• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
my pujdeme asi taky ven ...ale nechce se miiiiiiii :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: :pensive: :pensive:
3. bře 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nenašla jsem kus zvyraznovače, asi ho spolkla, asi tak jen ten hrotík, asi ukousla a spolkla, myslíte, ež bych s tím mela neco delat?
3. bře 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, myslím, že ne :wink: Ony toho ty děti ještě snědí... :pensive:
3. bře 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak my dnes byly prvně s malou venku pěšky bez kočárku,na to,že šla prvně pěšky,tak to docela šlo,až na to,že jakmile jelo auto,tak se pod něj asi chtěla vrhnout nebo co,pokaždé,jak zahlídla auto,tak zdrhala na silnici.

A ještě mám dotaz,má nějaké veliké červené pupínky na zádíčkách,některé mají i bílý střed,nevíte,co to může být?Nevím,jestli s tím mám jít k dr.,má to předvčerejška. :frowning2:
3. bře 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram taky bych to asi nehrotila....njn lilca si dala venku kus hliny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. bře 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj!
jsem zvedava na Kristy :slight_smile:

svomi, neni to od zpoceni?
bram, buhvi, co snedi, aniz si toho vsimneme... ikdyz Davidek uz ted prestal veci strkat do pusy, vetsinou mi prinese, co najde... drobky, nite, kaminek, a minule ohnutej hrebik (to me malem kleplo)
3. bře 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
my dnes byli v tom Clovickove... Davidek jak z divokejch vajec - xylofon, klouzacka, domecek, houpadlo, deti... no des :slight_smile: od 9 do 10 tam bylo asi jen 5 deti, naprosta pohoda, pak se to nahrnulo, narvano, krik, tak jsme to zabalili - David si navic zacal hrat s dvirky od te ohrady a desne vsem prekazel :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale celkove dojem bezva

pak jsme byli v knihovne, tam lital jak pominutej, pak ve skole na kytare, na angline... no, cely den nespal, a ma energie asi 1000x vic nez obvykle... takze efekt detskych center jako vzdy
3. bře 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi to nevím,má to dole jakoby kousek na zadečkem.
3. bře 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chudinka, asi se nejak zpotila kolem plenky trebas, urcite to hned zmizi.
3. bře 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi já právě nevím,má to třetí den a vypadá to fakt škaredě,jenže na druhou stranu bych byla nerada,aby mi zase něco chytla u dr. v čekárně,tak vážně nevím. :unamused:
3. bře 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
radeji zavolej doktorovi, uvidis, co poradi
3. bře 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi asi jo,díky. Jinak teda koukám,jste měli docela náročnej den. Tě obdivuju,jak to zvládáš. :wink:
3. bře 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
svomi, taky ze sotva lezu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi to si dovedu představit. Ale zase za malou to stojí,ne? :wink: Taky sotva lezu a to nejsem těhu.
3. bře 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile:) to jsme dvojka teda...
jdu se nadlabnout, pak kouknu, jestli uz Kristy dorazila
3. bře 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj,jen jdi,taky čekám na Kristy a dobré zprávičky. :slight_smile:
3. bře 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lada, to je teda prča, Xenuš když byla minule v človíčkově, tak si hrála taky s těma dvířkama nejvíc :grinning: :grinning: nakonec jsme vidis mohli jit, jsem blba, protoze jsem nesla plavat, ze mam rymu, mala mela odpo 37,8, ale predtim ječela že si chce měřit teplotu sama, tak nevim, kdyz se rozcili, tak jí to vyjede a ted vecer 37,3, tak asi je to ten zub, to jsem vam asi nenapsala, uz ji vylezla 5 vpravo nahore!!!
3. bře 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co ta Kristy? To tu furt aktualizuju a nic...
3. bře 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holkyyyyy

diky Bohu je vse v poradku.... :grinning:
3. bře 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Super, gratulka :wink: A je to holčička? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. bře 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jo? Já tipuju holčičkuuuuu :dizzy_face:
3. bře 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. bře 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to zdrava holcicka. vzhledem k tomu,ze jsem rodila Abi driv a ze mam tu krevni poruchu a porod musi byt fakt naplanovanej,tak planuji amniocentezu v 36 tydnu a cisare v 37 tydnu,....takze uz mam jen 17 tydnu :sweat_smile: :grinning: :grinning: uvidime,jak vse dopadne,hlavne at vse dopadne dobre :slight_smile:
3. bře 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé kris gratulace ohromná,já to tušila :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: taky bych druhou brala zs holčičku
ted jsem zvědavá na ségru-tipuju kluka :wink:
holky a kde vlastně je ten človíčkov,že by sme tam daly někdy sraz :confused: já chodím co je tady poblíž-osmík,zítra oskárek :sweat_smile:
3. bře 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratuluji moc Lade i Kristy ke krásným holčičkám :slight_smile:
4. bře 2009 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
Tak Ladě a Kristy taky gratulujeme k holčičkám :wink:

Teda já bych spala....včera jsme tady měli akční noc. V noci za domem našla paní,která byla venčit psa, člověka bez známek života :frowning2: Akorát když jsme šli spát,tak kouknu z okna a paní se ho snažila oživovat,než jsem se stihla oblíknout,že jí půjdu nějak pomoct,tak naštěstí přijela rychlá....... Oživovali ho snad 20 minut,nakonec se to asi naštěstí povedlo :pensive: No nemohla jsem z toho spát.....docela mě to vzalo :confused:

Holky vy se máte,že se můžete scházet.....,trošken závidím :sweat_smile:
4. bře 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko holky :slight_smile:
Kristy bombaaaa že je vše OK :slight_smile:) a ja taky věděla že to bude ségra :grinning: :grinning: :grinning: tak mi vyšli oba tipy :grinning: :grinning:
jen 17 týdnů...mazec:slight_smile:) tak hlavně at jde všechno jak doted:slight_smile:) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Pekk uff to je desny:(( hlavne ze to zvladl:(
4. bře 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano!
ja uz vcera padla za vlast :slight_smile:
Kristy, moc moc gratuluji, ikdyz mi tip nevysel. Jmeno je prekrasne !!!

Ja musim vydrzet alespon do 37.tydne. 36+1 nebo 2 delam zaverecky ve skole ... Tak treba Isabell bude na svete drive, tedy doufam :wink:
4. bře 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
LeniZ: Clovickov je treba na Budejovicke v DBK, v tom obdchodnim centru. Tusim, ze to bylo 2.patro.
4. bře 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek