• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Hanul přesně. :grinning: Malá když jde dělat něco,co nesmí,tak nahodí zvláštní výraz,pořád se ohlíží a čeká,že si jí někdo všiimne.Spíš bych ale řekla,že i chce,ať vidíme,že dělá,co nesmí,prostě provokuje.

Tak mi psa nemáme,ale u babičky pravidelně psům vylévá vodu a nemusím určo říkat,že většinou na sebe místo na zem.

Hedelix jsem nezkoušela.
26. únor 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau nam zabral Hedelix i mucosolvan, ale davala jsem ji ho jen jednou...tak nevím.
26. únor 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
svom dr.je tam i dopledne tak uvidí
26. únor 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanul malou tv vůbec nebere,si vždycky říkám,kdyby aspoň na deset minut a ono nic.Tu tv zajímá jedině,když chce provokovat,tak do ní mlátí,to je tak vše. Ona si sem tam hraje,ale spíš lítá po celém bytě a krámuje,nestíhám uklízet.Kdyby si s tím aspoň hrála,ale to ona ne,jen to vyháže a jde vyhazovat něco jiného.

My dnes máme polívku s knedlíčkama a sekanou s bramborem.
26. únor 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanul a nebo můžeš zavolat k dr. a zeptat se,co si o tom myslí. :wink:
26. únor 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
svom ajooo to mě nenapadlo ji zavolat :grinning:

čau bram no právě zase kašle od neděle tak kdybych vystřídala všechno tak nevím :pensive: :slight_smile: a kam jedete na dovču??

svom tak náš by seděl u telky snad pořád :confounded: :confounded: ,ale zase když ho chytnou hračky dokáže si celé odpoledne hrát v pokojíčku
26. únor 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já udělám Tomíkovi čočkovou polévku...a já neobědvám, díky nervům nemůžu skoro nic sníst :unamused: Televize ho nebaví, chvíli si vydrží hrát sám, pak si přijde pro mne, chytne mě za ruku a musíme korzuovt po bytě...klidně i hodinu.Jinak si hrajeme s autíčky...a taky krámuje, vyhazuje věci z šuplíku, včera shodil kytku, vodu vylejvá psovi pravidelně, na sebe...a zápasí s vysavačem.
26. únor 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no on ten kašel chytnul od mě :frowning2: :frowning2: já začala a on má potřebu mě pořád líbat :dizzy_face: :frowning2: :frowning2: a jak mu mám vysvětlit ,že nemuže :frowning2:
26. únor 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanul závidím,to já musím za malou pořád lítat.Protože většinou,když je klid,tak dělá něco,co nesmí.
26. únor 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
svom, máme podobné děti...holky, děsně závidím sousedce...budou se za 2 měsíce snažit o druhé mimi...ale přeju jí to, má za sebou 3 potraty a jinak na 4. pokus se jim zadařil krásnej kluk :dizzy_face:
26. únor 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svom on jak kdy někdy je fakt samostatná jednotka,ale jidy mě taky visí na noze pořád a je to knihomol věčně čte nebo maluje on je schopnej si číst i knížku moji bez obrázku :grinning: :grinning:
Vysavač malou taky občas zabaví,ale jen chvilku, ona ho chce zapínat a to nejde,nedávám jí ho zapnutý do zásuvky,takže jí brzo chytne vztek.
tak u násvysavač nic moc když ho vytáhnu a vysávám jakoby knučí že se bojí a když vysávám pořád za ním chodí,ale strach tam je, ale překonáváho bo se mu vysavač líbí :grinning:

iris neboj taky se jednou dočkáš druhého mimi :dizzy_face: :dizzy_face: kolik ti je jestli se smím zeptat :wink:
26. únor 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanul tak knížku si občas taky nosí,ale když jí chci ukazovat obrázky nebo číst,tak to ne,to jí vezme a buď jí mrskne na zem nebo s ní zdrhne. A o tom věšení na noze mi povídej,je to děs,nejvíc to dělá,když vařím,visí mi na noze a vřeští. :frowning2:
26. únor 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
bude mi v dubnu 29
Tomík mi nosí knížku se zvířátky a pak jak krtek cestoval
holky, máte nějakou zkušenost s človíčkovem?
26. únor 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris určo budeš taky mít další mimi. :wink:
26. únor 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris dívala jsem se na Tomáška a ten kráásnej :dizzy_face: :dizzy_face: a těch vlásku to my jsme holohlávci,ale asi před měsicem jsem ho vzala strojkem a trochu mu to zhoustlo :sweat_smile:

co to je človíčkov??něco jako mateřské centrum???
iris to jsi ještě mladá mě bud eletos 32 :confounded: :confounded: :confounded: už budu stará bréca :grinning: :grinning: tak druhé mimi bych chtěla letos stihnout uvidíme,alespon počít MM má 37 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jeho brácha je ve 40 dědečkem a on má batole :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanul, díky! Mareček je taky krásnej klučík :dizzy_face: Tomík měl vlásky od narození.Jen mě štve manžel, když měl Tom rok, fotil na digitál...a ty fotky jsem nikdy neviděla, tak důklsdně je někam stáhnul, že už je nenašel :angry: Digitál je služební, tekže nemám šanci si to stahovat sama...a doma mám jen na film.
Tady jde spíš o to, že na to druhé mimi nebudu mít ani partnera :confounded:
26. únor 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
U nás zabírá buď hedelix nebo mucosolvan junior
K té výchově,poprvé řeknu nesmíš,protože by se ti stalo ..... a maminka by byla moc smutná,podruhé jen ne nesmíš ,potřetí už zvýším hlas a počtvrté dám přes ručku,případně přes plenu-ale co se týká záchvatů vzýteku,tak naopak se otočím a řeknu jí,že když je taková tak sní nemluvím a dělám jako by tam nebyla .
Já bych chtěla druhé dítě do 30-takže času habaděj :wink:
26. únor 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem volala a mae radši přijít poslechne tak se jdu oblíct a jdeme ještě že je to jen kousek zatím pááááááááá
26. únor 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ať je Mareček ok, zatím papa
26. únor 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanul,ahojky. :wink:
26. únor 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani držím palečky,my taky trošku pokašláváme,ale nic hrozného,blbý je,že čekám na reakci po oč :unamused:
26. únor 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
my uklízíme šuplíky v lince, akorát Tomík mi to pořád zavírá auž mi tam zavřel prsty, momentálně se vzteká jak hysterka, dostane v 10 sunar a pošupajdí spát, doufám, že usne
26. únor 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris mě tu vyhazuje nádobí za skříněk v kuchyni,ale aspoň je chvilku zticha,ještě před chvilkou se vztekala. :unamused:
26. únor 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
po mně se šplhá a sthuje mi tepláky a kničí...jenže já uklidit musím :unamused:
26. únor 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris to znám moc dobře,pokaždé vyžadují pozornost,když zrovna nemůžeme a když jo,tak o ní zase nestojí.
26. únor 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu mu zamíchat ten sunar...odpoledne musím zajet koupit nový.
26. únor 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já čekám do půl jedenácté,pak dostane oběd a pomaže spinkat.
26. únor 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!
tak k tomu hraní, někdy je zlatíčko a hraje si sama (nejradši má vkládačky, puzzle, knížečky) :dizzy_face: a někdy mi visí na noze :unamused:, na televizi se dívá jenom na kouzelnou školku a na večerníček, vydrží těch deset minut, někdy ani ne, ale já jsem vděčná za každou minutu :wink:

iris, co bys neměla partnera?! nikdy přece nevíš, koho potkáš... :wink: :slight_smile: přece by sis nemyslela, že v 29 je se vztahy konec :wink:
26. únor 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek