November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole 🙂

Máme nový rok, z miminek už máme batolátka a to chce novou diskusy.Tož Vás tady všechny vítám 😉
katarina82
17. bře 2010
Bram, jj, nebýt té noci, tak rodím za litr kde komu 😃 😃 😃 Ale ta noc se k tomu porodu stejně nemůže moc počítat, páč den předtím jsem měla taky na ho.no noc, taky velké bolesti a nic, takže noc nepočítám a celkově to hodnotím jako super porod x-)
katarina82
17. bře 2010
Přihodila jsem tři fotky z blízka 😉 Tak můžete trochu porovnat. Jak říkám, v reálu se zatím všichni shodli, že vypadá jak Deniska jako novošek...
nikka.vo
17. bře 2010
Podoba tam určitě je, jsou to přeci ségry x-) ,ale Denča měla výraznější nosánek 🙂
lada82
17. bře 2010
krasna holcicka!!! krasny porod 😉
obla
17. bře 2010
Je krásná a je Denisce hrozně podobná .. denča byla drobná i v obličeji, proto ten nosík nebyl tak výrazný .. Kačenka má pčeci jen zatím eště buclatý obličejík .. x-)
mem
17. bře 2010
Kat krásný, mám slzy v očích, Kačka je roztomilá
bramburka
17. bře 2010
já chci taky!!!!! 😉
katarina82
17. bře 2010
Eli má pravdu, Kačenka je přece jenom o 800g těžší než byla Denča :-N Přitom je jen o jeden cm delší :-N :-p
kristynaw
17. bře 2010
x-) ja chci dalsi mimiii x-)
katarina82
17. bře 2010
No nic, nakojila jsem a už zase spí, tak si jdu taky lehnout, páč už počítám s tím, že v noci se to zlomí. Spala celé odpoledne až do teď... Tak dobrou noc 😉
katarina82
17. bře 2010
kristy 😃 x-)
bramburka
17. bře 2010
Kat ne, bude hodná, je spokojená, pokojnou noc, to naše dítě tam porad vrčí!
lenciatko
17. bře 2010
Kat - Kacenka vypada tak "dospelo..." 😃
lenciatko
19. bře 2010
jeeeej, uz ide novy kon!!!!!
lenkazdenek
19. bře 2010
A koukám,že už sme v novým 🙂
lada82
19. bře 2010
hurááá! ahoj v novém 🙂
my si konečně užíváme jaro, zkusili jsme kolo, vyházeli brouky z pískoviště... a tak 😃
lenkazdenek
19. bře 2010
My včera byly prvně na motorce 😃
JInak holky,dneska sem zas hlídala Maxíka ,pekly sme společně ve třech bublanina,malá na židly ,malej na ruce... fakt super,holky já začínám litovat,že sme si toho druhýho prcka neupletly dřív,teď mu mohlp bejt půl roku ,malá by měla kamaráda...no nic už je pozdě,tak teď si pár let holt počkám no :-N
micinka22
19. bře 2010
Holky tak kdo založí soukromý Listopad ????at už nejsme videt 🙂)) a mužou psat vic i ty co nepsali🙂)
micinka22
19. bře 2010
Momentální Lilča 😃 😃 😃
obla
19. bře 2010
Ahoj holky, vítám v novém .. si tak říkám, že bychom si mohli udělat tu zamčenou diskuzi .. Co vy na to..? x-)
My včerejšek i dnešek strávili venku, na kole.. na písku .. nádhera x-)
obla
19. bře 2010
Tak já založím : )))) Ještě jsem nezakládala .. x-) JO, JO, JOOOOOOOOOOOOO ! 🙂
bramburka
19. bře 2010
si založ 🙂 příště já 🙂

jo my uz na motorce byli i ve sněhu, ale včera 1. vetsi vejlet a dneska byla Xenda s dědou na kozách a kachnách a muflonech, no snad to ustojíme zdravé!

jsem zvedava na novýho koně, zatím grafika nic moc teda...
bramburka
19. bře 2010
joa lae dobrý že se to nevrací zase na spol. termin, ze nemusim furt klikat a obnovuje se to samo? nebo musim aktualizovat?
obla
19. bře 2010
Ták, kočky, je to tam x-)
pekkra
19. bře 2010
Kuk, tak už jsem taky v novém 😃
bramburka
19. bře 2010
kde? Eli?
pekkra
19. bře 2010
Bram: V soukromých skupinách🙂
nikka.vo
19. bře 2010
Kurňa Kat,to už si nepřečtu nic o Kačence 😞 Koukej podávat hlášení a fotky alespoň na FB, prosííííííím 😕
denisia
20. bře 2010
Ahojky holky, tak vy uz tu frcite, hej?
denisia
20. bře 2010
no, zrejme mam fotoblog na slovenskej stranke. Dufam, ze mi to admini prenesu sem ...

Začni psát odpověď...

Odešli