• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
hanel, jako z filmu, viď :wink: a to jsem neuvedla všechny podrobnosti
26. únor 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris no k tomu teda nemám slov. :angry: Odkud vůbec jsi?
26. únor 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
od Křivoklátu
26. únor 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, jak z filmu :grinning: když si představím, jaks byla v té práci a mluvila s tou dotyčkou a tak...bože to musela být konverzace :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ale máš toho kus za sebou ne? :wink:
jsem zvědavá, jak to s manžou večer (nebo kdy) dořešíte....myslím na tebe :pensive:
26. únor 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha,mě to tak napadlo,jak jsi psala,že jste chtěli na Třeboňsko na dovču. :wink:
26. únor 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanel , díky...on bude napřed mluvit s ní...pokud ji "náhodou" potká
to víš, v té první chvíli jsem vážně slušná nebyla, první věc, co jsem udělala, že jsem jí ty papíry hodila na stůl :confused:
26. únor 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky,tak tchanovci odjeli,tak vecer,az bude mala spatdoctu tech 16 stranek,at vim,co se tu deje :sweat_smile:
26. únor 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris, to je v pr..li :( bohuzel sem si myslela, ze to tak nejak bude... ach jo...
drzim Ti palce, at to vsechno zvladnes, ale vypada to, ze je fakt lepsi byt bez nej

Kristy, ahoj, mate uz nejake napady na jmena?
26. únor 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
mame,ale jeste nerikame :slight_smile: ale pro holcicku,kluka jeste vybirame
26. únor 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uz se tesim, az odtajnite :slight_smile: jsem zvedava
26. únor 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi, bohužel...s tím nic nenadělám
26. únor 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem dočetla..

Iris, to je hrůza fakt, story jak z filmu, fakt že jo... Taky držím palce, ať všechno zvládneš. Víš co, buď ráda, že se na to všechno přišlo, že se to vyřeší, přebolí a život půjde dál :wink: Představ si, že by tohle nepřišlo a on by tě celej život tahal za nos :angry: :angry: :angry: A nezačínáš být ráda, že bude konec? Já to tak měla kdysi, kluk se se mnou rozešel, mě se zhroutil svět, celé dny jsem řvala, říkala si, že nikoho nikdy už nenajdu, no depka jak prase, pak jsem se dozvěděla, že mě podved už dřív, že o mě vykládal jaká jsem hysterka a pod... Já se tak naštvala, že mě ta bolest absolutně přešla, nebo se teda změnila v brutální naštvanost, čímž se mi to nakonec přecházelo mnohem líp :slight_smile: Vím, že to máš těžší, máte mimčo, bydlíte spolu, ale na druhou stranu tím, že máš Tomíka nejsi sama :dizzy_face: a navíc máš kámoše, který ti je ochotný pomoct, vždyť to je super, máš oporu do začátku :wink:

Ladi, tak teda oficiálně gratulka k holčičce :dizzy_face: I když jsem trochu myslela, že to bude chlapeček :sweat_smile:

Ahoj Kristy, u tebe si zase myslím, že to bude holčička :slight_smile: No takže, pokud to bude jako u Lady, tak je to jasnej kluk :grinning:

Včera jsme byli s Denčou zase u té kinezioložky :slight_smile: Bylo fajn, jen jsem pak byla utahaná. Deniska byla vzorná, i když jinak teda kvůli těm stoličkám dost řádí, dneska jsem objevila kousíček 10 zubu-taky stolička, chudák malá, už aby je měla všechny.
26. únor 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zítra jdu "povinně" zase na masáž :confounded: Já to nějak nemusím, jsem lechtivá :sweat_smile: Ale naši mě tam před měsícem dokopali a ten masér zjistil, že se mi tím, jak jsem furt nosila Denisku, když byla menší, a většinou v levé ruce-abych pravou mohla vařit a podobně, zkrátil nějaký sval a mám něco s lopatkou, tak mi to tahal zpátky-děsně příjemný :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: , ale prý je to nutný a mám i cvičit, jinak se to zkrátí víc a zatuhne a mohla bych mít trošku hrb :confused: :confused: :confused: No tak tam jdu znovu, no... A taky mě po tom, co mi pokřupal s krkem přestala bolet hlava. Takže užitečný to asi je, ale netěším se :unamused:
26. únor 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy, a co jinak? Máte se dobře? Co Abinka? :dizzy_face: A co bráška? :pensive:
26. únor 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Abinka dobry,musim pridat nejake fotecky. je s ni ted sranda,ale i dost zobi,dost se vzteka.

braska se drzi, uz sam dycha,zacina jist(krmili ho sondou), ma operace, dava se mu kuze z jinych casti tela na casti popalene...musi jit na laserovou operaci,ztrata zraku,trosku vidi,ale ne moc...je toho na neho hodne,je to tezky.... :pensive:
26. únor 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristy, ale hlavní je, že to jde k lepšímu :wink:

Denča taky víc zlobí, hlavně poslední týden nebo dva :rolling_eyes: Jak jí narostlo, a pořád ještě roste, tolik zubů naráz, tak je taková protivná a i se víc vzteká :confounded: Ale jak říkáš, je s ní i dost sranda :slight_smile: Si myslím, že s ní bude taky trochu ostuda. Jsme byli v DM-ku a na kase nás brala taková paní, no max 35 jí bylo a Denča "bába, bába" :sweat_smile: Jí říkám, že to není babička, že to je paní a ona zas bába, říkám né, není, tak je to teta a Denča, nenene bába a pak na ní ječelá babííí, babííí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Si pak chudák ženská určitě připadala staře :pensive: :sweat_smile:
26. únor 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..včera říkal to samé...nechce zatím rozvod, prý vedle sebe budeme žít (ne spolu) a pokusíme se dát Tomovi zázemí...navíc se ho hrozně dotklo, že před ní teď on vypadá jako největší lhář, hajzlík, křivák...on ji pořád brání...říkal,že nás má moc rád (ale nemiluje mě), že potřebuje čas...pořád dokola...řešit to nechce.

Kris, aspoň něco pozitivního :wink: Držím palečky!

Ladi, tak budete mít páreček, to je nádhera :dizzy_face: A já tipovala kluka.
27. únor 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Iris, zázemí pro Tomíka... Ony to ty děti stejně poznají, že se vedle sebe jen trápíte :pensive: :frowning2: a že to není "opravdové" :confounded:
27. únor 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ránko

kris to je super že je brácha lepšé :dizzy_face: :dizzy_face:

my snídáme a nechce ani ten chleba chjoo se fakt z něho zblázním dnešní noc dobrá kašlal jen chvilu tak doufám,že to je na ustupu at mužu dát mlíko protože nic nejí a mlíko vypije vždycky :pensive:

kat iris ahoj
27. únor 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak za sebou máme půlnoční brutální hysterák :rolling_eyes: :confounded: :frowning2: Denča se vzbudila, začala ječet a nepřestala minimálně 15 minut, nic nezabíralo,jsme do ní nacpali nurofen a namazali zuby, tak to pak přešlo, ale to místo, kde jsem včera objevila ten desátý zub, měla strašně napuchlé :frowning2: Ale pak spala až do rána :dizzy_face:

HANEL, ty v noci ještě kojíš? Jsi říkala, že to chceš utnout, ne? Já to zatím prdím, dneska jedla v noci jen jednou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jinak poslední dny jedla tak dvakrát až třikrát.
27. únor 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul, mě Denča, jak jí lezou ty zuby, vůbec nechce jíst, ona ani tomu mlíku moc nedá :confounded: V noci v puse nesnesla ani dudel a to už je teda co říct.
27. únor 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám dneska nejde elektrika, něco opravujou v celé této části města, až do tří myslím... Tak jsem zvědavá, jak dlouho mi pojede comp a modem :pensive: Ale tak stejně jdu na oběd k tátovi, protože tam povezu na hlídání Denisku před tou masáží. Tak přinejhorším tam pojedu dřív :sweat_smile:
27. únor 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute holky, znova nahliadam medzi vas ..
teda, najprv Ladi, tak to je super, ze to bude Betka, gratulka, i ked som teda prehrala v tipovacke :wink:

Iris, teda, story fakt des bes, drzim palce, aby si to vsetko ustala, bude to urcite strasne tazke, ale z dlhodobeho hladiska urcite lepsie a jednoduchsie ... kym je Tomik malicky, bude ovela jednoduchsie skompletizovat rodinu, hlavne teda pre neho ... zelam ti, aby ten kamarat, ktory ti snad pomaha prejst cez to tazke obdobie a podporuje ta, tak aby ti to v laske vyslo ....

Hanul, ma tesi, ze nie som jedina, ktora v noci este koji ... Seb si teda niekedy vypyta aj cez den, hlavne ked je unaveny a nema si kde pospat (kedze sme teraz na cestach) ...

Kris, drzim palecky, aby mal bracho energiu, hlavne mentalnu, sa dostat do co najlepsieho stavu ...

my stale cestujeme, par dni prsalo a bolo zima, ale uz je zase krasne teplucko. Sebik je zlaticko, fakt to vsetko zvlada dobre, akurat chce chodit vsade tam, kam nemoze :wink: zda a, ze aj nieco rozumie anglicky, ale mozno sa len pretvaruje. Co mame nove, ze je normalne zavisly na TV show pre deti, mame na notebooku a furt ukazuje na laptop a chce, aby sme mu to pustali ...
hej, a tu je link na jednu reklamu, v ktorej sa Seb asi na miliontinu sekundy objavi .. davaju ju na SK
http://www.youtube.com/watch?v=tpA-oVWRIZU

drzte sa vsetky a tesim sa na prazandy, ze dame spicha ...
27. únor 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám ted vyrostl osmej zub a to byla síla taky 3 dny nic nejedl a pak asi ho to polevilo snědl na oběd 2 porce co jsem měla nychystaný i na druhý den :grinning: :grinning:

ale bez toho mlíka nevím co mám vymýšlet ted snědl 2 kostičky chleba a nic no jo tak snad přijde až bude mít hlad

jéé tak jste měli hysteráček tak ještě že to dobře dopadlo :dizzy_face: :dizzy_face: a spala pak až do rána
27. únor 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni ještě tobě fááákt závidím,ale u nás už se snad taky blíží jaro :wink: :wink: a fotečky kráásný :dizzy_face: :dizzy_face:

a ladi gratulka k betynce taky kráásný jméno :dizzy_face: :dizzy_face:
27. únor 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denis, já taky kojím v noci :sweat_smile: Neboj, vůbec nejsi jediná :pensive:
27. únor 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau

Kat koukám jsem ráda, že uz mame vsechny zuby, ale vzhledem k tomu předkusu jsme se dnes vyspali do zásoby a ode dnes odnaučujeme dudlík, prostě dudu není a tečka. To bude noc!

Iris, hm, jak jsem rikala, chlapi se nepriznávají k nevěře leda že to myslejí vážně. Tak se to potvrdilo. Ona ho sice mozná nechce a tím pádem je ro něj jistější že bude mít tebe, která se o něj postara, ale ted záleží na tobě, jeslti mu odpustíš a jestli zapomeneš na to, že tě nemiluje. Osobně bych to asi nepřekousla a myslím, že jsi mladinká a krásná holka a na tu se kluci ejn lepí. Az budes v Praze u ségry (mj. kde bydlí?) tak dej vedet a jestli chces probereme to u kafe.

Jaro bude o víkendu! tak vyrazíme do Valdstejnský jízdárny na výstavu, pak jsou tam i ukázky barokních tanců i pro děti a tak myslím, že to bude hezký. Pražandy připojte se, komentovaná procházka začíná od 16h v neděli.
27. únor 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, aj ja by som si zavidela (sorry, nechcem provokovat) - najlepsia na tom je ta zmena, ze clovek vypadne z toho domaceho kolotoca... aj ked samozrejme starostlivost o sebastiana neodpadne, to je jedno, ci sme doma alebo nie, je to takmer vsetko na mne .... a myslim, ze nezalezi na tom, ci vypadnete do Australie alebo do Krkonos ... vylety do australie tiez nebudu kazdu chvilu ... mat cudzinca ma vyhody, ale aj nevyhody, aj ked sa to nezda, tie rozdiely tu su ....
kat, kolko uz mate zubov? my len tych 6 ...
27. únor 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul, jj, hysteráček, máme jich teď víc jak rostou ty zuby... :confounded:

A jéje, Denča zas kramaří :rolling_eyes: Vyházela mi celý šuplík spodního prádla, objevila tam nějaký památeční tampon-od léta používám ten kalíšek, takže fakt památeční :grinning: , rozbalila ho a hodila do záchodu :rolling_eyes: Měl rozměry přesnídávkové sklínky :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a teď otevřela mražák a rozžmoulala ledňáčka.

Jenže jak se na ní mám zlobit, když ji to vezmu, vynadám ji, a ona řekne takovým smutno-udiveným hláskem "máma", obejme mě, začne mě hladit a dává mi pusu :dizzy_face: To se ale samo neděje pokaždé, když jí něco vezmu, často se taky začne vztekat, ale zrovna teď mě začala hladit :dizzy_face:
27. únor 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj!
dekuju za Betynku :slight_smile: Honza sel rano do prace s flaskou sampusu, blazen :slight_smile:

Xeni, my uz mame nedeli zaplacnutou, skoda

koukame na Kouzelnou skolku, tak mam klid, pak pujdeme radit do knihovny ...

kdyz mu ted rostly ty zuby, za cely den skoro nic nesnedl
27. únor 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek