• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
hanel..tady je trošku to, že v případě, že dojde k nejhoršímu, tak znám jen jednoho člověka, kterého bych chtěla...
26. únor 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomík usnul :dizzy_face: Snad vydrží ty 2 hoďky jako každý den :wink:
26. únor 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris...třeba se to doma přece jen nakonec upraví :pensive: (pokud o to opravdu stojíš) a když ne...já si vážně myslím, že věty jako "časem někoho potkáš, najde se někdo jiný" prostě nejsou jen utěšovací bláboly, ale realita a pravda...bolet to bude a hodně, ale nakonec z toho vyjdeš posílená (jak to tady včera psala Domi) a bude líp :slight_smile: držím palce!!!
26. únor 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
neymslím, že je konec se vztahy, jen mám prostě depresi...potřebovala ych pokecat s nějakým chlapem, ale nikdo nemá čas
26. únor 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris no vidis .-) ze je nekdo kdo v pripade rozvodu sel .-)
26. únor 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, to jsem nepochopila...
26. únor 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no psalas že znas jednoho človeka kteryho bys chtela ne....nebo je ženatej? nebo by to nešlo ...když se teda manža zblazni opravdu ....tak mas aspon nekoho vyhlidnutyho ne :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
26. únor 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no...a není ten jediný člověk, kterého by iris chtěla, právě její manža? :confused: tak jsem to pochopila já :sweat_smile:
26. únor 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne, ...není ženatej, je momentálně nezadanej...moc fajn člověk...jen si myslím, že by nechtěl on mne, jako kamarádku ano, ale jinak nevím...a ani za ním nemůžu přijít, dokud si to doma nevyřeším, slíbil mi pomoc...ale nemyslete si, že ho chci kvůli tomu...znám ho moc dlouho a ...dál zatím nebudu rozepisovat
26. únor 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
iris nelámej nic přes koleno.

Holky, kde v praze mám koupit pro VERUŠ BOTY?....pardon
26. únor 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak jo :grinning: :slight_smile:
to je bezva, iris, ze někoho takového máš :slight_smile: že ti slíbil pomoc a tak...on takový ochotný fajn kamarád je k nezaplacení :wink:
26. únor 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ak jsme doma a Mareček je naprosto zdraví :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: až na kašel,ale na poslech dobrý,krk uši super tak holt jen vydržet a ted to má hodně z přechodu tepla do zimy a naopak tak snad to už bude jen lepší :dizzy_face: :dizzy_face:

haněl a co noci už máte lepší???
26. únor 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi,já kupuju ve zdravotní obuvy na poliklinice,ale teď sme koupily na jaro i v renu a u bati :wink:
26. únor 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
mno..noci...jako jo, už kojím v noci "jenom" 2x, dneska v noci dokonce jenom jednou!!! Julinka usnula večer před devátou a probrala se na mlíčko až ve 4.45, paráda :sunglasses: :dizzy_face: během noci třeba párkrát zakňourá nebo sebou začne mlít, tak dostane dudlík, přitisknu si ji k sobě a je klid, spí dál...ale fakt nevím, jak dlouho bude spát s náma :unamused: :confused: zatím to vypadá tak, že strčit ji do postýlky, dostane hysterický záchvat (i když je postýlka nalepená k mojí posteli) :unamused:
nevím no. zatím to teda neřeším, jsem ráda, že konečně jakžtakž spí ... uvidíme :sunglasses:
26. únor 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé haněl tak to je super a já bych to taky neřešila do 10 s váma spát nebude :grinning: :grinning: hlavně že se vyspíte

mareček usíná u sebe v pokojíčku a při prvnímprobuzení jde za mnou kolem 3až 4

tak jo jdu do hajan dospat noc
26. únor 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem po víc jak třech týdnech chtěla jít ven s malou a zase nic,hrozně tam sněží,ach jo. Jsem si říkala,že už to snad konečně roztaje a bude pokoj a ono nic. :frowning2:
26. únor 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LeniZ a za kolik?
26. únor 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi, ve zdravotní zimní za 720kč, v renu jarní v akci(loňská moda)330kč baťa přes net jarní okolo 500 a na doma máme sandálky ze zdravotní obuvy za 560 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
děkuji.zkusím ten net se podívat
26. únor 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!

botky mame vsechny z Nemecka, a tady v Cechach budu kupovat ve zdravotnich potrebach... do Clovickova jdeme prvne v utery... na kasel nam pomaha Ditustat... hraje si i sam, i cuci na telku, hlavne na Kouzelnou skolku a na DVD s Krtkem nebo Rumcajsem... kouse me silene :grinning:
26. únor 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
byli jsme na velkem ultrazvuku, vsechno je uplne v poradku... vyfasovala nas zase ta moje kamaradka z mladi z brigady ( :sweat_smile: ), co mi delala uz i cisare... vse nam hezky ukazala, a rikala, ze zatim neni pro druheho cisare duvod... ajajaj :grinning: :grinning:
26. únor 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi no, a co to teda je???? :wink:

Iris, zatím to nech bejt, času dosti...Odkud jsi? že se ptas na CLovíčkov?

Domi v normoš obuvi - mají tam i dětskou obuv. Tady na hájích.
26. únor 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to holcicka :grinning: jeeee.... :grinning: :grinning:
26. únor 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi super,gratuluju k úspěšné kontrole i k holčičce. :wink:
26. únor 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé, Ladi, tak tip mi nevyšel :grinning: to je bezva, že bude holčička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: takže Anežka nakonec néééé? Alžbětka je moc pěkná :slight_smile: :dizzy_face:
26. únor 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, dekuji... jak jsem slibila, jmeno vybira Honza - v navalu emoci zmenil na Betku :slight_smile: mne se take libi
26. únor 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, jedu k ségře do Prahy...

Bude rozvod.
dneska jsem chtěla jet malému koupit sunar...no a v autě na mě z kapsy u řidiče vypadly dva papíry,vždycky kouknu, jestli to vyhodit, nebo nechat...byla to konverzace mezi manžou a tou nádherou, z které vyplynulo, že spolu spali (celý listopad - já na to přišla hned na začátku, nisćméně mi tvrdili, že to není pravda, udělali ze mne paranoidní žárlivku), dále, že ona ho nechce, on ji stále uhání, lhal úplně všem - mně, jí, rodičům, šéfovi, na ty hory chtěl samozřejmě s ní )což mi bylo jasné), jsem se byla ztrapnit u nich v práci, udělala jsem scénu(takovou menší), manža mi sdělil, že ten rozvod chce, že mi to prý naznačoval celý týden (ještě včera říkal, že se rozvádět nechce) a já si to nenechala vymluvit...šla jsem se uklidnit k jeho šéfovi, manaž tam 2 x klepal a byl 2 x vykázán an chodbu...pak jsem šla zas za ní, v klidu popovídat, manža se mnou šel pak na parkoviště, že se rozvádět nechce a že jsem to já celé zkazila a vůbec, stěžoval si, že bude kvůli mně jít z práce...no prostě hrál na city...mám toho dost!!!! ani nevíte, jak se mi ulevilo, že jsem si na ní došlápla
26. únor 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris to je mi líto,ale třeba to takhle bude lepší.
26. únor 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě si to sichruje...volal, jestli večer budu doma, že to vyřešíme, ale že taky musí mluvit s ní...prostě...chce tohle...myslí si, že ji ukecá (už je mi to fuk), pokud ji neukecá, rád by zůstal s námi...
26. únor 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris, ježiši, to je story teda :confused: :pensive: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
26. únor 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek