• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Juuu Isabelka ..to je jak Alžbětka skoro :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: obě jména krásné :slight_smile:
4. bře 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono je to totiz stejne jmeno :slight_smile: A taky Eliska=Alzbeta jinak.

Izabela je ženské křestní jméno hebrejského původu. Další variantou jména je Isabela. Význam jména se vykláda jako Bůh je má přísaha v případě, že se jedná o španělskou podobu původem hebrejského jména Alžběta a nebo jako bůh Bál povýšil, když se jedná o podobu starozákonního jména Izebel. V českém občanském kalendáři má svátek 11. dubna.
4. bře 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ženské vlastní jméno Eliška, resp. Elsa pochází z hebrejského elicheva, což znamená „Bůh je slibem“ či „Bůh je příbytkem“. Je považována za alternativu jména Alžběta
4. bře 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj a Elizabeth atd :slight_smile:..no ja chci pořád zkrácenou Ellu :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak za chvilkz jdeme k zubařce..jsem zvedava co bude delat az me bude vrtat...myslim že tu doktorku zbije :sweat_smile: :sweat_smile: a ten zvuk vrtacky asi neustoji :pensive:
4. bře 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jdeme k zubaři příští týden celá rodina :grinning: To bude ródeo :grinning:
4. bře 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Kris super,gratuluju ke zdravé holčičce. :wink:

Jsme byly u dr. s těma flekama,prý to vypadá jak nějaká vyrážka,do které se dostala infekce,dostala mastičku s antibiotikama a kapičky,aby jí to nesvědilo,jestli to do týdne nezmizne,tak musíme na kožní. :frowning2:
4. bře 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme zpátky..Lilca jecela kdyz mi cistila zubni kamen..ja jdu vyrvat moudraka a asi 6 ktera par let zlobi...no a jak sem sla na rentgen tak sirena hadra:// a venku sme potkali sousedky s deckama ..a honily se s lilcou a ona spadla a jeden na ni zezadu spadl a ona se mrskla do asfaltky...rev asi pul hodiny...:(( natika ji horni ret:((
4. bře 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...letmo zdravím...dneska nás ségra veze ke kamarádce a počítám, že v neděli stejně budeme muset domů, máme málo věcí...a hovor s manželem odkládat nemůžu, jsem zvědavá, jak si to rozmyslel...a zároveň se toho bojím.
4. bře 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris dopočin si a pak to pujde řešit líp s chladnějšín hlavou ..držím palce at se rozhodneš jakkoliv...
4. bře 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky,
jééé, tak vidím, že s tipama, že to budou kluci, jsem byla vedle jak ta jedle :grinning: :grinning: Kristy, moc gratuluju, a vybrali jste krásné jméno :slight_smile: :wink:

iris - hlavně aby manža chtěl nějak konstruktivně komunikovat a něco řešit...jestli chápeš, jak to myslím :unamused: :frowning2: držím palce!

zítra jedem k rodičům, 3x huráááááááááááááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

děcka, dočetla jsem teď Bílou masajku, to je něco teda :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: můžu jedině doporučit :wink:
4. bře 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda. Kristy, gratulka, tip mi nevysel! tak jak to vyhodnotíme, vrhnu se večer na to. Ted jsem u nasich, mala tu byla cely den a ja uz v 7 rano vyrazila do prace... docela zvlastni pocit. Krom toho ze jsem okopirovala jeden dokument 3x mi to docela šlo, ale jak mam tu rymu tak jsem sla domu uz za 4 hodiny. Tak tam musim o vikendu.
4. bře 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iri: taky drzim palce...

Jsem prase... Ted jsme snedla nejaky stolety sardinky ( :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a zajedla je Kinder cokoladou. Je mi na zvraceni.

Nemate nekdo nejakej tip na paleni oci od PC? Sedim tu, snazim se psat tu praci, a uplne mi tecou slzy z toho, jak mam unaveny oci. Nebo jestli uz i blbe vidim, cert vi... Bram, nevis neco? Visine?
4. bře 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
zus,teda tomu se říká hororová noc :astonished:
Já jsem top uhádla u obou když sem tipovala holčičky :slight_smile:
My jdem k zuubákovy v květnu a už předem se toho děsím-to bude zas keců :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Luci koukám,že vy máte holky pořád něco abyste se nenudily :frowning2:
Ladi,prodávaj se takový kapičky aby ti nevysychaly oči,nebo hodně mrkat :sweat_smile:
4. bře 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.youtube.com/profile?user=kristynaw&view=videos pridala jsem novy vide,abbi jak papa spagety a tak :slight_smile: a srdicko nasi Belinky :slight_smile:
4. bře 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. bře 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristy, krasne :slight_smile: taky takhle jime, ale malokdy mam na to nervy :grinning:
4. bře 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy moc hezké, Abinka je fakt smíšek :slight_smile:
5. bře 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, asi Visine, ale máš takovej ten placatej LCD monitor, od te doby, co ho mam me z toho oči nepálí....

Kristy :dizzy_face:
5. bře 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau, zrovna tu zase sedim ... dala jsem ted zvire spat :slight_smile:
bram: mam noutase... a poslednich par dnu to je peklo... ted mam Visine na unavene oci, tak uvidime, na chvilku je to jak balzam :grinning:
5. bře 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha a tak to nevim, tak se tam snaz jen pracovat a jinak odpocivej no... :wink: tzn. bič a pryč :wink: ale chapu, že je to tezky.
5. bře 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
mozna budu potrebovat brejle, nebo nevim :frowning2:
5. bře 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: prisly dane !!!! :grinning: :grinning: :grinning: jupiiiii
5. bře 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás bylo ráno jaro....a už mi na zahrádce lezou kytičky..tulipány a krokusky a hyacinty a buhvi co jeste:slight_smile:)
Ted jedeme k nasim do zitra:slight_smile:
Tak se mejte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. bře 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz jo Ladi?
5. bře 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
a myslis, ze mi taky neco vrati?
5. bře 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honzovi vratili hoooodne :sunglasses: za mě :sunglasses:
nemam ale vubec zadny vydelky
5. bře 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, a holky, soused zustal doma s chlapeckem na rodicovske, do 3 let veku, je to borec
5. bře 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Kristy :grinning: :dizzy_face:

Ladi, už vám to přišlo? Nějak brzo, ne? Já to čekám začátkem dubna jako loni. Nám vrátí, teda Michalovi :stuck_out_tongue_closed_eyes: , 23 litrů :slight_smile:
5. bře 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jio já nevím kolik nám vrátí :(( ale bude to ve výplatě M....ja ani svuj nedavala..že ma hodně odečtu za hypotejku a tak prej mu rikala ucetni...
5. bře 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek