• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Ahoj Ladi,my by sme měly jít zítra do jeskyně .....ale nevím jestly stopro půjdem,jelikož tam máme jít se sestřenkou a ta byla o víkendu nachcípaná,tak uvidíme.
Jinak ještě jednou moc díky za ty odkazy,vše jsem obvolala a pak jsem se od ségřinýho nastávajícího dověděla,že in by to nejradši pojal jako obřad a pak něco malého u našich na zahradě,s čímž teda máma ani táta nesouhlasí,jednak máma nechce lítat okolo hostů .uklízet další den bordel a jednak prostě ani nemáme tolik židlí ,stolů a pak co když bude pršet?Táta by to nejradši nechal udělat v bášti-hostina + selátko . Takže jim na to kašlu,protože ty se asi nedohodnou a nakonec to fakt bude muset bejt u našich doma(nebo vůbec a to by byl ženich nejšťastnější)
2. bře 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
L: tak proste my budeme v Clovickove, kdyztak napis sms :slight_smile:
to je tedy toco kolem hostiny ... ja bych taky byla pro prase a Bast nebo Koliba
2. bře 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky ještě dotaz,nám došel vigantol,ale nemáme ještě úplně srostlou hlavičku chybí nám tak na 1 palec,tak nevím jestly mám letět pro další vigantol :confused:
2. bře 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

už fakt netuším,co je to s malou,jsme byli od pátku u mamky a obě noci spinkala celou noc 11 hodin a během dnů 2 hodiny. A tady doma jsem ráda,když spí v noci 4 hodiny v kuse.

Leniz ten Vigantol nevím,zkus zavolat dr. My ho bereme taky,ale jen přes zimu,kvůli tomu,jak je malá pořád nemocná.
2. bře 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoma myslim, ze se tam proste citis v pohode a ona se pak take cití v pohodě... :wink:

Lada, no my zitra mame plavani, navic mam pocit, ze po 100 letech na me leze chripka, pali mě v nose a zvysuje se mi teplota, az dam malou spat, zkusim se na chvilku zachumlat.

LeniZ my taky nemame srostlou hlavicku a etda vigantol ji nedavam od roka...?
2. bře 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, to neva, ja tam s nim nejak dve hodky preziju, pak anglina ve skole, knihovna a frcime domu :slight_smile:
hlavne se, Xeni, vylez, Honza je chudak taky nejakej nachcipanej
Vigac nemam uz tak 2 mesice :unamused:
2. bře 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, mama jak mela ten zapal plic, tak ted ji nasli nádor na plicích :pensive: Nevedí, jestli je zhoubny nebo ne, ale mel by jit operovat a histologie bude az za mesic :pensive:
2. bře 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, to je hrozne :( to je mi moc lito- ale drzim palce, musi to byt v pohode!
my jsme si neco podobneho prozivali se segrou pred 14 dny, ja to sem ani nepsala... delozni cipek... dopadlo to ale zatim dikybohu relativne dobre
2. bře 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ot taky nechtela psat, cekala jsem jak to dopadne...
2. bře 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,to je mi moc líto :frowning2: :frowning2: já pamatuju jaký to bylo,když dr myslely že má máma poslední stadium rakoviny,díky bohu,to byl jen hnis. MOc jí držím palečky
2. bře 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Bram to je mi líto,tak ať to dobře dopadne.

Mám dotaz,myslíte si,že nejsem normální,když si nepřeju,aby mi do malé cpali čokoládu a slané tyčky? Mi přijde,že si o mě myslí,že jsem matka tyranka,když jí to nedovolím.Netvrdím,že čokoládu nikdy neměla,měla jí,když viděla MP,že jí má,tak jí kousek dal,ale přijít k ní a cpát to do ní mi prostě vadí.
2. bře 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
xhapu svoma, chapu... :wink:
2. bře 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram díky,aspoň někdo. :wink:
2. bře 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,jsemš naprosto normální,jako naše taky dostane čas od času něco sladkého-čokošku(2ty čtverečky jedný kinder čokolády) brumíka,brumík lodička,domapečený ,musly tyčinky nebo sušenku ,ale nemá to samo každý den. Naši i tchánovy vždycky něco přivezou,ale pokud řeknu že už sladké dnes měla,tak jí to schovaj na jindy :slight_smile: a za tyranku nejsem,naopak mě maj za normální a rozumnou :wink:
2. bře 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz se máš,podle babičky a jejích známých je malá chudáček. :unamused:
2. bře 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a babička taky nedokáže pochopit,že mi nemá malou cpát mezi jídlama,ona by jí nejradši krmila něčím od rána do večera, :unamused:
2. bře 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
bram - dobře to dopadne, musí!držím palce...

svoma - chápu tě úplně :wink: malá čokoládu ještě vůbec neměla :slight_smile: občas dostane nějakou sušenku nebo od mamky domácí buchtu a to ochutná, aby se neřeklo a konec, víc nechce...ona NAŠTĚSTÍ vůbec nepochtívá, když někdo před ní jí, je jí to úplně jedno :sunglasses: a i když jí občas nabídnu kousek nějakého sladkého pečiva, udělá nenene a utíká pryč :slight_smile: a já jsem strašně ráda, že to takhle je!!!!! však ona se ještě sladkostí nají, až bude větší, to je mi jasné...
ale opravdu nechápu, když někdo cpe takhle malým děckám sladkosti a tak...dobře, kousek, když se to jí před něma, ale aby se jim to ještě zvlášť nabízelo :unamused: , to by mi teda vadilo hodně moc :angry:
a naši jí teda nic nedávají, babička občas něco koupí, ale to sním já a je to :sunglasses:
2. bře 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Bram, to je mi líto, držím palce, ať to dobře dopadne :pensive:

S tím cpaním čokoládou... Babička-Denčina prababička by ji cpala furt, ale naštěstí respektuje a ptá se, jestli jí může dát nebo ne, ale pravidelně nosí celou krabičku Kinder čokolády, takže se mi to tu kupí, páč ona jí dá přede mnou jednu kostičku z jedné tyčinky a tím to hasne, já sama jí to nedám. Moje máma ji přinese sem tam lízátko, ale Denča líže chvíli a konec-má rozum :grinning: a tchýně jí furt cpe slanýma tyčinkama a minule chipsama :angry: :angry: :angry: To už jsem po Michalovi hodila vraždící pohled, tak jí řekl, že chipsy už ne, ale i tak... :rolling_eyes: Já jí dám sem tam lentilku, jeden čas ji měla za odměnu, když měla nedávno období a nechtěla kakat do nočníku :pensive: , ale to byla jen jedna za den, za pár dnů se to spravilo a už kaká "zadarmo" :grinning:
Akorát v neděli jsme byli s Michalem v kině, tak hlídali naši a máma mi pak bonzovala na tátu :grinning: , že D. furt chce něčím cpát :stuck_out_tongue_closed_eyes: Naštěstí je to vesměs zdravé, jako ovoce, zelenina a pod, no pak Bebe dobré ráno... Ale to mi zas tak nevadí.
Včera tam byla dopoledne na hlídání zas, musela jsem po roce :pensive: na gyndu, tak mi pak už hlásil táta sám, co jí dal :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jí návštěvy nosí ty Kinder mléčné řezy, brumíky a tak, a to ona taky nechce. Zrovna před chvílí ukazovala "co to je?" na brumíka, co jí přinesla minulý týden kámoška, tak jsem jí ho chtěla podat a ona "nenene" a šla pryč a to je už po několikáté, ty sladké věci nějak nemusí, dřív jsem jí dávala grahanové tyčinky, když jsme byli nakupovat a byla protivná, ale už nechce ani je.
3. bře 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja tomu vubec nerozumim, tak jina dr. rekla, ze za mesic histologie je nesmysl, at si tam zavola. tak tam mama volala a opravdu, vysledky uz tam byli. Ale jsou pry na hraně a je třeba vzorek odebrat znova no neverila jsem vlastnim usim, co to je? nejdriv se s ni nikdo nebavil, vysledky, ze ma nador ji sdelila sestra stylem, tady mate zpravu a prijdte za mesic a najednou tam vysledky jsou ale spatny, takze by tam mama prisla za mesic a rekli by ji prijdte na novy odber a zase mesic cekat? No to nevim teda, vsude se pise, jak je dobre, ze se to chytí včas, že?
3. bře 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Bram to je teda děs,ti doktoři k tomu vážně přistupujou nějak "zajímavě". Vždy říkají,že je třeba,aby se to podchytilo včas,no teda nevím,jestli by neměla změnit dr.
3. bře 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Xeni,kam máma rpoboha chodí do nemocnice? To je fakt super přístup a komunikace :angry:
Kat buď ráda,nám přinesly o víkendu rodiče 5 brumíků a malá hned brumi,brumi :astonished: :grinning: no,ale i tak měla smůlu a dostala nakonec švestku :wink: já třeba brumík dávám když má ke sváče třeba bílej jogurt a nestačí jí to,jinak moc nedostává,ikdyž proší o koko nebo brumi ,mňami :sweat_smile:
3. bře 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
venku je teda počasá hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: kdybych nemusela nakoupit tak sem celý den doma.
Jinak Ladi hostinu sme nakonec rezervly v tom bášti,ženich řekl ,že je mu to jedno,tak se pak bude divit :wink:
3. bře 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no v Krči LeniZ, ale uz se dohodla a v patek se bude registrovat v Motole, tam to má dobrou pověst. Upřímně, kéž by se nakonec potvrdilo, že to nádor není! tuk tuk tuk kéž by... :pensive:

Venku hnus, ale jela jsem nakoupit dobrovolne, po ceste zpet snedla celou kaiserku, tak nevim, kdy mam ohrat ten obed. A ja mam rymu. Pujdu si po obede taky odopcinout. Jdu vařit čaj.
3. bře 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram je mi to lito a drzim palce at se to neprokáže!!!

U nas se sladky po tom roce roujelo..ne ze by to mela porad ale tak jednou tydne brumika a jednou bobika :grinning: :grinning: ale zacla pribirat jak se nasjelo na normalni jidlo tak ma trosku utrum..u nasich krotim jak se da..segra ji dycky neco sladkyho nejlip s cokoladou donese...takze ji necham ..pac prece jen je to teta..ale s mírou...jak jsme doma tak má tak akorat graham tycinku nebo raciolku jabko skorice..ty ma rada a sladky to je taky...ale sni jednu dve...
3. bře 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, to je děs takový přístup :angry:

LeniZ, Denča někdy taky prosí, ale o tu lentilku. Nic jinýho nechce, nebo si jen kousne a konec, ale někdy ani tu lentilku "nesní" celou a po chvíli ji tahá rozpatlanou z pusy jakože si ji mám vzít :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska místo lentilky dostala mrkev a taky spokojenost :sunglasses:

Tu je taky hnus počasí, prší, bahno... :rolling_eyes: Ale stejně jsme už byli venku, páč za mnou D. lítala s kombinézou a že pápá :grinning: Tak jsme šli aspoň na zahradu, no nemusím vám povídat, jak vypadala, když jsme šli domů :zipper_mouth: :rolling_eyes: :pensive: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bahnivá koule :zipper_mouth: Ale byla spokojená, tak co...
3. bře 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, raciolku, to je nápad, taky koupím :slight_smile:

Jsem se zas vytočila, jak jsem psala o té tchýni a chipsech, musím Michalovi říct, ať jí to nějak vysvětlí, já se s ní dohadovat nemíním :pensive:
3. bře 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás místo sladkýho ještě projde banán,nebo musly tyčinka(kupuju takový ty bez přídavků cukru nebo přímo z dmka) ale jako třeba chipsy to díky bohu nikoho z rodiny nenapadlo,bu´d má svoje klukuřičné křupky,nebo když je oslava tak jí namáznu veku s lučinou a dám to nakraj tácu aby se mohla vzít :slight_smile:
my byly teď nakoupit,malá chce venku furt lítat,jenže když prší tak to nejde,leda bych jí koupila pláštěnku :confused:
3. bře 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz, my byli venku v nepromokavé kombinéze, co měla na zimu, beztak je venku zima...
3. bře 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jsem zvedava co |Kristy donese za zprávičku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. bře 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek