• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Eli, díky :slight_smile: Teď tu byla za náma sestřička z novošů, tak mi to taky vysvětlovala, že tím, že je velká, tak procházela pomaleji a že některé ty děti při tom mají otevřenou pusinku a napijou se té vody dost :pensive: říkala, že ani nevadí, že se teď nechce nechat kojit. Ten nosík má, když leží na boku, lepší, tak že by jí ani nedávala žádné kapky do nosíku, aby jí to ještě víc nedráždilo žaludek, kdyby to steklo a polkla to. Mám vydržet, že zítra nebo pozítří to bude ok. Tak snad jo :slight_smile:
16. bře 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat urcite to bude OK..ja ji prave podkladala aby ležela naboku i ji sestry hlidali aby se neudusila :wink: ale teda prisála se mi pekne a nebrecela vubec
16. bře 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, ona se spíš nechce přisát kvůli toho nosu, páč se pak dusí, nemůže se nadechnout nebo co.
16. bře 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak snad to rychle splaskne at se nají :slight_smile:)
16. bře 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem hodila narychlo nějaké fotky.
16. bře 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už je to skoro vybité, tak mizím. A na takovou hlášku v profilu jakou mám dneska já, jsem ještě nenarazila :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi je málo extrémních závisláků na koni jako jsem já :grinning: Tak dobrou :slight_smile:
16. bře 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jej, Kat, super fotky. Teda, to je teda fakt velka holka! a ty vyzeras uplne super!!!
16. bře 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat si prostě jen nachvilku odběhla porodit .. :sweat_smile: :grinning: :sweat_smile:
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. bře 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, jéééé, to je super, že jseš on-lin, já si musim taky zjistit, jestli je v Motole třeba Wifi, protože přenosnej modem nemáme. :slight_smile: Krásný fotky máš a nevypadáš, že by si dneska rodila, voe :sweat_smile: :grinning: :sunglasses: Závist největší :sweat_smile:
Snad to malé brzo splaskne, kdo by se chtěl kojit, když má plné bříško plodovky a ještě se jí špatně dýchá, prdelce malikaté :fearful:
16. bře 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat je modelína i na porodním sále:slight_smile:) a malá je teda nateklá pěkně..njn to jsou ty naše přenášený dítka :slight_smile:))
je krásná..a podobná Denisce po narození..
16. bře 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
až na ten nosánek!!!!
16. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat čau, jé!!! to se určo spraví!

já budu asi taky on-line, anvic mam modem od Ufonu od brachy pripadně :slight_smile: já závislák, notebook by mi mohl pujcit tata.
16. bře 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat to jsou nadherne fotky, ty jo, bracha sikulka. No jsi fakt pekná holka a neverila bych ze jsi rodila ty, jak to z tebe vyndali? :grinning:
16. bře 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to snad ani nen mozne - po porode a vypada, akoby prave vysla na predvadzajuce molo. :grinning: Krasne fotky mate uz z porodnice. Moc vam to spolu sekne. :wink:
16. bře 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak tam sedí v tureckém sedu :sweat_smile: , to si teda fakt nemůže dovolit téměř žádná rodička :sweat_smile: Těm by ta pipka asi dřív upadla :grinning: ,hlavně by se do toho sedu ani nedostala. :sweat_smile:

To se někdo má, ale to je dárek za to,že už to ke konci měla dlouhý :dizzy_face:
16. bře 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile:) to jo, u nas tam po porodu takhle sedela jedna Vietnamka a my vsechny kolem nadavaly, jak je tohle mozne!!! parada!
fotecky prekrasne, mala je bozi mrnousek!!! super, ze muze byt Kat hned tady :grinning:
16. bře 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem obdivovala etn sed

jinak mala je vcelku v pohode, na ucho si nenecha sahnout, ale pritom si na nej lehla a dokonce se v nem stourala, tak ja ted nevim, jestli ji treba jen nevadi to, ze na nej saham já... kazdopadne jsme kapali otobacid, tak uvidime, jako prvni pomoc to pry celkem zabira
16. bře 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauky, u nas noc dnes relativne pokojna, Dominik sa budil kazde tri hodiny, ale hned po kojeni zaspal, takze som sa normalne vyspala. Len raz som bola skontrolovat Sebastiana, inac s nim spal M a vraj celkom bol v pohode. Snida caj so suchym rohlikom ... Dali nam kapicky Hilac, ale teda mi povedzte, ako ten hnus date dietatu???
Inac mne sa lepsie sedelo v tureckom sede, ako normalne ... ale mozno preto, ze tiez bez nastrihu, a asi 3 stehy ...
Dnes ma caka pojistovna ...
17. bře 2010 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hylac Zdeni jsem dala jen jednoua poblinkala se, zkus radeji ten enterol, deti ho snasi a super zabírá! je to stejne, jen to nejsou kapky, ale kapsle a rozpustíš v pití.

jinak jste šikulky, držíme pesti! je to asi ten rotavir, hlavně at pije brouček, Xenule zacala byt rozmazlena a nechtela pit čaj, tak jsem ji koupila toho mrkvoveho Kubíka, ale musí to být ten bez cukru, je jen jeden jedinej, s pomerančem, tak jsem ho naředila a pila to a dobrý, tak kdyby něco, je to jeste alternativa. I kdyz etn pomeranč v tom neni uplně OK. Ale postupně by mohl.
17. bře 2010 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, Vy jste rodicky, to je mazec bez tech nastrihu :slight_smile:, asi uz je to na druhe ditko proste pripravene... ikdyz segru fikli pri vsech detech, mam pocit... Xeni, to budes asi taky bez, zadne strachy :grinning:

deni, jeste jsem si vzpomnela... Hipp dela primo ve sklenicce napoj ORS (je to mrkvovoryzovy odvar), Betka ho miluje a zabira... David ho ale nezkousel, tak nevim
17. bře 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
Teda Kat máš můj obdiv,já měla co dělat abyc seděla :sweat_smile: ale je fakt,že jsem byla trošku řízlá,ale zas docela dobře to sešila už když sem jela domu sem šití moc necítila :slight_smile:
Unás malý Hylakm nevadí a fakt jí zabírá,kamarádka byla včera s holkou taky u dr,protože maj už pár dní průjem,ale už totálně vodovej a taky dieta a hylak nic jiného :unamused:
17. bře 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
Kat, krásný fotky...a ten posed, já měla problémy se sezením ještě měsíc po porodu :unamused: A to měl malej jen 2610g...oni říkají, že ty malé děti mají víc místa a víc se tam šprajcují, jak lezou ven :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ježíši, ty průjmy to je hrůza...malej soused to měl taky.A teď už je sice ok, ale nechce nic sníst.
17. bře 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já citila nastrih pul roku, jako vážně,m nějak pevně mi to udajne zašili, takze se toho bojim hodně, budu prosit aby jsme to zvladli bez taky...no...radis tam trpet o pul hodky dyl. JInak dnes me boli všechno.

Mala si tady zpiva a tancuje, v dobrem rozmaru, bez teploty, ale jak dsahnu na ucho, urazí se az temer do plačtiva a mlátí mi ruku, ale tak ja asi odpo sjedu k ty dr, bude sice rev, ale tak se nat o koukne? nebo pockam do zitra jeste. Uz ji tam nic kapat nebudu asi nebo ja nevim. Ten otobacid je vylozene na zanety, kortikoid, tak to nechci kapat zbytečně, kdyz si sama od sebe neztězuije, že?
17. bře 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
minidetem a nedonosencum pry musi udelat vetsi nastrih, aby se jim nezmackla prilis mekka hlava atd., alespon tak mi to u porodu vysvetlili, nez me rizli :confounded: , protoze jsem nechtela...
17. bře 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pojistovna vybavena, dostali sme dokonca taky marketingovy kufrik a celkom super, bol tam plysovy medved, presnidavka, 2 latkove pleny s potiskem a kniha pro miminko Muj prvni rok ....
Inac Seb uz sa zda dobry, akurat je teda taky bez energie, chce len pozerat televizor a citat ...
a teraz budeme cakat, kto z nas ostatnych to dostane po nom ...
17. bře 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, snad odoláte, držím palce, ať jste zdraví.
17. bře 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, snad ty a malej mas inunitu, holt manža asi to chytne...
Jakou mate pojistovnu? vidis, co se vlastne musi delat, prihlasit ho nejak vid? ja vubec nevim, jaky papiry mam vsechny udelat pri narozeni?
17. bře 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě jsem si tak říkala ež potřebuju tašku na mimino a kyblík koupací... noc dulezitýho, ale asi by se hodilo. Tak kdybyste nejaka prazanda mela...a pujcila ci prodala...
17. bře 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja tiez neviem ohladom papierov, ale do 8 dni musis dieta prihlasit do svojej poistovne ... my sme vzp ...
17. bře 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek