari, takze do roka asi chodit bude - to bude mazec jeste vetsi
16. bře 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi - to fakt este netusim, uvidim, este mam par mesiacov k dobru na premyslenie... :wink:
16. bře 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
radsej nech ma prujem M ako ja ... sediet tak casto na zachode tak skoro po porode .... no, neviem neviem
16. bře 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, prosim tě ty piškoty ne, nas na to upozornovala Dr. kvasí to ve střevech, je v tom cukr, radeji rohlík nebo suchar!
16. bře 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je fakt hrozný holky jak to letí,když si vezmu tak ještě nedávno sme tady řešily jaký dělaj děti pokroky,teď řešíme druhý děti a školky... :grinning: fakt člověk vidí až na dětech jak stárne...
Zdeni to ej mi vás moc líto :frowning2:
Leni tiše závidím :unamused:
banan by šel, ale raději rýže a mrkev udelej z toho takovou rýžovou kaši...
no, ja to uz vidim i na sobe, ze starnu :grinning: :grinning:
za chvili dorazi raubir od babicky :slight_smile:
16. bře 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo Nestle prvni ryzova kasicka nemlecna - udelat z vody hustou a na lzicku, mozna by to jedl, mne to jedli oba pri tech srajdach
16. bře 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted jsem cetla o tom nakladaku ve Zline, a uplne tu z toho brecim!!! to je strasne :cry: :cry:
16. bře 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo je taky od Nestle vylozeně do mrkvová, jmenuje se to kaše proti průjmu
16. bře 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, piskoty uz nebudu a ryza sa uz vari ...
16. bře 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, neplač, je to strašný, ale nesmíš si to připouštět, je toho tolik :pensive:
16. bře 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :dizzy_face:

Děkujeme všem za gratulace :dizzy_face: Porod popíšu později, teď nemám nabitý modem, tak to asi chcípne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Malá je zdravá atd, akorát má napuchlou sliznici v nosíku, špatně se jí dýchá, kvůli toho pláče, nechce se kojit, protože když chce potáhnout, tak jí to s tím ucpaným nosíkem nejde a taky furt blinká :confused: Nevím, jestli se nalokala plodovky, ale sestřička už jak mi ji vezla, tak říkala, že pořád blinká... Zítra se musím ráno na všechno zeptat doktorky při vizitě. Chudinka je mi ji tak líto, první den na světě a takové nepříjemnosti :frowning2: U Denči jsem nic takového nezažila, tak nevím, jestli je to normální, že blinká nebo co.
16. bře 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi,taky jsem četla :cry:
Teda holky o těch piškotech jsem to nevěděla,já ji vždycky při průjmu dávala akorát piškoty a housky :sweat_smile: tak sem pro příšt chytřejší :slight_smile: tu kaši sme měli při salmoneze ,ale malá ji nechtěla ani pozřít :confounded: jinak prej ještě pomáhaj borůvky-že stavěj :confused:
Kat ahoj :dizzy_face: :dizzy_face: to bude dobrý neboj :slight_smile:
16. bře 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
co se stalo s nakladakem?

kat, kde jsou fotecky :grinning: neboj,to bude dobry, a co Deniska,byla na navsteve?
16. bře 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat jeee vidim že jsi On i po porodu..tentokrát taky budu..sem se tam silene nudila.-))
no je možný že je nateklá plodovkou..Lilča byla hodně..ale myslím že blinkala jen první den a pak už nee..
No a vyfot nám segry!!!!
16. bře 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat - jeeeej, no vitaj, uzs me sa ta nevedeli dockat. No neboj, to tak co viem, tak 1 den trva a dobre. Uvidis zajtra. :wink: a samo, ze cakame fotky, uz sa tesime...

A co s tym nakladakom???? :confused:
16. bře 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fotky zatím nemám, brácha fotil, pošle mi to na mail, tak pak to sem hodím.

Denča na návštěvě nebyla, Kačenka ji stejně skoro celou proplakala. Asi ani na návštěvu nepůjde, jsem ráda, že to doma docela zvládají, jen je furt tak protivná jako o víkendu :rolling_eyes:

Fakt ty mimča první dny blinkají, jo? Jsem z toho docela nešťastná, chudáček, už tak, že nemůže dýchat a ještě k tomu to zvracení :unamused: Bobek, ještě teda nic nepapala. To, co jsem do ní nacpala, trošičku, tak pak vyblinkala. Ani přisát se moc nechce, přitom na sále cucala o sto šest.
16. bře 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, vyšel mi nadstandart, tak mi michal přinesl jeho comp. Tady totiž není normální wifina :rolling_eyes: a on má nějaký ten přenosný modem :slight_smile:
16. bře 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kat, jo jo .. to bude plodovka.. jak jsem ležela ty první dny na normoš pokoji, než jsem byla na nadstandardu .. tak tam k nám na pokoj courala maminka od vedle.. protože se pořad procházela s mimčem, vzpřímeným v náruči .. aby tu plodovku nevdechlo.. Vím, že taky přenášela .. dítě macek .. byla i hodně potrhaná .. a dítko neustále ublinkávalo vodu a právě ji i kýchalo .. tak mělo taky problém s dýcháním.. ale druhý den už v pohodě.. tak neboooj :dizzy_face:
16. bře 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeej, tak to je super, ze ste na nadstandarde. :wink:
16. bře 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek