• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
svom, já se pokaždý raději sama vyptávám. přijde mi,že by mi sama o sobě některé věci neřekla. třeba to není až tak striktní-mám na mysli ten 18.měsíc,těžko říct.
9. bře 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zus njn,já se taky ptám,ale tohle mě teda nenapadlo. :frowning2: A jí zřejmě taky ne.
9. bře 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jí raději zavolej :wink: já bych jí zavolala.

my na 4.hexu nejsme domluveni na nějaký konkr.termín. Říkala že v dubnu do 18.m. Prostě tam za měsíc vlítnu že se jdeme očkovat a bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: Radši tam půjdu dřív,kdyby náhodou nebyly
9. bře 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zus díky,asi se jí teda zeptám. :wink: Musím letět,madam se začala vztekat,tak ahojky zase někdy. :slight_smile:
9. bře 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
pa pa :wink: :slight_smile:
9. bře 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak máme 11 zoubek :slight_smile:) 4 vlevo navrchu..jeste ta pravá a máme všechny 4 :slight_smile:) jeste zbyvaji ty stolicky a spicáky :grinning: :grinning:
poslední noci katastrofa :/(
9. bře 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,vy které víte,o co jde...nekoukaly jste na tu "naši"kauzu next?já tam pořád občas koukám a to je fakt síla. Ona stále dluží dosti lidem z toho srpna,lže a jen sliby sliby. Nechápu,že ji ještě někdo mohl věřit a objednat si u ní v zimě znova. Samozřejmě někteří nemají do dneska nic.
9. bře 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky, dnes jsem byla zase v praci, mala si uzivala s dedou, bylo to super, musim rict, ze jsem si hodne odpocinula a odreagovala ale ty vogo co je to Business plan a cash flow :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: byla jsem trochu mimon....

my nemame ani hexu ani spalnicky.
9. bře 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
zUSMY nedivala jsem se ...jsem rada ze jsem to tak vychytala..:/// ti co ji veri...no nechapu to!!!!!

Bram ooo vysokej managment jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, ja celej den ve skole...
uz jde do tuheho :((

tak po Cash Flow a podobne se mi vubec nestyska ... bleeee...
mimochodem, jobovka, s druhym mimcem asi budu mit narok jen na to nejnizsi cerpani rodicaku :stuck_out_tongue_closed_eyes: tzn. 7600 jen do 21mesicu, pak 3800... se picnu :unamused:
9. bře 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zus, ty jo, tak to jsem úplně vypustila z hlavy, tu Next kauzu :grinning: :rolling_eyes: :angry: , ještěže to pro nás dobře dopadlo :pensive: To je teda pěkná trubka :angry: , že to ještě nevrátila a naletěli další :confounded:

Ladi, jak to? Teda myslím to s tím rodičákem :confused:
9. bře 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojh holky,tak my máme mít 4 hexu den před 18 měsícem.....
Ladi taky nechápu :confused:
Já dnes dodělala celpej rok jedný firmy ,takže zítra to odevzdám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ve skole se na me vytasili s tim, ze je to od ´09 u studentek jinak... ale nejsou si jisti, jak to je, kdyz mi predtim tech 28 tydnu ze zakona platili oni (stejnak to bylo jen tech 7600), zda ted nemuseji znovu na to navazat... tak to proverujeme, psali jsme i na MPSV... uvidime... ono je to pro zacatek financne jedno, ale zalezi na tom jen proto, zda si budu moct potom druh rodicaku zvolit, nebo dostanu automaticky ten ctyrletej :confounded: ale na 99% narok na PPM nemam, navic mi uz bylo 26... nejhorsi je, ze skola, ani pani na socce (resp. uradu prace) nevi :grinning:
jako ja chci pak stejne zacit s nejakym privydelkem, ale treba jesle tady stoji 5000 na rok a ani bych tam ditko davat nechtela, takze jen neco z domova nebo po vecerech, proste se budu muset otacet :sweat_smile:
10. bře 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
na hexu jdeme na konci dubna, tj. asi tyden pred 18m.

do Clovickova jdu urcite 7.4., ale uz hned od 9h, jinak tam bude naval
10. bře 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...

Já mám zas den... Ráno jsem se nemohla posbírat z postele, nos mám rozedřený od smrkání, oči opuchlé, Denča se asi půl hodiny vztekala :rolling_eyes: a před chvílí mi přišel vynadat soused, že topíme uhlím a dřevem a né plynem :angry: :angry: :angry: Pobrali dotace na plynové topení, plyn je drahý, tak topí-netopí, aby ušetřili a jsou nasr.ní, že my na plyn kašlem... Chjo... Když já nejsem v tomhle hádavý typ, nemám ráda dusno, tak mě tím akorát vykolejil a zhoršil mi náladu :unamused: Škoda, že Michal už nebyl doma, i když mě by to dostalo i tak :confounded:

A ta Denča, nevím, co s ní je. Poslední dny se vzteká dost :confounded: Hlavně ráno :confused:
10. bře 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Ladi toho7 by sme se možná k vám přidaly,ale asi by sme přijely o trošku později,tak na půl 10 :confused:
KAt,na souseda kašly,já po víkendu u našich zjistila,že ti naši panelákový zas tak extra hrozný nejsou,ai potom co se mě v sobotu soused u našich ptal jestly už jsem luxovaLa a utírala prach a jestgly chudáčci pejsci dostaly maso :astonished: no nevzmohla jsem se na slovo
10. bře 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, já se snažím na ně kašlat, táta mi furt říká, že starousedlíkům je každý nový trnem v oku, když oni koupili zahradu, tak na ně přiletěla sousedka, že ať si nemyslí, že jim tam povolí postavit si chatku :rolling_eyes: a že ještě rádi odtama odejdou, a chatka stojí už 20 let :grinning: a navíc je sousedka po těch mnoha letech najednou velká "kámoška" a dělá peklo těm novějším...
No jenže já na to fakt nejsem, neumím ho poslat do háje, si to moc beru a teď zas nad tím budu několik dní přemýšlet :frowning2:
10. bře 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
Kat no to je drsny..mu to muze byt u pr...ne cim topite....:/// jj když jsme staveli barak tak na nas sousedi taky nebyly moc hodni...a ted jsou vsichni v pohode://

Leniz...melas rict ze ne ale kdyby chtel ze ti muze pomoct ..kdyz se tak ptá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jo a uz me taky boli v krku a tece z nosu:((
10. bře 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, to mi všichni říkaj taky, jenže... To už je druhej soused... Zajímavý je, že si stěžují jen ti "hodně dříve narození"... Michal se nedávno, po tom, co si stěžoval ten první soused, ptal jedněch mladých, co maj barák hned vedle a ti říkali, že v pohodě, že už pořídili krb, že taky plynem už topit nebudou, sousedi naproti-mladí, ale bydlí tu už roky, tam pálej nevím co, páč to je smrad jak prase, ale jim nikdo nic neřekne :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
10. bře 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
A zajímavý je, že si přišli stěžovat až teď, na konci zimy, když takhle topíme už od září nebo kdy... Nás taky napadlo, jestli je nedožralo, že nám před barákem stojí zas jiný auto-Michal dostal v té nové práci služebku, ale není nijak popsaná, protože i ten první soused si přišel stěžovat pár dní po tom, co ji Michal dostal a ještě před tím než si stěžoval mi asi třikrát neodpověděl na pozdrav a dělal, že mě nevidí :angry: Což se mu nikdy dřív nestalo, on je takový ten zvědavec, co mu nic neuteče, dokonce se mě kdysi ptal, co mi to furt chodí za balíky z pošty :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: No jak s malýma děckama je to někdy se starými lidmi :confounded:
10. bře 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat stary lidi no .-)) si dycky rikam at taky tak nedopadnu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: se nudi..hlavne ti na vesnicich a tak opruzuji a smirujou .-)) to nas deda bydli v panelaku a dalekohledem smiruje okolí..a to jsou furt v tahu nekde .-))
Smirak jeden :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No a treba si mysli ze kdyz mate na novy auta tak ze muzete topit plynem ne?.))a nebo oni topi plynem a zjistily jak je to drahy a vidi ze vy topite drevem a zustavaji prachy na auto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kdo vi co se jim honí v kebuli .-))
10. bře 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, no jo, všichni kolem topí, ale jen trošku, aby moc neprotopili... U všech i známých, co jsem byla na baráku to tak je :rolling_eyes: Jenže s tím já zásadně nesouhlasím, tu nebudu chodit ve svetru a oteplovačkách... Plynem to nějak nešlo vytopit, je to takové jiné teplo než z toho dřeva a uhlí, tak jsme se na plyn vyprdli. A s tím jak jsi psala, že si myslí, že nám zůstávaj prachy na auto... Nám nezůstávaj prachy na nic, auto služební, druhý na leasing, barák na hypotéku... :grinning: :zipper_mouth: :pensive: :rolling_eyes:
10. bře 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, tady je to to samy, stary lidi... Maji furt peci, kam jdeme, s kym, co jsme si koupili atd.
Taky topime drevem. Uhlim ne, to tedy i ja nesnasim, pac to desne smrdi. Ale tady kolem lidi palej snad i plasty a kdo vi co - cernej kour, smrad. Pak tady nema byt pres zimu horsi vzduch nez ve meste :frowning2:
A na baliky se me taky ptaji - jednou jsme nebyli doma, tak dokonce zaplatili dobirku za me, a prinesli to a cekali, co jako v tom je. A kdyz nam prisel balik z Ameriky, tak nam ho dokonce sousedka prinesla sama z posty !!!!

A 50m od domu jsou kontejnery na trideny odpad - ale popelnice pred domem je soustavne plna PET lahvi, papiru atd. Jsou jak debilni.
10. bře 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nedavno me pobavila jedna babka... oni nas prisli pozadat, zda bychom ji na dobu neurcitou (rozumej naveky) zdarma nepujcili jeden sklep, ze by si tam dali drevo... ale my ho mame plnej, takze smula...
no, a nedavno vylezu pred barak, tam tato babka a jizlive rika: "koukam, ze uz Vam dochazi drivi, co? no, a zima bude jeste dlouha"... co na to rict, ze ? :grinning:
10. bře 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi dobry služby od sousedů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je fakt mazec .-))
my topime plynem a když je zima tak krbem .-)--no taky nemame ani na chleba :grinning: :grinning: :grinning: na balik z Usa se me taky postacky ptaji .-))
hehe babka jedna .-)) no my mame dreva tak na rok jeste asi..ale ve vesnici maji treba komlet zaskladanej dvur drevem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no nevim se za 5 let zaskladat a nemet se kam pohnout :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, to same tady, vsichni maji nasysleno, protoze to nakradli :slight_smile:) my si drevo normos kupujeme
10. bře 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, vy topíte teda všichni dřevem a jste jako panelák nebo něco v tom smyslu? :confused: Jakože každý byt si topí zvlášť? To nějak nechápu :sweat_smile:
10. bře 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Michal přijel, tak se nasral a šel za jedním tím sousedem se zeptat, wo co jako go... Že nemíní poslouchat, jak mu sem furt někdo chodí nadávat, když uhlím tu topí kde kdo... Tak jim nevadí uhlí, ale prý nějaká lepenka, kterou tam přidáváme :confused: :confused: :confused: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak nevím, jestli si myslí, že máme nějakou továrnu na lepenku nebo co? :grinning: Michal mu říkal, že tam dáváme buď uhlí nebo dřevo-jakože normální polena, tak soused říkal, že takhle topil taky-před plynem, ale lepenku tam nikdy nedával, tak mu Michal zase říkal, že tam žádnou lepenku nedáváme, nevěřil :rolling_eyes: No a rozešli se s tím, že máme topit plynem, páč je to pohodlné, Michal mu říkal, že doma potřebujeme teplo na sušení prádla a aby nebyla plíseň a on na to, že hlavně ať tu lepenku nepálí a vyhazuje do popelnice :grinning: :grinning: :grinning: No jak u blbých...
10. bře 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat: trojpatrova bytovka, na kazdem patre 2 byty, cihlova, + sklepy a predzahradka...
4 rodiny maji krb a primotopy a topi si kazdej sam, a 2 rodiny maji dohromady kotel ve sklepe a z nej rozvedeny topeni do bytu, vicemene vsichni topi drevem
10. bře 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, aha :slight_smile: Tak to mě nenapadlo, tu jsou taky takové bytovky-je to super, to je v podstatě jako barák :slight_smile: , ale topí se tam centrálně, tak jsem to nechápala :slight_smile:
10. bře 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek