• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Ladi, dík, tak to se nemusí té tety ani ptát. My se měli brát letos, ale mě se do toho nechce, tak jsem to odsunula na neurčito :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kristy, neboj nic to nebude, tak hezky odpočívej :wink: A 600 z obnovení zelené karty, to je dost teda...
6. bře 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha

tak vidite... no ja ot taky musim nejdriv spocitat podle uctu.
6. bře 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristy, snad to nic nebude :( ja zatim odolavam chripkovym epidemiim atd. v pohode, snad to vydrzi
6. bře 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja zatim taky odolavam, rymu jsem mela 3 dny, takhle rychle me jeste nikdy nepresla! Super. Mala teda tuk tuk tuk zatim nebyla nemocna od cervence...
7. bře 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, tak to závidím. Já jsem letos nějak na kupě :confounded: Zrovna mě dneska začalo škrábat v krku :unamused: Vidím to na angínu... My na to očkování asi nedojdem :pensive:
7. bře 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj nakej vypadel byl co?:/
|Vse nejlepsi Tomíkovi :slight_smile:) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

My nebyly nemocny od Prosince...tuk tuk..a i to bylo jen nachlazení .)) myslim ze jsme celkem zdraví ya ten rok \:slight_smile:) jen jednou \ATB kvuli pichnuti komara...jinak jen prirodni leky :slight_smile:)
7. bře 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezky večer holky, jen jsem nakoukla abych se odreagovala. Dnes večer nekompromisně začínám bezdudlikovou terapii.má ho sice jen na usnutí ale i tak. Před devátou jsem začala. Je to masakr,rve mi to srdce. Ale jednou začít musím. Kdybych si do toho před pár měsíci od příbuzných nenechala kecat,tak už jsme to mohli mít za sebou relativně bez řevu. Teď je to horší.
7. bře 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já se z toho asi fakt pos... To se nedá vydržet.
7. bře 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, naštěstí malá je ok, my neměli antibiotika vůbec, celá famíliie se už roky léčíme přírodně a to i horší nemoci než nějaké angíny a chřipky, takže do malé antibiotika nemíním cpát vůbec :slight_smile:

Zus, já ten dudel zatím neřeším, teď je stejně ve věku, kdy nepochopí, proč jim ho bereš, takže já počkám až bude trochu větší a pak se jí to budu snažit vysvětlit.
7. bře 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a samozřejmě všechno nejlepší Tomíkovi :dizzy_face:
7. bře 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj!
Tomikovi dodatecne vse nej!
Jak jste vubec Iris dopadli? Dej vedet!

Davidek zatim (tuk, tuk, tuk) nemel krom kapek do nosu a Panadolu atp. zadne leky, antibitika nesnasim i u sebe, tak jsem rada, ze je zatim nemusel mit. A nastesti nas pediatr take neni jejich zastancem
:wink:

Dudlik - jak jsem psala, ten novy, uplne stejny odmita, koupili jsme dalsi dva - odmita. Ale bez nej rval. Takze jsme vyhrabali ten starej, hnusnej, poradne jsem ho vysterilizovala, a ma ho zase. Omezujeme. Ale bez nej to na usnuti zatim fakt nejde... :angry:
8. bře 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...díky za přání Tomáškovi.
No...včera jsme se děsně rafli...zase.Dneska jsme dohodli prozatimní kompromis...budeme spoli žít, komunikovat, uvidíme , jak to půjde, nechceme na sebe házet špínu, takže budeme tak nějak dočasně fungovat a uvidí se, spíš to spěje ke konci, musím si zkusit hledat nějaké levné bydlení...manža tohle nabídl po tom, co zjistil, že by musel sám finančeně táhnout.
Marůdkům přeju brzké uzdravení.
8. bře 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris, tomikovi vse nej! opozdene!

Dnes jsem byla cely den v praci, no doma nic, tak mi nastava 2. sluzba. Uplne me boli zada, uz jsem si odvykla takhle pracovat :grinning:

Zus no dej vedet, jak rikam, my vydrzeli hodinu a vzdali to, mala strasne rvala, pak jsem ji toho dudla dala a ona si ho vzala, hend usnula, vyplivla a ok. Cetla jsem ze se to ma odnaučovat okolo 2 let, kdyz uz se da detem lecos vysvetlit. Tak hodne stesti, my to odkladame na podzim.
8. bře 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, díky! :wink:
Tomík začal víc ťapat :dizzy_face:
Dudlíka naštěstí nemáme, ale zas chytil rýmu, snad bude spát.Jak jsme nebyli doma, tak spal pořád se mnou v posteli, musíme zase naučit do postýlky :unamused:
8. bře 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,vcera usnula po hodine. Docela teda dost brecela a hledala ho v kapsari na postýlce, kde ho vzdy ma a kde si ho z sama brala. Ráno jsem kapsář sundala. Po obede dnes usnula absolutně bez křiku a když neviděla kapsář,tak dudlik ani nehledala. Ted uz spí taky a taky dudlik nehledala. Brecela tak o 90%méně nez vcera.proste ji trvá nez se sklidní a skáče v posteli.
8. bře 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musím k ní ale samozřejmě po chvíli chodit a třeba chvíli hladit a zpívat aby se sklidnila. Ale to ještě vypilujeme. Hlavně aby teď zapoměla na dudlik. Snad vydržím,není to nic zabavnyho a vzdycky mam stazenej zadek.
8. bře 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Tomikovi taky vše nej. Omlouvám se,že nereaguju na probíraná témata a vždy sem jen vpadnu,něco plácnu a jdu pryč. Ale nemám teď na koně prostě nějak čas. A teď s tím uspavanim po obědě a večer to bude s mým jediným volným časem ještě asi nějakou dobu horší.
8. bře 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Tomíkovy taky vše nej i když opožděně
U nás se dudlíkuje jen v noci,přesn den usne někdy s ním někdy bez,ale zatím jsem ráda,že vůbec do půl hodiny uspávání (tak 2-3 pohádky) usne a dudlíka se jí neopovažuju vzít,jinak by nastal teror :confounded:
Xeni,obdivuju tě,já jsem ráda,že zvládám práci po večerech doma,někam dojíždět bych asi prostě nedala :pensive:
ale až budeš mít volněji tak by sme mohly spolu zajít třeba do človíčkova...? :wink: Samo i s Ladou a Davčou když bude chtít.
jinak malá se dnes začla učit na prvním odrážedle(to autíčko co prvně měla jako aktviní chodítko) no pěkně se u toho občas vztekala,jinak pokojík se jí moc líbí,zítra už si tam budem přes den hrát,ale postel přivezem až v týdnu.
Jo a taky zítřkem počínaje začínáme aktivněji nočníkovat,tak jsem zvědavá jak to bude vypadat,po koupání nebo před chodí na nočník běžně,ale přes den to moc nevychytávám :unamused:
8. bře 2009 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky musíme začít s nočníkem, ale když Tom na něm nevydrží sedět :slight_smile:
9. bře 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno...

Tak jsem marod, z nosu mi teče jak vodníkovi ze šosu, Denča naštěstí zatím vypadá úplně ok. Ach jo, my se na to očkování fakt nedostanem. To jsme tu asi poslední, kdo nemá naočkované spalničky a spol, ne?
9. bře 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat my taky nemame a jsme zdraví :wink: :wink: :wink: :wink: nase dr rikala v roce a pul .)
9. bře 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,my nemáme zatím ani 4.hexu - ta musí být do 18.měsíce.
Spalničky apod.taky nemáme-mělo by se očkovat od 15.měsíce
9. bře 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak my nemáme 4. hexu a do 18. měsíce jí ale nestíháme.Nevíte,co se dělá pak,když se to nestihne?Jsem ani nevěděla,že musí být do 18. měsíce.
9. bře 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nam rikala ze v na prohlidce v 18m pichne 4 hexu a ty salnicky ze nespechaji...
9. bře 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě právě malou nesmí nejmíň dva měsíce očkovat a to jí za měsíc a půl bude 18 měsíců.
9. bře 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
svom, tady to je hodně obsáhlé. Je tam i ohledně, když se to nestihne...ale vlastně se tam toho moc nedozvíš :unamused:

http://www.vakciny.net/pravidelne_ockovani/DTP.htm#7
9. bře 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zus díky,mi přijde divné,že mi o tom ani dr. nic neříkala. :unamused:
9. bře 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím,že jsem někde četla, že na spalničky není horní termín stanoven. moje dr na to taky nějak extra nespěchá. prý nám pošle pozvánku.

Já jen doufám,že ty hexy budou :rolling_eyes:
9. bře 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nazdar,tam píšou,že by jí klidně mohli očkovat všema dávkama znova,ale není to jednoznačné. :frowning2:
9. bře 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
My spalničky máme,ale ne 4. hexu.
9. bře 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek