• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
my to museli v praci odevzdat uz do pulky unora...
23tis. je super :wink:
5. bře 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Michal to vyřizoval přímo na finančáku, taky nám vrací kvůli hypotéce a úvěru ze stavebka :wink: Nám to teď docela dost pomůže :pensive:
5. bře 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak to ze to vrací jakoze za tebe? dyk společné zdanění uz není, ne? tomu nerozumim... chapu to za hypoteku, ale za me a malou ma jen nejakej odecet typu par korun ne?
5. bře 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak sem se teprv teď zastavila,od rána sem pekla korpusy,mezitím si hrála s malou po obědě šuo na prochajdu koupit nové pyžamka protože sem zjistila,že už ty co má jednak vypadaj hrozně a jednak jsou ji malý a na nákup,pak domu,prořezat ,namazat korpusy,zajet s manžou pro Klaudinčiny nový skříňky k našim a nechat tam rovnou ségře postýlku a jiný věci na mimi,pak doma dodělat dort,uvařit véču-za celý den jsem měla 2 toustový chleby s lučinou,jeden anglickej rohlík a jednu malu sušenku co my malá nacpala a ani sem si nestihla zacvičit :confounded: malou dám dnes asi spát později,nják nestíhám :pensive:
5. bře 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, společné zdanění není, ale myslím, že furt funguje to, když je mezi tebou a manžou velký finanční rozdíl, např. ty vyděláváš minimum a chlap hodně...
5. bře 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat nas by to hrozne mooc vytrhlo kdyby prislo dost :((( doufam v to...je to posledni zachrana :((

Leniz ten shon mas misto cviceni ne .-))AT se dorticek povede:slight_smile:))

My cekame na pizzu a furt nic..rekla bych ze uz nas jednou minul ..hlavne ze si berou telefon a nejsou schopni ani prozvonit://
5. bře 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, no u nás to taky není na žádné vyskakování, teď přišel nedoplatek za elektriku, ale čekala jsem to horší... Než nám napojili bojler na vodu na noční proud, tak se to ohřívalo normálně a žere to jak prase :angry: Naštěstí nám ještě vrátí za plyn, ale z toho stejně tak splatíme kontokorent a bude po přeplatku :unamused: No snad se bude Michalovi v nové práci dařit, uvidíme...
5. bře 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat no nam dojde elektrina v Kvetnu..jsem zvedava letos jsme setrily...plyn jsme doplacely malinko nastesti...ale meli jsme krizy ..takze jsme s placenim pozadu tak to vsechno musime doplatiti://
5. bře 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, pry sleva za menzelku - ja nemela vubec zadne prijmy, ani materskou z prace,nic... jen tech 7600 cely rok... + mame velkej uver... ja tomu houby rozumim, ale ty ucetni u H. v praci doufam jo, nic nikomu nevratim :grinning: :grinning: :grinning:

nam elektrina myslim v rijnu, tim ze nam zvedli zalohy a my ted topili jen drevem, tak nam snad vratej...
ale jsem zvedava na vodu
6. bře 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
heh tak sem to spocitala a na kalkulacce vyslo 78 000...tak nevim kde se soudružky stala chyba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: špatne by to nebylo co :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici :grinning: To by byla bomba :grinning: Ale asi to neklapne, teda né, že bych ti to nepřála :wink:

Jsem se dneska vzbudila s bloknutým krkem, hnus fialovej :angry: :rolling_eyes:
6. bře 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
loni nam vraceli 35..ja pocitam letos s 10..ale asi to bude víc..nevím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat krk nezavidim...ja na to trpela dokud sem spala na gauci :// co mame dobrou matraci a anatomickej polstar hlava a krk jsou v pohode..tuk tuk tuk :dizzy_face:
6. bře 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
nam letos vic nez loni :wink:
6. bře 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi tak budu doufat v to samé..byla by to naše záchrana :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: smarjaa jeste tyden a melo by to byt ve vyplate...
6. bře 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
drzim palce, mne jeste od vcera nezmizel usmev z ksichtu :slight_smile: ja teda nejsem na prachy, ale tohle nas spasilo :sweat_smile:
6. bře 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi ja si taky myslim ze nejsu na prachy..my jsme spis na ty dluhy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale mam rada rezervu ...a tu uz dlouho nemame spis se furt nemuzeme vyhrabat do nejakyho normalniho zivotniho stavu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: lonskej rok byl silenej...ted doufam ze se to pomalu zpravi...
6. bře 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je jediný důvod a jediné období v roce, kdy začínám uvažovat o svatbě :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: By nám vrátili o dost víc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. bře 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no tak hurá do toho..než si to zase rozmyslíš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
me vloni nic nedali, asi 4 tisice, protoze jsem pracovala, ted ale mam prijem asi rozhodne min nez 68 tis, tak vzhledem k tomu, ze je Jirka na nule jako obvykle, tak by neco prijit mohlo, aspon aby to zaplatilo zakladni dan 8 tisic. diky Lada za odkaz.
6. bře 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted ale nevim, mela jsem prijem MD - to je jako nemocenska, asi 12 tis? - 4 mesice a pak mi propláceli dovolenou, ja se tam mozna ani nevejdu...?

Kat v tom článku píšou, že stačí, když žijete ve společné domáctnosti, ale i tak, jako argument by se to dalo použít :wink:
6. bře 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, už to máme vyřízený, teda ten finančák, takže na svatbu prdím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Bram, jo? Já to nečetla, musím Michalovi říct, ať se příště zkusí zeptat, dělá tam nějaká jeho tetka z pátého kolena...
6. bře 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat: ja si myslim, ze musite byt sezdani a zaroven zit ve spolecne domacnosti , ze to je podminka navic

Bram: tak drzim palce, at se pod 68 vejdes... nicmene, Honza o tu slevu vyslovene zazadal a ja mu psala cestne prohlaseni, tak bacha, nevim, zda Vam to nekdo automaticky da!
6. bře 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak nám asi moc nevrátí,loni mi proplatily celou dvoču tak nevím jestly se vlezu.Loni nám vrátily 1000 ,ale aspoň něco,že :wink:
6. bře 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
100% musite byt manzele a zit spolu... jsem to ted znovu cetla
6. bře 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak česté prohlášení jsem podepisovala manžovy už minulý týden,tak sem na to zvědavá
6. bře 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tak si to spocti, kolik ti hodila materska za ty cca 3-4 mesice + prijmy z te Tve pracicky (pokud je vykazujes)...tu dovcu Ti proplaceli az v roce 2008, nebylo to jeste 2007?
6. bře 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ldi nene bylo to v 2008 :unamused: a ktomu ta prácička uvídíme
6. bře 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

taky kontrolujeme ucet,jestli uz prisly dane :sweat_smile: :grinning: ale porad nic jeste...
dojde nam docela dost,jenze to bude hned pryc-musim si aktualizovat zelenou kartu,coz stoji 600$,atd...ale pomuze to prave na ty veci,co potrebujeme

dnes me je nejak blbe,mam prujem a je mi spatne od zaludku,snad je to jen nejaka blbost,tady furt strasi s listeriozou...

dnes jsem presne 20tt :dizzy_face:
6. bře 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek