November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole 🙂

Máme nový rok, z miminek už máme batolátka a to chce novou diskusy.Tož Vás tady všechny vítám 😉
lenkazdenek
2. bře 2009
Ahoj Ladi,my by sme měly jít zítra do jeskyně .....ale nevím jestly stopro půjdem,jelikož tam máme jít se sestřenkou a ta byla o víkendu nachcípaná,tak uvidíme.
Jinak ještě jednou moc díky za ty odkazy,vše jsem obvolala a pak jsem se od ségřinýho nastávajícího dověděla,že in by to nejradši pojal jako obřad a pak něco malého u našich na zahradě,s čímž teda máma ani táta nesouhlasí,jednak máma nechce lítat okolo hostů .uklízet další den bordel a jednak prostě ani nemáme tolik židlí ,stolů a pak co když bude pršet?Táta by to nejradši nechal udělat v bášti-hostina + selátko . Takže jim na to kašlu,protože ty se asi nedohodnou a nakonec to fakt bude muset bejt u našich doma(nebo vůbec a to by byl ženich nejšťastnější)
lada82
2. bře 2009
L: tak proste my budeme v Clovickove, kdyztak napis sms 🙂
to je tedy toco kolem hostiny ... ja bych taky byla pro prase a Bast nebo Koliba
lenkazdenek
2. bře 2009
jo holky ještě dotaz,nám došel vigantol,ale nemáme ještě úplně srostlou hlavičku chybí nám tak na 1 palec,tak nevím jestly mám letět pro další vigantol =-)
svoma
2. bře 2009
Ahojky,

už fakt netuším,co je to s malou,jsme byli od pátku u mamky a obě noci spinkala celou noc 11 hodin a během dnů 2 hodiny. A tady doma jsem ráda,když spí v noci 4 hodiny v kuse.

Leniz ten Vigantol nevím,zkus zavolat dr. My ho bereme taky,ale jen přes zimu,kvůli tomu,jak je malá pořád nemocná.
bramburka
2. bře 2009
Svoma myslim, ze se tam proste citis v pohode a ona se pak take cití v pohodě... 😉

Lada, no my zitra mame plavani, navic mam pocit, ze po 100 letech na me leze chripka, pali mě v nose a zvysuje se mi teplota, az dam malou spat, zkusim se na chvilku zachumlat.

LeniZ my taky nemame srostlou hlavicku a etda vigantol ji nedavam od roka...?
lada82
2. bře 2009
holky, to neva, ja tam s nim nejak dve hodky preziju, pak anglina ve skole, knihovna a frcime domu 🙂
hlavne se, Xeni, vylez, Honza je chudak taky nejakej nachcipanej
Vigac nemam uz tak 2 mesice :-|
bramburka
2. bře 2009
holky, mama jak mela ten zapal plic, tak ted ji nasli nádor na plicích |-| Nevedí, jestli je zhoubny nebo ne, ale mel by jit operovat a histologie bude az za mesic |-|
lada82
2. bře 2009
bram, to je hrozne 😞 to je mi moc lito- ale drzim palce, musi to byt v pohode!
my jsme si neco podobneho prozivali se segrou pred 14 dny, ja to sem ani nepsala... delozni cipek... dopadlo to ale zatim dikybohu relativne dobre
bramburka
2. bře 2009
ja ot taky nechtela psat, cekala jsem jak to dopadne...
lenkazdenek
2. bře 2009
Xeni,to je mi moc líto 😞 😞 já pamatuju jaký to bylo,když dr myslely že má máma poslední stadium rakoviny,díky bohu,to byl jen hnis. MOc jí držím palečky
svoma
2. bře 2009
Ahojky,

Bram to je mi líto,tak ať to dobře dopadne.

Mám dotaz,myslíte si,že nejsem normální,když si nepřeju,aby mi do malé cpali čokoládu a slané tyčky? Mi přijde,že si o mě myslí,že jsem matka tyranka,když jí to nedovolím.Netvrdím,že čokoládu nikdy neměla,měla jí,když viděla MP,že jí má,tak jí kousek dal,ale přijít k ní a cpát to do ní mi prostě vadí.
bramburka
2. bře 2009
xhapu svoma, chapu... 😉
svoma
2. bře 2009
Bram díky,aspoň někdo. 😉
lenkazdenek
2. bře 2009
Luci,jsemš naprosto normální,jako naše taky dostane čas od času něco sladkého-čokošku(2ty čtverečky jedný kinder čokolády) brumíka,brumík lodička,domapečený ,musly tyčinky nebo sušenku ,ale nemá to samo každý den. Naši i tchánovy vždycky něco přivezou,ale pokud řeknu že už sladké dnes měla,tak jí to schovaj na jindy 🙂 a za tyranku nejsem,naopak mě maj za normální a rozumnou 😉
svoma
2. bře 2009
Leniz se máš,podle babičky a jejích známých je malá chudáček. :-|
svoma
2. bře 2009
Jo a babička taky nedokáže pochopit,že mi nemá malou cpát mezi jídlama,ona by jí nejradši krmila něčím od rána do večera, :-|
hanelka
2. bře 2009
ahoj holky,
bram - dobře to dopadne, musí!držím palce...

svoma - chápu tě úplně 😉 malá čokoládu ještě vůbec neměla 🙂 občas dostane nějakou sušenku nebo od mamky domácí buchtu a to ochutná, aby se neřeklo a konec, víc nechce...ona NAŠTĚSTÍ vůbec nepochtívá, když někdo před ní jí, je jí to úplně jedno 😎 a i když jí občas nabídnu kousek nějakého sladkého pečiva, udělá nenene a utíká pryč 🙂 a já jsem strašně ráda, že to takhle je!!!!! však ona se ještě sladkostí nají, až bude větší, to je mi jasné...
ale opravdu nechápu, když někdo cpe takhle malým děckám sladkosti a tak...dobře, kousek, když se to jí před něma, ale aby se jim to ještě zvlášť nabízelo :-| , to by mi teda vadilo hodně moc ]-(
a naši jí teda nic nedávají, babička občas něco koupí, ale to sním já a je to 😎
katarina82
3. bře 2009
Ahoj holky,
Bram, to je mi líto, držím palce, ať to dobře dopadne |-|

S tím cpaním čokoládou... Babička-Denčina prababička by ji cpala furt, ale naštěstí respektuje a ptá se, jestli jí může dát nebo ne, ale pravidelně nosí celou krabičku Kinder čokolády, takže se mi to tu kupí, páč ona jí dá přede mnou jednu kostičku z jedné tyčinky a tím to hasne, já sama jí to nedám. Moje máma ji přinese sem tam lízátko, ale Denča líže chvíli a konec-má rozum 😃 a tchýně jí furt cpe slanýma tyčinkama a minule chipsama ]-( ]-( ]-( To už jsem po Michalovi hodila vraždící pohled, tak jí řekl, že chipsy už ne, ale i tak... 8-( Já jí dám sem tam lentilku, jeden čas ji měla za odměnu, když měla nedávno období a nechtěla kakat do nočníku |-| , ale to byla jen jedna za den, za pár dnů se to spravilo a už kaká "zadarmo" 😃
Akorát v neděli jsme byli s Michalem v kině, tak hlídali naši a máma mi pak bonzovala na tátu 😃 , že D. furt chce něčím cpát :-p Naštěstí je to vesměs zdravé, jako ovoce, zelenina a pod, no pak Bebe dobré ráno... Ale to mi zas tak nevadí.
Včera tam byla dopoledne na hlídání zas, musela jsem po roce |-| na gyndu, tak mi pak už hlásil táta sám, co jí dal :-p
katarina82
3. bře 2009
Jinak jí návštěvy nosí ty Kinder mléčné řezy, brumíky a tak, a to ona taky nechce. Zrovna před chvílí ukazovala "co to je?" na brumíka, co jí přinesla minulý týden kámoška, tak jsem jí ho chtěla podat a ona "nenene" a šla pryč a to je už po několikáté, ty sladké věci nějak nemusí, dřív jsem jí dávala grahanové tyčinky, když jsme byli nakupovat a byla protivná, ale už nechce ani je.
bramburka
3. bře 2009
holky ja tomu vubec nerozumim, tak jina dr. rekla, ze za mesic histologie je nesmysl, at si tam zavola. tak tam mama volala a opravdu, vysledky uz tam byli. Ale jsou pry na hraně a je třeba vzorek odebrat znova no neverila jsem vlastnim usim, co to je? nejdriv se s ni nikdo nebavil, vysledky, ze ma nador ji sdelila sestra stylem, tady mate zpravu a prijdte za mesic a najednou tam vysledky jsou ale spatny, takze by tam mama prisla za mesic a rekli by ji prijdte na novy odber a zase mesic cekat? No to nevim teda, vsude se pise, jak je dobre, ze se to chytí včas, že?
svoma
3. bře 2009
Ahojky,

Bram to je teda děs,ti doktoři k tomu vážně přistupujou nějak "zajímavě". Vždy říkají,že je třeba,aby se to podchytilo včas,no teda nevím,jestli by neměla změnit dr.
lenkazdenek
3. bře 2009
Ahoj holky
Xeni,kam máma rpoboha chodí do nemocnice? To je fakt super přístup a komunikace ]-(
Kat buď ráda,nám přinesly o víkendu rodiče 5 brumíků a malá hned brumi,brumi :-o 😃 no,ale i tak měla smůlu a dostala nakonec švestku 😉 já třeba brumík dávám když má ke sváče třeba bílej jogurt a nestačí jí to,jinak moc nedostává,ikdyž proší o koko nebo brumi ,mňami :-N
lenkazdenek
3. bře 2009
venku je teda počasá hnus :-p kdybych nemusela nakoupit tak sem celý den doma.
Jinak Ladi hostinu sme nakonec rezervly v tom bášti,ženich řekl ,že je mu to jedno,tak se pak bude divit 😉
bramburka
3. bře 2009
no v Krči LeniZ, ale uz se dohodla a v patek se bude registrovat v Motole, tam to má dobrou pověst. Upřímně, kéž by se nakonec potvrdilo, že to nádor není! tuk tuk tuk kéž by... |-|

Venku hnus, ale jela jsem nakoupit dobrovolne, po ceste zpet snedla celou kaiserku, tak nevim, kdy mam ohrat ten obed. A ja mam rymu. Pujdu si po obede taky odopcinout. Jdu vařit čaj.
micinka22
3. bře 2009
Bram je mi to lito a drzim palce at se to neprokáže!!!

U nas se sladky po tom roce roujelo..ne ze by to mela porad ale tak jednou tydne brumika a jednou bobika 😃 😃 ale zacla pribirat jak se nasjelo na normalni jidlo tak ma trosku utrum..u nasich krotim jak se da..segra ji dycky neco sladkyho nejlip s cokoladou donese...takze ji necham ..pac prece jen je to teta..ale s mírou...jak jsme doma tak má tak akorat graham tycinku nebo raciolku jabko skorice..ty ma rada a sladky to je taky...ale sni jednu dve...
katarina82
3. bře 2009
Bram, to je děs takový přístup ]-(

LeniZ, Denča někdy taky prosí, ale o tu lentilku. Nic jinýho nechce, nebo si jen kousne a konec, ale někdy ani tu lentilku "nesní" celou a po chvíli ji tahá rozpatlanou z pusy jakože si ji mám vzít :-p Dneska místo lentilky dostala mrkev a taky spokojenost 😎

Tu je taky hnus počasí, prší, bahno... 8-( Ale stejně jsme už byli venku, páč za mnou D. lítala s kombinézou a že pápá 😃 Tak jsme šli aspoň na zahradu, no nemusím vám povídat, jak vypadala, když jsme šli domů :-x 8-( |-| 😃 :-p Bahnivá koule :-x Ale byla spokojená, tak co...
katarina82
3. bře 2009
Mici, raciolku, to je nápad, taky koupím 🙂

Jsem se zas vytočila, jak jsem psala o té tchýni a chipsech, musím Michalovi říct, ať jí to nějak vysvětlí, já se s ní dohadovat nemíním |-|
lenkazdenek
3. bře 2009
u nás místo sladkýho ještě projde banán,nebo musly tyčinka(kupuju takový ty bez přídavků cukru nebo přímo z dmka) ale jako třeba chipsy to díky bohu nikoho z rodiny nenapadlo,bu´d má svoje klukuřičné křupky,nebo když je oslava tak jí namáznu veku s lučinou a dám to nakraj tácu aby se mohla vzít 🙂
my byly teď nakoupit,malá chce venku furt lítat,jenže když prší tak to nejde,leda bych jí koupila pláštěnku =-)
katarina82
3. bře 2009
Leniz, my byli venku v nepromokavé kombinéze, co měla na zimu, beztak je venku zima...
micinka22
3. bře 2009
a jsem zvedava co |Kristy donese za zprávičku x-) x-) x-) x-)

Začni psát odpověď...

Odešli