• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Ahojky.

Bram díky,hned jak to půjde,tak to vyzkouším,snad to zabere i u nás. :wink:

Jinak teda děs,malá chytla nějakou virózu,nic jí nebylo,včera dopo se jí spustila rýma a večer se mi zdála teplejší,tak jsem jí změřila a měla po odečtu 39,1,jsem si říkala,že noc bude opět katastrofa,i když tentokrát by k tomu měla důvod a ono nic,kéž by mi takhle spala pořád i zdravá. Jsme před chvilkou přišly od dr.,prej je to nějaká viróza a že to teď tady řádí,už minulý týden měla několik takhle malejch dětí,jsou to prej několik dní vysoké horečky a pak to zničeho nic zmizne. :frowning2:
12. led 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,jj oni varovaly před epidemií njákých chřipek či ci :frowning2:
Ladi,br,a to musím dneska skočit do billy pro ubrousky,myš a cvrčky to se mi tam teda vůbec nechce :unamused:
12. led 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás bylo ráno taky minus 14 a teď je minus 10,ale na sluníčku už to je v plusu.
12. led 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz tohle není chřipka,neví se,co to je.

Jo a ještě jsem nenapsala,že malá je ještě ke všemu zahleněná zase. :frowning2:
12. led 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
A s tím rodičákem,mě teda chodí 20.,ale když to vyjde na víkend,tak dřív.Ale napadlo mě,jestli nemají zpoždění kvůli Vánocím,já čekám na dopis ze sociálky už skoro dva týdny a pořád nic.
12. led 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
chudak Anetka...
LeniZ: to ji doneses tu mys mrazenou, nez dojdes domu :grinning:
12. led 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz jsem se musela smát - prej pro uborusky, myš a cvrčky - jako kdybyste to doma jedli :grinning:
12. led 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zus,no my sice cvrčky a myši nejíme,ale naše zvířectvo ano a bohžel v neděli ani jedno neměly :unamused:
12. led 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to prodávají v bille jo? :confused:
Leni Máte doma "jen"agátku anebo ještě někoho dalšího?
12. led 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zus,tady je v Bille zverimex tak tam,máme Agátku a ekony :slight_smile:
12. led 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooojky

já teda kojila 4 měsice,ael neměla jsem to tak rychle vzdát měla jsem být trpělivější :wink: ale mareček žádnou ujmu nemá ani nemocný nebyl žádny antibiotika neměla tak asi základ i tak má dbrej

a nej.novinky chodimeeeeeeeeeeeeeeee z ničeho nic to ani za ruku nikdy nechodil nic a najednous e postavil a jde,ale je teda jako opilec ještě nic moc neujde,ale většinu dne je na svych to jsem si myslela že se ani nikdy nenaučí

jinak holký co máte tu MP3 mareček ju šíleně miluje až mě to štve :frowning2: TOBI je už tak špinavej jak ho všude tahá když má špinavou pusu líbe ho valí se po něm jak ho vyčistit?????????????to asi nijak nejde co??????

rodičák mě chodí taky kolem 10 a pořád nic :angry:

holky kolik vám ještě vypijí mlíka??

jo Ladi a já jsem pro Tobiáška užasný jméno do kterého jsem se zamilovala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a pro Anežku Aniček je dooost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. led 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
HAni,to je super moc gratuluju :slight_smile: s tou opileckou chůzí to je v pohodě,my začřly chodit pomaličku po kouskách o vánocích a teď už my povětšinou po bytě chodí a za ruku dokonce utíká,jde to pak strašně rychle :wink:
Mlíka my vypije tak 250ml ráno ,máme sunar a střídáme vanilka-kakao
12. led 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Hanul, taky gratuluji k choezní :dizzy_face: :slight_smile:

Mně vypije ráno vždy 200 mlíka a večer cca taky 200ml. Někdy víc, někdy méně. Zkusila jsem dát mlíčko s kaší banán a to nechce ani vidět. Tak jsem to přimíchala do sunaru a to vypila. Prostě chce jen MM nebo obyč Sunar.
12. led 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tri stranky se me docitat nechteji,stalo se neco zavazneho? :slight_smile:
12. led 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Hanul, moc gratuluji!
a s temi jmeny se Ti to libi tak, jak to asi na 99% bude :slight_smile: Anicku (Honzuv napad) moc nechci, radeji Anezku... A Tobiaska hodne chce Honza (vsichni tedy desne nadavaji, ale co, bude to nase mimi)

je nejvetsi zima, co jsem kdy zazila... ted jsme byli u prakticke, na EKG a tak... dostala jsem vynadano, malo jim a jeste min piju... mam hrozne nizky tlak... ach jo
12. led 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mám za sebou nechutnou migrénu :frowning2: Myslela jsem, že mi praskne hlava :pensive: Kdyby tu nebyl Michal, tak nevím :pensive: Jsem se nebyla schopná ani postavit :confounded: Naštěstí už je to lepší a normálně funguju, jen mě ta hlava trošku bolí, ale to už je pohoda :pensive: Něměla jsem už tolik let, že jsem úplně zapoměla, jak moc je to hnusné :frowning2: Chudák brácha, trpí na to často :frowning2:

Jinak k tomu kojení, taky mi to příjde nechutné kojit školáky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já teda nevím, jak dlouho ještě kojit budem, kojíme jen večer a v noci, kromě dní, kdy jí něco bolí a nechce jíst, tak jí dám kozu, ať sní aspoň něco. Kojit budu dokud bude chtít, ale max do dvou let, jestli mě to začně nějak víc štvát, tak dřív. Byla bych ráda, kdyby se na to kojení vyprdla ona sama, ale to se asi nestane. Přes den teda kozu po mě nechce, nikde mě nesvlíká :sweat_smile:

Hanul, gratulka k chození :wink: U nás to bylo stejně, nechodila ani za ruce a pak se jednoho dne sama postavila a šmárovala si to přes celý pokoj :dizzy_face: Jsme z toho byli hotoví :slight_smile:

A k té mp3, u nás je Lily taky už jak prase :angry: Ale ten potah je pratelný, ještě jsem to nezkoumala, ale mělo by to jít sundat a vyprat :wink:
12. led 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak mlicka mi vypije 2-3x denne 250ml, takze 500-750ml
12. led 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy myslim že se nic nedelo....-))co mimi jak se dari,?
My pijeme mlicko jen rano 150ml..ale ma jogurt,tvaroh,kasi..takze mlika dost.-)
Ladi noo jasne pekjne jez!!!!!
KAt me boli hlava dva dny v kuse mazec...sice malo ale taky pekna otrava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi ono se opravdu nezavděčíš nikomu ,ale je to vaše díte a nakonec si stejně zamiluji všichni i to jméno já chci holčičku Bereniku a nikomu to jméno neřeknu páč už slyším ty kecy tak se to dozvi až se narodí :grinning: :grinning:

kat joo musím kouknout na návod,ale nevím nevim jak by se prala když tam jsou v těch rukách a nohách ty tlačítka
kat taky trpím na migrény měla jsem ju v těhu snad do 20tt katastrofa a musím říct že po porodu ani tuk tak doufám,že to i tak zustane....... :pensive:
12. led 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat tak super našla jsem to opravdu jde vyprat jak píšou doslova jde vyprat pokožka :grinning: :grinning: :grinning: tak to jsem štastná byla jsem z toho nervozní :grinning: :grinning:
a prosímtě deniska taky si to pořád přepíná zhlasuje atd atd
12. led 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, chudinko, neumím si to představit, s migrénou a aktivním prckem :confounded: :pensive:

ladi, s tím jménem je to fakt, že se člověk nezavděčí, hlavně že se dohodnou rodiče, na ostatní kašli :wink: Tobiášek je hezké jméno, a Vítek se mi líbí taky moc :slight_smile: Ale Anička se mi líbí víc, že mi přijde, že je tam víc variant :confused:, a Anežka...nevím, jak jinak se říká ještě Anežkám :sweat_smile: :slight_smile: ?
12. led 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanel, jj, furt to přepíná, vypíná... Jsem zvědavá, kdy to pokazí :pensive:

Jinak ty jména, víc se mi asi líbí Anička, ale je fakt, že jich přibývá a Tobiáška mám vybraného na druhé mimnko, kdyby to byl chlapeček, ale taky jich je čím dál víc :angry: Jinak Vítek je taky hezké jméno, sama bych na něj asi nepřišla, ale teď, když jsi ho tu zmínila, tak se mi fakt líbí :dizzy_face:
12. led 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano:slight_smile:
Je falt ze Tobiasku a Tadeasku pribyva silene ...:(( Ja mam Dominika a taky byl jednu dobu snad všude..tak snad se to uklidni nez porodim :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ránko

no jo z těma jména já chtěla na kluka Matěj a ted je jich kolem mě jak smetí :grinning: jsem štastná,že jsem dali Marečka přijde mě to jako nejkrásnější jméno na světě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale to asi každé z nás tady :wink: :wink: :wink: :wink:

mici já měla holčičku Dominiku,ale ted spíš Bereniku uvidíme :dizzy_face: :dizzy_face:

a co kilča odlepuji se od tebe???
13. led 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
HAnul joo dobry...sice ted sem mela ms tak nic dolu neslo...ale od 17.12 mam dole 5 kilo..tak jsem rada:slight_smile:)
13. led 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj!
No,my dali Davidka, a najednou ho ma snad kazdy :slight_smile: A s tou Anickou to prave nechci opakovat, tak bychom dali Anezku, a rikali ji podobne jako Anickam :slight_smile: Tobiaska prosazuje Honza hodne, mne se moc libi Vitek, ale Tobias take, takze se asi shodneme. U nas je to tezke, mame oba velke rodiny a v nich spoustu deti, takze neni uz z ceho vybirat.

Berenika je krasne, to chce moje kamaradka.

Prisel rodicak, huraaaaa.
13. led 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
koukám že se probíraj jména :slight_smile: Vítek je moc krásný,taky bych to dala,jenže u nás je holt tradice,takže když budem mít kluka má to jasný že,holčičku Aničku jsem chtěla taky,nakonec sme vybraly Klaudii a vzáloze Barunku,jenže to by měla narozky,šup svátek,šup vánoce
:unamused: takže jestgly bude příště holčička tak asi Katka nebo Kristýnka :slight_smile:
13. led 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
lADI mě ještě néééééééééééééééééééé :angry: :angry: :angry:
13. led 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ted jsem ho sundala z nocniku, prebalila, oblekla, obula, pustila- a prd, prd, pokakal se! to dela schvalne!
13. led 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko.
Huráááááá mě taky přišel rodičák :sweat_smile:
Ladi tohle mě malá dělá pravidelně :grinning:
13. led 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek