November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole 🙂

Máme nový rok, z miminek už máme batolátka a to chce novou diskusy.Tož Vás tady všechny vítám 😉
svoma
26. únor 2009
Hanul přesně. 😃 Malá když jde dělat něco,co nesmí,tak nahodí zvláštní výraz,pořád se ohlíží a čeká,že si jí někdo všiimne.Spíš bych ale řekla,že i chce,ať vidíme,že dělá,co nesmí,prostě provokuje.

Tak mi psa nemáme,ale u babičky pravidelně psům vylévá vodu a nemusím určo říkat,že většinou na sebe místo na zem.

Hedelix jsem nezkoušela.
bramburka
26. únor 2009
čau nam zabral Hedelix i mucosolvan, ale davala jsem ji ho jen jednou...tak nevím.
hanulinecka
26. únor 2009
svom dr.je tam i dopledne tak uvidí
svoma
26. únor 2009
Hanul malou tv vůbec nebere,si vždycky říkám,kdyby aspoň na deset minut a ono nic.Tu tv zajímá jedině,když chce provokovat,tak do ní mlátí,to je tak vše. Ona si sem tam hraje,ale spíš lítá po celém bytě a krámuje,nestíhám uklízet.Kdyby si s tím aspoň hrála,ale to ona ne,jen to vyháže a jde vyhazovat něco jiného.

My dnes máme polívku s knedlíčkama a sekanou s bramborem.
svoma
26. únor 2009
Hanul a nebo můžeš zavolat k dr. a zeptat se,co si o tom myslí. 😉
hanulinecka
26. únor 2009
svom ajooo to mě nenapadlo ji zavolat 😃

čau bram no právě zase kašle od neděle tak kdybych vystřídala všechno tak nevím |-| 🙂 a kam jedete na dovču??

svom tak náš by seděl u telky snad pořád :-S :-S ,ale zase když ho chytnou hračky dokáže si celé odpoledne hrát v pokojíčku
iris
26. únor 2009
Já udělám Tomíkovi čočkovou polévku...a já neobědvám, díky nervům nemůžu skoro nic sníst :-| Televize ho nebaví, chvíli si vydrží hrát sám, pak si přijde pro mne, chytne mě za ruku a musíme korzuovt po bytě...klidně i hodinu.Jinak si hrajeme s autíčky...a taky krámuje, vyhazuje věci z šuplíku, včera shodil kytku, vodu vylejvá psovi pravidelně, na sebe...a zápasí s vysavačem.
hanulinecka
26. únor 2009
no on ten kašel chytnul od mě 😞 😞 já začala a on má potřebu mě pořád líbat x-) 😞 😞 a jak mu mám vysvětlit ,že nemuže 😞
svoma
26. únor 2009
Hanul závidím,to já musím za malou pořád lítat.Protože většinou,když je klid,tak dělá něco,co nesmí.
iris
26. únor 2009
svom, máme podobné děti...holky, děsně závidím sousedce...budou se za 2 měsíce snažit o druhé mimi...ale přeju jí to, má za sebou 3 potraty a jinak na 4. pokus se jim zadařil krásnej kluk x-)
hanulinecka
26. únor 2009
Svom on jak kdy někdy je fakt samostatná jednotka,ale jidy mě taky visí na noze pořád a je to knihomol věčně čte nebo maluje on je schopnej si číst i knížku moji bez obrázku 😃 😃
svoma
26. únor 2009
Vysavač malou taky občas zabaví,ale jen chvilku, ona ho chce zapínat a to nejde,nedávám jí ho zapnutý do zásuvky,takže jí brzo chytne vztek.
hanulinecka
26. únor 2009
tak u násvysavač nic moc když ho vytáhnu a vysávám jakoby knučí že se bojí a když vysávám pořád za ním chodí,ale strach tam je, ale překonáváho bo se mu vysavač líbí 😃

iris neboj taky se jednou dočkáš druhého mimi x-) x-) kolik ti je jestli se smím zeptat 😉
svoma
26. únor 2009
Hanul tak knížku si občas taky nosí,ale když jí chci ukazovat obrázky nebo číst,tak to ne,to jí vezme a buď jí mrskne na zem nebo s ní zdrhne. A o tom věšení na noze mi povídej,je to děs,nejvíc to dělá,když vařím,visí mi na noze a vřeští. 😞
iris
26. únor 2009
bude mi v dubnu 29
Tomík mi nosí knížku se zvířátky a pak jak krtek cestoval
holky, máte nějakou zkušenost s človíčkovem?
svoma
26. únor 2009
Iris určo budeš taky mít další mimi. 😉
hanulinecka
26. únor 2009
Iris dívala jsem se na Tomáška a ten kráásnej x-) x-) a těch vlásku to my jsme holohlávci,ale asi před měsicem jsem ho vzala strojkem a trochu mu to zhoustlo :-N

co to je človíčkov??něco jako mateřské centrum???
iris to jsi ještě mladá mě bud eletos 32 :-S :-S :-S už budu stará bréca 😃 😃 tak druhé mimi bych chtěla letos stihnout uvidíme,alespon počít MM má 37 :-p :-p jeho brácha je ve 40 dědečkem a on má batole 😃 😃 😃
iris
26. únor 2009
Hanul, díky! Mareček je taky krásnej klučík x-) Tomík měl vlásky od narození.Jen mě štve manžel, když měl Tom rok, fotil na digitál...a ty fotky jsem nikdy neviděla, tak důklsdně je někam stáhnul, že už je nenašel ]-( Digitál je služební, tekže nemám šanci si to stahovat sama...a doma mám jen na film.
Tady jde spíš o to, že na to druhé mimi nebudu mít ani partnera :-S
lenkazdenek
26. únor 2009
Ahoj holky
U nás zabírá buď hedelix nebo mucosolvan junior
K té výchově,poprvé řeknu nesmíš,protože by se ti stalo ..... a maminka by byla moc smutná,podruhé jen ne nesmíš ,potřetí už zvýším hlas a počtvrté dám přes ručku,případně přes plenu-ale co se týká záchvatů vzýteku,tak naopak se otočím a řeknu jí,že když je taková tak sní nemluvím a dělám jako by tam nebyla .
Já bych chtěla druhé dítě do 30-takže času habaděj 😉
hanulinecka
26. únor 2009
tak jsem volala a mae radši přijít poslechne tak se jdu oblíct a jdeme ještě že je to jen kousek zatím pááááááááá
iris
26. únor 2009
ať je Mareček ok, zatím papa
svoma
26. únor 2009
Hanul,ahojky. 😉
lenkazdenek
26. únor 2009
Hani držím palečky,my taky trošku pokašláváme,ale nic hrozného,blbý je,že čekám na reakci po oč :-|
iris
26. únor 2009
my uklízíme šuplíky v lince, akorát Tomík mi to pořád zavírá auž mi tam zavřel prsty, momentálně se vzteká jak hysterka, dostane v 10 sunar a pošupajdí spát, doufám, že usne
svoma
26. únor 2009
Iris mě tu vyhazuje nádobí za skříněk v kuchyni,ale aspoň je chvilku zticha,ještě před chvilkou se vztekala. :-|
iris
26. únor 2009
po mně se šplhá a sthuje mi tepláky a kničí...jenže já uklidit musím :-|
svoma
26. únor 2009
Iris to znám moc dobře,pokaždé vyžadují pozornost,když zrovna nemůžeme a když jo,tak o ní zase nestojí.
iris
26. únor 2009
Jdu mu zamíchat ten sunar...odpoledne musím zajet koupit nový.
svoma
26. únor 2009
Já čekám do půl jedenácté,pak dostane oběd a pomaže spinkat.
hanelka
26. únor 2009
ahoj holky!
tak k tomu hraní, někdy je zlatíčko a hraje si sama (nejradši má vkládačky, puzzle, knížečky) x-) a někdy mi visí na noze :-|, na televizi se dívá jenom na kouzelnou školku a na večerníček, vydrží těch deset minut, někdy ani ne, ale já jsem vděčná za každou minutu 😉

iris, co bys neměla partnera?! nikdy přece nevíš, koho potkáš... 😉 🙂 přece by sis nemyslela, že v 29 je se vztahy konec 😉

Začni psát odpověď...

Odešli